Bell, HYPOAllergenic, Liquid Eye Concealer (Hypoalergiczny korektor rozświetlający pod oczy)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 6,5 ml

Hypoalergiczny korektor rozświetlający HYPOAllergenic Bell pielęgnuje delikatną skórę pod oczami i optycznie spłyca zmarszczki. Dopasowuje się do struktury skóry dokładnie kryjąc wszelkie oznaki zmęczenia, cienie i sińce. Niezbędny dla kobiet, które szybko chcą efektywnie zatuszować wszelkie niedoskonałości.

rozświetlające, kryjące
hipoalergiczna
pod oczy
w pędzelku / w aplikatorze

Słabiutki

Hipoalergiczny korektor z Bell nie zrobił na mnie wrażenia. Jest produktem rozświetlającym, ale jakiegoś specjalnego rozświetlenia nie zauważyłam. Nie zauważyłam też, aby skóra pod oczami była jakoś specjalnie wypoczęta i odprężona. Ma bardzo słabe krycie. Może poradzi sobie z niewielkimi cieniami pod oczami. Dla mnie to krycie jest niewystarczające. Nie radzi sobie z dużymi niedoskonałościami. Lekko wchodzi w zmarszczki. Stapia się ze skórą, ale leciutko ciemnieje. Natomiast położony na podkład, mam wrażenie, że ściera się razem z nim. Jest produktem hipoalergicznym, więc jest bezpieczny dla oczu. Nie podrażnił mnie, nie uczulił.

Korektor z Bell zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z wąskim sztywnym aplikatorem. Aplikator mógłby być trochę większy, byłoby lepiej nakładać nim kosmetyk. Napisy się nie ścierają, nic nie odpryskuje. Dodatkowo korektor zapakowany jest w kartonik. Pojemność produktu to 6,5 g, czyli niezbyt dużo. Jego konsystencja jest bardzo lekka. Nie posiada zapachu. Posiadam odcień 01Natural, który jest jaśniutkim beżem. Nieznacznie ciemnieje po aplikacji.

U mnie się nie sprawdził, więc nie polecam i do niego nie wrócę.

Na czwórkę z dwoma =

Kupiłam z myślą, że będzie właśnie fajne krył moje cienie pod oczami, ale i dawał rozświetlenie. To zadanie spełnia w jakiś 40 %, ale...
Korektor daje średnie krycie, czyli na co dzień wystarczające, ale na specjalne okazje - jest zbyt słaby. Ok, sam producent pisze, że jest to korektor rozświetlający, nie mocno kryjący. Uważam, że rozświetlania dużego też nie daje, ale matującego, ciężkiego krycia też nie. Efekt daje dzienniaka i tyle. Nie osadza się w załamaniach i trzyma się kilka godzin. Otrzymuje 4=

korektor

bardzo go lubie bo niweluje moje since pod oczmai pieknie wygladza skore pod okiem i ladnie sie utrzymuje cena jest niska a to ze jest przezroczyste opakowanie pozwala na orientacje ile zostalo porduktu , nie uczulil mnie wiec tu jest kolejny plus

Przeciętniak

Korektor kupiłam na promocji chyba za 8 złoty. Korektora głównie używam pod oczy aby zatłuszować sińce. Korektor ma wygodny aplikator jednak krycie słabe trzeba go naprawdę sporo nałożyć żeby zatłuszować sińce pod oczami . Trwałość za to jest jak najbardziej w porządku utrzymuje się cały dzień nie roluje się.

Korektor bell

Bardzo fajna cena, korektor ma ładny odcień,ale słabe krycie,mimo to uważam ze warto go kupić jak za taką cenę,nie rozmazuje się i trzyma się cały dzień

średniak

Korektor kupuję często, ale jakos bez przekonania. Tak jak zaleca producent stosuję go pod oczy, a takze na srodek twarzy (do rozświetlenia). Nie mam wielkich problemów z cieniami, ale sprawdza się on średnio. Szybko się wyświeca i po prostu znika z twarzy. Stosuje go tez pod cienie, ale słabo je trzyma.
Jest średnio wydajny, przy ciągłym stosowaniu starczy może na góra 2 miesiące. Generalnie jest mocnym średniakiem w kazdej linii.
Niby go używam, ale raczej nie mogę polecić.

Dla dojrzałej cery

Korektor kupiłam na promocji. Lubię niektóre kosmetyki tej marki za cenę i jakość. Korektor ma lekką konsystencję, fajny zgrabny aplikator. Korektor faktycznie rozświetla, jednak mało kryje. Muszę to łączyć z innym bardziej kryjacym korektorem. Przygotowany wygląda bardzo ładnie, nie roluje się. Polecam dla bardziej dojrzałej cery, jednak dla mnie za słaby.

Dobry ale delikatny

Korektora Bell używam już parę lat. Jako jedyny nie podkreśla mi drobnych zmarszczek oraz nie wysusza skóry.
Krycie ma średnie, z mocniejszymi cieniami sobie nie radzi.
Kolor ładnie zlewa się z cerą i ładnie ją rozświetla.

dobra taniocha czyli korektor rozświetlajacy pod oczy

uwielbiam ten korektor bo cena jest śmieszna a to jak rozświetla on pięknie okolice oka to jest cudeńko. konsystencja jest przede wszystkim lekka i krycie jest całkiem porządne jak na korektor nie typowo kryjący. ogólnie jestem w niemałym szoku, że coś takiego dobrego można znaleźć w takim zakresie cen. kolejnym plusem dla mnie jest to jakie sa odcienie bo dobrać coś dla mnie jest trudno a że posiadam więcej żółtych tonów niż różowych to jest to dość trudne przy jednoczesnym byciu bladziochem. wydaje mi się że większość osób odjadzie dla siebie odpowiedni kolor. co ja jeszcze mogę powiedzieć? nie uczula, nie podrażnia, krycie ładne, konsystencja fajna, rozświetla. jedynie opakowanie jest średnie bo bardzo plastikowe i tandetne. no niestety ale nie wygląda to dobrze, ale za to dostępność na plus bo można go znaleźć i chyba w biedronce jak i rossmennie. w ciągu dnia jest też dość ok efekt. wiadomo że nie jest to tytan trwałości ale nadal nie widzę by robiło się po kilku godzinach bagienko. jest po prostu ok. wchodzi lekko w zmarszczki ale to po dość długim czasie.

poprawny i tani

Kończył mi się mój ulubiony korektor (a bez promocji nie kupuję, bo nie lubię przepłacać) więc szukałam czegoś na teraz. Jestem zaskoczona jak dobrym korektorem okazał się Bell. Dobrze kryje, trwałość jest świetna, nie podrażnia. Wygodny aplikator. Dla mnie jest ciut za bardzo widoczny w drobnych zmarszczkach (może wysusza?), ale dla młodszej cery może sprawdzać się na 5.

Nie wysusza , rozświetla i lekko kryje

Mam korektor w swojej kosmetyczne miesiąc i jestem z niego przeważnie zadowolona ale czasami też jestem z niego nie zadowlona. Zacznę od tego że mam suchą cerę i szukam korektora który raczej tej wady mojej cery nie podkreśli, nie mam dużych zasinień więc nie szukam korektora mocno kryjącego i często używam korektora jako bazy pod cienie. I tak ten korektor, nie wysusza mi skóry ,więc plus, nie podkreśla zmarszczek ,suchej cery i ładnie rozjaśnia okolice oczu ,nie waży się i nie uczula. Jest raczej lekko kryjący, moje słabe zasiniena pod oczami przykrywa, ale przy mocniejszych wątpię żeby sobie poradził, co do niedoskonałości to słabe, małe krostki przykryje ,przy dużym wyprysku wątpię. I ostatnie wymaganie jako baza pod cienie, często używam korektora jako bazy pod cienie i ten się sprawdza ,ale tylko w przypadku matów, przy perłach, metalikach czy nawet rozświetlaczu jest ciężko, te trzy ostatnie produkty nie trzymają się za długo, po 5 godzinach się rolują, ścierają, rozmazują. Plus nie ciemnieje.
Zapach produktu średni, ale to krektor i jego zapach się szybko ulatnia. Cena chyba coś ok. 10zł. Czy bym go kupiła jeszcze? Nie wiem. Jak opisałam spełnia moje dwa wymagania ( lekko kryjący i nie wysusza ), ale przy trzecim wymaganiu ( jako baza pod cienie ) jest już trochę gorzej.

Całkiem fajny produkt dla niewymagających

Mam bardzo jasną skórę, ale jasny odcień tego korektora jest dla mnie idealny. Jest lekki, ładnie się rozprowadza. Krycie ma średnie, ale ja nie mam sińców pod oczami, więc tu niewiele wymagam. Bardziej chodzi mi o ujednolicenie skóry i w tym się sprawdza. Nie zbiera się w zmarszczkach. Chociaż według producenta jest to korektor rozświetlający, to po przypudrowaniu tego efektu nie widać. Nie jest to też najtrwalszy korektor, ale za taką cenę można to wybaczyć.