Hean, Luxury, Matte Liquid Lipstick (Pomadka w płynie do ust)

Hean, Luxury, Matte Liquid Lipstick (Pomadka w płynie do ust)

Średnia ocena: 3.64/5

Pomadka o płynnej konsystencji, która po zastygnięciu nadaje ustom intensywny kolor o matowym wykończeniu. Kilkugodzinna trwałość bez wysuszania ust, dzięki dodatkowi odżywczego eliksiru.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Trwała pomadka w ciekawych odcieniach

Swego czasu miałam haul na markę Hean. Zakupiłam między innymi pomadkę w odcieniu pokazanym na miniaturze- ta krwista czerwień oraz delikatny róż, który prezentuję na moim zdjęciu.
Jeśli chodzi o odcienie, to trochę nie trafiłam, bo czerwień jest za ciemna i nadaje się tylko na wielkie wyjścia, a róż za jasny, ale na pewno wykorzystam do końca, łącząc z innymi produktami.
Ogólnie kocham czerwienie, ale ten produkt jest tak wysoko napigmentowany, że daje mega wyrazisty efekt.
Produkt ma słodkawy zapach. Dość szybko zastyga i mocno ,,wżera się" w usta, przez co trzeba precyzyjnie go nałożyć.

Moim faworytem od Hean pozostaje ich pomadka Veloure, ale ta i tak jest bardzo dobrej jakości i polecam jej wypróbowanie.

Poprawna matowa pomadka

Pomadki już wycofane, ale pamiętam, że były komfortowe choć matowe i miały dosyć wodnistą konsystencję, która pozwalała cienko nałożyć produkt na usta. Miały przy tym dobre krycie i całkiem dobrze się utrzymywały. Kolorów było może z 10 ale mocno zróżnicowane. Będę je dobrze wspominać.

piękne kolory to nie wszystko

Kolory tych pomadek są przepiękne i każdy może coś dla siebie znaleźć . Jest też duży wybór kolorów stonowanych, nudziakowych.
Posiadam pomadki o numerach 9 i 2, jestem zadowolona z odcieni , pomadki są matowe i szybko zastygają..Niestety nie wszystko jest w nich cacy. Trzeba uważać z ilością , lubią się rolować przy paru warstwach lub przy jednej zbyt grubej nałożonej na usta , co wygląda bardzo nieestetycznie i sucho.
Są w miarę trwałe i nie ma z nimi problemu jeśli chodzi o demakijaż.
Duży plus za wydajność przy częstym stosowaniu, ale raczej ponownie nie kupię ze względu na to jak sucho wyglądają na ustach wypielęgnowanych i za ich paskudne rolowanie się.

mam numer 01 amy

Mój kolor to 01 amy.
Intensywny , zgaszony, brudny róż- tak bym określiła ten kolor.
Uważam, że pasuje do każdego typu urody.
Produkt jest fajny. Trzyma się dość dobrze na ustach. Wymaga jednak po jedzeniu małej poprawki.
Żeby dobrze wyglądała na ustach muszą być wcześniej dobrze nawilżone.
Na co zwracam uwagę to oczywiście piękny, słodki zapach tej pomadki.

Znalałam idealną czerwień

Na szminkę matową tej marki trafiłam przypadkiem, szukając po prostu czerwonej matowej pomadki. Oprócz tego że znalazłam idealny kolor czerwieni to znalazłam też bardzo fajną pomadkę o fajnej formule. Szminka ma matowe wykończenie, zastyga po kilku chwilach, trochę się zjada, nie jest tak trwała jak moje kultowe maybelline super stay, ale mi odpowiada, bo nie maluję się nią na codzień, wiec nie sprawia mi problemu, aby jej dołożyć. Szminka nie śmierdzi, ma naturalny zapach, aplikator jest wygodny, łatwo się maluje usta. Cena również bardzo w porządku, nie mam się do czego przyczepić

Używałam raz, ale było super!

Na co dzień nie używam produktów barwiących do ust, jednak dziś miałam przyjemność spróbować tej pomadki i naprawdę mnie zachwyciła :)
Pożyczyłam od siostry, niestety kolor kompletnie nie mój ale tego nie będę oceniać.
Nakłada się łatwo i przyjemnie, pomadka lekko zastyga ale bez uczucia ściągnięcia na ustach. Mi na początku trochę została na zębach ale potem nie było z tym problemu. Pigment jest dość intensywny a co za tym idzie jest wydajna (ja nakładałam palcami a efekt był super) Jest moim zdaniem trwała, nie uwydatnia suchych skórek ani zmarszczek (chociaż moje usta mają ich dość mało). Po zmyciu o dziwo usta nie były suche, a wręcz nawilżone, z tego co czytałam zawiera olejek z dyni i to czuć (w sensie jak najbardziej pozytywnym). Jak już wspomniałam nie korzystam z takich rzeczy więc moje doświadczenie jest zerowe, ale wydaje mi się że jest to naprawdę dobra pomadka i mogę ją polecić :)

Fajna

Pomadka jest super wydajna, Pomadka bardzo ładnie wygląda na ustach i myślę,że pasuje do większości kobiet. Bardzo dobrze zastyga na ustach i jest jak na swoją cenę trwała. Ładnie się zmywa . Linia ma ładne nudziakowe kolory.Mogę ją śmiało polecić , ponieważ jest naprawdę przyjemna:)

Naprawdę dobra.

Kupiłam z ciekawości z polecenia z jednej z youtuberek i trzeba przyznać, że jak na co dzień, do pracy - jest naprawdę w porządku. Gama kolorystyczna jest ładna i można wybrać coś dla siebie. Cena przystępna i dostępność też dobra.
Jeżeli chodzi o trwałość to znam znacznie trwalsze pomadki. Jednak należy wspomnieć, że po zjedzonym tłustym posiłku w bardzo łatwy sposób można ją dołożyć.
Należy pamiętać, aby mieć wypielęgnowane usta, ponieważ lubi wchodzić we wszystkie bruzdy etc.
Dla mnie najważniejsze, że jest komfortowa w noszeniu dzięki czemu często do niej wracam.
Aplikator bardzo wygodny i precyzyjny.

Całkiem przyzwoita

Pomadka Luxury trafiła do mnie praktycznie tuż po tym jak się pojawiły na rynku.
Bardzo lubię matowe pomadki więc i tą musiałam przetestować.
Opakowanie jest przezroczyste więc od razu wiadać po jaki kolor sięgamy. bardzo lubię takie rozwiązanie.
Aplikator jest standardowy, wygodny. Można nim wyrysować ładnie granice.
Pomadka jest dobrze napigmentowana i nie pozostawia smug. Konsystencja jest taka w sam raz. Nie wozpływa się na boki ale nie jest tez bardzo gęsta.
Zastyga dość szybko na piękny mat. Ładnie wygląda i całkiem dobrze się utrzymuje.
Jeśli chodzi o komfort na ustach to czasem potrafi je wysyszyć ale to zazwyczaj przy długim noszeniu. Są dni kiedy wygląda pięknie a są takie kiedy wchodzi w załamania i wygląda sucho. Myślę, jednak, że to nie do końca jest wina pomadki tylko zależy to od kondycji ust danego dnia.
Dodatkowym plusikiem tego produktu są ładnie koloty i ładny zapach.

Mieszane uczucia

Gdy wybuchł wielki bum na pomadki zastygajace nie mogłam przejść obojętnie koło tych. Kolory były kuszące tak samo jak i cena, czyli 16.99.
Wybrałam niestety kolor, który z czasem okazał się dla mnie mocno za jasny, bo po jego zakupie zakochałam się w opaleniznie jednak przez te parę użyć mam parę spostrzeżeń :
Pomadka faktycznie jest trwała. Dane sobie radę z różnymi produktami, jednak wiadomo jak to z jedzeniem, jak będzie ciut bardziej tłuste to jednak już zaczyna się rozpuszczac i rolowac. Jedynym minusem jest uczucie suchości, mi mniejsze niż w przypadku pomadek Golden Rose.
Pomadki zamknięte są w ładnym, eleganckim opakowaniu i mają bardzo wygodne kopytko, które dobrze rozprowadza produkty.

Całkiem fajny produkt

Kupiłam tę pomadkę na promocji w Hebe i jestem zadowolona. Posiadam kolor 04 purple land. Niestety przez światło w drogerii kolor wydawał się bardziej wpadający w róż, a w domu okazało się, że jest o wiele bardziej fioletowy. Nałożony cienką warstwą wygląda o wiele lepiej. Nie przesusza ust i trzyma się prawie cały dzień. Myślę, że kupię inny, bardziej codzienny odcień tej pomadki. Polecam.

Kolor Amy piękny - choć trwałość kiepska

Mam kolor 01 Amy - jest to superseksowny, trochę ciemniejszy nudziak. Nie raz byłam pytana co mam na ustach.

Pomadka zastyga do matu, lecz nie robi suchej skorupy na ustach.
Jest bardzo komfortowa i niewysuszajaca w przeciwieństwie do wielu innych matowych pomadek.
Niestety trwałość jest dość kiepska - nie przetrwa żadnego posiłku, trzeba dokładać ja w wewnętrznej stronie ust.
Należy nakładać ją cienką warstwą ponieważ potrafi się dziwnie odlepiac z jednych miejsc, a przylepiać do innych.
To moja druga sztuka, używam jej codziennie od kilku miesięcy i nadal mi się nie skończyła.