Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Maska do włosów nadająca miękkości

Średnia ocena: 3.64/5

Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Wielofunkcyjna maska 3 w 1 nadająca miękkości i sprężystości oraz odżywiająca dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania. Ten wyjątkowy w naszym protfolio produkt możesz stosować na 3 sposoby: jako tradycyjną maskę, jako odżywkę bez spłukiwania na mokre włosy oraz jako krem bez spłukiwania na suche włosy.

zapachowa, bez silikonów, hipoalergiczna
nawilżające, zapobiegające wypadaniu włosów, podkreślające skręt
do włosów kręconych
lekkie
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Super maska

Opakowanie to lekki, plastikowy pojemnik z nakrętka. Zapach piękny kokosowy który utrzymuje się na włosach. Konsystencja gęsta, zbita. Maska jest bardzo wydajna, wystarczy niewielka ilość produktu. Włosy po zastosowaniu są super nawilżone, gładkie i miękkie. Nie pusza się. Skład bardzo dobry

Cudowna maska

Zakochałam się w tej masce od pierwszego użycia już kilka lat temu, kiedy na wyjeździe użyłam jej od koleżanki. Od tamtego czasu często do niej wracam bo spełnia wszystkie moje wymagania. Włosy są wygładzone, odżywione i nawilżone. Dodatkowo nie obciąża ich, a są po prostu świeże i odbite u nasady. Jest bardzo wydajna bo jedno opakowanie wystarcza mi na długi czas, a przede wszystkim obłędny zapach kokosu.

Zdecydowanie polecam

Maska jest białej barwy, ma gęstą i bogatą konsystencję która przypomina mi masło do ciała i piękny zapach kokosowego deseru, który przez pewien czas pozostaje na włosach.
Według informacji na opakowaniu możemy użyć jej na 3 różne sposoby : jako klasyczną maskę do spłukiwania , jako pielęgnacje bez spłukiwania na włosy mokre / wilgotne lub też jako pielęgnację wykończeniową na włosy suche . Ja stosowałam ją tylko i wyłącznie jako standardową maskę do spłukiwania.
Pierwszy efekt jaki zauważyłam to ułatwiłatwienie rozczesanie włosów. Po wyschnięciu prezentowały się bardzo dobrze : mniej się puszyły i nie elektryzowały były leciutko wygładzone a w dotyku mięciutkie. Maska w żaden sposób nie obciążyła włosów , nie oblepiła ich i nie sprawiała , że u nasady szybciej się przetłuszczały . Regularne stosowanie poprawiło stan włosów, są teraz zdrowsze i bardziej zadbane.
Według mnie to świetny produkt o dobrym składzie i przystępnej cenie.
Z pewnością będę wracać do tego produktu .

Maska do włosów ma piękny zapach, opakowanie jest na czasie, działa bardzo przyjemnie, wlosy sa nawilzone, nie sa suche , ogolnie na plus wszystko. Cenowo tak samo. Super wydajne

Działa!

Całkiem dobra maska, w przystępnej cenie i o dziwo faktycznie działa. Ma przyjemną kremową, ale zarazem lekką konsystencję. Wydajna, nie spływa z włosów, wygładza i wyraźnie nawilża. Może zapach mógłby być nieco mniej intensywny, ale nie jest zły. Lubię testować nowe produkty i wracam tylko do moich absolutnych hitów, ale myślę że tę maskę kupię jeszcze nie raz.

Totalny hit

Najlepsza maseczka, nie znajdziecie nic lepszego przepłacałam miliony na drogie odżywki maski, przypadkowo kupiłam tą już z myślą, żeby była bo przecież żadna mi nie pomaga, a tu taki efekt wow, maska mega regeneruje wygładza włosy wyglądają przepięknie po jej użyciu. Dziewczyny nie idźcie tylko biegnijcie po to cudo !!!

lubie ją!

Mam włosy średnioporowate, są bardzo gęste, farbowane, puszą się od połowy głowy ( długość do ramion).
Maske nakładam co drugie mycie, wczesuje w umyte włosy i trzymam 20-30min.
włosy po niej są gładsze, może jeszcze nie jest to ten wymarzony efekt tafli ale suszone na szczotce podobają mi się.
Maska pięknie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach długo.
Jedyny problem to wydaje mi się, że skraca ich świeżość o jeden dzień ( myje włosy co 4 dni).

W sam raz do puszących się włosów

Maski do włosów stosuję dość często, by choć trochę ujarzmić moje puszące się włosy. Po tę sięgnęłam kiedy zobaczyłam ją na promocji. Spróbowałam i stwierdzam, że jest świetna!
Maska jest w plastikowym słoiczku z nakrętką. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie jest jej zbyt wiele, to naprawdę wystarcza na długo.
Jest gęsta, nie spływa z włosów po nałożeniu. Ma przyjemny, słodki zapach, który zostaje na włosach po spłukaniu maski.
Maska działa, naprawdę odżywia włosy i dodaje im miękkości. Działanie dosłownie czuć na włosach już w momencie jej spłukiwania, włosy są wtedy niesamowicie gładkie i miękkie, po prostu czuć, że są odżywione. Efekt utrzymuje się po osuszeniu włosów ręcznikiem, a po wyschnięciu widać, że są wygładzone, miękkie i sypkie.
Maskę tę polecam osobom, które mają suche i puszące się włosy. Dzięki niej je ujarzmicie.

Działa choć, wg mnie obciąża

Przyznam szczerze, że zdziwiły mnie az tak wysokie oceny tego produktu. Czytam ze maska ma dobry skład. Być może na tym się nie znam.
Kupiłam ja na promocji za okolo 10 zl.
Używałam pod prysznicem aby wygładzić włosy. Nakładam maskę od ucha w dół. Wystarczyła mi na bardzo długo i to wydajny produkt wystarczy nałożyć jej niewiele. Ja niestety nie trzymałam jej dłużej niż dwie minuty. Ale tyle czasu wystarczyło aby u mnie ładnie wygładzić włosy. Nadac połysk i ułatwić rozczesywanie. Niestety zauważyłam też ze wzmaga u mnie przetłuszczanie i musiałam po jej użyciu myć włosy na drugi dzień a nie co drugi. Niestety to ja u mnie dyskwalifikuje.
Kolejnym minusem w moim odczuciu jest zapach, który trochę męczy. To tali mleczny sztuczny kokos.

Bardzo dobra maska

Odżywka na moich zniszczonych od farbowania blondem włosach sprawdziła się super.Wlosy po niej są miękkie dobrze nawilżone.Pozatym piękny zapach i dobra konsystencja która nie spada z włosów.
ZALETY:
Efekt, zapach,opakowanie

Świetna

Maska z Garnier jest świetną maską z dobrym składem. Nadaje się do metody OMO, którą ja stosuję. Po tej masce moje włosy są bardzo miękkie i sypkie. Maska jest wielozadaniowa i jest bez silikonów. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajna, Polecam!

Uwielbiam ją

Uwirlbiam ją świetnie Uwielbiam tą odżywkę. Cudownie nawilża włosy, są po niej sprężyste i błyszczące a do tego dużo bardziej gładkie. Po dłuższym używaniu widzę naprawdę niesamowitą różnicę, a muszę przyznać że moje włosy zanim zaczęłam jej używać były dosyć wysuszone i sianowate. Nie jest to może najlepsza odżywka jakiej używałam w życiu, ale na pewno znajdzie się w moim top 3 w