Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Maska do włosów nadająca miękkości

Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Wielofunkcyjna maska 3 w 1 nadająca miękkości i sprężystości oraz odżywiająca dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania. Ten wyjątkowy w naszym protfolio produkt możesz stosować na 3 sposoby: jako tradycyjną maskę, jako odżywkę bez spłukiwania na mokre włosy oraz jako krem bez spłukiwania na suche włosy.

Zazwyczaj produkty do włosów, które można dostać w każdej drogerii nie spełniały moich oczekiwań. Do tej pory! Ta maska oraz miodowa są cudne. Zauważyłam sporą różnicę, ale także moja fryzjerka. Z czystym sercem mogę polecić, bo cena też korzystna.

Umowa na czas określony.

Ostatnio miałam niezły nawał pracy. Prowadziłam selekcję kandydatów na ważne stanowisko. Wszystko było na mojej głowie. Dosłownie.
To nie było proste zadanie, bałam się, że przepłacę to ostatecznie swoją kondycją. Kondycją... włosów oczywiście :-).

Rekrutacja na stanowisko: maska do włosów dociążająco-wygładzająca.

Wymagania: wysoka zawartość emolientów. Szybka efektywność pracy. Wysoka wydajność. Conajmniej dobra znajomość języka ciała. Prawo poślizgu na włosach. Pełna dyspozycyjność: godziny pracy nieregulowane, zarówno nocne jak i 5-minutowe zebrania w ciągu dnia.

Wynagrodzenie: wystawienie pozytywnej oceny pracy na portalu wizaz.pl, uśmiech szefowej. Ponad to sugeruję wyszukanie posady dla innych członków rodziny.

Zatrudniający: włosy przetłuszczające się u nasady, suche na końcach. Farbowane jedynie od ucha w dół. Średnioporowate na długości. Prywatnie pasjonatki pielęgnacji emolientowej.

jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobra maska, włosy od razu po pierwszym użyciu widac efekt gładszych, lejących sie włosów o zdrowym wygladzie, nie puszą sie tak łatwo i po uzyciu prostownicy dłużej utrzymuja swój efekt. Plusem jest opakowanie w stylu słoiczka - pozwala to na wygodne wydobycie odpowiedniej ilości produktu. zapach bardzo przyjemny i utrzymuje sie na włosach co uwielbiam, faktycznie zgodnie z obietnica producenta wyczuwalna jest miękkość i stąd ta miłośc pozostaje do produktu na dłużej, nadmienie także że nie trezba nakładac dużej ilości stad jest tez bardzo wydajna same plusy jednym słowem

Moje cudo

Jestem posiadaczką długich i gęstych włosów. Nie mogłam poradzić sobie z ich puszeniem aż do czasu tego testu. Dzięki stosowaniu tego produktu stały się one lekkie, lśniące, sprężyste, puszyste, ale nie puszące się, bardzo miękkie, wyraźnie odżywione i sypkie. Produkt nakładam na włosy po ich umyciu i delikatnym osuszeniu i pozostawiam na nich na cała noc, a z rana spłukuję. Jak dla mnie, ten produkt to lek na poprawę stanu każdych niesfornych włosów. Do tego stosowanie go było bardzo przyjemne. Nie dość, że ma on przyjemną konsystencję, to do tego prześliczny zapach. Łatwo rozprowadza się na włosach, a usunięcie go z nich nie sprawia kłopotów. Produkt ten nie podrażnia i nie uczula. Jak dla mnie, to bomba pielęgnacyjna, z której skorzystam jeszcze nie raz i którą chętnie polecę koleżankom.

Jest ok, ale trochę się rozczarowałam

Bardzo lubię kokosowe produkty, więc nie mogłam przejść obojętnie obok tej maski będąc w Naturze. Fajne opakowanie, przyjemny zapach (nie taki mocno kokosowy, lekko chemiczny), obietnica producenta również zachęca.
Maska jest gęsta, wygodna w aplikacji, cienkie włosy niestety trochę obciąża. Stwierdziłam, że zużyję ją do emulgowania oleju na włosach, do tego sprawdza się całkiem nieźle, ale niestety więcej jej już nie kupię. Zauważyłam, że podczas używania tej maski wysypuje mnie za uszami, na szyi i tam gdzie poleci woda z tą maską. Dla mnie to dyskwalifikuję już produkt kompletnie :(

super

Maska do włosów nadająca miękkości jest jedna z najlepszych, włosy są nawilżone, nie są przesuszone, jest wydajna, nie puszą się, zapach ma cudowny, jest gęsta totalny sztos

Zakochałam się!

Skusiłam się na zakup maski dzięki dobrym opinią na wizaż.pl i nie żałuję zakupu. Maska zamknięta jest w poręcznym opakowaniu, z którego bez problemu da się wydobyć produkt. Maska ma gęsta konsystencję, dzięki której nie potrzeba nakładać jej zbyt wiele. Maskę można używać na trzy sposoby jednak ja używam tylko na dwa. Pierwszy sposób jako maska, która pozostawiam na 15 minut czasem nawet dłużej, lub drugi sposób jako odżywkę, gdy nie mam zbyt wiele czasu. Nigdy nie stosowałam produktu bez spłukiwania, ponieważ obawiam się, że wlosy pozostaną tłuste i posklejane. Dodatkowo maska pachnie kokosem, który utrzymuje się na włosach aż do następnego dnia. Włosy po masce są odżywione, miękkie, lśniące, nie puszą się. Po prostu ta maska działa cuda!

Moja ulubiona maska do włosów.

Maska z serii Bothanic Nadająca Miękkość Masło Kokosowe i Makadamia dla mnie jest niemal wybawieniem. Uwielbiam to co robi mi na włosach. A są po niej delikatne, lśniące, sprężyste po prostu idealne. Od wielu lat walczę z tym aby moim włosom przywrócić utracony blask. Zniszczyłam je częsty prostowaniem i farbowaniem, są bardzo cienkie, dodatkowo moja skóra głowy często reaguje na nowe produkty i bardzo swędzi. Dlatego z eksperymentami uważam. Maskę można stosować na wiele sposobów mój ulubiony to gdy umyje włosy, zastosuję odżywkę spłucze ją, wtedy wchodzi ta maska na mokre włosy nakładam i zostawiam.
To było moje odkrycie. Jest bardzo lekka, nie obciąża mi ich ale wspaniale odżywia, włosy zachowują się tak jak by ją piły. Po godzinie nie ma po niej śladu a włosy mogę suszyć i są bardzo lśniące.
Gorąco polecam tę maskę!

Uwielbiam !

Bardzo lubię tę maskę do włosów. Ma nieziemski, rajski zapach. Jest bardzo wydajna, nie obciąża włosów. Pasma dzięki niej stają się miękkie, sprężyste, sypkie. Włosy się nie puszą. Nakładam ją na około pól godziny albo na parę minut pod prysznicem.

Nie dla mnie

Maska do włosów niestety nie jest dla mnie stworzona, na pewno nie do moich włosów. Kupiłam ją w supermarkecie, ponieważ chciałam moje włosy odźywić i dodać im blasku i głodkości.
Moje włosy są suche, rozdwajające się i się strasznie puszą i niestety po użyciu maski ye włosy jeszcze bardziej zaczęły się puszyć, stały się szorstkie w dotyku, bez zupełnego blasku. Miałam trudności z rozczesaniem ich. Niestety ten produkt nie przemówił do mnie.
Opakowanie jest fajne, cena i zapach również.
Ale to nie mój typ produktu, nie spełnił moich oczekiwań.

Super maska

Bardzo dobra maska do włosów, można ją używać na 3 sposoby. Ja akurat stosowałam ją jako odżywkę i maskę, za każdym razem spisała się super :) nawilża, odżywia i regeneruje włosy, ułatwia rozczesywanie ich, a jej piękny zapach utrzymuje się jeszcze na drugi dzień po użyciu. Trzeba jednak uważać z ilością, bo może obciążać włosy, jeśli ktoś ma niskoporowate jak ja. Cena i wydajność również na plus.

Rewelacja

Po pierwsze na pochwałę zasługuje skład maski - nie zawiera silikonów. Po drugie maskę można używać na trzy sposoby. U mnie np. sprawdza się stosowanie jako krem na suche włosy. Efekty po użyciu są faktycznie widoczne. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku oraz nawilżone i wygładzone. Ładnie się prezentują i łatwiej rozczesują. Ma super zapach, który utrzymuje się dość długo. Słoiczek jest bardzo wygodny.