Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Maska do włosów nadająca miękkości

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Wielofunkcyjna maska 3 w 1 nadająca miękkości i sprężystości oraz odżywiająca dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania. Ten wyjątkowy w naszym protfolio produkt możesz stosować na 3 sposoby: jako tradycyjną maskę, jako odżywkę bez spłukiwania na mokre włosy oraz jako krem bez spłukiwania na suche włosy.

Całkiem fajna

Lubię serię Botanic Therapy i chociaż maska z propolisem jest dla mnie zdecydowanym numerem jeden to ta również jest bardzo fajna.

Mam włosy wysokoporowate, ze skłonnością do falowania, końcówki suche i zniszczone, często łamiące się.

Po zastosowaniu tej maski włosy wyglądają dobrze, zdrowo, są lśniące, fajnie dociążone.

Nie jest to moja ulubiona maska ale czasami, kiedy jest dobra promocja chętnie do niej wracam.

Jest okej

Moje włosy lubią się z gliceryną, która jest zawarta wysoko w składzie tego produktu.
Maska dobrze mi się sprawdzała jako produkt do spłukiwania po myciu włosów, ale jeszcze lepiej do emulgowania oleju lub do nałożenia na włosy zaraz po spłukaniu henny. Składowo nie powala, bo większość fajnych składników ma po pozycji Parfum, czyli ich ilości są mikroskopijne.
Świetnie się sprawdza też jako produkt bazowy.
Warto wspomnieć, że maska u mnie dociążała i wygładzała włosy.

Mam włosy niskoporowate.

Najlepsza

Najlepsza maska do włosów jaką miałam uwielbiam w niej szczegolnie zapach ale to nie jest tym co w niej najlepsze a jest to ze wlosy sa nawilżone i łatwe do modelowania. Dawno nie mialam takiej satysfakcji z kosmetyku. Serdecznie polecam!

Całkiem fajna

Maska całkiem fajna, faktycznie zmiękcza włosy i szczególnie lubię stosować ją na mokre włosy bez spłukiwania (malutką ilość) do rozczesywania. Włosy są po niej pachnące i niesplątane. Nie ma efektu WOW, ale jest spoko.

czy napewno miękkości....

Maskę zakupiłam susz ona Kokosem który uwielbiam . Ma dość rzadką jak na maske konsystencje ale do rzeczy ..... Nie robiła zbyt wiele na moich suchych włosach a stosowałam ją w różnych wariantach ;) włosy po niej przyjemnie pachniały były trochę miekkie ale nie był to efekt woow ..... raczej do niej nie wróce

Jedna z lepszych masek jaką miałam

Maskę kupiłam dzięki świetnym opiniom na wizażu i nie zawiodłam się.
Produkt zamknięty w okrągłym słoiczku, dzięki czemu możemy wydobyć zawartość w 100%.
Treściwa, gęsta konsystencja, taka jak lubię bo nie spływa z włosów. Ja ją dodatkowo wyczesuje grzebieniem.
Zostawiam na włosach minimum na 20 minut dla lepszego działania.

Maska świetnie nawilża i zmiękcza włosy. Są przyjemne w dotyku, gładkie, łatwiej się rozczesują. Mam włosy wysokoporowate, lekko kręcone. Mam wrażenie że po tym produkcie jest też ładniejszy skręt.

No i ten zapach.. genialny. Wyczuwalny kokos, czuję go nawet na drugi dzień po umyciu.
Naprawdę świetny produkt w przystępnej cenie.

Kokosowy cud

Zdecydowanie najlepsza maska od Garniera. To formuła bogata w niezbędne składniki odżywcze potrzebne dla włosa, szczególnie takiego po zabiegu rozjaśniania. Posiada dość gęstą konsystencję, ale za to piękny kokosowy zapach. Bardzo dobrze nawilża, odżywia i wygładza. Maska poprawia stan włosów, dlatego po jej użyciu wyglądają na zdrowsze, pełne życia i energii.

Nie

Mam włosy falowane, lekko suche z racji tego, że są falowane. Kosmetyki garnier do włosów zwykle mi się sprawdzają, ale tu mamy wyjątek. Maska pięknie pachnie, ale źle działa na moje włosy. Włosy słabo po niej falują, bo są bardzo obciążone i jednocześnie bardzo suche… Wyrzucam albo komuś oddam.

Bardzo dobra - wracam do niej regularnie :)

Jestem blondynką z delikatnie rozjaśnianymi włosami, wysokporowatymi. Włosy mam zadbane ale jednak potrzebują codziennego wsparcia kosmetykami. Odzywkę Garniera używam co jakiś czas, ponieważ zmieniam odzywki/szampony co kilka tygodni. Włosy po tej odzywce są cudownie miękkie, odżywione, nie plączą się i nie przetłuszczają. Na dodatek pięknie po niej pachną :). Odyżwkę stosuje co drugie mycie na około 15-20 minut.

Najlepsza jaką miała do tej pory

Moje włosy są suche trochę falowane i ogólnie w dość słabej kondycji.
Kupiłam maskę Garniera żeby trochę bardziej o nie zadbać a przeczytałam dużo pozytywnych opinii o niej.
Cena też jest bardzo przystępna.
Maskę stosuję od jakiegoś czasu i nakładam ją na mokre włosy i trzymam ok 10 minut pod ręcznikiem.
W opisie jest też opcja że można ją nakładać na suche włosy ale nie lubię jak włosy wyglądają jak tłuste.????
Efekt jak narazie jest bardzo pozytywny.
Maska po trzymaniu na włosach są bardzo gładkie i jedwabiste.
Dobrze się rozczesują. Ogólnie bardzo fajny efekt.
Jest też bardzo wydajna i łatwo rozsmarowuje się na włosach.
Opakowanie maski jest bardzo estetyczne.
Do tego zapach maski jest obłędny.

Jedna z lepszych masek.

Jako wlosomaniaczka muszę przyznać śmiało że będę do niej wracać. Starając się utrzymać równowagę peh musiałam przewertować wiele odżywek i masek który by odpowiadały za podana literkę. Maska Garnier świetnie nawilżyła włosy. Czułam że są one zdecydowanie odbudowane, dociążone i pięknie pachnące. Maska ma gęsta formuła i cudowny zapach unoszący się w całej łazience oraz przepięknie intensywnie utrzymujący się na włosach.

Rewelacyjna

Wydajna, gęsta i konkretna maska która świetnie nadaje się do wcierania w małych ilościach w wilgotne włosy, nadaje niesamowity blask i świetnie regeneruje suche zmęczone włosy, szybko się spłukuje i okrywa włosy pięknym zapachem