Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Maska do włosów nadająca miękkości

Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Wielofunkcyjna maska 3 w 1 nadająca miękkości i sprężystości oraz odżywiająca dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania. Ten wyjątkowy w naszym protfolio produkt możesz stosować na 3 sposoby: jako tradycyjną maskę, jako odżywkę bez spłukiwania na mokre włosy oraz jako krem bez spłukiwania na suche włosy.

Bardzo dobra maska

Mam włosy cienkie i suche ,z tendencją do puszenia się. Maska świetnie wygładza włosy i nadaje im blasku. Bardzo podoba mi się zapach produktu. Piękny zapach kokosu, który świetnie się utrzymuję na włosach. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny. Mam go od kilku miesięcy i dopiero teraz się kończy. Polecam!

Dołączam do grona zadowolonych użytkowniczek

Pamiętam moment w którym ta seria była dostępna w wizażowych testach , nie udało mi się wtedy załapać ale miałam ogromną ochotę poznać tą serię z prostego powodu - wszelkie szampony / odżywki / maski zawierające dodatek wyciągu z kokosa czy też mleczka kokosowego zawsze świetnie działają na moje włosy . Przez dłuższy czas od momentu premiery tej serii w moim mieście był ogromny problem z dostępnością tych produktów , teraz gdy nie jest to już nowość widzę te produkty dość często w Biedronce , ale ja swoją maskę otrzymałam w prezencie od pewnej dobrej duszyczki i właściwie byłam święcie przekonana , że recenzja to ja temu wystawiłam już dawno...No ale ja zawsze jeśli chodzi o maski do włosów mam tyły w pisaniu recenzji , nie wiem skąd mi się to bierze , ale dziś staram się to powoli nadrabiać i z miłą chęcią wystawiam tej masce najwyższą możliwą ilość gwiazdek .

Jeśli chodzi o opakowanie to mamy tutaj plastikowy słoiczek wykonany z dość twardego plastiki z charakterystyczną , dość prostą ale przy tym schludną grafiką która jest charakterystyczna dla produktów z serii BT . Z takiego opakowania bardzo wygodnie się korzysta więc ja tam zastrzeżeń nie mam .

Producent informuje nas o tym , że maski możemy użyć na 3 różne sposoby : jako klasyczną maskę do spłukiwania , jako pielęgnacje bez spłukiwania na włosy mokre / wilgotne lub też jako pielęgnację wykończeniową na włosy suche . Ja stosowałam ją tylko i wyłącznie jako standardową maskę do spłukiwania ponieważ mam inne produkty pielęgnacyjne zarówno na włosy wilgotne jak i suche i nie chciałam niczego w tej kwestii zmieniać . Maska jest białej barwy , ma gęstą i bogatą konsystencję która przypomina mi masło do ciała i obłędny , deserowy zapach słodkiego kokosa , aż szkoda , że moje włosy nie są dobrym nośnikiem zapachów bo jest to zapach który a się ochotę wyczuwać długo .

Jak wspomniałam wcześniej traktowałam tę maskę jako typowy produkt do zmycia : aplikowałam na umyte szamponem włosy i trzymałam od pięciu minut do kwadransa , w zależności od tego ile miałam akurat czasu ( zawsze pod ręcznikiem bądź też czepkiem z folii ) Początkowo obawiałam się , że maska o tak bogatej konsystencji obciąży mi włosy - w nakładaniu nie była do końca komfortowa , czułam delikatne oblepienie i maska nie rozprowadzała się aż tak gładko jakbym tego oczekiwała , ale z drugiej strony nie stwarzała żadnych problemów w momencie w którym chciałam ją z włosów wypłukać , da radę to zrobić szybko i sprawnie .

Jest to maska która ma za zadanie zmiękczyć włosy i nawilżyć je i jest to efekt jakiego ja często poszukuje - moje włosy są stale katowane blond farbą , prostownicą i suszarką , mają tendencję do puszenia się , lubią się łamać i muszę bardzo o nie dbać by nie były suche i sianiowate . Pierwsze co zauważyłam w tej masce , to to jak bardzo ułatwiła rozczesanie włosów . Po wyschnięciu naprawdę prezentowały się bardzo dobrze : były leciutko wygładzone , mniej się puszyły , nie elektryzowały się i w dotyku były jedwabiście mięciutkie , maska w żaden sposób nie obciążyła włosów , nie oblepiła ich i nie sprawiała , że u nasady szybciej się przetłuszczały . Jej regularne stosowanie sprawiło , że włosy wyglądały zdrowo i zadbanie - zrobiły się sprężyste , zmiękczone i bardziej nawilżone . Świetny efekt jak na zwykłą maskę drogeryjną .

Maska nie wywołała łupieżu ani podrażnień skóry głowy . Jest to świetny drogeryjny produkt o dość dobrym składzie a przy tym wydajny i w rozsądnej cenie . Jeśli ktoś jeszcze nie miał styczności z produktami z tej konkretnej serii Garnier to zachęcam do poznania no bo naprawdę warto .

Maska do włosów

Produkt mnie nie zachwycił. Włosy przy częstym używaniu puszyły się i plątały, więc musiałam na nią uważać. Opakowanie jest bardzo wygodne i wydajne. Konsystencja mogłaby być bardziej gęsta.

dobra odżywka

Sądzę,że ta odżywka podpasowała moim włosom. Szczerze mówiąc nie znam się jeszcze do końca na składach kosmetyków do pielęgnacji włosów, więc nie wiem jak wypada ze składem na tle innych masek, ale moje włosy się z nią polubiły. Wyglądały po niej na odżywione, delikatne i były mięciutkie w dotyku. Kolejnym plusem jest cena produktu oraz zapach. Maska pięknie pachnie. Co lepsze, moje włosy nie przetłuszczały się po niej tak szybko jak zawsze.

Idealna

Maskę testuje od kilku dobrych miesięcy. Mam włosy cienkie, bez większej objętości. Produkt zamknięty jest w szczelnym białym słoiku. Pudełko jest zakręcane, jednak ciężko wydobyć z niego resztki (zwłaszcza posiadaczom długich paznokci) kiedy maska się kończy. Zapach produktu jest obłędny! Świeży kokos, zapach długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja: dość gęsta, ale dobrze rozprowadza się na włosach. Maska ma świetne działanie. Wygładza włosy i sprawia, że są one miękkie. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny. Mam go od kilku miesięcy i dopiero teraz się kończy. Polecam!

Jako tako daje rade

Stosuje go od niedawna zachecona zdjeciami tu na wizazu pieknych i lsniacych wlosow po niej,ale u mnie az tak jeszcze nie zadzialala.
Stosowałam ja na wszystkie 3 sposoby: jako maske na wlosy ze splukaniem (i tu nie zrobila ta maska nic z moimi wlosami,dalej wygladaly zle i sie puszyly),druga metoda to uzylam ta maske na suche wlosy jako balsam na wlosy i tu sie sprawdzila.Wlosy faktycznie sie dociazyly,skleily,przez co puch moich wysokoporowatych wlosow ze skali 10/10 zminimalizowal sie na jakies 3/10.Ale na suche wlosy i bez splukania lepiej nakladac ta maske jedynie na dlugosci wlosow, nie na skalp bo wyglada potem na przetluszczony.Na dlugosci wyglada calkiem ladnie.3 sposobem było nałożenie jej na mokre włosy i równiez bez spłukiwania(po podsuszeniu ich zimnym strumieniem)i efekt wcale mnie nie zachwyca.Moim hitem ta maska raczej nie zostanie bo mam mega suche,wysokoporowate włosy i oczekiwałam od niej jednak całkowitego zniwelowania puchu,odżywienia ,blasku i głębokiego nawilżenia.A jednak włosy jak były przesuszone tak są.Jedynie jako balsam na suche włosy daje rade,ale nie jest to w pełni ten efekt,którego oczekiwałam.

Fajna

Moje włosy uzyskały lepszy wygląd po użyciu tej maski. Błyszczące i zdrowe. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Maska jest bardzo wydajna. O delkatnym zapachu..Cena trochę wysoka.. ale naprawdę warto ją kupić.poniewaz starcza na bardzo długo.

Jeśli masz suche włosy to produkt dla Ciebie

Jest to bardzo wydajna maska. Idealnie sprawdza się przy suchych włosach. Po zastosowaniu włosy są miękkie i lśniące. Trochę odrzuca mnie zapach mleka kokosowego, jest jak dla mnie za bardzo intensywny.

Rafaello na włosy jak dla mnie najlepsza maska z tej serii

Pierwsze co zwróciło moją uwagę po zakupie to jej bardzo ładny słodki zapach . Moim zdaniem pachnie jak Rafaello . Zapach przez pewien czas pozostaje na włosach . Maska sprawia , że włosy są miękkie i lśniące . Jest wydajna , ma wygodne opakowanie dzięki , któremu możemy zużyć produkt do samego końca .Nie zależnie od ilości produktu łatwo wydobyć go z opakowania. Z pewnością będę wracać do tego produktu .

Przyjemne nawilżenie

Na maskę skusiłam się ponieważ była na promocji a i tak w przyszłości planowałam ją kupić i wypróbować. Oczywiście gdy dotarłam do domu nie powstrzymałam się żeby od razu jej nie przetestować. Maska zamknięta jest w obłym słoiczku w tonacji beżowo brązowej. Niestety pod zakrętką nie posiada żadnego zabezpieczenia, co stwarza ryzyko, że ktoś wcześniej sobie otworzył i paluchem ją pomiział (mogłaby być choć przynajmniej jakaś banderola jako zabezpieczenie). Pachnie przyjemnie słodko jednak daleko temu do kokosa, niemniej zapach jest przyjemny i utrzymuje się na włosach dłuższy czas. Maska ma biały kolor, gęstą konsystencję, która nie utrudnia jej aplikacji. Kosmetyk łatwo nanieść na włosy, nie spływa z nich, już niewielka ilość wystarczy by pokryć całe pasma. Moje włosy za każdym razem dosłownie ją wypijają tak że mam wrażenie, że nie ma czego spłukiwać z włosów. Po jej aplikacji włosy są mega gładkie, nawilżone, błyszczące i łatwo je rozczesać. Niestety nie nadaje się do codziennego stosowania zwłaszcza przy cienkich włosach jak moje. Optymalnie polecam stosować raz w tygodniu, aby nie przeciążyć cienkich włosów. Stosowana raz w tygodniu zapobiega fruwającym włosom idealnie je dociążając i sprawiając, że łatwiej mi ułożyć fryzurę. Lubię ją też stosować jako maskę bez spłukiwania na same tylko końcówki, dzięki nawilżeniu jakie daje zapobiega ich rozdwajaniu się.

nie dla mnie

Kupiłam z polecenie tę maskę. Niestety nie sprawdziła się, jest ciężka dla moich włosów, są po niej przetłuszczone, obciążone. Moje włosy stają się przyklapnięte po niej. Oddałam mamie, której się sprawdziła, ale pewnie dlatego ze ma krótkie i cienkie włosy

Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia

Świetny produkt o pięknym zapachu. Pozostawia włosy super miękkie i nawilżone. Super maska w świetnej cenie. Jest dość wydajna, zdecydowanie warto wypróbować!