Bourjois, Twist up The Volume, Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs (stara wersja))

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

koleżanki pytają czy zrobiłam rzęsy

Tytuł recenzji jednym zdaniem podsumowuje moją opinię o tym tuszu. Długo nie miałam tak rewelacyjnej maskary. Najbardziej ciekawa byłam przekręcanej szczoteczki i to ona robi robotę. Od tuszu oczekuję mocnego pogrubienia, ujarzmmienia nieco pokrzywionych rzęs, idealnego rozdzielenia i głębokiej czerni, z uwagi na własne długie i podrkręcone rzęsy. Ten sprostał wszystkim wymaganiom. Rzęsy wyglądają jak piękna, zalotna firanka, jakbym wyszła prosto od kosmetyczki! Dodatkowo jest trwały, nie rozmazuje się nad ani pod oczami. Spełnia obietnice producenta co do joty. Z pewnością do niego wrócę.

Koszmar!

Jak dla mnie istny koszmar! Tusz dostałam w prezencie i po przeczytaniu recenzji byłam bardzo dobrze nastawiona - niestety. Próby nałożenia produktu zawsze kończą się posklejanymi rzęsami, brakiem długości (mimo, że naturalnie swoje mam dość długie - mam wrażenie, że tusz je optycznie skraca). Zdarzyło się, że wyczesałam nadmiar czystą szczoteczką i w ten sposób dałam mu szanse, niestety tu również zawód - zaczął się osypywać kilkanaście minut po aplikacji. Ostatecznie wylądował w koszu.

Ładnie podkreśla rzęsy

Lubię ten tusz do rzęs bo nie łzawi mi oczu ,nie podrażnia. Do tego ma mocny głęboki odcień czarny i pięknie podkreśla każda rzęsę osobno. Daje moim zdaniem efekt sztucznych rzęs . Podoba mi się . Tusz dostałam w prezencie od dzieci na dzień babci w styczniu. Pozdrawiam Renata

Aktualnie mój numer 1

Na temat tego tuszu możemy znaleźć dużo pozytywnych opinii i nie dziwię się- jest świetny! Rzesy są ekstremalnie wydłużone, pięknie czarne i nieposklejane! Dla mnie to aktualnie numer 1. Warto mu się przyjrzeć, zwłaszcza gdy jest na promocji :)

Rewelacyjne działanie

Już mnie dawno nic tak nie zaskoczyło, albo mało widziałam, jeśli chodzi o kosmetyki.
Ta mascara to intensywnie głęboka czerń oraz innowacyjna, obrotowa szczoteczka 2w1, jedyna taka na rynku.
Zapewnia uniesienie i wydłużenie oraz dodaje objętości. Przekręcając końcówkę mascary, szczoteczka wydłuża się lub skraca. Również ułożenie włosków się zmienia z prostych na skręcone. Mając krótsze "ustawienie" z łatwością docieramy do wewnętrznych rzęs oraz łatwiej maluje się te na dole. Precyzyjniej wychodzi wtedy tuszowanie. Dla mnie rewelacja, ponieważ można sobie "ustawić" szczoteczkę tak jak chcemy, jak lubimy lub umiemy tuszować rzęsy. Mając tę mascarę nie ma obaw, że szczoteczka, będzie nie taka, za duża, za mała, za krótka. Widomo, że dobrze dobrana szczoteczka to podstawa dobrego tuszowania rzęs.
Zapewnia efekt wyrazistego spojrzenia. Odżywcza formuła wzbogacona kolagenem i keratyną sprawia, że tusz nie obciąża rzęs, zapewniając długotrwały komfort noszenia. Produkt rozprowadza się niezwykle łatwo, a jego unikalna formuła umożliwia nakładanie kilku warstw tuszu.
Szczoteczka idealnie wyczesuje, rozdziela i podkręca rzęsy. Mascara nie pozostawia grudek i jest odporna na rozmazywanie.

Super tusz!

Kupuję go zawsze na promocji w Rossmanie, ponieważ bez promocji moim zdaniem cena trochę przesadzona. W cenie promocyjnej opłaca się go kupić. Na moich rzęsach wyglada rewelacyjnie, bardzo podoba mi się efekt który daje. Chcę podkreślić iż moje rzęsy z natury są podkręcone i w miarę długie wiec wiadomo iż efekt będzie inny. Szczoteczka 2w1 jest bardzo funkcjonalna, dobrze nakłada się nią produkt na rzęsy. Bardzo pięknie podkręca oraz wydłuża. Nie kruszy się, nie tworzą się grudki, nie skleja rzęs. Trwały efekt. Ładny głęboki czarny kolor masakry podkreśla spojrzenie. Opakowanie jest ładne a zarazem funkcjonalne. Bardzo polecam ten produkt !

Taki zbajerzony

dobry tusz, który u mnie nie robi większego efektu tzw. Efektu wow. Jego bajer polega na szczoteczce 2w1 i to jest fajne ale samo działanie maskary określenie jako poprawne. Bardzo fajny kolor głębokiej czerni. Mimo wszystko jednak warto go brać ale na promocji bo w regularnej cenie to troszkę przerost bajerów nad formą. Nie sypie się nie rozmazuje.

Nigdy nie zawodzi!

Ten tusz to rzęs to mój najukochańszy kosmetyk! Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez niego. Przetestowałam wiele tuszy do rzęs, jednak ten jest najlepszy na świecie! Świetnie sobie radzi z moimi krótkimi i cienkimi rzęsami, bo pogrubia je i wydłuuuża do nieba! Kocham ten efekt. Nic się nie osypuje w ciągu dnia i wszystko jest na swoim miejscu.

Cena trochę wysoka, jednak dla takiego efektu warto - polecam szczerze!

Myślę, że się polubimy

Tusz Bourjois kupilam pierwszy raz w ramach testowania nowych produktów bądź też jak kto woli próby zdrady mojego wieloletniego ulubieńca. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak wygląda na moich rzęsach, są nie tylko pogrubione ale i wydłużone. A czerń jest naprawdę gleboka. Co prawda najbardziej lubię nieco mniejsze i silikonowe szczoteczki ale ten tusz na tyle dobrze się prezentuje, że jestem w stanie polubić się i z taka szczoteczką. Na chwilę obecną pozostaje wierna loreal Volume milion lashes oraz bourjois i więcej nie szukam.

Dobra mascara do rzęs

Mascarę do rzęs od Bourjois zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i muszę przyznać nie zawiodłam się. Sylikonowa szczoteczka świetnie rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy. Ma dwa ,,tryby” można ją przekręcić tryb wydłużenia lub pogrubienia. Sama tusz jest bardzo czarny, dobrze utrzymuje się przy czym nie kruszy się. Opakowanie zawiera 8 ml produktu. Cena dość duża ale często można napotkać promocje i kupić taniej. Nie uczula mnie, nie mam żadnych reakcji alergicznych. Czy kupię ponownie ?- nie wiem, cena jest dosyć droga

Fajny, ale za tę cenę można kupić lepsze

Kupiłam na spróbowanie po opinii mojej siostry u której ten tusz sprawdzał się znakomicie. Tusz okazał się całkiem dobry, swietnie rozczesuje i daje ładny efekt końcowy, nie kruszy się ani nie rozmazuje. Ciekawa jest w nim możliwość wykorzystania dwóch długości szczoteczki do tuszowania rzęs co skutkuje dokładniejszym ich wytuszowaniem. Jego rzadka konsystencja sprawia, że można łatwo przesadzić z ilością nabieranego produktu, więc warto nabierać go stosunkowo niedużo, bo nikt przecież nie chcę mieć posklejanych rzęs.
Nie dał mi jednak efektu wow, stąd 4 gwiazdki.
Jego cena też mogłaby być ciut niższa.

Najlepszy tusz jaki miałam!

Używam tego tuszu od dobrych 2 lat. Cały czas testuję nowości, ale do niego zawsze wracam. Idealnie pogrubia rzęsy i pięknie je wydłuża. Nie osypuje się, więc przez cały dzień rzęsy wyglądają pięknie. Czerń jest głęboka. Najlepszy tusz jaki miałam! Polecam każdej kobiecie to cudeńko.