Isana, Young, Egg White, Reinigungsschaum (Pianka oczyszczająca)

Isana, Young, Egg White, Reinigungsschaum (Pianka oczyszczająca)

Zafunduj swojej skórze specjalne oczyszczenie za pomocą cudownie miękkiej pianki. Tchnologia miceli przyciąga także cząsteczki brudu i makijaż jak magnes na skórze, zapobiega odwodnieniu. Dla wszystkich rodzajów skóry. Zgodność skórna potwierdzona dermatologicznie

Bardzo nieudany produkt

Kupiłam tą piankę, gdy była jeszcze dostępna w rossmannie i był na nią internetowy hype. Niestety bardzo mnie zawiodła. Jestem posiadaczką cery mieszanej, lubię mocniej ją oczyścić, ale ta pianka niosła ze sobą jedynie ogromne przesuszenie i podrażnienie. Oczyszczać, oczyszczała dobrze, ale nie ma to żadnego znaczenia bo nie byłam w stanie zużyć jej do końca przez wyżej wymienione mankamenty. Nadawała się jedynie do mycia rąk. Dodatkowo zapach nie ma nic wspólnego z opakowaniem, pachniała intensywnie i cytrynowo, to również odstraszało. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Bardzo fajnie u mnie się sprawdziła.

Kupiłam ją z polecenia pewnej pięknej blogerki. Zachwaliła skład tej serii,a konkretnie tej pianki i peelingu. Zakupiłam te dwa produkty. Faktycznie składy mają fajne. Isana plusuje. Pianka bardzo ładnie pachnie, owocowo i świeżo, a za to peeling pachnie surowym ciastem\koglem-moglem. :) Pompka bardzo dobra, nie zacina się i aplikuje bardzo gęstą, przyjemną piankę. Bardzo łatwo, szybko i dobrze myje się nią twarz. Nie wysusza ona skory, nie ściąga, dobrze myje i domywa i bardzo fajnie odświeża. Robi wszystko co powinna i jest przy tym bardzo delikatna. Nie uczula nie podrażnia, a same opakowanie i wydajność są jak najbardziej w porządku. Jeszcze jest w swietnej cenie. Warto!

Najlepsza pianka w najlepszej cenie!

Do dziś pamiętam pierwszy raz, jak kupiłam produkty z serii jajecznej marki Isana w Rossmanie. Wszystko zaczęło się oczywiście od wielu pozytywnych opinii w internecie więc mówię 'czemu by nie spróbować'. Na pierwszy ogień poszła pianka do twarzy. I to był strzał w 10. Przede wszystkim świetne opakowanie z pompką (pomka do produktu w tak niskiej cenie!! Woow!) i mega urocze jajeczko na opakowaniu. Spora pojemność i co za tym idzie - wydajność! Zapach również był świetny, przyjemna formuła pianki, która delikatnie otulała skórę twarzy nie pozostawiając uczucia ściągnięcia. Bardzo fajnie radziła sobie z pozostałościami makijażu. Moja skóra po jej użyciu była miła w dotyku i nawilżona. Dlatego też wielka szkoda, że już nie można znaleźć tego produktu w Rossmanie. Mam nadzieję, że producent przywróci go kiedyś z powrotem do drogerii. Tym bardziej, że jak dla mnie wygrywa ona z pianką z serii Soraya Plante, o piance oczyszczającej z Nivea nie wspominając.

fajna konsystencja

Kupiłam ten produkt ze względu na formę pianki. Poradziła sobie z makijażem, nie podrażniając przy tym oczu. Zapach jest bardzo ładny. Wystarcza na dość długo bo wystarczy niewiele produktu aby zaaplikować go na całej twarzy. Nie wiem jak teraz jest z dostępnością bo kupowałam ją jakiś czas temu ale trudno było ją dorwać w jakimkolwiek rossmanie.

Isana, Young, Egg Pianka oczyszczająca

Jeśli szukasz czegoś taniego i dobrego to z całego serca polecam ten produkt. Zawarty jest w plastikowej buteleczce z pompką dozująca, która idealnie dawkuje ilość pianki. Konsystencja jest zbita i łatwo rozprowadza się po twarzy. Ma delikatny i przyjemny zapach. Produkt jest bardzo wydajny, ponieważ niewielka ilość starcza na umycie i oczyszczenie całej twarzy. Produkt nie wysusza i nie powoduje ściągnięcia skóry, co w przypadku mojej suchej skóry często się pojawia. Nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, nawet z makijażu. Na pewno będę poszukiwać podobnego produktu bo ten mnie zachwycił.

Bardzo wysusza!

Jakiś czas temu zakupiłam tą piankę zachęcona pozytywnymi opiniami . Jednak po kilku dniach używania jej zauważyłam że moja twarz jest mocno wysuszona i podrażniona (miałam czerwone plamy na buzi). Co do konsystencji - po nałożeniu na rękę po chwili zmienia się w dość rzadką ciecz :/

Świetna

Polecana przez swój wzorowy skład, by ją kupić musiałam się trochę naszukać, bo ciągle była wykupiona.
Pompka dozuje idealną ilość kosmetyku na jedno użycie.
Piękny owocowy zapach.
Dobra konsystencja pianki, odpowiednio zbita, nie zbyt wodnista.
Spełnia swoje zadanie w drugim etapie oczyszczania, dobrze myje.
Nie wysusza, nie ściąga skóry, a o to przy mojej suchej cerze łatwo.
Lepsza od poprzednich naturalnych pianek które miałam (Nacomi, Feel Free).
Kosmetyk o idealnym składzie i świetnym działaniu, a na dodatek w niskiej cenie.
Nie rozumiem dlaczego została wycofana. Kupiłabym ponownie gdybym miała taką możliwość.

Jako typowa BABA uwielbiam w produktach ich innowacyjność i różne bajery. Więc bez zastanowienie zakupiłam i ten produkt. Ma słodkawy zapach który mnie wprost zauroczył. Pianka delikatnie oczyszczę skórę. fajnie się nią pracuje. Można nią używać palcami jak i idealnie współgra ze szczoteczką. Co ważne pianka nie powoduje żadnych podrażnień ani nie uczula. Uwielbiam ją.

przyjemna pianka

Kolejny dobry produkt rossmanowskiej marki ISANA.Pianka delikatnie oczyszcza skórę, nie podrażnia jej.Ma słaby skład. Opakowanie jest świetne lecz mało wydajne .Pianka całkiem mi podpasowała i jestem zadowolona z efektów natomiast przeszkadza mi uczucie ściągnięcia na twarzy.

Nawet dobra

Pamiętam, jak musiałam się porządnie naszukać tej pianki, strasznie była rozchwytywana. Nie jestem zbytnio obyta w pielęgnacyjnych rytuałach rodem z Korei, jednak po przeczytaniu artykułu na Wizażu na temat kosmetyku Isany postanowiłam go przetestować. Pianka ma bardzo ładny owocowy zapach. Opakowanie jest wygodne, dozuje odpowiednia ilość kosmetyku - zwykle wyciskałam 1-2 pompki. Pianka nawet dobrze oczyszczała moją cerę, chociaż też bez większych rewelacji. Na szczęście nie podrażniała, a to jest dla mnie istotne. Być może jeszcze kiedyś ją kupię.

Jest ok

Zachęcił mnie do zakupu przez swoje opakowanie żółte. Pianka nie jest zła dobrze oczyszcza skórę . Przyjemnie się rozprowadza . Ogólnie w porządku kosmetyk

Warta uwagi

Na początku recenzji wspomnę, że posiadam cerę mieszaną. Jak dla mnie jest to super pianka do oczyszczania twarzy. Ma słodkawy zapach co bardziej umila używanie tego produktu. Konsystencja tej pianki jest bardzo przyjemna, ponieważ nie spływa z twarzy tylko jest zwarta i najlepiej właśnie ta pianka sprawdza mi się ze szczoteczką do twarzy Foreo. Super duet. Po zmyciu czuć delikatne ściągnięcie twarzy ale jak się nałoży tonik to wszystko wraca do normy. Czuć, że skóra jest super oczyszczona i odświeżona. Jak za taką cenę super produkt.