Bielenda, Exotic Paradise, Nourishing Body Scrub (Peeling cukrowy do ciała odżywczy `Figa`)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Peeling doskonale odżywia, wygładza i odświeża ciało. Zastosowana formuła łączy działanie oczyszczających kryształków naturalnego cukru oraz pielęgnacyjnych składników aktywnych. Peeling delikatnie i skutecznie złuszcza martwy naskórek, eliminuje szorstkość i oczyszcza skórę pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku.
Formuła wzbogacona została o odżywczy ekstrakt z figi i bogatą w witaminy wodę kokosową. Pobudzający zapach otuli Twoje ciało energetyzującą owocową nutą.

ujędrniający, oczyszczający
zapachowa
w słoiku
peeling cukrowy

Kupiony w: Drogeria Jasmin

fajny, fajny

Ja to lubię takie mocne zdzieraki, ale przyznam, że i ten, choć brakuje mu tej mocy, okazał się fajnym peelingiem.

- OPAKOWANIE: plastikowy przeźroczysty słoik o szerokim otworze, który wystarczy by sięgnąć bez problemu do samego dna. Naklejka wokół słoika jest z jednej strony również bezbarwna, a jednocześnie kolorowo udekorowana nawiązując do egzotyki.
Opakowanie zabezpieczone jest przed obcymi paluszkami aluminiową powłoką, która znajduje się po nakrętką, która również, tak mi się wydaje, wykonana jest z aluminium.

- KONSYSTENCJA: mamy tu żelową formułę, ale nie zwartą, wypełnioną cukrowymi drobinami. Kosmetyk ma błękitny kolor.

- ZAPACH: bardzo przyjemny, słodki, ale nie mdły, owocowy, egzotyczny, nie wiem czy trafia w figowe nuty, ale i tak przypadł mi do gustu.

- DZIAŁANIE: kosmetyk nabieram suchą dłonią, zwilżam drugą dłoń, następnie rozcieram nieco peeling i nakładam na suche partie ciała, w taki sposób najlepiej trzyma się skóry i najmocniej czuję jak pracują drobinki.
Nie jest to, jak wspomniałam, mocny zdzierak, ale mimo to podoba mi się efekt po zabiegu.
Drobinki nie są na tyle ostre by ranić skórę, ale czuć jak masują. Po opłukaniu ciała z kosmetyku nie pozostaje tłusty film, co ja bardzo doceniam bo tego nie lubię. Za to skóra jest przyjemnie miękką, nabiera elastyczności i gładkości, choć brakuje mi mocniejszego efektu, gdy moja skóra jest aż sprężysta i mocno wygładzona, jak u niemowlaka.

Nie mniej jednak peeling jest przyjemny i spełnia swoją rolę, a jeśli ktoś nie przepada za mocnymi kosmetykami tego typu, to będzie w sam raz nie tylko pod względem działania, ale myślę, że i zapach każdemu się spodoba.

Przyjemny i wydajny

Jak wiele osób tutaj, do zakupu peelingu zachęciła mnie barwna, kojarząca się z wakacjami szata graficzna.
Peeling ma raczej galaretkowatą konsystencję i ciekawy intensywny kolor. Drobinek jest dużo i są one spore. W ogóle jest to raczej solidny zdzierak, choć nie podrażnia on przy tym skóry, nie robi krzywdy. Wręcz przeciwnie- wygładza ją i zmiękcza.
jak pisałem, drobinek jest sporo i są one duże- trzeba zatem trochę pomasować skórę, by .one się rozpuściły. I właśnie to masowanie sprawia, że skóra jest porządnie wygładzona, zmiękczona.
Zapach jest lekko słodki, intensywny, raczej rzadko spotykany w peelingach, ale ciekawy i przyjemny.
Opakowanie to zakręcany słoiczek z dodatkową zabezpieczającą folijką.
Peeling jest bardzo wydajny- mi przy stosowaniu dwa razy stosowania wystarczył na ponad miesiąc. Cena również zachęca do zakupu/
Polecam.

Peeling figa

Do jego zakupu skusili mnie to piekne opakowanie, błękit i do tego ta grafika.
Kosmetyk we wnętrz ma konsystencje meeega przyjemnej galaretki o przepięknym kolorze! Wewnątrz mamy wyczuwalne drobinki cukru, konsystencja jest bardzo przyjemna, fajnie wyjmie się ja z opakowania nie przelewa się przez ręce, super rozprowadza sie po skórze. Zapach jest obłędnie przyjemny! Jeszcze po umyciu i wyjściu spod prysznica czuć go na mojej skórze!
Po jego użyciu skóra jest mega gładka, pachnąca i przyjemna w dotyku, jak najbardziej spełnia swoje zadanie! Ściera martwy naskórek pozostawiając miekka i przyjemna w dotyku skore. Jeszcze sie na niego skuszę!

Słodki, średnio ścierający peeling

Peeling ma piękny soczysty kolor i słodki zapach, który na szczęście nie jest duszący. Zawiera dużo drobinek mechanicznych, ścierających naskórek ze średnią mocą. Nie jest to typowy "zdzieracz", na pewno przypadnie do gustu osobom preferującym delikatniejsze peelingi. Po użyciu skóra jest wygładzona i odżywiona zawartymi w kosmetyku olejkami.

Przyjemniak, który skradł moje serce, rajska pielęgnacja

Peeling cukrowy do ciała Exotic Paradise skradł moje serce ze względu na swoj zapach, działanie i właściwości odżywcze.
Peeling zakupiłam jakiś czas temu w drogerii Hebe za cenę promocyjna około 15 zł.
Staram się chodź raz w tygodniu zrobić sobie peeling a po zastosowaniu tego produktu moja skóra jest gotowa na dalsza pielęgnację, świetnie oczyszczenie przy tym zapach daje odprężenie ciała i umysłu. Całe 350 g rozkoszy wystarczyło mi na miesiąc użytkowania na całe ciało. Myśle o kolejnym zakupie.

Idealny do wrażliwej skóry

Peeling ten nazwała bym średnio złuszczającym, ponieważ efekt zdzierania nie jest duży jednak jest to idealna opcja dla osób których skóra jest dość wrażliwa.
Super sprawdził się przed depilacją czy aplikacją samoopalacza.
Wygładzenie oraz odżywienie skóry jest odczuwalne już po spłukaniu produktu.
Ogromny plus za piękny zapach który później był odczuwalny na skórze a także unosił się w łazience.
Skóra po peelingu jest miękka i miła w dotyku.
Wygodne odkręcane opakowanie dzięki któremu możemy wziąć taka ilość produkty jaką potrzebujemy. Konsystencja przypomina galaretkę.

ideał na lato

Peeling ma przepiękny zapach - intensywny, owocowy, lecz nie zalatuje chemią i sztucznością. Idealny na lato! Konsystencja dość galaretkowata, niezbyt zbita. Na szczęśćie drobinki są dość duże i gęste dzięki czemu peeling jest skuteczny i spodoba miłośnikom intensywnego złuszczania.
Używanie go to czysta przyjemność, polecam wypróbować.:)

Figa z .... Cukrem ;)

Dobrze złuszcza martwy naskórek przy czym jest delikatny dla skóry - nie należy do mocnych zdzieraków więc do wrażliwej skóry również powinien się sprawdzić. Po użyciu skóra jest przyjemnie gładka i miękka w dotyku. Dodatkowo czuć, że ciało jest nawilżone i odżywione. Normalnie nowa, lepsza skóra :) Peeling jest również bardzo wydajny i tani, a jakość produktu jest na naprawdę wysokim poziomie.

Egzotyczny peeling do ciała

Szata graficzna produktu bardzo mi się podoba odrazu się myśli o wiosennych i letnich spacerach rzuca się w oczy wśród innych kosmetyków jest w plastikowym pojemniczku zakrecanym z wizerunkiem figi przez które widzimy że peeling jest koloru pięknego błękitu jest to peeling cukrowy drobinki są wyczuwalne ma zapach egzotycznych owoców który niestety szybko się ulatnia jest konsystencji średniej galaretki tak ją nazwę nie ucieka nam przez palce dobrze się go nakłada na skórę zdzieranie naskórka jest średnie pozostawia skórę mieka i gładka jednak oczekując czegoś mocniejszego będziemy zawiedzeni mi to odpowiada nie lubię mocnego tarcia zaraz bym miała skórę podrazniona producent zapewnia nas że peeling jest odżywczy lecz nie jest ale skóry nie wysusza ani nie podrażnia dobrze się do splukuje ze skóry

Cukrowy peeling jest super dla ciała, masują skórę.bardzo dobrze ściera martwy naskórek I zarazem pielęgnuje. Ma super zapach oraz konsystencję nie podraznia scena jest ok

Jest ok, ale raczej spróbuje inne zapachy

Niebieska, rzadka galaretka. Zapach, w sumie egzotyczny, ale jakoś bardzo mnie nie porywa. Fajny, ale nie mój klimat. Wypróbuję inne zapachy.
Cukru jest dużo. Nie jest jakiś bardzo ostry - i dobrze - ale dobrze sobie radzi. Jak dla mnie dobrze wygładza i na szczęście nie wysusza skóry. Skóra jest miła w dotyku.
Czy odżywia? Hmm, peeling może odżywiać, skoro uwagi zadanie to zadzieranie?
Jest fajny, choć jakoś wyjątkowo szybko go zużyłam, zazwyczaj peelingi u mnie stoją i stoją.

Przeciętniak.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre ścieranie naskórka bez efektu ściągnięcia skóry. Duża wydajność.

Opakowanie: Plastikowy słoik z metalową zakrętką. Ładna, minimalistyczna grafika logo marki i opis. Bez trudu można kontrolować zużycie kosmetyku. Słoik jest wykonany solidnie, mimo upadków nic się nie stało. W podróży też się nie niszczy. Pojemność to 350 g więc dość dużo.

Wrażenia: Peeling przepięknie pachnie. Intensywnie, owocowo, dokładnie tak jak pachną owoce latem. Figa jest piękna, nie pachnie syntetycznie i chemicznie. Utrzymuje się w łazience jeszcze długi czas po użyciu, niestety na skórze szybko wietrzeje. Kolor natomiast jest chemiczny - niebieski, smerfny. Konsystencja peelingu jest trochę jak galaretka, w miarę gęsta, przypomina mi dziecięcą zabawkę slime. Trochę glutowata, a przy tym zbita. Nabiera się go dość średnio ale dobrze rozprowadza się na skórze. Dobrze się spłukuje zarówno ze skóry jak i z prysznica czy wanny. Skóra po użyciu peelingu jest wygładzona, ale naskórek nie jest dobrze zdarty. Efektu odżywczego nie zauważyłam kompletnie, ale plus, że nie ma uczucia ściągnięci po aplikacji. Wydajność moim zdaniem mogła by być lepsza – mnie wystarczył na niecałe 2 miesiące stosowania przy używaniu 1-2 razy w tygodniu. Wiadomo, tu wszystko zależy od użytkownika i ilości kosmetyku jaką nakłada. Ten peeling to trochę gadżet – nie zaszkodzi ale też i nadmiernie nie pomoże. Plusem na pewno jest dobry skład, łatwa dostępność i rodzima produkcja. Zakupu nie żałuję, ale raczej nie skuszę się na kolejne opakowania.