Bielenda, Exotic Paradise, Nourishing Body Scrub (Peeling cukrowy do ciała odżywczy `Figa`)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.89/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.59/5

zobacz więcejzwiń

Peeling doskonale odżywia, wygładza i odświeża ciało. Zastosowana formuła łączy działanie oczyszczających kryształków naturalnego cukru oraz pielęgnacyjnych składników aktywnych. Peeling delikatnie i skutecznie złuszcza martwy naskórek, eliminuje szorstkość i oczyszcza skórę pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku.
Formuła wzbogacona została o odżywczy ekstrakt z figi i bogatą w witaminy wodę kokosową. Pobudzający zapach otuli Twoje ciało energetyzującą owocową nutą.

ujędrniający, oczyszczający
zapachowa
w słoiku
>250ml

Delikatne wygładzenie skóry

Peeling zamknięty jest w okrągłym pudełeczku.
Zapach produktu jest dość owocowy, orzeźwiajacy, ale mi osobiście nie przypadł do gustu.
Skóra po jego użyciu jest bardzo delikatnie wygładzona, efekt nie jest wow.
Peeling jest srednioziarnisty, dla mojej skory jest za słaby.

Paradise for skin

Produkt kupiony dosyć spontanicznie, bez zapoznania się z opiniami innych użytkowniczek. Używam go regularnie od ponad miesiąca - jest mega wydajny.
Uwielbiam peelingi cukrowe, ten również jest świetny - nie podrażnia skóry, a za to zostawia ją odżywioną, tak jak obiecuje producent. Sam produkt bardzo łatwo wprowadza w dobry nastrój - zapachem i odprężeniem po masażu. Skóra jest gładka i miękka. Ma świetne działanie ścierające :)
Ogromny plus za stylowe opakowanie :)

Godny polecenia

Przetestowałam wszystkie peelingi z tej serii, wersja figowa była ostatnia :)
Podobnie jak pozostałe warianty, peeling sprawuje się naprawdę dobrze: jest wydajny, nie podrażnia i nie wysusza skóry, ładnie pachnie. \

Nie ma tutaj co prawda żadnego "odżywienia", ale jest naprawdę OK. Skóra jest wygładzona i miękka po użyciu tak samo jak po innych wariantach z tej serii.

Jeśli ktoś jest miłośnikiem mocnych zdzieraków, to peelingi z serii Exotic Paradise mogą być dla niego za slabe, jednak wszystkim innym polecam :)

Przyjemny :)

Daje radę ;).
Jest to jeden z niewielu peelingów, po użyciu którego, nie czuję się jak wysmarowana oliwą. Nie pozostawia po sobie tej okropnej tłustej warstwy jak to się zdarza z innymi takimi kosmetykami, czego szczerze nie znoszę.

Działa świetnie. Bardzo dobrze ściera. Ciało jest gładkie i świeże, skóra w dotyku jak pupcia niemowlaka ;)

Może zapach odrobinę zbyt cukierkowy, ale nie wpływa na całość oceny.

Pachnące dzieło

Opakowanie: słoiczek nie dość, że ma przepiękną szatę graficzną, to również jest bardzo praktyczny – dzięki przezroczystości widzimy zużycie produktu

Moja opinia: Na pierwszy plany wysuwa się cudowny, wakacyjny zapach figi i wody kokosowej. Peeling jest bardzo wydajny, dzięki czemu możemy cieszyć się naszym „wakacyjnym Spa” dłużej. Pomimo niebieskiego koloru - nie brudzi. A co jeżeli chodzi o działanie? Czy produkt spełnia obietnice? ZDECYDOWANIE! Już po pierwszym użyciu można się zakochać! Skóra jest cudownie gładziutka, niczym skóra niemowlaka.

Szczególnie pomaga suchej skórze na łokciach, jak również możemy użyć do peelingowania dłoni – po zabiegu są mega miłe w dotyku!

Polecam z całego serduszka, poczujecie się jak na rajskich wakacjach <3

Zakochałam się

Uwielbiam ten peeling za wszystko - za jego zapach, opakowanie, działanie i cenę :)

- zapach - przepiękny, owocowy, najładniejszy z całej serii. Łazienka jeszcze długo po kąpieli pięknie pachnie :) kojarzy mi się z wakacjami, relaksem, plaża... Uwielbiam!

- opakowanie - piękne, barwne, przyciągające wzrok. Zdecydowanie zachęca do kupienia i pięknie wygląda w łazience. Cieszy oczy :)

- działanie - peeling jest dość mocnym zdzierakiem, dobrze radzi sobie z martwym naskorkiem, pozostawia skórę gładka i miła w dotyku. Obleka skórę delikatną powloczka, która chroni przed utratą wody

- wydajność - wystarczy niewielka ilość produktu by nałożyć je na całe ciało, myślę że będzie wydajny

- cena - jak najbardziej adekwatna do działania i jakości :)

Exotic Paradise to to nie jest, ale i tak jest cudowny!

Uwielbiam peelingi! Najchętniej kupuję cukrowe lub solne, obowiązkowo z olejkami, bo takie są dla mnie najskuteczniejsze. Obok tej serii krążyłam i krążyłam, ale zalegające w szafie zapasy skutecznie mnie odstraszały od kupna czegokolwiek. Aż dostałam peeling w prezencie od siostry :) Przyznam szczerze, że nie wybrałabym wariantu figowego - w rzeczywistości świeże figi właściwie nie pachną, pewnie kupiłabym melona lub pitaję ;) A tu takie zaskoczenie!
Zacznę oczywiście od opakowania, które skradło moje serce od pierwszego wejrzenia! Duży słoik (lubię słoiki, bo mogę wydlubać wszystko co do kropli!) w pięknej, letniej i typowo greckiej kolorystyce! Mamy złoto i soczysty turkus, owoce figi, liście monstery - ehhh, aż się marzy, żeby zabrać całą serię na urlop na którąś z greckich wysp...
Gdy już nacieszyłam oczy to przyszedł czas na nosek i tu też 100% zachwytu! Ależ on pięknie pachnie! I niech nie zmyli Was nazwa serii, bo ten zapach nie ma nic wspólnego z tropikami i soczystymi owocami - to zapach słodkiej konfitury, marmoladki, domowego ciasta mmmm! Dla mnie skojarzenia typowo spożywcze, z domowymi przetworami, jesiennym ciastem, pychota! Cudownie i długo, długo pachnie - prysznic z tym peelingiem to prawdziwy relaks i przyjemność! Co więcej, skóra po umyciu długo pachnie :)
Jeśli chodzi o działanie to nie mam nic do zarzucenia! Peeling ma dość rzadką, taką "miodową" konsystencję. Nie jest ona natomiast zbyt rzadka, nie skapuje i nie utrudnia szorowania. Scrub ma mnóstwo drobnych, cukrowych drobinek. Przyjemnie szoruje ciało, ja jako miłośniczka mocnych, szorstkich peelingów jestem bardzo zadowolona. Kosmetyk idealnie myje, wygładza, wręcz poleruje ciało. Bez problemu się spłukuje, nie brudzi i nie tłuści wanny. Pomimo swojej tłustej, olejkowej konsystencji, nie oblepia nadmiernie ciała. Po umyciu się, skóra jest nieziemsko gładka, mięciutka i pięknie pachnie. Jest cudownie nawilżona, na tyle, że często odpuszczałam sobie balsam. Efekt przeszedł moje oczekiwania!
Koniecznie muszę pochwalić za skład - bazuje na cukrze w glicerynie, mamy wysoko wyciąg z figi, wodę kokosową i olej z pestek słonecznika. Super jak na drogeryjny peeling za dyszkę. Świetna cena, wydajność, dostępność - nie widzę żadnych wad!
Daję zasłużone pięć gwiazdek, Bielenda ostatnimi czasy bardzo pozytywnie zaskakuje :)!

Tu nie sprawdzi się powiedzenie a masz figę z makiem :D

Peeling to mój obowiązkowy niezbędnik w pielęgnacji ciała im ich więcej tym lepiej ;) a dzisiejszy rynek nam daje taki wybór że ho ho.
Moja skóra jest dojrzała,wiek 40+,brak jej jędrności szczególnie na udach oraz pośladkach,latem przesusza się przez częste kąpiele w jeziorze także peelingi oraz różnego rodzaju mazidła to mój must have przez cały rok.

Peeling od Bielendy kupiłam w sieci Hebe na jakiejś promocji to co od razu mnie zachwyciło oczywiście design,nie potrafię oprzeć się tak apetycznemu wzornictwu.
Opakowanie to słoik w wakacyjnym kolorze,wygodne opakowanie,dodatkowo zabezpieczone sreberkiem,pojemność 350 gram, a w środku no Drogie Panie pachnie urlopem :D ale takim egzotycznym.

Produkt ma żelową konsystencję i mnóstwo drobnych cukrowych kryształków,szorowanie się nim to sama przyjemność,bardzo dobrze nakłada się na zwilżone ciało jeśli chcecie mocniejszy efekt zdzierania wtedy należy nałożyć na suche partie ciała, ja stosowałam go na dwa sposoby i jestem bardzo zadowolona, także mam zamiar wypróbować inne wersje z serii Bielenda Exotic i Wam też polecam.

Cudowny

Ta linie do pielęgnacji ciała marki Bielenda to jest totalny hit. Peeling jest bardzo wydajny. Ma super opakowanie. Ładnie prezentuje się w łaziance. Delikatne drobinki które masują twoje ciało. Złuszcza a zarazem nawilża skórę. Świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji i do tego ma zapach który przywołuje wspomnienia wakacji.

fajna egzotyka

Całkiem fajny figowy peeling z grubymi ziarenkami, dość łatwo sie nakłada i spłukuje ale ewidentnie daje efekt czystej i odświeżonej skóry, czesto po peelingach moja skra jest nadmiernie przesuszona i zaczerwieniona jednak tym razem całkiem przyjemne be zaczerwienień odczucia, zapach tez korzystny choc czasem boję śie takich egzotycznych zapachów ten jest naprawde przyjemny. Opakowanie zgrabne i wystarczy na dłużej, godny polecenia na letnie miesiące

Idealny na lato!

Przede wszystkim bardzo skusiła mnie cena. Zapłaciłam coś około 20 zł, ale pojemność jest naprawdę spora. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny.
Nie zawiodłam się absolutnie!

Peeling doskonale usuwa martwy naskórek. Skóra jest jak nowa! Gładka, a nawet nawilżona. Ma grube drobinki, co jeszcze bardziej ułatwia działanie. Wygładza skórę, ale co najważniejsze nie pozostawia lepkiej warstwy. Wiele peelingów cukrowych niestety tak robi.

Dodatkowo, produkt pięknie pachnie. Jest orzeźwiający, idealny na nadchodzące lato.
Opakowanie również przyciąga uwagę. Będę testowała też inne zapachy. :)

Tanie i dobre

Ostatnio kupiłam kolejną wersję peelingu Bielenda Exotic Paradise o zapachu figi, które namiętnie testuję z przerwami i powiem wam, że po raz kolejny się nie zawiodłam. Peeling jak jego poprzednicy świetnie zdziera martwy naskórek, a przy tym delikatnie nawilża skórę, która nie jest oblepiona dziwną substancją, jak to miało miejsce przy peelingu Nacomi. Dodatkowym atutem jest też śliczny zapach tego peelingu, który czuć w całej łazience potem. To jest mieszanka figi z odrobiną kokosa, co daje ciekawy zapach. Nie mogę również pominąć koloru kosmetyku, który jest iście wakacyjny.