Bielenda, Exotic Paradise, Nourishing Body Scrub (Peeling cukrowy do ciała odżywczy `Figa`)

Zobacz oferty

REKLAMA

Peeling doskonale odżywia, wygładza i odświeża ciało. Zastosowana formuła łączy działanie oczyszczających kryształków naturalnego cukru oraz pielęgnacyjnych składników aktywnych. Peeling delikatnie i skutecznie złuszcza martwy naskórek, eliminuje szorstkość i oczyszcza skórę pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku.
Formuła wzbogacona została o odżywczy ekstrakt z figi i bogatą w witaminy wodę kokosową. Pobudzający zapach otuli Twoje ciało energetyzującą owocową nutą.

ujędrniający, oczyszczający
zapachowa
w słoiku
>250ml

ideał na lato

Peeling ma przepiękny zapach - intensywny, owocowy, lecz nie zalatuje chemią i sztucznością. Idealny na lato! Konsystencja dość galaretkowata, niezbyt zbita. Na szczęśćie drobinki są dość duże i gęste dzięki czemu peeling jest skuteczny i spodoba miłośnikom intensywnego złuszczania.
Używanie go to czysta przyjemność, polecam wypróbować.:)

Figa z .... Cukrem ;)

Dobrze złuszcza martwy naskórek przy czym jest delikatny dla skóry - nie należy do mocnych zdzieraków więc do wrażliwej skóry również powinien się sprawdzić. Po użyciu skóra jest przyjemnie gładka i miękka w dotyku. Dodatkowo czuć, że ciało jest nawilżone i odżywione. Normalnie nowa, lepsza skóra :) Peeling jest również bardzo wydajny i tani, a jakość produktu jest na naprawdę wysokim poziomie.

Egzotyczny peeling do ciała

Szata graficzna produktu bardzo mi się podoba odrazu się myśli o wiosennych i letnich spacerach rzuca się w oczy wśród innych kosmetyków jest w plastikowym pojemniczku zakrecanym z wizerunkiem figi przez które widzimy że peeling jest koloru pięknego błękitu jest to peeling cukrowy drobinki są wyczuwalne ma zapach egzotycznych owoców który niestety szybko się ulatnia jest konsystencji średniej galaretki tak ją nazwę nie ucieka nam przez palce dobrze się go nakłada na skórę zdzieranie naskórka jest średnie pozostawia skórę mieka i gładka jednak oczekując czegoś mocniejszego będziemy zawiedzeni mi to odpowiada nie lubię mocnego tarcia zaraz bym miała skórę podrazniona producent zapewnia nas że peeling jest odżywczy lecz nie jest ale skóry nie wysusza ani nie podrażnia dobrze się do splukuje ze skóry

Super

Cukrowy peeling jest super dla ciała, masują skórę.bardzo dobrze ściera martwy naskórek I zarazem pielęgnuje. Ma super zapach oraz konsystencję nie podraznia scena jest ok

Jest ok, ale raczej spróbuje inne zapachy

Niebieska, rzadka galaretka. Zapach, w sumie egzotyczny, ale jakoś bardzo mnie nie porywa. Fajny, ale nie mój klimat. Wypróbuję inne zapachy.
Cukru jest dużo. Nie jest jakiś bardzo ostry - i dobrze - ale dobrze sobie radzi. Jak dla mnie dobrze wygładza i na szczęście nie wysusza skóry. Skóra jest miła w dotyku.
Czy odżywia? Hmm, peeling może odżywiać, skoro uwagi zadanie to zadzieranie?
Jest fajny, choć jakoś wyjątkowo szybko go zużyłam, zazwyczaj peelingi u mnie stoją i stoją.

Przeciętniak.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre ścieranie naskórka bez efektu ściągnięcia skóry. Duża wydajność.

Opakowanie: Plastikowy słoik z metalową zakrętką. Ładna, minimalistyczna grafika logo marki i opis. Bez trudu można kontrolować zużycie kosmetyku. Słoik jest wykonany solidnie, mimo upadków nic się nie stało. W podróży też się nie niszczy. Pojemność to 350 g więc dość dużo.

Wrażenia: Peeling przepięknie pachnie. Intensywnie, owocowo, dokładnie tak jak pachną owoce latem. Figa jest piękna, nie pachnie syntetycznie i chemicznie. Utrzymuje się w łazience jeszcze długi czas po użyciu, niestety na skórze szybko wietrzeje. Kolor natomiast jest chemiczny - niebieski, smerfny. Konsystencja peelingu jest trochę jak galaretka, w miarę gęsta, przypomina mi dziecięcą zabawkę slime. Trochę glutowata, a przy tym zbita. Nabiera się go dość średnio ale dobrze rozprowadza się na skórze. Dobrze się spłukuje zarówno ze skóry jak i z prysznica czy wanny. Skóra po użyciu peelingu jest wygładzona, ale naskórek nie jest dobrze zdarty. Efektu odżywczego nie zauważyłam kompletnie, ale plus, że nie ma uczucia ściągnięci po aplikacji. Wydajność moim zdaniem mogła by być lepsza – mnie wystarczył na niecałe 2 miesiące stosowania przy używaniu 1-2 razy w tygodniu. Wiadomo, tu wszystko zależy od użytkownika i ilości kosmetyku jaką nakłada. Ten peeling to trochę gadżet – nie zaszkodzi ale też i nadmiernie nie pomoże. Plusem na pewno jest dobry skład, łatwa dostępność i rodzima produkcja. Zakupu nie żałuję, ale raczej nie skuszę się na kolejne opakowania.

Miałam lepsze

✔️ ładne, eleganckie opakowanie
✔️w składzie gliceryna, cukier, ekstrakt z owocu figi, woda kokosowa, olej słonecznikowy
✔️drobinki nieźle zdzierają, skóra jest gładka, elastyczna, jakby jędrniejsza, martwy naskórek złuszczony
✔️nie pozostawia tłustej warstwy
✔️nie pasuje mi galaretowata konsystencja, która skapuje z dłoni i ląduje pod prysznicem
✔️zapach morski, tropikalny, dla mnie za mdły, no i sam kolor peelingu sztuczny
Podsumowując: chociaż działanie ma przyjemne, to nie został moim ulubieńcem.

Super zapach

Peeling o bardzo gęstej niebieskiej konsystencji z drobinkami cukru , które masują skórę. Kosmetyk bardzo dobrze ściera martwy naskórek. Zapach figi umila czas kąpieli. Opakowanie wystarcza na długo. Do wrażliwej skóry nie polecam, bo może podrażnić. Mnie peeling przypadł do gustu. Skóra po zabiegu jest miękka i wygładzona. Nie zostawia tłustego filmu na skórze. Polecam.

Ekstra

Superowy peeling. Przepięknie pachnie. Drobinki cukru peelingują skórę. Mimo, że jest on przeznaczony do ciała, to zdarzało mi się zrobić nim peeling na twarzy. Zdecydowanie kupię ponownie, gdy tylko ujrzę go na promocji.
Jestem ciekawa też jego różowej odmiany. Trzeba tylko uważać, aby woda nie dostała się do opakowania, ponieważ rozpuści się

Z tym "odżywczym" to trochę przesada, ale i tak go polubiłam

Na produkty serii Exotic Paradise zapatrywałam się już od pewnego czasu. Trafiła się promocja, zrobiłam zapas... i fajnie :-D.

OPAKOWANIE
Plastikowy, przezroczysty słoiczek. Pojemność jest duża, bez żadnych oszustw typu podwójne dno. Używam miesiąc i jeszcze trochę mam.

WNĘTRZE
Przepiękna, lazurowa masa o delikatnym, słodkim zapachu. Po kolorze spodziewałam się mocnego, egzotycznego aromatu, a jest lekki i niemęczący, dla mnie bliżej nieokreślony.

SKŁAD
+Baza glicerynowa, potem cukier, m.in. ekstrakt z figi, woda kokosowa, olej słonecznikowy, niekontrowersyjne konserwanty
- trietanoloamina TEA

DZIAŁANIE/EFEKT
Konsystencja jest glutowata, przypomina mi trochę slime, co sprawia że straty produktu przy nakładaniu są znikome. Drobinki cukru są stosunkowo niewielkie, ale jest ich dużo i ścierają naskórek jak powinny.

Produkt przyjemnie złuszcza skórę, nie przesusza jej. Zmywa się go łatwo. Podrażnień nie zauważyłam.

Kosmetyk jest idealną alternatywą dla osób nielubiących olejowych baz w peelingach, nie zostawia tłustej warstwy na skórze i wannie. Kojarzy mi się z odpoczynkiem i lekkością lata, na pewno do niego wrócę.

Najlepszy peeling!!

Absolutnie go uwielbiam. Ma idealną wielkość drobinek, świetną konsystencję, która uprzyjemnia wmasowywanie go w skórę, wygodne opakowanie, szałowy zapach... wróciłam do niego już raz i na pewno będę wracać :)

Cudowny zapach

Peelingi . Kocham peelingi . Uwielbiam je .. każdy dla mnie jest inny . Ja jestem taka trochu peelingujaca kobieta bo mam ich w domu chyba z 30 . Ten pachnie tak obłędnie że masz ochotę go zjeść . Jest mega wydajny . Ma ładne opakowanie ,łatwo i przyjemnie się nakłada na skórę . Skóra po nim jest miękka ,czysta i zadbana . Ja jestem w nim zakochana . Cenowo też super