Gift of Nature, Delikatna pianka do mycia twarzy do cery naczynkowej

Gift of Nature, Delikatna pianka do mycia twarzy do cery naczynkowej

Delikatna pianka do mycia twarzy z czystkiem oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz makijażu. Nie podrażnia jej i łagodzi zaczerwienienia. Zawarty w piance hydrolat z czystka łagodzi zaczerwienienia i regeneruje skórę. Pobudza mikrokrążąnie, dzięki czemu skóra jest ujędrniona. Jest także bogaty w polifenole, czyli związki pochodzenia naturalnego, wykazujące działanie łagodzące. Skóra po zastosowaniu pianki jest dokładnie oczyszczona, złagodzona, nawilżona i przygotowana na kolejne kroki pielęgnacyjne.

Ten kosmetyk:
składnik wiodący: czystek
zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego
oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz makijażu
nie podrażnia skóry, łagodzi zaczerwienienia

demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
wrażliwa, naczynkowa
oczyszczające, odświeżające
z pompką
pianka

Pianki zdecydowanie należą do moich ulubionych kosmetyków z kategorii produktów do mycia twarzy i to właśnie po nie sięgam najczęściej. Moja cera z natury jest bardzo sucha, ale także wrażliwa oraz reaktywna a ostatnio także lekko zaczerwieniona, dlatego też zdecydowałam się na zakup kosmetyku przeznaczonego do cery naczynkowej. Padło na produkt od marki Gift of Nature. Ostatnimi czasy bardzo się z nimi polubiłam i zdecydowałam się kontynuować moją przygodę z tymi produktami.

Kosmetyk został zamknięty w opakowaniu w formie butelki wykonanej z plastiku o pojemności 170 ml. Design utrzymany jest w odcieniach ciemnego granatu wraz z grafiką charakterystyczną dla produktów od tego producenta. Dodatkowo umieszczono tutaj wszelkie, najważniejsze informacje na temat produktu, takie jak jego nazwa, logo producenta, skład, zalecany sposób użytku czy bardziej szczegółowe informacje na jego temat.

Cena regularna produktu wynosi około siedemnastu złotych. Po wydobyciu z opakowania ma puszystą, prawdziwie piankową formułę i białą barwę. Pachnie lekko, dość przyjemnie i naturalnie.

Pianka towarzyszyła mi jako pierwszy etap porannej rutyny pielęgnacyjnej i drugi wieczornej, zaraz po demakijażu. Muszę przyznać, że radzi sobie ona naprawdę bardzo dobrze ze zmywaniem resztek makijażu oraz masełka czy olejku. Doskonale odświeża oraz oczyszcza i nie napina skóry. Nie posiada także działania wysuszające, fajnie koi i subtelnie nawilża bez jakichkolwiek podrażnień.

Kosmetyk ten okazał się naprawdę bardzo dobrą propozycją której nie mam nic do zarzucenia. Jest wydajna, niedroga i bardzo przyjemna nawet dla mocno wrażliwej skóry. Zdecydowanie polecam.

Dobra i delikatna

Ogólnie pianki najczęściej są dla mnie zbyt słabe, żeby tylko nimi myć twarz.
W przypadku tej dodatkowego żelu używałam o wiele rzadziej, bo pianka o dziwo wystarczała.
Uwielbiam w niej to, że nie szczypie w oczy! Można nią bezpośrednio nałożyć, żeby domyć tę partię (nie makijaż!, po prostu mam tłuste powieki).
Nie podrażnia, w ogóle po umyciu nie ma żadnych oznak naruszenia czegokolwiek.
Skład uważam, że jest wyważony i przemyślany. Środek myjący nie jest silny, znajdziemy tu hydrolat z czystka, ekstrakt z tapioki, trochę kwasu mlekowego...
Kiedy produktu jest już mniej niż połowa, to pianka wychodzi trochę mniej zbita, więc warto lekko wstrząsnąć opakowaniem przez użyciem.
Zapach delikatny.
Wydajność bardzo dobra, również dozowanie nieproblematyczne i wygodne.
Porządne opakowanie, można później wykorzystać jeszcze.
Ogólnie szata graficzna prezentuje się świetnie na półce w łazience. Raczej nie ma zbyt wielu tak ciemnych kosmetyków w sklepach. Ale wiadomo, że nie po to jest kosmetyk. ;)

Sprawdzone oczyszczanie

Pianka dobrze oczyszcza twarz, a jednocześnie nie podrażnia, nie wysusza. Jest to gęsta piana, "miękka", czyli moja ulubiona konsystencja. Używałam jej więc zarówno rano jak i wieczorem. Ma delikatny, przyjemny zapach i jest bardzo wydajna. Na pewno do niej wrócę, jak nie będę miała pomysłu co kupić.

Jest ok

Nie mam się do czego przyczepić. Myje, nie podrażnia, zapach delikatny, cena na promocji atrakcyjna, wystarcza na długo. Na rynku jest wiele tego typu produktów, więc pewnie do niej nie wrócę ponownie, ale to tylko dlatego, że lubię próbować nowe rzeczy.

Jest ok, ale miałam fajniejsze

Jest delikatna, nie podrażnia, nie dodaje uczucia ściągnięcia - nadaje się do skóry wrażliwej. Łatwo się zmywa.
Zapach ma troszkę dziwny.
Jest ok, ale miałam fajniejsze, więc niekoniecznie kupię ponownie.

Mimo, że nie posiadam cery naczynkowej (przynajmniej tak mi się wydaje), to z jakiegoś powodu mnie ten produkt zaciekawił i go kupiłam.

Używałam ją głównie rano, bo o tej porze najlepiej mi się sprawdzają produkty do oczyszczania w formie pianki. Podejrzewam, że na wieczór produkt by się nie sprawdził, bo byłby za delikatny, ale jako do oczyszczenia twarzy z resztek kremów czy osiadającego się kurzu na twarzy przez noc nadaje się świetnie.

Pianka ma bardzo delikatny i przyjemny dla nosa zapach.

Dobrze oczyszcza twarz po nocy, cera jest nawilżona, złagodzona, nie powodował u mnie zaczerwienienia na twarzy ani żadnego uczucia ściągnięcia.

Fajna pianka

Z tej serii miałam kilka produktów. Był wtedy na nie wielki szał.
Pianka najlepiej mi się z nich wszystkich sprawdziła.
Delikatna pianka, jako 2 etap oczyszczania. Starczyła na długo, nie podrażniała, dobrze się pieniła, ma dobry skład. Może zapach lekko ziołowy, a że miałam aż 4 produkty z tej serii to po pewnym czasie miałam już go dość.
Fajny pomysł na grafikę, chociaż mając kilka rzeczy od nich trochę mi się to znudziło, bo każdy produkt wygląda prawie tak samo, ma tylko inne opakowanie, ale to nie jest najważniejsze.
Nie wiem, czy są jeszcze dostępne, bo od jakiegoś czasu nie widuje tych produktów w sklepach, ale warto wypróbować, szczególnie ten produkt, bo z reszty byłam średnio zadowolona.

Świetna delikatna pianka

Zakupiłam w naturze i byłam z niej bardzo zadowolona. Pianka jest delikatna, dobrze zmywa makijaż albo jako drugi etap oczyszczania. Bardzo ładnie pachnie i nie szczypie w oczy. Jest delikatna, bardzo wydajna i nawet jakby zmniejszała zaczerwienie na mojej cerze z rumieniem. Jedna z moich ulubionych, polecam.

Uwielbiam tą piankę

Miałam już kilka opakowań tej pianki. Lubię ją za to, że: myje twarz i pozostawia ją bez uczucia ściągnięcia, ładnie lecz delikatnie pachnie, ma idealną konsystencję, nie podrażnia skóry, jest bardzo tania

Najlepsza delikatna pianka

Pianka gift Of nature jest idealna jeśli szukamy prostego produktu do mycia, który będzie miał działanie łagodzące.

Produkt świetnie się pieni i dobrze rozprowadza po twarzy. Używa się go naprawdę przyjemnie. Skóra jest po niej dobrze domyta i miła w dotyku, nie przesusza, zauważyłam nawet lekkie działanie wygładzające.

Jedynym, niewielkim minusem pianki jest opakowanie jest delikatnie zrobione i łatwo się niszczy. Jednak nie jest to czynnik skreślający produkt.

Nie poleciłabym go osobom wymagającym mocnego środka myjącego, jednak jeśli ktoś potrzebuje zwykłego dobrego myjadla do wrażliwej twarzy to to będzie ideálne

Świetna do mycia, ale rano.

Ta pianka przyciągnęła mnie do siebie swoją szatą graficzną i pięknym napisem "do cery pięknej, choć naczynkowej" :) Spodziewałam się po niej delikatnego oczyszcenia, wygladzenia i lekkiego nawilżenia skóry. I właśnie to dostałam!
Tej pianki, używam rano, aby oczyścić moją cerę po nocy i tak sprawdza się świetnie. Nie używam jej wieczorem, ponieważ potrzebuję, czegoś jeszcze bardziej oczyszczającego i usuwającego dobrze makijaż. O ile z oczyszczeniem w trakcie drugiego etapu wieczornej pielęgnacji ta pianka daje radę, tak przy zmyciu makijażu, trochę średnio to wychodzi. Po prostu trzeba znaleźć na nią swój sposób. :)
Podoba mi się bardzo opakowanie tego produktu, łatwo się aplikuje z niego produukt i ja używam 1-2 pompki codziennie rano. Pianka jest bardzo wydajna, no i moja cera po jej użyciu, jest gładka, nawilżona i przygotowana na dalsze zabiegi pielęgnacyjne, oraz makijaż. Jeśli chodzi o stosunek pianki do cery naczynkowej to na jej korzyść przemawia odczuwalny stan ukojenia i złagodzenia podrażnień. Ja jestem jak najbardziej na tak i gdyby na rynku nie pojawiało się wciąż tyle nowych produktów do przetestowania to z pewnością kupiłabym go ponownie. A może tak będzie, kto wie... :) Na pewno skuszę się na inne produkty z tej serii.

Nie dla leniuchów

Jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy, to jestem trochę leniuchem. Wobec tego od kosmetyku myjącego twarz oczekuję, że oprócz standardowego oczyszczenia twarzy pomoże on mi pozbyć się również makijażu.
Jeżeli chodzi o mycie, to pianka bardzo dobrze sobie poradziła z tym zadaniem. po umyciu nią twarzy nie odczuwałam żadnego ściągnięcia czy pieczenia, jak to bywa w przypadku żeli do twarzy. Cera była odświeżona, ukojona i przede wszystkim czysta. Niestety pianka średnio radzi sobie z makijażem - już nie mówię o wodoodpornych kosmetykach typu tusz do rzęs, ale nawet ze zwykłym podkładem miała problem. Wielokrotnie po umyciu nią twarzy konieczne było użycie płynu do demakijażu. Jednak umówmy się, pianka do mycia twarzy nie jest od zmywania makijażu ponieważ od tego są kosmetyki do demakijażu.
W moim odczuciu produkt fajny, delikatny i dobrze się sprawdzi u osób z cerą wrażliwą, ale nie polecam jej takim leniuchom jak ja, którzy poszukują produktu myjącego i radzącego sobie z makijażem.