Kosmetyki - opinie i recenzje

 
 

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
CharlotteEmma

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 2

5 / 5

Niesamowity

Maska do włosów Garnier Fructis Papaya to prawdziwa perełka wśród produktów pielęgnacyjnych. Jej konsystencja jest naprawdę wyjątkowa - nie jest zbyt gęsta, co ułatwia jej aplikację, a jednocześnie nie jest zbyt rzadka, co zapewnia odpowiednie pokrycie włosów. Po użyciu maski, moje włosy były nie tylko odżywione, ale również pełne blasku, a zapach papai pozostawał wokół mnie przez długi czas. Jest to produkt, który zdecydowanie polecam każdemu poszukującemu skutecznej pielęgnacji włosów.

Przejdź do recenzji
Czylka23

Dodanych produktów: 68

Napisanych recenzji: 252

4 / 5

Przyjemny SPF :)

Testowałam zestaw 3 kosmetyków marki Eucerin. I muszę przyznać że zauroczyła mnie ich elegancka szata graficzna, minimalistyczna i trwała. Mam przebarwienia po trądziku i nadmiernym opalaniu, tak więc są one dość trudne do zwalczenia. Krem SPF jest na wygodną i higieniczną pompkę. Jest biały, kremowy i podczas nakładania na skórę widać tą biel. Trzeba z nim troszkę popracować by zmniejszyć jej widoczność. Ostatecznie ładnie się wchłania, ale pozostawia połysk. Wiem że niektórzy to lubią, ale ja często mam problem z wyświecaniem się makijażu i wolę bardziej matowe formuły. Nie lepi się. Dobrze współgra z makijażem, nic złego się nie dzieje. Nie zauważyłam żeby mnie po nim wysypywało lub przesuszało. Po stosowaniu zestawu serum, kremu SPF i kremu pod oczy zauważyłam delikatne rozjaśnienie moich przebarwień. Faktycznie są mniej widoczne i nie powstały nowe. Wiem że pozbywanie się ich to bardzo długi proces, ale wierzę że za parę miesięcy znikną

Przejdź do recenzji
Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    306
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1060
    pochwał

    9,60

  3. 3

    0
    produktów

    2
    recenzji

    1039
    pochwał

    9,50

  4. 4

    6
    produktów

    33
    recenzji

    904
    pochwał

    8,50

  5. 5

    15
    produktów

    22
    recenzji

    515
    pochwał

    8,25

Zobacz cały ranking