Sotho, SOTHO N°1 EDP

Sotho, SOTHO N°1 EDP

Woda perfumowana SOTHO N°1 to szalenie kobiecy, świeży i zmysłowy zapach. Mieszanka sycylijskiej cytryny, zielonego jabłka, kwiatu dzwonka, jaśminu, bambusu, białej róży, drzewa cedrowego, piżma i ambry tworzą najbardziej zmysłowy zapach kolekcji SOTHO.

Nuta głowy - sycylijska cytryna, zielone jabłko, kwiat dzwonka
Nuta serca - jaśmin, biała róża, bambus
Nuta podstawy - ambra, piżmo, cedr

Woda perfumowana SOTHO zamknięta jest w minimalistycznym, eleganckim, logowanym flakoniku. Niebieski odcień zapachu współgra idealnie z jego bukietem.

Buteleczka jest mała i poręczna, dzięki czemu zawsze możecie mieć ją przy sobie. Zmieści się nawet do najmniejszej torebki.

Flakonik zapakowany jest w eleganckie białe logowane pudełeczko.

Wody perfumowane SOTHO posiadają 20% stężenie olejków zapachowych, czyli największe możliwe w tej klasie produktów. Wysokie stężenie wpływa na ich niezwykłą trwałość, która nie ustępuje znanym wodom perfumowanym z perfumerii.

SOTHO N°1 zachwyci fanki zapachów w stylu Light Blue Dolce & Gabbana, I love love Mochino, Eau de Cartier Crtier.

owocowe, kwiatowe, zielone / cytrusowe
Rekomendacja
na wieczór, wiosna / lato, jesień / zima, na dzień
wody perfumowane

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Cudowna świeżość

Kupiłam te perfumy w ciemno, ponieważ z tego co wiem, sa jedynie dostępne na stronie Sotho. Była akurat promoja 50%, która w tym sklepie zdarza się bardzo często.
Zapach bardzo świeży. Wyczuwam w nim cytrusy, trochę jakby świeżą trawę.
Bardzo przyjemny. Myślę, że to taki zapach bardzo wiosenny, lekki. Nie mam pojęcia do jakiego innego znanego perfumu go porównać.
Opakowanie bardzo proste. To takie raczej perfumy do torebki , które warto mieć zawsze pod ręką. Długośc flakonika 13cm /dla porównania długopis ok 16cm/
Nie jest zbyt trwały. Wastarcza na kilka godzin., ale uważam, że warto wydać w promocji ok 30 zł na tak przy zapach.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Bardzo fajne

Perfumy są w ładnym, eleganckim flakoniku, na którym widnieje logo firmy. Buteleczka jest bardzo poręczna i będzie idealna do torebki.
Ich zapach jest bardzo świeży-idealny na wiosnę/lato i jednocześnie bardzo kobiecy. Po popsikaniu się tymi perfumami ich zapach jest bardzo intensywny i po paru godzinach jest nadal wyczuwalny, więc ich trwałość jest niezła.
Są wydajne, kupiłam je na promocji za 30zł, więc myślę, że za tą cenę są naprawdę świetne.