Paul Smith, Rose EDP

Paul Smith, Rose EDP

Woda perfumowana marki Paul Smith. Nuty zapachowe zawarte w tej wodzie to cedr, piżmo, fiołek, herbata, róża, francuska róża oraz magnolia.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe: cedr, piżmo, fiołek, herbata, róża, francuska róża, magnolia

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

Różana świeżość

Z tym zapachem znamy się i lubimy aż od 2008 roku, gdy odkryłam go po raz pierwszy. Od razu urzekł mój nastoletni nos, a teraz gdy jestem już sporo starsza nadal nie przestał mi się podobać.

Ten zapach jest dla mnie skromny i uroczy. Delikatna róża wymieszana z herbacianą nutę daje naprawdę świeży młodzieńczy efekt. Nie są to uwodzicielskie, wieczorowe nuty więc wielu paniom pewnie nie przypadnie do gustu. Natomiast innym, które szukają czegoś świeżego, bezpretensjonalnego, prostego aczkolwiek z klasą to dobrze trafiły. Zapach ten nie ma nic wspólnego z duszącą wonią rodem z szafy seniorki. Słodycz jest delikatna i dziewczęca rodem z ogrodu różanego.

Wspaniały zapach zapach na wiosnę i lato, gdy mam ochotę na coś lżejszego. Co do trwałości to ja wyczuwam go ok 6h, natomiast na ubraniach czuję go nawet na drugi i trzeci dzień. Zapach nie ewoluuje zbytnio, nie przeradza się w nowe postaci, pozostaje mniej więcej podobny jednak ja uważam to za plus.

Zapach zdecydowanie nie dla każdego, wielbicielki świeżości i różanych ogrodów mogą być jednak z niego zadowolone. Z moich obserwacji wynika, że podobają się mężczyznom (zarówno tacie jak i chłopakowi.) Z pewnością nasza przyjaźń będzie trwać dalej i nie raz się jeszcze spotkamy na wspólnej drodze.

Używam tego produktu od: od 2008
Ilość zużytych opakowań: kilka

five o\'clock

Zapach na wskroś angielski!
Różany ogród i popołudniowa herbata, aromatyczna, koniecznie osłodzona z dodatkiem mleka, na spodku konfitura...

Rose jest jak młodzieńczy policzek rozświetlony rumieńcem, jak biała koronka mankietów i dekoltu koszulowej damskiej bluzki, jak łagodne popołudniowe światło załamujące się w kroplach deszczu stygnących na płatkach róż.

Zapach świeży, dosłowny.
Prosty i właśnie ze względu na to być może wyszukany, w kontrascie do multiskładnikowych, współczesnych i syntetycznych mieszanek.

Trwałość i jakość bez zarzutu. Projekcja nienachalna. Ma klasę!

Nie dla mnie, lecz cieszę się że miałam okazję go poznać.
Miłośniczkom róż rekomenduję :)

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

szok ...tak fajne świeżo różane

Fajny, świeżo / różany.
Ale świeżo, bo komponuje się z kwiatami świeżymi, a nie że łąkowe lub morskie klimaty. Pachnie jak tradycyjna róża świeżo zerwana i ułożona w bukiecie i widać na niej jeszcze krople rosy.
Jest tam delikatna słodycz różana, w tle łagodnie herbaciany aromat, nie ma ciężkości, nie ma przeobrażenia, nie ma przeładowania co w perfumach z różami w roli głównej często się zdarza.

To jest super miły różany zapach i nie wywołuje skojarzeń babcinych ani starej porcelany ani pereł itp...
Polecam do wypróbowania, ja pomyśle o flakoniku może jakaś 30ml...

Polecam, zwłaszcza jako zapach na lato.

Używam tego zapachu od około 2,5 roku. Jak dla mnie jest fantastyczny- pachnie jak świeżutko zerwana róża w ogrodzie zaraz po deszczu... .Trwałość na mnie to ok. 8 godzin, ja po pewnym czasie przestaję je wyczuwać, ale koleżanki z pracy zachwycają się tym zapachem przez cały czas. Może nie rozwija się jakoś specjalnie, ale ja jestem bardzo usatysfakcjonowana tą świeżością.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op. 100 ml

Just Rose

Zapach dostała moja mama, która nie przepada , za różanami perfumami,więc to ja w większości , go używam . Jednak mimo,że jestem miłośniczką różanych aromatów,to ten nie skradł mojego serca a raczej noska

RECENZJA

flakon: ładny, i tak btw to kartonik jest uroczy

trwałość: jak na tę cenę tragedia, 4 godziny, jak w jakiś z Avonu ;/

zapach ; ja wyczuwam piękną , niechemiczną różę.Zapach niestety wcale się nie rozwija, ale mimo to jest dość ładny. Rzeczywiście przywodzi na myśl ogród różany. Mnie taki o poranku, wilgotny i świeży, dzięki rosie. W zapachu dominuje tytułowa \\\'rose\\\'

cudowny!

Szukalam zapachu na nadchodzaca wiosne i mialam ochote na cos rozanego, z nutka magnolii, piwonii i herbaty. Zakupilam 100ml Rose i uwazam, ze trafilam w dziesiatke! Zapach wcale nie jest wtorny, jak uwaza moja poprzedniczka, no chyba, ze dla kogos kto nie umie znalezc swojego zapachu i ciagle szuka. Jest rozany, a przez to delikatny, romantyczny i .. seksowny! Do rozy dochodzi herbata i magnolia ( tak na mojej skorze to wyczuwam), a sa to skladniki, ktore ubostwiam w perfumach. Idealny na wiosne i lato do zwiewnych sukienek jak i do jeansow. Jak dotad moj ulubiony!Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: mam 100ml

EDIT: Co do trwalosci, to na mnie nie trzyma sie 3 godzin, jak na mojej poprzedniczce, ale ok 7, wiadomo, ze to zalezy.

Róża jakich wiele

Zapach różany to fakt, ale wtórny do bólu. Wersję w takim wydaniu wąchałam już i w Celebre Avonu i w Lovely SJP. Róża mało jadalna, połączona z fiołkiem. Zapach przywodzi mi na myśl różany ogród zaraz po deszczu . Piękne, ale nie jako perfumy. Trwałość taka sobie 3 godziny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: próbka 1 ml

Mój ci on, póki co :)

Ach, znalazłam różę idealną, nie kwaśną, nie pudrową nie konfiturową, tylko taką najzwyklejszą prosto z działki :).
Uwielbiam ten zapach i zupełnie mi nie przeszkadza w tych perfumach ani brak rozwoju (bo nie rozwija się to to prawie wcale), ani brak innych nut zapachowych.
Myślę że są to perfumy idealne do łączenia, jako dodatkowa różana nuta do innych zapachów.
Można nimi też spryskać prawdziwą różę dla wzmocnienia jej zapachu :).
Rozczarowała mnie tylko trwałość i moc - obie słabiutkie, trzeba się nimi zlewać albo dopsikiwać, chociaż może to tylko mój nos przestaje je czuć, muszę to sprawdzić.
Czuję je około 3 godziny... Powinno się to nazywać edt nie edp.

Swoją flaszkę udało mi się okazyjnie złowić na All i nie mam zamiaru jej oszczędzać. Jeśli kiedyś uda mi się wypatrzeć kolejną po dobrej cenie, również chętnie nabędę.
Opakowanie śliczne - dzięki materiałowemu woreczkowi malowanemu w róże.Używam tego produktu od: kilku dni

Konfitury w herbacie

Zapach jest jednoznacznie kwiatowy. I to nie jest jego zaletą ;)
Na mnie wychodzą przede wszystkim nuty kwaśnej róży, echo fiołka i konfitura różana w herbacie...
Gdzieś daleko w tle, delikatnie dochodzi do głosu cedr.
Ale spiewa bardzo "cienkim" głosikiem ;)

Ogólne wrażenie zapachu: kwaśno - gorzki :(

Mimo, że flakon jest ładny - oceniłam go wyżej - same perfumy są dla mnie rozczarowaniem.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5ml