Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Spełnia moje oczekiwania

Konturówki od avon używam tak długo, że nawet zapomniałam ją ocenić.
Nie posiadam w szufladzie innej więc to wystarczający dowód, że ta mnie satysfakcjonuje.
Jej cena regularna to oczywiście jakiś żart, ale nie przypominam sobie katalogu, w którym nie byłaby przeceniona. Jest więc dostępna za około 8-12zł.
Lubię opakowanie konturówki. Nie chodzi mi o samą estetykę, a o wykręcany mechanizm. Zawsze jest gotowa do użycia , bo nie wymaga temperowania.
Konsystencja jest bardzo przyjemna i delikatna dla skóry.
Pigmentacja jest dobra. Na początku stosowałem czarny kolor jednak wydawał mi się zbyt mocny. Obecnie moim faworytem jest brąz. Delikatne podkreśla oko i dobrze się w nim czuję. Trzyma na oku cały dzień. No chyba,że sama rozmaże go dłonią. Bez większych problemów można go zmyć płynem micelarnym przy demakijażu.
Wydajność produktu mogłaby być większa, ale mimo to chętnie ją kupuję i nie szukam zamiennika.

Świetna

Posiadam kolor Blackest Black i jestem bardzo zadowolona. Czerń jest głęboka, ładnie się rozciera, jest miękka, ale dobrze napigmentowana i "zastygająca w miejscu", trzyma bardzo długo bez poprawek, na linii wodnej też ładnie wytrzymuje 8h a nie 2 jak w innych kredkach. Produkt dobrej jakości za niewygórowaną cenę, uniwersalny i ponadczasowy. Jedyny minus jest taki, że używając na linię wodną trochę czuję suchość oczu, ale każdy produkt tam aplikowany tak na mnie działa, więc nie sądzę żeby to była wina jakiegoś podrażniającego składu.

Ulubiona kredka

Konturówek i kredek Avon używam od wielu lat. Recenzuję czarną konturówkę.
Próbowałam już wielu innych, jednak do niej zawsze powracam. Jest wygodna w użyciu, dość trwała, nie rozmazuje się, o miękkiej konsystencji - dzięki czemu z łatwością narysujemy kreski na linii wodnej.

Bardzo lubię :)

Recenzja dotyczy kredki czarnej (blackest black), której obecnie używam. Kredek z Avonu używam od bardzo, bardzo dawna i bardzo je lubię. Mają bardzo bogatą gamę kolorystyczną, od klasycznych po wyszukane. Nie wymagają temperowania, aplikacja jest łatwa dzięki wysuwanej końcówce. Końcówka jest wystarczająco cienka, by zapewnić perfekcyjne narysowanie kreski cienkiej lub grubszej, kredka jest miękka, nie drapie, nie łamie się. Co ważne, nie uczulają, nie powodują podrażnień. Dobrze się trzymają na powiece, są trwałe, nie wycierają się nawet do kilku godzin.

Ja ją lubię

Bardzo lubię wszystkie kredki z Avonu . Mam dużo odcieni w swojej kolekcji o różnych wykończeniach .
Przychodzą one zapakowane w wąski kartonik a sama kredka ma czarne opakowanie ze srebrnym napisem. Na końcu znajduje się pasek w kolorze kredki.
Ta seria kredek jest podstawową opcją i jest najdłużej w sprzedaży marki Avon. Posiadam obecnie 3 kolory
-khaki
-emerald
-black brown

Są one bez drobinkowe, dobrze napigmentowane. Nie dają matowego efektu raczej lekko satynowy, delikatnie błyszczą zwłaszcza Khaki ma taką złotawą poświatę
Kredka jest automatyczna , wykręcana nie potrzeba jej temperować. Zawsze zaznaczam że tego typu kosmetyki są mało opłacalne bo długość rysika jest niewielka a cena czasem przewyższa kredki zwykłe w drewnianej oprawie gdzie rysik jest na całej długości.
Konsystencja jest dość miękka, łatwo można rozetrzeć kredkę i otrzymać lekko przydymione oko. Nie rozmazuje się w ciągu dnia. Łatwo sunie po powiece, nie naciąga jej niepotrzebnie. Rysik jest precyzyjny i nie za gruby wiec idealnie się rysuje linie. Zarówno na dolnej jak i górnej powiece,
Nigdy mnie nie podrażniła i nie uczuliła.

Wybór kolorów jest ogromny i co chwilę pojawiają się nowe sezonowe odcienie
Warto kupić ją tylko gdy jest jakaś promocja i kosztuje ok.8 zł.
Dostępne są tylko u konsultantki i ewentualnie na Allegro

Fajny produkt

Wysuwane konturówki od avonu są ze mną ładnych parę lat. Myślę że zużyłam już kilkanaście opakowań. Dla odmiany kupuję różne odcienie - teraz mam czarną ale w zapasie czeka szara. Kredka jest miękka- łatwo się nią maluje, można rozetrzeć jeśli makijaż tego wymaga. Mega wygodne jest to że się wysuwa, mechanizm chodzi łatwo, spokojnie można wsunąć nadmiar kredki. Spotkałam się z opakowaniami innych firm, że produktu raz wysuniętego nie dało się potem schować co było kłopotliwe i powodowało starty. Konturówki nie trzeba temperować, zawsze mogę wykonać nią precyzyjny makijaż. Minus to że w ciągu dnia odciska się na powiece, także muszę pamiętać o poprawce w ciągu dnia. Nie zmienia to faktu że uwielbiam ten produkt.

Nieco stonowana jak na "glimmerstick" - ale bardzo dobra

Mam odcień śliwkowy i bardzo lubię tę kredkę. Nawet nie pamiętam jak i kiedy ją kupiłam, odbyło się to raczej z zamiarem używania jej "na wielkie wyjścia" (na co dzień stawiam raczej na klasyczną czerń na oku), ale z czasem okazało się, że efekt jest na tyle stonowany (mimo, że to fiolet i w dodatku błyszczący), że spokojnie mogę używać jej także do pracy.

Odcień ładnie podkreśla brązową oprawę oczu (ale ja w ogóle uwielbiam wszelkie fiolety, więc mogę być nieobiektywna). Kredka jest automatyczna, nie trzeba jej temperować, nie zacina się. Nawet gdy rysik odrobinę traci swój ostry kształt, łatwo nim operować, nie robi za grubych krech na powiece. Dość trwała, może w ciągu dnia ciut blednie, ale z pewnością nie rozmazuje się, nie odbija pod brwiami, to "schodzenie" jest bardzo naturalne i estetyczne. Nigdy nie miałam problemów by mnie uczuliła czy podrażniła. Wydajność ciężko mi określić, bo nie używam jej codziennie (plus był moment, że przeleżała praktycznie zapomniana na dnie kosmetyczki), ale ostatecznie mam ją dobrych kilka lat i dopiero teraz kończę produkt.

Gdybym miała już wymyślać wady, to chciałabym by była odrobinę bardziej nasycona, bo jednak efekt jak na "glimmerstick" jest dość stonowany. Ale ja lubię kampową estetykę, więc tym się nie sugerujcie. :)

Kupiłabym z pewnością kolejne opakowanie, i to nie tylko tego koloru, ale kilka różnych. Niestety jak to Avonem bywa jest problem z dostępnością, ale pewnie w internetach gdzieś uda mi się ją zdobyć.

Nie lubię.

Nie lubię Avonu- tej kredki również. Niesamowicie szybko się kończy, jest nietrwała, bardzo pieką po niej oczy.
Nie polubiłysmy się, są już niestety produkty lepsze.

Dobra

Konturówka jest dobrze napigmentowana. Dzięki temu, że jest bardzo miękka to bardzo dobrze się rozprowadza. Dodatkowo występuje w wielu wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ma bardzo atrakcyjną cenę. Kredki się nie temperuje, przez co jest ona dosyć gruba i nie nadaje się do precyzyjnych kresek. Niestety nie jest trwała.

Calkiem niezla

Mam tych kredek chyba z 6- kazda w innym kolorze, jedne blyszczace inne nie. Sa to bardzo dobre kremowe kredki do oczu- osobiscie wole taka konsystencje a ni etwarda 'olowkowa'. Latwo nia obrysowac oko. Wybor kolorow jest duzy. Wole jednak Bourjois.

Mogę polecić :)

Jakoś nie miałam do niej przekonania. Cały czas korciła mnie ciekawa gamą kolorystyczna , ale zastanawiałam się , co może dobrego zrobić kredka z dyszkę?
Ciekawość zwyciężyła i skusilam się na kolor smokey diamond. To ciemnoszary kolor z drobinkami.
Bardzo polubiłam tę kradnę za:

-trwałość /dobrze się trzyma oka/
-intensywność koloru
-ładne, trwałe opakowanie z wysuwaną kredką
-cienki rysik
-cenę / często za ok 10 zł /
-wydajność / spokojnie wystarczy na kilka miesięcy/

Czy kupię ponownie ? Oczywiście , już czekam na dwa kolejne kolorki :)

Avon, robisz to dobrze!

Po pozytywnym doświadczeniu z diamentową wersją konturówki od marki AVON postanowiłam wypróbować oryginał i tym samym zamówiłam klasyczną czerń.

Zapakowana została w kartonik, w którym kryje się solidnie wykonana, plastikowa kredka z bardzo miękką zawartością. Jest bardzo cienka, dzięki czemu również precyzyjna. A ze względu na wysuwanie, możemy zapomnieć o temperówce ;)

Jak już wspomniałam jest bardzo miękka, bez problemu można nią pomalować każdy fragment oka, który chcemy. Do tego precyzyjna, co ułatwia jej aplikacje i doprowadza makijaż do perfekcji.

Kredka zaraz po nałożeniu jest łatwa do usunięcia gdy nam kreska wyjedzie, ale to trwa tylko przez chwilę, później już się nie rusza nieproszona. Wytrzymuje cały dzień w nienaruszonym stanie, nie blaknie, nie spływa.

Z tego co się orientuje jest bardzo często na promocji, ja swój egzemplarz zakupiłam za 8zł :)

Używam jej prawie codziennie (na przemian z diamentową i wodoodporną innej marki) i jestem szczerze zachwycona, nie wiem czemu tak się broniłam przed tymi kredkami wcześniej ;) Polecam!