Mincer Pharma, Anti Allergic, Kojący olejek do mycia twarzy Nr 1110

Mincer Pharma, Anti Allergic, Kojący olejek do mycia twarzy Nr 1110

Kojący olejek do mycia twarzy, mający działanie oczyszczające, kojące i ochronne. W rezultacieskóra jest łagodnie oczyszczona, nawilżona, ukojona i aksamitna. Efektem jest również zmniejszona nadwrażliwość na czynniki zewnętrzne. Dla dodatkowego efektu ukojenia spłukać preparat zimną wodą, a dla delikatnego efektu pilingu zmyć olejek przy użyciu myjki/ściereczki muślinowej.
Sposób użycia: aplikowac na wgłębienie w dłoni. Wsmarować w wilgotną skórę twarzy aby utworzyła się lekka, biała emulsja a następnie spłukać wodą i osuszyć skórę.

olejek
sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona, wrażliwa
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez alkoholu, bez parabenów
oczyszczanie twarzy
oczyszczające

Bardzo fajny produkt - oczyszcza łagodnie, a przy tym jest skuteczny!

Swego czasu zużyłam 2 butelki tego olejku - później miałam problem z dostępnością i powróciłam do olejku Ulga Ziaja, ale ostatnio znów zobaczyłam go w sklepie i bez namysłu kupiłam. Nie zmienił się nic a nic -jest tak samo dobry, jak dawniej, a to plus :)
Demakijaż wykonuję wieloetapowo, tak więc używam olejku, płynu micelarnego, żelu do mycia twarzy, peelingi i toniku. Mam cerę wrażliwą, suchą i alergiczną, tak więc seria Anti Allergic od Mincer jest wręcz stworzona dla takiej skóry, jak moja.

ZALETY:
+Opakowanie: identyczne, jak w toniku - przezroczysta, spłaszczona butelka z białą etykietą - prosto, skromnie a przy tym poręcznie. Można na bieżąco kontrolować zużycie produktu, zaś klapka dozuje optymalną ilość kosmetyku - nie wylewa się ani za dużo, ani za mało.
+Konsystencja: przezroczysty olejek, tłusty, ale przy tym zadziwiająco lekki!
+Zapach: neutralny, niemal niewyczuwalny. To dobrze, bo to produkt dla wrażliwej cery, a taka niezbyt lubi mocne zapachy.
+Dobry skład - uwielbiam Mincera, mają linie dostosowane do konkretnych potrzeb skóry, a w przypadku serii AA mamy same dobroci: Bacocalmine, olejki chia, winogronowy, awokado, hialuronian sodu, brak parafiny i innego świństwa, same ekstrakty i naturalne składniki.
+Wydajność - butelka ma 150 ml, ale wystarcza niewielka ilość, by usunąć skutecznie makijaż - ja jedno opakowanie miałam na 4-5 tygodni codziennego używania.
+Przystępna cena - w zależności od sklepu, około 14-16 zł.

DZIAŁANIE:
Olejek trzeba umieć używać - to najważniejsza kwestia ;).
Zwilżamy twarz wodą, nalewamy odrobinę olejku i masujemy skórę, aż do momentu wytworzenia białej emulsji - w trakcie masażu olejek nieco traci na tłustości, za to znakomicie rozpuszcza makijaż. Może mega gęstego podkłądu typu 'longlasting' nie usunie od razu, podobnie jak wodoodpornego, smoliście czarnego tuszu, ale z lżejszym make-upem radzi sobie doskonale. Wystarczy spłukać skórę i jest ona czysta, świeża, z warstewką okluzyjną.
Stosuję go również w okolicy oczu, absolutnie nie podrażnia i nie wywołuje zamglenia oczu. Czasem, zgodnie z sugestią producenta, usuwałam go ściereczką muślinową lub miękkim ręcznikiem i spłukiwałam chłodną wodą - wówczas skóra była wspaniale nawilżona i oczyszczona, a podrażnienia złagodzone. Regularnie stosowany naprawdę pielęgnuje i pozwala w sposób nieinwazyjny usunąć makijaż. Nie zatyka porów i nie uczula.
W połączeniu z tonikiem wzmacniającym i kremem z tej samej serii, moja twarz wygląda naprawdę wspaniale: brak suchych skórek, podrażnień, krostek, zaczerwienień i nawet po całym dniu noszenia makijażu cera nie jest zmęczona.

To naprawdę dobry produkt, jeśli masz cerę wrażliwą, suchą i lubisz wieloetapowy demakijaż, to serdecznie polecam ci ten olejek - jest kojący nie tylko z nazwy, a przy tym fantastycznie usuwa makijaż i dba o potrzeby cery wrażliwej. Warto go mieć!

Bardzo dobry.

Odkąd pierwszy raz zetknęłam się z tego typu produktem, używam ich już cały czas. Nie wyobrażam sobie już innego demakijażu. Mam skórę suchą-myślę, że to dlatego.
Ten olejek kupiła w drogerii internetowej, zapłaciłam za niego ok. 15 zł, więc uważam, że bardzo atrakcyjnie.
Olejek nakładam na zwilżoną lekko skórę twarzy. Masuję, a makijaż szybko się rozpuszcza. Zmywam wodą z pianką do mycia twarzy lub żelem. Zmywa się go sprawnie.
Olejek jak to olejek; ma konsystencję....olejku :D Nic odkrywczego. Bardzo dokładnie domywa rzęsy, a ja maluję je hojnie, więc dla mnie to wyznacznik dobrego preparatu do demakijażu.
Oprócz skuteczności, ważne jest to, że nie powoduje zapchania, nie podrażnia. Skóra jest po nim ukojona.
Opakowanie jest dość poręczne. nie lubie pompek, bo już przy drugiej wszystko nam się rozchlapuje z ręki. To jest jednak kwestią indywidualnych preferencji.
Ja ten produkt bardzo lubię i polecam.
Jest wart uwagi.

Fanka demakijażu olejkiem, ale nie tym..,

Testuję namiętnie wszystkie olejki do demakijażu, ten nabyłam ostatnio w rossmanie za 23pln, czyli ani drogo ani tanio...
Po pierwsze opakowanie- ciężko mi się używa tego kosmetyku z opakowania bez pompki, nie wiem czy to kwestia mojego przyzwyczajenia czy minus... Kolejne wrażenie to pozostawanie tłustego filmu po użyciu tego kosmetyku, musi być nakłady na bardzo zwilżoną skórę, żeby nie było wrażenia, że natarłam twarz zwykłą oliwką i próbuję usilnie ją spłukać wodą... skuteczność oczyszczania też wg mnie ma średnią, stosowałam lepsze tego typu kosmetyki...