Avon, Naturals, Key Lime & Passion Flower, 2-in-1 Shampoo and Conditioner (Oczyszczający szampon z odżywką 2w1 `Limetka i passiflora`)

Szampon jest przeznaczony do włosów cienkich lub tłustych. Zawiera kompleks roślinny Bioseed, ekstrakty limetki i passiflory - które oczyszczają włosy, normalizują wydzielanie sebum, nabłyszczają, energizują i odświeżają.

ee?

kupilam kiedys duza butle, jak jeszcze nie wiedzialam co za badziewie, nie pieni sie- jedyne co fajne ze nie wysusza az tak wlosow i ladnie pachnie, ciezko wydostaje sie go z butelki, na prawde mialam problem z jaka kolwiek piana, zle sie rozprowadza.. nie polecam

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 (400 ml)

Pomyłka!

Kolejny naturals, który tylko przetłuszcza i matowi włosy! Zerowe działanie tej pseudo-odżywki, a szampon zamiast oczyścić włosy sprawia,że są smętne i oklapnięte. Dobra konsystencja, lecz szampon wogóle się nie pieni i ciężko jest go wydobyć z opakowania. Jak każdy produkt z tej serii ma przepiękny zapach, kolor i ładną buteleczkę i to są jedyne plusy tych kosmetyków. Szkoda pieniędzy, bo jest wiele lepszych i tańszych szamponów!

Używam tego produktu od:1 rok temu

najgorszy z najgorszych

Plusy
-ladny zapach , ktory utrzymuje sie na włosach godzine??pfff
Minusy
-ciezko wycisnac
- malo wydajny (trzeba uzywac wiele zeby sie pienil)
- wlosy sa poplątane i sianowate
- przetluszczaja sie juz na 2 dzien

beznadziejny

Używam tego produktu od:nie pamietam

Lubię go

Uwielbiam zapach limetki i passiflory,jest fantastyczny.Szampon jest tani ,ładnie pachnie,zmniejsza odrobinę przetłuszczanie się włosów.Jak za taką cenę to warto.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

dosłowny żart

To jakaś parodia...szamponem tego produktu nie można nazwać. W ogóle się nie pieni, trzeba wylać pół butelki na głowę, żeby w ogóle umyć włosy..no właśnie włosy po nim to jedna wielka kupka siana...zużyłam tą porażkę na mycie psów, bynajmniej ładnie pachniały, ale ich sierść wyglądała okropnie:D Nie polecam, szkoda kasy

Używam tego produktu od:chciałam dać mu szansę - może z 3 razy

ładny zapach

Jak zawsze szampony avonowskie herbalcare cechują się przepięknymi,soczystymi zapachami.Tak apetycznymi,że chciało by się zjeść ;-) A ponieważ ja lubie aromaty cytruskowe,używałam go z przyjemnością.Normalny szamponik.Myje,pieni się,nawet dość wydajny mimo niskiej ceny :-)Żadnej radykalnej zmiany w kondycji moich włosów ani na lepsze ani na gorsze,jak również częstości przetłuszczania się nie odnotowałam.Ale i tak uważam,że na 3 gwiazdki zasługuje.

Używam tego produktu od:rok temu

Zart a nie szampon

Nie, nie i jeszcze raz nie! Szampon kupilam za 9.90 ale to i tak za drogo! Szampon ma nie wygodne opakowanie, plyn ciezko sie wydobywa, wlosy po nim mam oklaple, szybciej mi sie przetluszczaly, mialam trudnosci z ukladaniem ich. Jdyna zaleta jest zapach...

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

nie dla mnie !

Opakowanie może i ładne, ale niewygodne. Ciężko było wycisnąć resztki szamponu, buteleczka była zbyt twarda.
Zapach całkiem przyjemny, odświeżający (w końcu limetka). Wielokrotnie przekonałam się, że avonowskie "cuda" do włosów nie są dla mnie, choć i tak za każdym razem liczyłam na Bóg wie co. Zazwyczaj nie stosowałam odżywek z powodu lenistwa, braku czasu i obawy, że obciążą mi włosy, dlatego kupiłam szampon 2 w 1 myśląc, że ułatwi mi robotę. I wcale tego nie zrobił. Moje włosy zamiast oczyszczenia doznały podwójnej dawki sebum. Paskudnie się przetłuszczały, były nieciekawe, nieprzyjemnie szorstkie w dotyku, zlepione, oklapnięte, pojawił się łupież. Nigdy więcej !

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Dobry ale mam pewne zastrzezen

Używałam tego produktu i powiem wam ze jest nienajgorszy. Włosy faktycznie nie przetłuszczają sie wolniej ale po użyciu tego szamponu są lekki i puszyste. Wadą jest jedynie jego opakowanie i dziwna konsystencja.
Ale wiadomo ze najbardzoej liczy sie działanie i co do tego nie mam zastrzezen. Ogólnie bardzo dobry produkt :)

Używam tego produktu od:pół roku

Lubimy się.

Od samego początku zauroczył mnie zapachem. Lekki, świeży, w sam raz na wiosnę. Nie opóźnia, lecz nie przyspiesza przetłuszczania się włosów. Kupuję, kiedy tylko znajdę go w dużej butli za 8.90 :-) Po użyciu włosy są miękkie, świeże i pachnące - aż chce się wąchać!

Używam tego produktu od: dwóch lat.
Ilość zużytych opakowań: sporo

lubię

podobają mi się szampony naturals, mam ich sporo:P
-dobrze myje włosy
-nie obciąża ich, mimo odżywki w składzie
-daje górę pachnącej piany
-łatwo się spłukuje
-nie przyspiesza ale tez nie opóźnia przetłuszczania
-ma gęstą konsystencję
-na minus zaliczę twardą butelkę(ciężko go wycisnąć)
-bardzo atrakcyjna cena i opakowanie takie kolorowe:D
-u mnie nie przesusza skóry głowy i nie powoduje łupieżu

nieszkodliwy, fajny szampon do częstego użytku.

Używam tego produktu od:3 mies.

nawet nawet

Najpierw zalety:
+ ładny zapach
+ wydajny
+ cena b. przystępna
+ włosy po użyciu są miękkie, gładkie, puszyste

Wady:
- dziwna konsystencja - taka jakby galaretowata
- lekki łupieżyk (ale naprawdę lekki)

Jeśli chodzi o wpływ szamponu na hamowanie przetłuszczania - hmm.. nic szczególnego - działa podobnie jak inne szampony do tego rodzaju włosów, jak dla mnie może być.

Używam tego produktu od: już nie używam