NYX Professional Makeup, Gotcha Covered Concealer (Korektor pod oczy i do twarzy)

Zawsze możesz liczyć na Gotcha Covered Concealer. Ten długotrwały, zapewniający pełne krycie korektor skutecznie zakrywa przebarwienia oraz wiele innych najróżniejszych niedoskonałości, nie rozmazuje się i nie tworzy grudek. Może być nakładany warstwami, a dzięki zawartości olejku kokosowego nada twojej twarzy zdrowego blasku.
Występuje w 10 odcieniach.

pod oczy, do twarzy
kryjące
we fluidzie

Świeżość

Byłam dość sceptycznie nastawiona do tego korektora, lecz już po pierwszym użyciu zauważyłam jego zalety. Łatwy w aplikacji lekki, przez co nie obciąża skóry pod okiem, a mam ją wyjątkowo delikatna i cienką,. Mocno kryje zasinienia. Konsystencja jak najbardziej na +. Duży wybór kolorystyczny, także każda znajdzie coś dla siebie. Z łatwością da się blendować i idealnie rozjaśnia skórę pod okiem.

Szkoda pieniędzy

Posiadam duże zasinienia pod oczami, dlatego skusiłam się na kupno tego korektora, gdyż pani ekspedientka obiecała mi 100% krycia. Myślałam, że będzie to naprawdę dobry korektor, szczególnie dlatego, że bardzo lubię markę nyx, ale nie spodziewałam się czegoś takiego..

Ulubiony kamuflaż

Bardzo polubiłam się z tym produktem chociaż nie była to miłość od pierwszego użycia. Używam go głównie na niedoskonałości i działa rewelacyjnie; super kryje i utrzymuje się cały dzień (ważne aby używać minimalnej ilości). Pod oczy używam go sporadycznie gdyż jest dość ciężkim produktem i aplikuje minimalną ilość w wewnętrznym kąciku oka.
Aplikuje go tylko mokrą gąbeczką gdyż z pędzlami robi smugi. Produktu używam od ponad 1,5 roku i nie wyobrażam sobie makijażu bez tego produktu.

Okropny

Gdybymmzajarzala Gdybym zajrzała tutaj przed kumpnem zamiast sugerować sie yt w życiu bym go nie kupila. Jeżeli naprawde jest zamkennikiem MUFE full cover to jego też przenigdy nie kupię, ale nie sądze by tak było.
Korektor jest w ogromnej pojemności, relatywnie tani, duzy wybór ładnych odcieni. Ale co z tego.
Tak na prawde to barwiona wazelina, waży się okrutnie pod okiem, na twarzy, na powiece. Wgl nie kryje! Całe krycie rozpływa się w jego wazelinowatosci. Gdyby się tak okropnie nie rozwarstwiał, mógłby być np fajnym korektorem na zimę, nie wysuszającym i otulającym obszar pod okiem. Nie wiem moze sprawdzi się u kogoś z ekstremalnie suchą skórą? Ale niedty podkreśla bardzo mocno suche skórki więc nie jestem pewna. Podsumowując bubel jakich mało, a wydajny jak 150.
Chyba nie polecam absolutnie nikomu

Nie nadaje się do użytku

W sumie już chcę dokończyć to opakowanie, bo nie lubię marnowania produktów, ale - konsystencja tego korektora to jest jakaś tragedia, używałam wielu korektorów w moim życiu, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Korektor zachowuje się jak klej, nic nie da się z nim zrobić po nałożeniu. Świecący glut, niezależnie od tego na co się go nałoży i jak rozprowadzi. Zapudrować też się nie da. Samo krycie w stosunku do glutowatej konsystencji to jakiś żart.

Nigdy więcej

Nie polubiliśmy się. Dla mnie ten produkt ma same wady. Wchodzi w każdą zmarszczkę mimiczną. Ma bardzo ciężką konsystencję, nie nadaje się pod oczy. A gdy go już tam zaaplikujemy, to wygląda tragicznie. Zbiera się od razu po nałożeniu.Pojedyncze niedoskonałości zakrywa, ale nie jest to krycie idealne i łatwo zrobić sobie "ciastko" nawet przy nakładaniu małych ilości. Bardzo źle się rozprowadza.

No... powiedzmy

Jestem bardzo ciężkim zawodnikiem, jeśli chodzi o skórę pod oczami. Moje cienie są dość... Ekstremalne a skóra cieniutka i wiecznie sucha mimo tony nawilżenia jakim ją katuję. Przywykłam już do tego, że korektory, które wyglądają ok nie kryją tych cieni w 100% tylko tak w 70 i jakoś z tym żyję. W tym korektorze jednak pokładałam duże nadzieje, bo był on porównywany z MUFE Full Cover, który jest ponoć naprawdę full cover. To kupiłam, bo co to tam 30zł, bez tragedii. No i potem pierwsze problemy - odcień. NA stronie nyx bardzo ciężko jest go dopasować, bo jest ich mnóstwo i niewiele się od siebie różnią. Jak zamawiałam to najjaśniejszy (chyba Alabaster) był niedostępny, to chciałam jakby drugi w kolejności, ale nie wiedziałam jaki to jest. Z podglądu na stronie wybrałam odcień Natural, który okazał się być o numerze 2.5 (czyli piąty od najjaśniejszego?). Z początku przestraszyłam się koloru, ale jest ok. Jest żółty i nie ciemnieje - duży plus!
Co do krycia, jest moim zdaniem przeciętne, kompletnie nic specjalnego. Ale za to nie ja nie zaobserwowałam ani ważenia się, ani brzydkiego wyglądu - jak dla mnie wygląda naprawdę w porządku!

Tragedia!

Mój odcień to Alabaster, najjaśniejszy z gamy. Mam bardzo duże i intensywne zasinienia pod oczami i ciągle poszukuję mocno kryjącego korektora. Kupiłam go wręcz przekonana o jego niesamowitości po obejrzeniu recenzji mojej ukochanej youtuberki Maxineczki. Niestety okazał się totalną klapą. Nieważne czy położony na krem czy bez, pędzelkiem, palcem czy gąbeczką - zawsze wygląda tragicznie.
PLUSY:
-duży wybór kolorów, dostępne bardzo jasne
-wydajność
MINUSY:
-waży się i wątpię aby dało się to czymkolwiek zniwelować (mi się nie udało)
-po dotknięciu znika, albo robi się bardzo nieestetyczna plama
-przy kontakcie z pędzlem/gąbeczką do przypudrowania wygląda jeszcze gorzej
-jest bardzo tłusty, nawet przy mocnym przypudrowaniu szybko zaczyna się świecić
-momentalnie wchodzi w zmarszczki (nawet w tak niewielkie jak moje - mam 18 lat)

Dziwny produkt

Nie jestem do końca pewien, na jaką ocenę ten produkt zasługuje. Z jednej strony spisuje się u mnie znacznie lepiej niż korektor Catrice Liquid Camouflage, z drugiej - gorzej. Mimo wszystko preferuję właśnie ten korektor przez to, że perfekcyjnie utrzymuje się pod oczami pomimo tego, że lubią łzawić.

NAJGORSZY KOREKTOR NA ŚWIECIE!

Próbowałam wszystkiego nakładania palcami , gąbeczką , pędzlem i nadal wygląda tragicznie. Z opakowania wydobywa się tłusta pasta która mogłaby się wydawać dobrze kryjącym i nawilżającym korektorem. Niestety to tylko złudzenie.. Korektor nie kryje nawet w połowie tak jak np. Collection 2000 , choć jest prezentowany jako korektor dobrze kryjący. Cienie są nadal widoczne. W załamania które mam pod oczami wchodzi błyskawicznie , a po paru godzinach w lustrze pod oczami dzieje się coś strasznego! Widzę tam Panią 60+ , a mam 22 lata. Przy natychmiastowym przypudrowaniu go pod oczami zjeżdża praktycznie od razu i strasznie się ciastkuje , nie współgra z żadnym pudrem.

Jedynym plusem jest to że kolor nie ciemnieje.

Szkoda pieniędzy na to coś zwane korektorem..

Bardzo dziwny produkt

Ciężko mi trochę wystawić ocenę, bo to produkt nie do końca dobry i nie do końca zły. Ma spore wady i spore zalety, ale jakoś nie chcę go używać. A jednak czasami do niego wracam, chociaż moim numerem 1 jest MUFE, ale jednak ten nie na daje się na co dzień.
PLUSY
-niesamowicie wydajny
-cena
-cudowna kolorystyka
- nie oksyduje
-dosyć dobra pigmentacja
-ładne, wygodne opakowanie

MINUSY
-dziwnie się waży, czy to na kremie, czy bez
-wchodzi w zmarszczki, jest widoczny na twarzy
-fatalna trwałość, nawet kilkanaście minut po nałożeniu nagle jakoś znika, rozwarstwia się.
-dziwne krycie, niby ma dobrą pigmentacje, a cienie nadal są
-tepa i za gęsta konsystencja, opornie się z nim pracuje (próbowałam pędzlem, gąbeczką i palcami - zdecydowanie lepiej go wklepać)
-za ciężki

Przypomina mi trochę Loreal, tylko Nyx niestety jest gorszy. Cóż, za tę cenę nie ma co się spodziewać cudów, żałuję, że go kupiłam.

Szkoda zachodu

Zgadzam się z poprzedniczką. Tłusty, świecący, niewiele kryjący korektor. Moje cienie pod oczami są niewielkie, a korektor sobie z nimi nie radzi, co do niedoskonałości to samo. W moim przypadku po przypudrowaniu wchodził w załamania.
Niestety potwierdziło się, że nie zawsze warto słuchać blogerek nawet jeśli to tylko 30zl. Łatwo dostępny Affinitone przy nim to korektor bez wad. Plus za szeroką paletę odcieni, wydajność i opakowanie.