Versace, Red Jeans EDT

Versace, Red Jeans EDT

Versace Red Jeans to czysty kwiatowy zapach z pomysłowymi cytrusowymi tonami. Ewokuje ekstrawagancki młodzieżowy styl, czerwony, namiętny kolor i przenikliwie zmysłowe piękno. Perfumy Red Jeans są przeznaczone dla młodych, niezależnych kobiet, które są pomysłowe i kochają zabawę, oryginalność i modę.

Zapach otwierają powoli upojne akordy frezji i gardenii. Lekkie tony jaśminu i konwalii wplatają się do egzotycznego serca zapachu. Tutaj znajdują się: roztańczone ylang-ylang, słodka wanilia i rozgrzewające drzewo sandałowe. Zmysłowe dolne tony drogocennego piżma i czystego pudru doskonale domykają niepowtarzalny charakter tego zapachu. Z figlarnymi perfumami marki Versace poradzisz sobie w każdej sytuacji!

Versace Red Jeans to nowoczesny, roztańczony zapach, z którym nigdy nie będziesz się nudzić!

Nuta głowy: frezja, malina, lilia.
Nuta serca: czerwona porzeczka, kwiat pomarańczy, lilia.
Nuta bazowa: piżmo, cedr, mech.

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Jak dla mnie bomba

Zapach poznałam przez moją córkę i bardzo mi się spodobał.
Korzystając z wyprzedaży zakupiłam go w cenie 69 zł.
Piękna zdobiona buteleczka, super opakowana w puszkę.
Cudowny kwiatowo-słodki zapach, który utrzymuje się naprawdę bardzo długo na ciele.
Dodam,że nie jest za słodki, bo takich nie lubię.

Uwielbiam

Jak dla mnie super, trwałość nie jest może najdłuższa ale zakochałam się w zapachu. Myślę że adekwatne co do swojej ceny promocyjnej jak i standardowej.

Obrzydliwy śmierdziel.

Spotkałam osoby, którym Czerwone Dżinsy od Versace naprawdę przypadły do gustu... I
choć w przypadku każdych innych nielubianych przeze mnie perfum mogłabym to zrozumieć, tak tutaj zwyczajnie nie jestem w stanie.
Versace Red Jeans zamknięte są w metalowej puszcze (całkiem ok, później przez lata służyła mi jako skarbonka) i w mega kiczowatej buteleczce. Sam zapach jest mocny, duszący, niemal zatęchły. Nie da się przejść obok niego obojętnie... I pod żadnym względem nie jest to pozytywne. Ten zapach mnie po prostu odrzuca. Jest słodki, lecz jednocześnie przesłodzony. W dodatku dziwnie się rozchodzi w czasie; niby wietrzeje i jest coraz lepiej, ale czyżby?
Osobiście uważam, że to najgorszy zapach od Versace i chętnie poznam kogoś who can change my mind. Śmiało :) Rzucam rękawicą.

Idealne

Perfumy są bardzo trwałe ich jakość naprawdę jest fantastyczna. Nuty zapachowe jakie wyczuwam to lekko owocowe owiane pudrową chmurka ale też posiadają w sobie pewną świeżość czyli coś idealnego dla mnie. Owoce jakie wyczuwam są soczyste czuję też delikatnie róże jak dla mnie maja one głębie i nie są płaskie w zapachu. Czuję powiązanie w zapachu z
Versace Bright Crystal. Ogromnym plusem jest to, że nie czuje w nich ani odrobiny alkoholu co w przypadku innych perfum jest nagminne.

Używa produktu od: próbka

red jeanse

na pcozątku wydawał mi sie dość ppularny... więc nie wart zbytniego zapoznawania się z nim. nie lubię chodzić w tym co każdy ma. u koleżanki jednak wsiknelam sobie ręke na przetestowanie i powiem szczerze, ze jest dość urokliwy. sam zapach nie jest jakimś wielkim szałem. projekcja plus trwałość jest srednia (u mnie ok. 5 godzin), ale za takie pieniądze.,. zwłaszcza przy promocji myślę, ze jest wypróbowania :) flakon jest całkiem ładny i zgrabny. trzyma się dobrze w dłoni.

Zdecydowanie zbyt orientalne...

Zdecydowanie zbyt mocny zapach. Na początku niesamowicie słodki i duszący.
Czuć aromaty kwiatowe i orientalne, ale wydawać się może, że występuje zapachowy chaos.
Gdyby te składniki były w innych proporcjach może perfumy byłby bardziej do noszenia.

Nektar

Nie potrafie zrozumiec skad tyle negatywnych opinii o Versace Red Jeans... ???? Odkrylam je przypadkowo, ogladajac youtube "spring fragrances" jedną z ametykanskich blogerek zachwalala he razem w duecie Nicki Minaj onika, pomyslalam why not.. Nastepnego dnia bylam w The perfume shop gdzie testowalam je na nadgarstku i... Szook znam je.. Ale skad... Lancome Tresor?? VERSACE Woman??? A moze YSL Babydoll a moze Escada Sentiment... I moim zdaniem Versace Red jeans to mix tych wszystkich zapachow, jest cudowny, slodki, orzezwiajacy z nuta rozy (piekna jak w Tresor) i brzoskwinia, zapach jest soczysty jak nektar, ohh slow mi brak sa piekne. Ja kocham Chanel Mademoiselle i cala series Chance, ale chcialam odmiany czegos lekkiego, zwiewnego sa piekne, ja zaplacilam za nie 12£, zapomiany i bardzo niedoceniony zapach. Dziewczyny sprobujcie bo warto
P. S. Jedyny maly minus to Trwalosc jest to edt, po jakims czasie sa bardzo bliskoskorne ale nadal pachna, moze to takie moje odczucie bo ja lubie ogony

Zapach młodości

Do tego zapachu mam ogromny sentyment, to były jedne z moich pierwszych „droższych” perfum. Kiedy byłam nastolatką byłam zachwycona ich opakowaniem, wtedy wydawało mi się przepiękne i bardzo intrygujące. Do zapachu zawsze miałam małe ale, jednak wspominam je z uśmiechem, kiedy je widzę na półce to od razu robi mi się cieplej na sercu, jest to bardzo radosny i dziewczęcy zapach. Trwałość z tego co pamietam była średniawa.

Mieszane uczucia

Ten zapach jest słodki, dość mocno pudrowy. Nie są to letnie perfumy, raczej na jesień i zimę. Ich męski odpowiednik jest naprawdę fajnym zapachem, one jednak niekoniecznie. Tzn nie są złe, naprawdę ładnie zapach się rozwija na skórze, są dość trwałe, długo pozostają na ubraniu i ma dość mocną projekcję. Dla kogo? Dla kobiet po 30 roku życia, młodszym dziewczynom raczej w nos nie wpadną ;)

Straszny

Typowy śmierdziuch dla babć, kolejny nietrafiony prezent. Zbyt intensywny na początku i zbyt szybko wietrzeje. Chociaż opakowanie ładne. Cena zbyt wysoka. Zdecydowanie nie dla młodych osób.

Trzy razy nie...

Trzy razy nie dla tego zapachu to zdecydowanie za mało! Jest to tak tandetny zapach, że szkoda słów. Ponadto cena nie jest adekwatna kompletnie do jakości. Ok 70 zł za ten flakon to porażka, tę cenę płaci się chyba za firmę tylko.

4/5

Bardzo ładny, słodki zapach, trwałość średnia. Nieco słabsze niż ich męski odpowiednik, czyli Versace Blue Jeans. Mimo wszystko jakość zadowalająca tym bardziej w stosunku do niskiej ceny. Polecam!