Kiko Milano, 3D Hydra Lipgloss (Zmiękczający błyszczyk do ust z efektem 3D)

Kiko Milano, 3D Hydra Lipgloss (Zmiękczający błyszczyk do ust z efektem 3D)

Pojemność 6,5 ml

Zmiękczający błyszczyk do ust z efektem 3D
To błyszczyk gwarantujący niezwykle lśniący efekt. Jego miękka i zmysłowa konsystencja stapia się z ustami, sprawiając, że zyskują one gładki i promienny wygląd. Nowoczesne opakowanie jest zwieńczone metalizowaną zakrętką z logo KK wygrawerowanym z boku, a miękki, filcowy aplikator został zaprojektowany tak, aby wydobyć walory produktu i z wyjątkową precyzją podkreślić usta.

Błyszczyk dostępny jest w 30 zaskakujących odcieniach i różnych wykończeniach: przezroczystym, o wysokiej zawartości pigmentów, błyszczącym oraz perłowym.

Miłość

Błyszczyk dorwałam w jakiejś drogerii internetowej na promce. Tak naprawdę byłam sceptycznie do niego nastawiona mimo pozytywnych opinii, być może trochę przez cenę regularną, ale on jest warty swojej ceny.
Opakowanie jest plastikowe, przezroczyste, z delikatnym napisem marki, nakleja z odcieniem i krótka bardzo ogólną informacją co to za rodzaj produktu. Zakrętką srebrna, w której znajduje się aplikator. I właśnie co do aplikatora, niby kształtem jest klasyczny a jednak nie do końca, jest tak wyprofilowany, że taj jakby miał się dopasować do kształtu ust. Aplikator nie jest gładki i zbity, jest taki rozczochrany, ale miękki i elastyczny.
Ja mam odcień nr 19, jest to nudziak, takie moje pierwsze skojarzenie różowe toffi. Przez opakowanie widać milion delikatnych drobinek, które nie są wyczuwalne na ustach i w tym akurat odcieniu na ustach też się gubią, ale nie jest to dla mnie jakimś znacznym problemem. Produkt nie skleja ust. Konstytucją na ustach jest taka lekk9 olejkowa, taka zbita, gęsta, nie spływa bokami, dobrze się trzyma ust. I tak jak producent obiecuję błyszczyk zmiękcza usta, są niesamowicie przyjemne, takie caluśne ????. Daje uczucie nawilżenia, wydaje się być takim pielęgnującym produktem. Jest bardzo komfortowa
W konturówka wygląda pięknie, bez zresztą też. Nie jest to taki dyskotekowy błysk, tylko taki przyjemny dla oka, ładnie dopieszcza makijaż, dodając delikatnie kolorku. Kolor 19 jest transparenty. Na pewno kupię w innych odcieniach, żeby sprawdzić czy różnią się nie tylko kolorem, ale i formuła, mam cichą nadzieję, że formuła zostanie bez zmian.

Ładny efekt

Zamówiłam 2 odcienie tego produktu , jeden z kolorów ( odcień pink )daje bardzo subtelny efekt natomiast drugi to istna petarda - efekt wow na ustach , piękne zrobimy mieniące się jak diamenty cudownie wyglądają na ustach przy tym nie tworząc lepkiego efektu , wrócę po ten produkt i po inne kolory tego błyszczyka

Bezkonkurencyjny!

Ten błyszczyk to hit, nie wiedziałabym gdybym przypadkiem na niego nie trafiła. Ma piękny kolor (mój to 17, taki zgaszony róż-nude, bardzo naturalny, raczej ciepły odcień ), mnóstwo drobin które długo zostają na ustach. Nie klei się i nie ciągnie, przylega do ust i jak na taki połysk byłam w szoku, że nie spływa z nich przez dobre kilka godzin. Nawilża a właściwie zmiękcza lepiej niż pomadki. Za ten połysk i trwałość spodziewałabym się zapłacić ponad stówę, a bije na głowę błyszczyki z wysokiej półki. I co dla mnie istotne, nie ma mdlącego smaku, w ogóle nie ma smaku, jedynie delikatny, jakby budyniowy zapach.
Same plusy!!!

Najlepszy jaki miałam

Ekstra, najlepszy jaki miałam. Bardzo ładnie błyszczy i długo utrzymuje się na ustach. Kolor bardzo intensywny. Jest bardzo wydajny, używam od wakacji.

Polecam!

Pomadka na ustach wygląda naturalnie przez co jest idealna na co dzień, jak i na wieczorne wyjście. Pięknie się błyszczy, co mnie mega zachwyciło. Nie wysusza ust co też mnie pozytywnie zaskoczyło. Plusem oczywiście jest też efekt 3D, który sprawia, że usta wydają się być pełniejsze :)

Sprawdził się świetnie

Błyszczyk spełnia swoje zadanie w 100% :)
Jest wydajny, nawilża i zmiękcza usta. Dzięki wygodnemu aplikatorowi i małemu opakowaniu, jest wygodny w użyciu i zmieści się w każdej torebce. Ma piękny kolor, malutkie drobiny które sprawiają, że usta pięknie odbijają światło a tym samym optycznie się powiększają.
Jest trochę dla mnie za bardzo lepki, ale to kwestia gustu :)

Rewelacyjny błyszczyk

Testowałam kolor 04 - delikatny jasny róż z chłodnymi drobinkami. Ten odcień ładnie rozjaśnia usta, więc idealnie pasuje do makijażu z mocniej podkreślonym okiem :) Bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ nie klei się, a przy tym bardzo długo utrzymuje się na ustach. Ma świetne, poręczne opakowanie i dobrze wyprofilowaną gąbeczkę do aplikowania.

To moje odkrycie!

Trafiłam na niego zupełnym przypadkiem, ale całkowicie podbił moje serce. Kolor jest przepiękny, soczysty. Ma bardzo wygodny aplikator który już przy pierwszej warstwie zostawia dokładnie taką ilość produktu jak trzeba. Zostawia na ustach przepiękny ale nie tandetny blask i co najważniejsze w ogóle ich nie skleja, nie przyklejają się również do niego np. rozpuszczone włosy co zazwyczaj zniechęcało mnie do używania jakichkolwiek błyszczyków. Jedyny minus to zapach, który jest trochę drażniący.

Błyszczyk wielofunkcyjny :)

Ten błyszczyk to hit
- nie jest bardzo klejący
- ma przepiękne drobiny
- może być uzupełnieniem do pomadki, lub można go użyć solo
- ładnie trzyma się na ustach
- drobinki nie zbierają się w załamaniach
- butelka jest piękna :)
- aplikator wygodny

Kosmetyk nie jest drogi, a jest niezwykle efektowny :) Zdecydowanie wart uwagi oraz zakupu, do użycia na co dzień, kiedy nie masz czasu na staranne wyrysowanie ust, ale również jako kosmetyk zmieniający Twoja ulubioną matową pomadkę :)

Odcieni jest wiele, każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie
polecam <3

piękny błyszczyk

Błyszczyk Kiko Milano Hydra Lipgloss jak najbardziej spełnia moje oczekiwania! Najważniejszym elementem jest dla mnie nawilżenie ust, byle by suche skórki nie zostały podkreślane i to zadanie właśnie on spełnia! Przy okazji błyszczyk ma eleganckie, ładne opakowanie, idealnie mieszczące się do małej kosmetyczki. Duża gama kolorystyczna na pewno spełni oczekiwania każdej wymagającej wielbicielek błyszczyków. Na pewno zachęcającym elementem do kupna Hydra Lipgloss jest także cena, która jak za taki dobry produkt jest również dużym plusem. Brak efektu lepienia się, piękne nawilżenie, cudowne kolory sprawiają, że ten błyszczyk trafia do mojej codziennej szufladki z kosmetykami!

Świetny produkt

Testowałam jeden z jaśniejszych nudziakowych odcieni czyli 02 Natural Beige. Kolor jest bardzo ładny, podkreśla pięknie naturalny kolor ust, nadaje mu bardziej beżowego odcienia i optycznie powiększa usta. A do tego aplikacja - szybka i łatwa. Jak to błyszczyk - szybko się zjada w ciągu dnia, ale opakowanie jest poręczne i mieści się do torby, więc łatwo zrobić poprawki. Dodatkowo przy tak jasnym kolorze nie potrzeba lusterka, aby dołożyć produkt. Opakowanie jest bardzo ładne i wygodne, a dodatkowo zapakowane w elegancki czarny kartonik - wygląda to super.
Kupowałam na tagomago ze zniżką i cena wtedy jest też przyzwoita, takze warto korzystać z znewslettera. W cenie regularnej bym sę pewnie zastanawiała, bo jednak nie lubie wydawać duzo na błyszczyki, wolę inwestować w pomadki :)

Rewelacyjny błyszczyk od KIKO

Jestem pozytywie zaskoczona świetną jakością błyszczyka od KIKO, ponieważ miałam go na usta około 9 godzin podczas gdy w ciągu dnia piłam kawę i jadłam lunch on nadal był na moich ustach. Przyjemna konsystencja produktu i brak efektu lepkości. POLECAM!