Golden Rose, Color Sensation Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Golden Rose, Color Sensation Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 5,6 ml

Błyszczyk do ust Golden Rose Color Sensation Lipgloss posiada niepowtarzalną formułę o wysokim połysku i średnim stopniu krycia, bez parabenów. Zapewnia doskonałe wykończenie makijażu ust, dzięki lekkiej oraz nie klejącej strukturze. Miękki i elastyczny aplikator pozwala na łatwe i równomierne nakładanie. Błyszczyk Golden Rose Color Sensation Lipgloss występuje w 24 modnych kolorach o 3 efektach wizualnych: błyszczącym, perłowym, a także kremowym.

Bardzo fajny błyszczyk 115

Zakupiłam odcień 115, ponieważ wydawał mi się bardzo intensywny ale nie jest aż taki jak widać przez opakowanie. Jest to delikatny róż z drobinkami, które ładnie się mienią. Sprawdza się przy naturalnym makijażu.
Błyszczyk nie wysusza ust ani ich nie podrażnia.
Utrzymuje się około 2 -3 godziny, później już musimy go znowu nałożyć.
Myślę, że jest całkiem fajny, warto kupić tym bardziej, że jest bardzo duża gama kolorów.
Jeszcze na pewno kupię jakiś inny odcień.

super

Błyszczyk jest mega, gama kolorystyczna ma ładne kolory do wyboru, atrakcyjne opakowanie, nawilżenie ust jest mega nie wysusza ich, cena nie jest wysoka co do jakości produktu

Color Sensation Lip Gloss

Błyszczyk jak błyszczyk. Daje ładny połysk. Troszkę się lepi. No ale ile można wymagać od błyszczyka. Jak dla mnie w porządku ładnie się błyszczy nawilża jest okej.

Miał być hit a wyszło poprawnie

Błyszczyk zamknięty jest w cienkim, prostym opakowaniu. Ma precyzyjny aplikator i łatwo się go używa. Używam koloru 116. Błyszczyk miał bić na głowę choćby Fenty Glow. Natomiast w mojej opinii to typowy zwyklak. Nie utrzymuje się długo na ustach, co jest w sumie normalne dla tego typu produktu, ale totalnie nie nawilża ust ani nie daje takiego wrażenia. Nie pasuje mi zapach, jest to jakby takie chemiczne toffi, ale jest w tym coś plastelinowego.
Nie wiem, coś mi nie pasuje w tym produkcie. Wystawiam mu 4 gwiazdki, bo nie jest to zły kosmetyk, ale mam swoje subiektywne odczucia, że to nis to po prostu.

Tanie cudeńko

Błyszczyk ma eleganckie, poręczne, odkręcane opakowanie. W środku jest mały, ale dość precyzyjny aplikator - bez problemu można nałożyć nim produkt. Sam błyszczyk w sobie nie jest najbardziej lejący na świecie, ale nie jest też najgęstszym, jaki znam - ot taka zwyczajna konsystencja. Zapach też ma typowy dla błyszczyków. Zdecydowanym plusem jest blask, który zostawia - tafla na ustach! Do tego nie lepi się - a ja osobiście nie lubię lepiących się ust. Kolor 108 skradł moje serce. Nie jest trwały, ale to w końcu błyszczyk, więc mu to wybaczam. Dokładam go wtedy, kiedy sytuacja tego wymaga i znów usta wyglądają zjawiskowo. W każdej torebce mam po jednym egzemplarzu tego cuda :) Polecam!

Doskonale nawilża!

Bardzo lubię mieć w każdej torebce błyszczyk do ust, zwłaszcza zimą, kiedy usta są wysuszone od mrozu i gorącego, suchego domowego powietrza od kaloryferów. Wcześniej używałam szminek od Golden Rose, którymi byłam zachwycona, niedawno postanowiłam spróbować błyszczyk. Jest super. Usta bardzo ładnie lśnią, efekt utrzymuje się na długo. Nie wysusza ust, nie pojawiają się niechciane suche skórki. Cena również fajna. Polecam każdemu.

Uwielbiam

Ten błyszczyk odrazu pokochałam. Mam kolor 111, różowy! Jest mega! Opakowanie jest ładne wizualnie, wygodne, podręczne. Aplikacja jest bardzo wygodna i przyjemna dzięki małemu miękkiemu aplikatorowi. Gama kolorystyczna jest dość spora, każdy znajdzie coś dla siebie. Kolory są piękne. Nawilża usta, chroni przed wysuszeniem. Zapewnia ładne wykończenie makijażu ust, dzięki lekkiej oraz nie klejącej się formule. Wiadomo jak to błyszczyk trzeba co jakiś czas poprawiać ale to czysta przyjemność:)

Uwielbiam

Mam kilka błyszczyków, ale najbardziej przypadł mi do gustu numerek 103 i 117.
Maja bardzo zgrabne i poręczne opakowanie, zawsze mogę, go umieścić nawet w dość małej torebce.
Świetny aplikator
Ma fajną konsystencję, zostawia na ustach miła powłokę, blask, usta wyglądają bardzo zmysłowo. Można nawet powiedzieć, że w jakiś sposób zabezpiecza usta przed wysuszeniem.
Co do trwałości jest średnia, ale mnie to nie przeszkadza po wprowadzeniu małej poprawki usta znów są piękne.
Błyszczyk jest wydajny, a cena w porównaniu do innych, które nie są nawet w połowie tak dobre jest naprawdę nie wielka.
Poza tym każda z nas znajdzie dla siebie odpowiedni kolorek bo wybór jest duży.

piękne usta bez uczucia lepkości!

błyszczyk Golden Rose to jeden z moich ulubionych. używam go solo lub na inne szminki, gdyż, po pierwsze, dobrze nawilża usta i nie wysusza ich jak niektóre produkty do ust (a moje usta są naprawdę wymagające). po drugie - lubię ten błyszczący efekt na ustach - wyglądają po prostu zdrowo. uwielbiam odcień 103, który jest nudziakiem wpadającym trochę w brzoskwinię, idealnym dla delikatnego podkreślenia warg. kosmetyk pięknie pachnie! i pysznie smakuje :P jakby trochę wanilia, coś słodkiego. jest dostępny w bardzo niskiej, stałej cenie (ok. 11zł), stacjonarnie niestety chyba tylko na stoiskach Golden Rose w centrach handlowych, może jeszcze w Kontigo (gdzie, w często organizowanych przez sklep promocjach, można go nabyć jeszcze taniej). nie lepi się, nie ma uczucia ciężkości. opakowanie poręczne, z typowym dla błyszczyków aplikatorem. jedyne, do czego można się przyczepić to fakt, że po jakimś czasie ścierają się z niego napisy. ale naprawdę, za taką cenę... :)

Cudowny błyszczyk za niewielkie pieniądze

Jego największą zaletą jest gama kolorystyczna - jest bardzo zróżnicowana, co bardzo cieszy, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Nie skleja ust i co jest w nim fajne - nawilża. Jeśli chodzi o trwałość to nie jest specjalnie rewelacyjna. Cena bardzo przystępna

Fajny produkt

Bardzo lubię produkty narki Golden Rose. Są przyzwoitej jakości no i na każdą kieszeń. I tak też jest w tym przypadku. Błyszczyk jest dobrej jakości zapakowany w fajne, poręczne opakowanie. Jak to bywa z błyszczykami nie jest może jakoś mega trwały wiadomo ale utrzymuje się dość długo na ustach ze względu na to, że jego konsystencja jest dosyć treściwa. Zjada się również równomiernie. Dodatkowo jego konsystencja fajnie nawilża nam usta i zapobiega ich pierzchnięciu. Polecam ten produkt.

Jeden z ulubionych

Kupiłam błyszczyk pod wpływem impulsu, dlatego też zaopatrzyłam się od razu w 3 kolory i muszę przyznać, że kolejny raz golden rose nie zawodzi. Konsystencja jest dosyć gęsta, bardzo lepka (trochę jak żywica tylko żadka - jak się dotknie palcem to z niego nie schodzi ani mydłem, ani olejkiem ), mi to jednak nie przeszkadza, ponieważ dzięki temu zostaje na ustach i jest trwały. Dodatkowy plus to nawilżenie, które daje.
Ogólnie produkt świetny i bardzo to polecam, ale trzeba lubić konsystencję gęstych, lekkich błyszczyków, bo tego się nie przeskoczy.