KWC LogobyWIZAŻ logo

Szarada
    1 stycznia 2010 o 14:53
    2 / 5
    Chcę być niewidzialna
    Jeśli tak, to zachęcam do sprawienia sobie Lauren Style, bo na pewno świetnie spełni swoja rolę. Miałam kiedyś całą flaszkę i rychło puściłam w świat. Podobnie nijakich perfum ze świecą szukać. Nawet nie mogę za bardzo sobie przypomnieć jak to pachniało. Jakieś kwiatki, jakaś landrynka. Nietrwałe to było i niewyczuwalne przez innych, tudzież noszącego. Jakość porównywalna z pachnidłami Avonu i Oriflame. Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu, krótko Ilość zużytych opakowań: miałam 1 flaszkę, której nie zużyłam
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Olecha
    31 grudnia 2009 o 22:23
    4 / 5
    Aż za subtelny...
    Jak już ktoś napisał - jeden z wielu. Niby ładny, ale nic specjalnego. Delikatny, ale chyba aż za bardzo subtelny. Musiałabym wylać na siebie dosłownie pół flakonu, żeby poczuć, że pachnę :/ Ładny flakonik, ale przecież nie o to w perfumach chodzi. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

IpanemaWalk
    24 września 2007 o 18:24
    4 / 5
    dajcie mu szanse :)
    "Bardzo specyficzny slodki zapach...kompletnie nie w moim stylu" ...pomyslalam kiedy psiknelam sobie je na nadgarstek w perfumerii na lotnisku..ale kiedy minal juz moj 3 godzinny lot, wiedzialam ze chce je miec! Odrzuca mnie ,co prawda landrynkowy kolor we flakonie, ale ten zapach ma cos w sobie..trzeba tylko dac mu kilka godzin na "przegryzienie" sie. Z pewnoscia kupioe sobie ponownie :) Używam tego produktu od:1 miesiaca Ilość zużytych opakowań:jedno 50ml

kropka75
    7 lutego 2007 o 20:50
    3 / 5
    Nijaki i nietrwa?y
    Zapach kompletnie nijaki. W?cham go ju? kilka dni i ci?gle nic o nim nie wiem. Czuj? w nim inne znane zapachy, ale nie potrafi? wy?apa? jakie, tak jakby kto? wymiesza? kilka innych wód i potem ca?o?? rozcie?czy?. Kwiatowo-owocowa nijaka mieszanka. Na pewno nie dla mnie. U?ywam tego produktu od: tygodnia Ilo?? zu?ytych opakowa?: próbka

Kota
    5 października 2006 o 23:09
    3 / 5
    jeden z wielu
    Kolejna różowa butelka. Kolejne owoce i kwiaty. Kłamałabym, gdybym napisała, że jest brzydki. Kłamałabym też, gdybym napisała, że nie potrafię go odróżnić od innych zapachów tego typu, które to ostatnio wyroiły się nadmiernie w perfumeriach. Dostałam go dość przypadkowo, używam i nie odrzuca mnie. Podoba się otoczeniu. Jest ładny. Ale wtórny. Wtórny. Jeden z wielu.Używam tego produktu od:miesiąca. edytuję ponownie- podwyższam ocenę. Zapach ładnie sie rozwija i coraz bardziej go doceniam- ma swobie jakąś głębię i leciuteńką nutke goryczy, którą lubię. Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50 ml

Produkty podobne