Nivea, Body, Q10 Plus, Balsam ujędrniający

Nivea, Body, Q10 Plus, Balsam ujędrniający

Nowa formuła balsamu ujędrniającego Q10 plus z naturalnym składnikiem skóry koenzymem Q10 wnika głęboko w skórę, stymulując naturalną produkcję energii. Wspiera tym samym funkcje komórkowe oraz elastyczność skóry. Balsam:
- Wyraźnie ujędrnia skórę już w ciągu dwóch tygodni;
- Znacznie poprawia sprężystość skóry;
- Intensywnie nawilża skórę, pozostawiając przyjemne uczucie gładkości;

Bardzo go lubię :)

Mój ulubiony balsam ujędrniający :)
+ pięknie pachnie
+ nawilża skóra
+ UJĘDRNIA!
+ uzależnia ;)
+ poprawia humor ;)
+ dostępność
+ cena
+ jest wersja z pompką! :)

Używam tego produktu od: niezliczenie wiele
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mój sprzymierzeniec

Po ciąży niestety moja skóra stała się wiotka. W ciąży sporo przytyłam i zaraz po niej schudłam 18 kg więc bądź co bądź niestety ale skóra stała się sflaczała. Próbowałam różnych produktów. Żadne nie pomagały. Jakoś 2 miesiące temu postanowiłam spróbować balsam ujędrniający Q10. Pomyślałam spróbuję, no co mi szkodzi?
I ot co po 2 tygodniach (tak dokładnie tyle ile napisał producent na opakowaniu) moja skóra zaczęła znowu być napięta, taka jak powinna. Uwielbiam ten balsam.
Konsystencja balsamu jest bardzo przyjemna, nie jest leista, ani też nie przypomina masła. Jest idealna. Szybko się wchłania, nie podrażnia i nie wywołuje żadnych alergii. Na skórze pozostawia przepiękny, delikatny zapach i uczycie nawilżenia i lekkości. Czuję jakby moja skóra odmłodniała wręcz.
Balsam przeznaczony jest dla skóry normalnej,a mimo wszystko mnie nie podrażnił, jest naprawdę bardzo delikatny, ale i skuteczny.
Moja skóra stała się elastyczniejsze, ale także poprawił się jej koloryt, jest odżywia i nawilżona, czuję się jakbym miała o parę lat młodszą skórę.
Balsam przyda się nie tylko kobietą po ciąży, ale na pewno także panią które ujędrniają swoją skórę z racji wieku, czy też np osobą, które intensywnie się odchudzają.
Ja z mojej strony polecam

bardzo dobry :)

jeden z lepszych balsamów do ciała które używałam! :D

+ po nałożeniu skóra jest napięta miękka ujędrniona i gładka, kolor jest ujednolicony i ładny.
+ balsam ma przyjemny zapach
+ po dłuższym czasie używania skóra staje się sprężysta i jędrna
+ wspaniale nawilża
+ cena
+ wydajność
+ dostępność

- zostawia na skórze lekki film i wolno się wchłania
- opakowanie. łatwo można wycisnąć zbyt dużą ilość balsamu

mimo wszystko jest to narazie mój numer 1 i póki co przy nim zostanę, zdecydowanie jest godny polecenia dla suchej i szorstkiej skóry, potrafi ją naprawić w ciągu zaledwie paru tygodni :)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

jak balsam, to tylko ten !

Od lat nie kupuję innego balsamu jak ten.

PLUSY:
bardzo wydajny
rzeczywiście ujędrnia
świetnie nawilża
przyjemnie pachnie
dwa warianty opakowań (małe w sam raz w podróż)
dostępność
pozostawia na skórze film (ja akurat to lubię)

MINUSY: jak dotąd nie zauważyłam

zwykły balsam nawilżający

Używam w nowej wersji (tzn. z nowym opakowaniem).
Plusy:
+ dobrze nawilża
+ładnie pachnie
+cena
+fajniejsze opakowanie

Minusy:
- nie ujędrnia nic a nic
- lepi się
- długo się wchłania

Jak dla mnie, minusy powalają plusy na głowę, dla mnie to zwykły balsam nawilżający Nivea.

tak!

Cudów nie ma i trzeba się z tym pogodzić!!!

+balsam ten dobrze nawilża
+przepięknie pachnie
+szybko się wchłania
+wygładza optycznie skórę na nogach
+ujędrnia, bo nawilża, a w moim odczuciu każda nawilżona skora jest jędrniejsza i ładniej sie prezentuje

Jesli chodzi o balsamy to ten jest dla mnie numerem 1

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka 250 ml

super ujędrnia

Jeżeli chodzi o podstawową funkcję jaką obiecuje producent, czyli ujędrnienie to balsam spełnia ją w 100%. Już po pierwszym użyciu widziałam różnicę w elastyczności skóry, ponad to była fajnie wygładzona. Balsam ma jak dla mnie przyjemny zapach i fajną butelkę, posiadam tą z pompką więc jest to bardzo wygodne. Wydajny, dobrze się rozsmarowywuje, nie lepi. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: około 5

Przyjemny

Kupiłam, bo akurat była promocja, 400ml za 15zł, to chyba dobra cena, a cierpiałam akurat na deficyt balsamowy. Zastanawiałam się między balsamem z q10 i klasycznym z mleczkiem migdałowym, tym niebieskim, ostatecznie od niebieskiego odstraszył mnie typowy dla Nivea zapach.

Opakowanie "do ręki", wyprofilowany kształt optycznie zmniejsza butlę i pozwala pewnie ją chwycić palcami.
Konsystencja kosmetyku, to wg mnie bardziej mleczko niż balsam, lekki, nie klejący, pozostawia jednak leciutki film, nie przeszkadza mi jednak to.
Zapach delikatny, nie odstrasza, jak ten w niebieskim opakowaniu. Właśnie ze względu na zapach zdecydowałam się na zakup. Skóra jest po nim miękka, także rano.
Obietnice o ujędrnieniu można włożyć między bajki, może minimalnie napina skórę, ale bez ćwiczeń i ruchu o żadnym ujędrnieniu nie może być mowy.
Ponieważ jest dość rzadki, co za tym idzie jest mało wydajny, 400ml wystarczyło mi na jakieś 3 tygodnie.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię zmieniać balsamy. W razie czego jednak, wiem jakiego pewniaka za 15zł szukać. Mimo wszystko uważam, że jak na Niveę, która wg mnie nie ma dobrych produktów, ani do ciała, ani do włosów, to ten balsam jest przyjemny. W promocji warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

Może być

Balsam kupiłam skuszona obietincą ujędrnienia ciała. Niestety nie sprawdził się w tym względzie wcale, choć stosowałam go regularnie, dzień w dzień. Okazał się być jednak dobrym produktem nawilżającym. Skóra była po nim gładka, miękka i nawilżona.

Kosmetyk ma zapach typowy dla większości produktów marki Nivea. Jego konsystencja jest raczej lekka i nieco lejąca. Dobrze się rozprowadza i szybko wsiąka. Pozostawia na skórze delikatny, nieco kleisty film.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (400 ml)

Nic nadzwyczajnego.

Jedną z największych zalet balsamu jest to, że świetnie nawilża i dosyć szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze filmu.
Drugą jest dosyć przystępna cena i wydajność. Balsam o objętości 250 ml wystarczył mi na równo miesiąc, stosowałam go dwa razy dziennie.
Po nałożeniu balsamu miałam uczucie, że moja skóra rzeczywiście jest jędrniejsza, jednak po godzinie-dwóch uczucie to znikało.
Nie zauważyłam poprawy po dwóch tygodniach, tak jak obiecuje producent na opakowaniu produktu.
Minusem jest dla mnie zbyt rzadko konsystencja- balsam często spływał mi z ręki podczas aplikacji i niezbyt przyjemy zapach.
Stosowałam go, w nowej wersji, w \'wygiętej\' butelce- opakowanie jest dla mnie średnie. Opakowanie źle trzymało się w dłoni, a aby zużyć całość kosmetyku musiała rozcinać opakowanie.

nie spełnia swojego zadania

zgadzam się z poprzedniczką jest to balsam dobrze nawilżający, ale nie ma mowy o ujędrnianiu! jeśli wam zależy na wygładzeniu i poprawie jędrności skóry to radze poszukać czegoś lepszego...
plusem jest to że dobrze nawilża, szybko się wchłania, ale aby ujędrniać to już prędzej produkty eveline się przydadzą ;)
szkoda kasy i tyle

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Średnio na jeża

Balsam ujedrniajacy? NIE
Nawilzający? TAK

Nie uzywam go jako produktu ktory na mi pomoc w poprawieniu wygladu moich posladkow czy ud ale jako balsam nawilzajacy sprawuje sie calkiem ok!Na lato jest ok bo nie lepie sie po nim skora zas na zime polecam cos tlustego.Niestety nie jest wydajny bo po 1,5 tygodniu osiagam denko;/

Ilość zużytych opakowań: juz nie pamietam