Chloe, Love Story eau Sensuelle EDP

Chloe, Love Story eau Sensuelle EDP

Trzeci zapach z linii Love Story. Kompozycja wykreowana przez duet Anne Flipo i Domitille Bertier. Tym razem flakon przewiązany wstążeczką koloru różowego z koralowym akcentem.
Nuty głowy: kwiat pomarańczy

na wieczór, na dzień

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

piękny i elegancki

zapach jest bardzo elegancki, przy tym idealny na nachodzącą wiosnę.
Śliczna butelka skradła moje serce, odpowiada doskonałej zawartości, którą w sobie kryje. Moim zdaniem zapach jest luksusowy, dystyngowany, używam go gdy chce się poczuć elegancko.

Cudo w czystej postaci

Gdy pierwszy raz powąchałam Cloe, Loce Story u koleżanki na moment zapomniałam o bożym świecie.
Było tak jak na filmach na kilka sekund zamarło wszystko do około nawet nie do końca pamiętam co mówiła do mnie koleżanka.
Cieszyłam się jedynie zapachem, który został chyba stworzony specjalnie dla mnie <3
Długo szukałam swoich perfum. Takich w których się zakocham i nie bede mogła bez nich żyć.

Ten cudowny zapach towarzyszył mi tego dnia jeszcze długo. Co mnie zdziwiło bo to nie są perfumy a woda toaletowa, a te z reguły szybko się ulatniają. Mimo to Chloe Love Story utrzymuje się dość długo .

Ten cudowny kwiatowy zapach towarzyszy mi teraz codziennie.
Doskonale wyczuwam w każdej kropli tych perfum kwiat pomarańczy, owocową gruszkę delikatna ale kuszącą, cytrynę. Szczyptę piżma oraz drzewa sandałowego i passiflore.
To zaskakujące połączenie dało tak bardzo klasyczny i niepowtarzalny zapach, w którym ja osobiście się zakochałam.
Nie znalazłam już potem innych choć odrobiny dorównujących temu zapachowi perfum.

Cudowne, i na pewno już zawsze będą w mojej torebce <3

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Oda do kwiatu pomarańczy.

Z Chloe Love Story Eau Sensuelle zaczęło się od próbki.
Spodobało mi się, że w otwarciu (czyli tuż po rozpyleniu zapachu na skórę) wyczuwam sznyt klasycznej Chloe, ale jakże odmienna jest ta kompozycja od klasyka! Nie znajdziemy tutaj róży, ani tego chłodu obecnego w starszej siostrze. Eau Sensuelle są zmysłowe i słodkie, kobiece i naprawdę eleganckie.

Cudowny aromat kwiatu pomarańczy oraz heliotropu, mleczny i miękki, a przy tym cudownie świeży, bo przełamany odrobiną cytrusów i doprawiony gruszkowym sokiem.
Baza jest drzewno-piżmowa, rozgrzewająca i kojąca, wspaniale podkreśla naturę tego zapachu.
Kwiatowo-owocowy miks, intymny i spokojny. Kojarzy mi się z późną wiosną - może to przełom maja i czerwca? To ten czas, gdy przyroda rozkwita w pełnej krasie i świat staje się pełen kolorów i aromatów, mieszając się i przenikając, a wszystko to w ciepłych promieniach słońca.
Uwielbiam te dni, gdy mogę już ubrać się lekko i poczuć się częścią tej cudownej przemiany - z zimnych, szarych i pozbawionych sensu dni w te, które dają szansę na lepsze jutro i udowadniają, że życie jest naprawdę piękne.

Komu bym mogła go polecić?
Widzę go na...kobiecie. Dojrzałej czy młodej, po prostu kobiecie - takiej która udźwignie i doceni wartość tych perfum. Niby nie są one szczególnie wymagające, nie wymagają przestrzegania surowych zasad, od których nie ma absolutnie żadnego odstępstwa, ale jednak wymagają pewności siebie i znajomości swoich atutów, najpiękniej rozwiną się na osobie, która jest tej kobiecości świadoma i potrafi ją podkreślić w stu procentach.

Projekcja i trwałość - cóż, to perfumy raczej bliskoskórne, ale wejście w mgiełkę zapachu sprawi, że będziemy roztaczać wokół siebie ten obłoczek na dobrych kilka godzin - mimo, że to EDP, to na mnie trzymają się około 4-5 h - mogło być lepiej, jednak z drugiej strony, skoro to perfumy na ciepłe pory roku, to może tak właśnie powinno być?
Flakon cudowny, mnie osobiście urzekł - nawiązanie do klasyki, ale w wydłużonej formie, uroczy kolor perfum i różowa wstążka - ja to kupuję, kobiecość do potęgi n-tej ;)

Kupiony w: Perfumeria internetowa

mam tak samo jak Ty Sufcia72

Tak Sufcia72 . Masz całkowita rację. Nic dodać i nic ująć. Jedyne co bym dodała, to to, że dzięki temu zapachowi poznałam kwiat pomarańczy. Kompozycja tak wspaniale ułożona, że po raz pierwszy zdarzyło mi się próbkę rozbroić w trzy dni. Wąchać i wąchać ;)
Buteleczka - no marzenie - 50 ml nie jest jakimś wielkim ciężarem i jest bardzo poręczna, przy tym urocza.
Daje Chloe duże szanse na dłuższa przygodę , bo naprawdę mnie urzekła.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, przestaję czuć Chloe po 3 godzinach.
Nie znam pozostałych wersji Love Story, ale pachnąc Sensuelle nawet nie jestem tamtych ciekawa

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 5

jeden z trzech moich ulubionych

Ta mieszanka owocowo-kwiatowa ale jest tak cudownie dobrana że mogłabym pachnieć nią do końca życia Sam flakon już wzbudza pozytywne emocje bo wygląda naprawdę elegancko i z klasą,przyznam że uwielbiam czasem otworzyć pudełko i zerkać na to cudo.Mam jeszcze wodę toaletową zapach niby ten sam ale jeśli chodzi o trwałość to jednak woda perfumowana trzyma o wiele dłużej,właściwie żeby pozbyć się jej zapachu z ubrań trzeba je po protu uprać