Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Sprawdź ceny produktu

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

26% jesień/zima 74% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Oryginalne

Perfumy marki Chloe mają w sobie to coś. Są niebanalne, ciekawe, skłaniające do analizy. Chloe EDP to już klasyk, uwielbiany i ceniony przez wiele kobiet na całym świecie.
Według mnie to zapach przede wszystkim kwiatowy. Dominuje tutaj subtelna, sensualna róża, świetnie współgrająca z piwonią. Do tego cudowny cedr, nadający lekko drzewnego wydźwięku całej kompozycji oraz liczi, które zaś nadaje lekko owocowych nut. Perfumy te są niesamowicie kobiece, zwiewne, eleganckie i subtelne. Pasują mi do jesiennych i wiosennych dni.
Trwałość i projekcja znakomite.
Cena- 50 ml w internecie znajdziemy już za niecałe 200 PLN. Uważam, że to dobra cena, zważywszy na wysoką jakość produktu.

Wykorzystała: kilka próbek

znowu nietrwałe perfumy

Nie wiem czy ja jakaś dziwna jestem, te perfumy (woda perfumowana) są na mnie totalnie nietrwałe. 2 godzinki i po zapachu :(

Sam zapach na skórze początkowo jest bardzo kobiecy. Czuć różę w pudrowej, ale zupełnie niemęczącej otoczce i pieprz :) róża również nie jest męcząca. Zapach lekki, ulotny (na mnie aż za bardzo), kojarzy mi się ze świeżym praniem. A ja lubię takie zapachy. W sumie wchodzi w lekko mydlane nuty.

Niestety po kilku minutach zapach robi się babciny. Kiedy wypsikałam nim szalik, męczył mnie okrutnie. Czułam się jak 80 latka. Dziwne to zjawisko. Raczej nie planuję powrotu.

Chloe perfuma

Bardzo elegancki zapach i flakon. Utrzymuje się dosyć długo. Cena jest wysoka. Używam ją niezależnie od pory dnia i roku ale bardziej nadaje się na wieczór i w sezonie jesienno-zimowym.

Cuuuuudowny!!!

Niezwykle kobiecy zapach. Ostatnio na imprezie facet zapytał mnie przy kolejnym tańcu... czym tak pięknie pachnę ;) Powiedział, że musiał mnie zapytać o ten kuszący zapach... To już druga podobna sytuacja ;) Mam już trzeci flakonik. Z długimi przerwami oczywiście. To doskonały wybór.

Mój numer 1

Mam fioła na punkcie perfum, a ten jest moim numerem 1! Bardzo trwały, piękny zapach. Nikt nie przechodzi obok mnie obojętnie, ten zapach ma coś w sobie, coś takiego hipnotyzującego. Jest wart swojej ceny, każdego grosika.

Czarujące i niezawodne!

Poznałam ten zapach dzięki Glossyboxowi kilka lat temu i od razu się zakochałam. Od tamtej pory skończyłam już kilka flakonów! :)

Zapach jest bardzo uniwersalny - różano-pudrowy - świetnie nadaje się na dzień jak i na wieczorne, romantyczne wyjście. Ludzie często go komplementują, bo bardzo ładnie rozwija się na skórze i jest naprawdę MEGA trwały! Kiedy spryskam nim włosy lub ubrania, pachną jeszcze przez kilka dni.

my bestie !

Uwielbiam te perfumy za oryginalność oraz trwałość :) Niezaleznie od pory dnia czy pory roku te perfumy pasują na każdą okazję. Trzymają się bardzo długo - Polecam ! jedno psiknięcie i pachniesz cały dzień :) Czuję się świeżo i elegancko gdy "noszę" je na sobie.
Buteleczka jest przeurocza.

Uwielbiam

Perfum dostałam w prezencie i od razu przypadł mi do gustu. Bardzo szykowny i zmysłowy zapach pasujący na eleganckie wieczory ale także do codziennych stylizacji.
Bardzo długo utrzymuje się na skórze.
Jeden z moich ulubionych zapachów.

Jedne z ulubionych :)

To jedne z moich ulubionych perfum. Bardzo długo się utrzymują, niewielka ilość wystarczy aby pachnieć cały dzień.
Dla mnie ten zapach to klasa sama w sobie. Elegancja, prostota, minimalizm mieszają się z nutką tajemnicy i ogromną dozą kobiecości.
Pasują i do trampek i do eleganckich szpilek.
Na pewno kupię ponownie.

Zapach świeżości !!!

Mi przypomina zapach świeżego prania. Poznam go wszędzie. Ja miałam je razem z balsamem, co potęgowało trwałość. Buteleczka edp z kokardką fajniutka, balsamu również. Polecam Wizażankom oczywiście !!!

Różana klasyka

Zapach tak klasyczny, tak elegancki, tak trwały....
nie rozstaję się z nim już od ładnych kilku lat.
Odczuwalna róża już zawsze będzie mi się kojarzyć z niewyszukaną elegancją.
Idealny zarówno dla młodszych jak i bardziej dojrzałych perfumoholiczek.

uwielbiam za zapach

Perfumy kocham miłością bezwarunkową, są piękne, trwałe, zapach długo się utrzymuje na skórze.
Przepiękne opakowanie cieszy oczy.
W nutach zapachowych są moje ulubione kwiaty: frezje, piwonie, magnolie i konwalie. I nawet dodatek róży, za którą w perfumach nie przepadam nie jest w stanie popsuć tego efektu.
Nawet mój mąż mówi, że pięknie pachnę jak ich używam. A jemu większość perfum się nie podoba.