AA, Help, Krem-kompres S.O.S. łagodzący podrażnienia

AA, Help, Krem-kompres S.O.S. łagodzący podrażnienia

Atopica Dermosystem to dermatologiczny program pielęgnacyjny dla cery atopowej.
Masło shea natłuszcza skórę, eliminując objawy przesuszenia i łuszczenia się skóry. Olej arganowy uzupełnia niedobory lipidów w naskórku i wraz z olejem z ogórecznika lekarskiego intensywnie regenerują i nawilżają skórę. Alantoina przywraca komfort skórze. Regularne stosowanie wspomaga łagodzenie podrażnień, intensywnie nawilża i wygładza skórę.

mój ideał!

szukałam długo kremu który nie zapcha mojej trądzikowej cery i ją nawilży. Kupiony na promocji od razu stał się moim ulubieńcem i nie rozstaje sięz nim od tego czasu :D

polecam !!!

To mój jedyny i niezastąpiony produkt. Mam go zawsze przy sobie, moja skóra nie potrafi wytrzymać bez niego jednego dnia.( a jest bardzo sucha i wrażliwa). Nie mam żadnych reakcji alergicznych, dobrze nawilża, i łagodzi podrażnienia. Nadaje sie rownież pod podkład. Jak dotąd dla mnie to numer jeden w przypadku kremów. W cieplejsze miesiące wybieram lżejsza wersje nawilżającą.

SOS na przesuszoną skórę.

Kupiłam chłopakowi, który borykał się ze skóra przesuszoną po zimie, a w rezultacie zaczęłam używać go ja, bo dla niego był za gęsty i zbyt tłusty. Świetnie regeneruje skórę, łagodzi pieczenie i uczucie ściągnięcia po myciu. Nie ma praktycznie zapachu. Na buzi mam wrażenie przyjemnego kompresu. Do tego jest niedrogi i łatwo dostępny. Może jedynym jego minusem jest słaba wydajność. Wszystko inne na plus. Polecam.

Idealny!

Krem kupiony właściwie dla mojego męża: atopika i z łojotokowym zapaleniem skóry. U niego sprawdza się dobrze: nawilża, łagodzi, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, załagodziło czerwone łuszczące się plamy i swędzenie/pieczenie skóry. Mąż jest z niego bardzo zadowolony, zresztą gołym okiem widać poprawę stanu skóry.

Natomiast i ja,mimo posiadania skóry mieszanej (lekko podrażnionej i wysuszonej kuracją kwasami) zaczęłam mu go podbierać i byłam bardzo zadowolona. Idealny na mrozy i dni o kiepskich warunkach atmosferycznych,
Nawilża, natłuszcza ale nie obciąża skóry, nie zapycha porów. Ładnie łagodzi i wiąże wodę w naskórku. Wydajny w stosowaniu i w dobrej cenie.
Gorąco polecam!