Stapiz, Acid Balance, Hair Mask (Zakwaszająca maska do włosów farbowanych)

Stapiz, Acid Balance, Hair Mask (Zakwaszająca maska do włosów farbowanych)

Maska zakwaszająca Stapiz Acid Balance jest polecana do włosów po zabiegach koloryzacyjnych. Kosmetyk chroni przed blaknięciem koloru i wzmaga jego intensywność. Dogłębnie odżywia i nawilża włosy. Przywraca włosom zdrowy blask.

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
hipoalergiczna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, regenerujące, wzmacniające, nabłyszczające
w tubie, w słoiku

Świetna

Mam włosy rozjaśniane, długie, puszące się.
Tej maski używam raz w tygodniu. Po użyciu włosy są mięciutkie, mniej puszące, błyszczące. Przy regularnym używaniu włosy mam wrażenie, że są zdrowsze, kolor lepiej się trzyma, włosy lepiej wyglądają. Zapach jest moim zdaniem piękny, owocowy, przypomina winogronowy - mi bardzo przypasował, fajnie, że utrzymuje się na włosach.
Dodatkowo cena bardzo przystępna, za 500ml zapłaciłam ok. 20zł. Dostępne online i w sklepach fryzjerskich. Na pewno spróbuję innych produktów z tej serii.

Dla moich włosów niekoniecznie

Jako posiadaczka włosów farbowanych bardzo liczyłam na odżywienie koloru, zamknięcie łusek włosa, wygładzenie włosów itp.
Niestety, wyraźnych zmian nie zauważyłam, choć maska sama w sobie nie jest taka zła:
- bardzo ładnie pachnie
- jest gęsta
- jest bardzo tania, w jakiejś drogerii internetowej kupiłam ją za kilka złotych
- chwilowo odżywia i wygładza włosy, ale kilka godzin po jej zastosowaniu włosy znowu były suche i matowe.

Ogólnie: dla moich włosów jest za słaba, co nie znaczy, że nie kupię ponownie, na pewno dam jej jeszcze szansę zmieniając np. ilość nakładania, czas trzymania na włosach itp.
Dziś wystawiam tylko 3 gwiazdki.

Maska HIT nr 1 !!!

Maska która jest IDEALNA !!! Doskonale zamyka strukturę włosa, koi skórę głowy, nawilża i odżywia. Włosy są wygładzone, nie puszą się, nie przetłuszczają się i utrzymują swoją kondycję przez kilka dni. Dodatkowo maska łagodzi podrażnienia po łupieżu :) Pozwala na długotrwały efekt świeżości i blasku po koloryzacji!!! Dodatkowo włosy pięknie pachną ! Polecam!!!