Kallos, KJMN, Aloe, Aloesowa maska do włosów

Kallos, KJMN, Aloe, Aloesowa maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Regenerująca maska Kallos Aloe do włosów z ekstraktem aloesu do suchych, łamliwych włosów. Natychmiast nawilża i odżywia strukturę suchych włosów oraz je naprawia. Maska jest bogata w witaminy i substancje mineralne. Czynne substancje aloesu pobudzą porost włosów i wyczarują ich jedwabistość, połysk i bujność.

W 2017 roku skład uległ zmianom: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Poprzedni skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Parfum, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Fucus Vesiculosus Extract, Laminaria Digitata Extract, Spirulina Maxima Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Benzyl Alcohol, MethylchloroisothIazolinone, Methylisothiazolinone

Odżywka z Kallosa dobra jak zawsze + ciekawy zapach

Mam długie, falowane, wysokoporowate włosy z bardzo suchymi końcówkami. Działania, jakich najbardziej oczekuję od kosmetyków do włosów to przede wszystkim nawilżenie, wygładzenie i regeneracja.

Opakowanie produktów z Kallosa niezmiennie mi się podoba. Odżywka ma ładny, może trochę zaskakujący zapach. Przypomina mi trochę proszek do prania, ale nie jest on drażniący lub zbyt intensywny. Dobrze odżywia i nawilża moje suche zniszczone włosy. Jak wszystkie produkty z tej serii, odżywka jest bardzo wydajna. Działanie oceniam jako całkiem dobre jak na tę półkę cenową - włosy są nawilżone, dużo łatwiej się je rozczesuje. Przy nałożeniu odpowiedniej ilości, nie ma efektu obciążenia.

Odżywki z Kallosa to ratunek dla zniszczonych końcówek włosów, stosuję je po każdym myciu, aby nadać im ładniejszy, zdrowszy wygląd.

Pozytywna

Maseczki od firmy kallos są świetne dość że w dużych pojemnościach to i w super cenie . A i nie można zapomnieć o tym że one po prostu " działają" na włosy. Maseczkę tą zakupiłam jakiś czas temu i zdecydowanie nie żałuję poza pięknym zapachem , fajnie nawilża włosy, czuć że są odżywione.

Super maska!

Z marka Kallos znam się już jakis czas. Używałam już szamponów a teraz testuje maski i jak narazie ta aloesowa najbardziej mi odpowiada! Mam bardzo suche plączące się włosy. Ta maska bardzo dobrze je nawilża i wygładza. Włosy są miękkie i lśniące. Używam tej maski 2-3 razy w tygodniu i efekty są naprawdę super! Dodatkowo maska ma fajny świeży zapach który utrzymuje się niedługi czas na włosach. Jest bardzo wydajna! Nie trzeba nałożyć jej dużo żeby pokryć całe włosy. Dobrze się rozprowadza. Stosunek wielkości do ceny to sztos! 1000 ml za 10 zł ! Jak dla mnie rewelacja! Polecam wszystkim z suchymi włosami.

Maska Kallos Aloesowa

Maska pieknie pachnie,wloski sa po niej mieciutki i gładkie.Jest gesta i bardzo wydajna,starcza na dlugo.Wlosy łatwo sie rozczesuja po niej.Napewno kupie nastepne opakowanie

Super maska

Przede wszystkim uwielbiam ją za wielkość opakowania i stosunkowo niską cenę. Maska wystarcza na bardzo długo. Nie obciąża włosów i pozostawia ładny zapach. Często używam jej po prostu jako odżywki i fajnie ułatwia rozczesywanie. Polecam!

Bardzo pozytywna maseczka

Mam zdrowe włosy, bezproblemowe, które nie potrzebują super rozbudowanej pielęgnacji (niskopory w typie 1a, przetłuszczające się u nasady i normalne na długości). W zupełności wystarcza im mycie i odżywka co jakiś czas, głównie po to, żebym się mogła szybko rozczesać.

Tego Kallosa kupiłam za jakieś 12 zł za litr i wystarczył mi na dobrych kilka miesięcy.

Odżywka pomagała mi się rozczesywać, nie obciążała moich cienkich włosów oraz ich nie zniszczyła. Tyle wymagam i tyle dostałam, te trzy cechy są dla mnie najważniejsze. Oprócz tego włosy były miękkie i gładkie, ładnie wyglądały.

Miała przyjemny zapach, jak świeże pranie :P Lubię takie klimaty, więc byłam zadowolona.

Nie wiem, czy kupię ją ponownie. Jest jeszcze dużo odżywek i masek do wytestowania ;)

Sprawdza się

o już moje drugie opakowanie tej maski. Ma odpowiednią, dość gęstą konsystencję, nie spływa z włosów, skutecznie nawilża, ułatwia rozczesywanie, nie obciąża, jest idealną bazą do mieszanek (z olejem, miodem, odżywką mocno proteinową,...), nadaje się też do mycia włosów - to mój najbardziej uniwersalny i wielofunkcyjny kosmetyk do włosów. I jeszcze ta cena ;) Przeszkadza mi tylko zapach taniego proszku do prania, na szczęście nie jest ani mocny ani trwały.
Odżywka może być za słaba do naprawdę zniszczonych, suchych włosów - moje są zdrowe i mało wymagające.

Wszystko ok

Maska wybitnie humektantowa, aloes bardzo wysoko w składzie.
Ideał przy przeproteinowaniu. Maska ma bardzo subtelny zapach i idealną konsystencję - nie za gęstą, nie za rzadką. Ładnie się zachowuje przy wczesywaniu we włosy. Używam, kiedy chcę zabić lekki skręt swoich włosów i mocniej je wygładzić(silikony!).

Jedna z ulubionych

Od tej maski rozpoczęłam swoją włosową przygodę. Nie widzę w niej żadnych wad - nawilża włosy, nie obciąża ich, są sypkie, lśniące i nie mam problemu z ich rozczesywaniem. Zauważyłam też, że gdy używam jej na skalp to odbija włosy od nasady. Nie każdemu może się spodobać zapach - troszkę przypomina proszek do prania :p dla mnie jest super. Na plus także pojemność - jak ktoś nie lubi takich litrowych pojemników, spokojnie może wypróbować ją w 200 ml opakowaniu. Nie jest droga, ceny wahają się w zależności od opakowania od 6 do 12 zł. Polecam!

Kolejne rozczarowanie.

Mam włosy: suche, zniszczone rozjaśnianiem, łamiące się. WYSOKOPOROWATE.
Moje włosy potrzebują cięższych produktów niż ta maska. Jest składowo typowo humekantowa-nawilżająca. Kupiłam ją aby także nawilżyć włosy. U mnie nadaje się tylko do emulgowania przy olejowaniu. Sama na wykończenie zabiegów -za słaba.
Polecam dla włosów niskoporowatych. Ale nie aż tak bardzo zniszczonych jak moje, bo jest jeszcze lżejsza niż Blueberry i Cherry.

Dobry humektant, za którym tęsknię

Przez całkowity przypadek przypomniało mi się o tej odżywce. Kupiłam z polecenia koleżanki - duża odżywka za małe pieniądze, piękny zapach, no po prostu ideał. I tak było. Gdy używałam tej odżywki bardzo eksperymentowałam z kolorem włosów i teraz wiem, że bardzo potrzebowały nawilżenia przy ciągłym rozjaśnianiu, farbowaniu na kolory, które się zmywały, kolejnych rozjaśnianiach... Wtedy nie wiedziałam, jak bardzo jest nawilżająca ta odżywka. Mimo tych moich wariacji z włosami, nie wysuszały się i w sumie to niewiele się zmieniły od pierwszego rozjaśniania. Myślę, że to właśnie wtedy ta odżywka uratowała mi tyłek przed kompletnym uschnięciem moich włosów. :) Używałam jej co mycie, nie wyobrażam sobie umyć włosów bez nałożenia odżywki chociaż na szybkie trzy minuty. Czasem robiłam sobie z niej maskę i chodziłam w niej spać. Akurat podczas tych długich maskowych kuracji w trakcie snu niewiele się zmieniało. Teraz przypomniało mi się o jej istnieniu i chętnie zamieniłabym obecnego (również nawilżającego) Garniera Hair Food Papaya, który strasznie puszy mi włosy, z powrotem na tę konkretną maskę.

Dobrze wymieniać sobie odżywki, żeby zapach (i ogólnie maska) się nie znudził, bo jednak wystarcza na bardzo długo i przez używanie jednej przez ten cały czas będzie bardzo męczące.

Wykorzystała: kilka próbek

Produkt jest wydajny i skuteczny, cena też mocno zachęca do zakupu.
Od zawsze miałam problem z włosami, które były suche i nieprzyjemne w dotyku, po zastosowaniu tego produktu moje włosy stały się miększe i lepiej się układają. Myślę, że stosunek jakości do ceny też jest bardzo dobry. Jednym słowem. polecam