Kallos, KJMN, Biotin, Maska do włosów upiększająca włosy

Kallos, KJMN, Biotin, Maska do włosów upiększająca włosy

Pojemność 1 000 ml

Kallos Hair Mask Botin to upiększająca, odżywcza maska do włosów z Biotyną.Przeznaczona do pielęgnacji włosów cienkowłóknistych, słabych i pozbawionych blasku.Zapobiega łamaniu się włosów, sprawia że są one zdrowsze, mocniejsze, bardziej gęste i lśniące.Maska uaktywnia procesy przemiany materii cebulek włosowych, sprzyja zdrowemu porostowiwłosów i chroni je przed przedwczesnym siwieniem.

Jedna z moich ulubionych

Świetna maska do włosów, zdecydowanie upiększająca. Uwielbiam efekt jaki daje na moich włosach, które nie są proste w pielęgnacji. Mam włosy cienkie, proste, niskoporowate, co sprawia, że większość produktów mi je zwyczajnie obciąża. Kallos Biotin zaś nie dość, że ma przepiękny zapach, to naprawdę widzę poprawę stabu moich włosów.

Rewelacyjna!Warta wypróbowania!

Maskę oraz szampon z serii Biotin kupiłam dość dawno i tak sobie cierpliwie czekała na swoja premierę i powiem Wam żeby ja wiedziała wcześniej że ona tak będzie służyć moim włosom to już dawno bym ją zdenkowała ;).

Moje włosy są suche,cienkie,delikatne,farbowane,wysoko porowate,mają tendencję do kruszenia się,łamania,rozdwajania,dodatkowo codzienne modelowanie oraz stylizacja.

Marka Kallos ma w swojej ofercie ogromny wybór szamponów i masek,dodatkowym plusem jest możliwość zakupu maski w mniejszym opakowaniu i ja w takie się zaopatrzyłam.

Słoiczek charakterystyczny dla marki,przezroczysty z białą nakrętką,pojemność 275 ml,data zużycia od otwarcia 12 miesięcy,etykieta w srebrnym kolorze z niebieską wstawką informującą -biotyna czyli ma zapobiegać wypadaniu włosów a także ich łamaniu.

Maska jest w kolorze białym ze świetlistym połyskiem,konsystencja treściwa nie za gęsta i nie za lekka,bardzo dobrze aplikuje się na włosy, nie spływa z nich, za to ten zapach cytrusowy mix rewelacja!
Ja zazwyczaj trzymam maskę 10-15 minut a następnie spłukuję,produkt bardzo dobrze się wypłukuje,włosy się nie plączą a są niesamowicie wygładzone oraz śliskie jakby łuski włosów zostały pozamykane,łatwo przeczesać je palcami,nie ma mowy o żadnych kołtunach czy szarpaninie przy rozczesywaniu grzebień sunie gładko.
Jedynie to co zaobserwowałam używając jej codziennie przez dłuższy czas na przykład 2 tygodnie zaczyna obciążać i przetłuszczać włosy ale używana np w systemie poniedziałek,środa,piątek robi na moich włosach WOW ;),nawet dziś otrzymałam w pracy komplement ale twoje włosy ładnie wyglądają byłaś u fryzjera :D.

Podsumowując,kolejny dobry produkt Kallosa bo Polak i Węgier to dwa bratanki :),ja polecam.

Super!

Rewelacyjna maska do włosów. Zmiękcza włosy, nabłyszcza, włosy robią się wyraźnie i widocznie zdrowsze. Moje włosy zawsze były w złej kondycji jednak odkąd używam tej maski - w połączeniu z tabletkami zawierającymi biotynę, drożdże, skrzyp, pokrzywę - zauważalna jest duża poprawa. Myślę, że bardzo duży udział ma w tym maska Kallos. Tabletki przyjmuję od prawie roku, a maskę stosuję od ok. 3 tygodni i dopiero w tym miesiącu zaobserwowałam polepszenie kondycji włosów. Opakowanie zapewne starczy na długo, choć ja sobie jej "nie żałuję". Mimo to nie zauważam żadnego nadmiernego obciążenia włosów.

super

Maska posiada zbitą konsystencję taka jaka bardzo lubię nie spływa z włosów. Zapach bardzo ładny utrzymuję się na włosach. Bardzo ważnym aspektem jest silne odżywienie ale przy tym włosy nie są przeciążone są odbite od nasady i długo świeże. W miarę stosowania włosy odzyskują nowe życie bardzo fajny wariant maski ponieważ odżywia ale nie obciąża i jest gęsta.

nowy ulubieniec

Maski kallosa to już legenda. Po użyciu tej jestem chętna do przetestowania całej linii masek.
+ niska cena
+ pojemność 1l jest na ogromny plus
+ bardzo wydajna
+ ładnie pachnie
+ włosy są po niej miękkie i lśniące

Maska może nie należy do wybitnych, ale jak za taką cenę jest warta uwagi. Mam włosy z natury bardzo gładkie i lśniące mimo codziennego prostowania, ale za to ze skłonnością do puszenia się, sklejania, a w dodatku nie są one chętne do współpracy, więc muszę się wspomagać odżywkami. Słyszałam dobre opinie o Kallosie a akurat ta konkretna maska miała najlepsze, więc postanowiłam spróbować. Maska sprawia, że moje włosy dużo mniej się sklejają przez co łatwo jest je wyczesać i sprawiają wrażenie jakby z łatwością przesypywaly się przez palce. Fajnie się po niej układają. W sumie takich efektów najbardziej oczekiwałam, więc jestem zadowolona. Maska jest dodatkowo wydajna, bo kupiłam litrowe opakowanie i przy dość częstym użytkowaniu mam ją już chyba ze 2 lata. Ładnie pachnie, ale zapach po wysuszeniu włosów nie jest wyczuwalny.

Bez szału

Słyszałam bardzo duzo pozytywnych opinii na temat tej maski wiec postanowilam ja wyprobowac ,kupilam ja w jednej z drogerii,po dłuższym stosowaniu nie zauwazylam rożnicy moje wlose wciaz byly przyniszczone ale miękkie w dotyku ,sposob nakladania tez nie wpadl w moje gusta ,jest bardzo czasochlonny .Maska wydajna

Lubię :)

Kupiłam ją tylko sugerując się opisem i składem, dopiero w domu powąchałam - ładny zapach, cytrusowy, spodobał mi się.

Od odżywek wymagam pomocy w rozczesaniu włosów i nie obciążania ich, bo mam je cienkie i przetłuszczające się u nasady, na długości normalne.

Odżywka spełniła moje oczekiwania. Włosy łatwo się rozczesywały, po wyschnięciu były ładne, miękkie, puszyste, nie obciążone. Lekko pachniały cytrusami.

Wielka litrowa pucha była bardzo wydajna, miałam ją jakieś 5 miesięcy.
Cena super, około 12 zł.

Byłam z niej zadowolona. Może kupię ją kiedyś ponownie, na razie zostało jeszcze dużo innych Kallosów do przetestowania ;)

Uwielbiam ją

Uwielbiam te maskę i moje włosy również. Miałam różne maski z tej firmy ale Biotin działa chyba najlepiej. Moje włosy są po niej niesamowicie gładkie i miłe w dotyku. Są ożywione, dobrze się rozczesują. Zapach przyjemny cytrusowy. Jest bardzo wydajna i dodatkowo w niskiej cenie.

Najlepszy ze wszystkich Kallosów!

Uwielbiam jego zapach! Jego wydajność! A przede wszystkim uwielbiam to, jak mięciutkie, łatwe do rozczesywania i pachnące były po nim moje włosy. Aż sama się sobie dziwię, że skończyłam taki wielki słój tej odżywki sama.
Jako następcę wybrałam Aloe i to był totalny niewypał. Miałam też okazję używać Cherry i Banana i już wiem, że żadna z nich tak dobrze nie działa na moje włosy, jak właśnie Biotyna! Nie obciąża, tylko sprawia, że wyglądają jak nowe. :)) Cudo!

Ulubieniec wsrod masek Kallos

Tak samo jak szapon maska Kallos Biotin jest moim faworytem wsrod produktow marki. Moje wlosy sa wysuszone glownie chlorem, ktory codziennie spotyakaja na basenie. Zawsze po uzyciu tej maski moje wlosy zyskuja na "zyciu". Sa odzywione, wygladzone, bardzo dobrze sie rozczesuja, lsnia i sa podatne na dalsze zabeigi pielegnacyjne. W skladzie wystepuja nawilzacze oraz troche olejow. Niestety ich ilosc jest dosc mala, aczkolwiek oddczuwalna. Mala ilosc drogocennych skladnikow w masce moze zostac odebrana dwojako na plus, poniewaz powinna zadzialac dobrze na kazdy typ wlosa i delikatnie boostowac wlosy i nie zrobic krzywdy z drugiej strony minus, poniewaz nie jest to maska dla ososb ktore wymagaja wiele od produktu.

Jak za tą cenę nie jest źle...

Cóż maska nie jest zła, ale nie spełnia obietnic producenta w 100% Nie zauważyłam żeby moje włosy stały się gęściejsze, fakt stały się bardziej błyszczące i nie mam wiekszego problemy żeby rozczesać je po umyciu, no właśnie i to by było na tyle.