Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy do depilacji

Eveline Cosmetics Laser Precision, delikatny krem do depilacji - bikini, pachy, ręce 

3 na 524 opinie
flame2 hity!
29% kupi ponownie

Porównaj ceny

cocolita.pl
Eveline Laser Precision Krem do Depilacji 150ml
10,99  zł
Bodyland.pl
Eveline Cosmetics Krem do depilacji - Cosmetics Cosmetics Laser Precision Krem do depilacji - Cosmetics Cosmetics Laser Precision
11,19  zł
notino.pl
Eveline Cosmetics Krem do depilacji - Cosmetics Cosmetics Laser Precision Krem do depilacji - Cosmetics Cosmetics Laser Precision
13,70  zł
Eveline
Delikatny krem do depilacji bikini, pachy, ręce
13,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 29% osób
  • Medea05
    Medea05
    3 / 5
    2 lipca 2024 o 8:15
    Mam mieszane uczucia
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ostatnio moim najnowszym odkryciem jest pasta cukrowa na bikini i na nią chodzę do kosmetyczki. Czasami jednak - co 2/3 raz stosuje krem do depilacji - bo po paście często odrasta jakaś połowa włosków. Szkoda mi wtedy pieniędzy na pełną pastę i te słabsze włoski usuwam kremem do depilacji (choć używałam też go przed pastą czyli na pełnym owłosieniu, choć rzadziej). Co za tym idzie - włoski po paście są słabsze, rzadsze i usuwanie ich kremem powinno być lekkie łatwe i przyjemne. No nic z tych rzeczy :( Sam krem nakłada się dość wygodnie, albo po prostu już mam wprawę. Zapach jest dość silny, choć nie tak bardzo jak kremy Eveline 9w1. Ale jeśli chodzicie z tym kremem w zamkniętej łazience (bo ja nie jestem gotowa tak chodzić po domu) to może rozboleć Was głowa. Te 5min na opakowaniu to taka kiełbasa wyborcza - na bikini ten czas jest za krótki nawet na słabszych włoskach! Trzeba więc trzymac dłużej, u mnie to wychodzi 7-8 min przy słabszych włoskach, przy mocniejszych to 10. Krem nie uczulił mnie ani nie podrażnił, ale efekt…. Nie do końca zadowalający. I w sumie wzgórek łonowy nawet ładnie wygląda. Krem jakby „spala” włoski i potem usuwamy je szpatułką. I to ładnie wygląda na wzgórku, tam jesteśmy w stanie osiągnąć gładką skórę (ale na 1-2 dni- bo jednak tuż pod skórą już jest cebulka z resztką niewypalonego włosa) Ale wargi sromowe - no nie da się mieć tam gładkiej skóry choćbyśmy nie wiem jak próbowały. Zawsze zostaje taka mini szczecina której możecie się pozbyć maszynką - ale gdzie sens? Myślę że krem może być spoko na nogach (gdzie szpatułką dacie radę zrobić gładkie nogi) ale efekt wcale nie jest na dłużej niż maszynka. A zajmuje to więcej czasu, więcej paprania się. Na bikini - jeśli nie lubicie lub boicie się tam używać maszynki to „od biedy ujdzie” jak mawia moja babcia ale efektu gładkiej skóry to nie będzie Warto dodać że ten nieszczęsny zapach utrzymuje się na skórze przez kolejny dzień. I nie da się go do końca pozbyć więc wiele osób to odstraszy Krem coś robi, nie do końca to co ja chce - ale może dla kogoś to wystarczy
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 lipca 2023 o 2:53
    Krem, który sprawił, że właśnie zamawiam IPL
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    To już ostatni z moich testów kremów do depilacji. Koniec, koniec, koniec, nigdy więcej! Na początku zaznaczę, że nie mam większych problemów z owłosieniem. Kolejn krem, który, który działa pi razy oko, bo usuwa włoski tylko nad cebulką, do tego szpatułka, nie za dobra, urywa je, przez co zostają koleczki. Uh. Śmierdzi wstrętnie, zarówno po nałożeniu (wietrzenie małej łazienki minimum 2-3 godziny, bo zapach wstrętny, chemiczno-organiczny), jak i po zmyciu (na skórze trzyma się długo, mimo mycia z płynami i mydłami, fujka. Efekty na 1-2 dni, nic więcej, a dłużej od nich utrzymują się krostki, strupki, podrażnienia. W ogóle nie opóźnia odrostu. Włoski wrastają i są takie same. Trzymam ok. 10-15 minut, a i tak nie wszystkie włoski zostają usunięte. Nie polecam. Koniec. Finito. Nigdy więcej kremów. Właśnie kupuję IPL.
    Zalety:
    • działa jak na krem do depilacji przeciętnie - 1-2 dni.
    Wady:
    • podrażnienia od szpatułki i kremu;
    • krem działa po ok. 15 minut, ale nie usuwa wszystkich włosków;
    • okropnie śmierdzi, a zapach utrzymuje się w pomieszczeniu i na skórze.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 listopada 2022 o 11:46
    Wielkie rozczarowanie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dotychczas stosowałam Eveline Cosmetics Just Epil i był to dla mnie najlepszy depilator w kremie. Postanowiłam wypróbować innowacyjny krem do depilacji Laser Precision i jestem mocno rozczarowana. Zużyłam całe opakowanie, ale już wiem, że tego produktu już nigdy nie kupię. Na opakowaniu produktu producent zapewnia, że w 5 minut uzyskuje się gładką skórę, a stosowanie produktu sprawi, że 68% będzie wolniejszy odrost włosków. Depilator w kremie Laser Precision po 5 minutach nie usuwa włosów a nawet jeśli produkt byłby pozostawiony dłużej na skórze to włoski są niedokładnie usunięte, Włoski bardzo szybko odrastają. Powyższe wady dyskwalifikują ten produkt do ponownego zakupu. Produkt nie jest wydajny, ponieważ trzeba jego zaaplikować więcej, żeby poczuć jakikolwiek efekt działania. Opakowanie jest wygodne w aplikacji a dołączona szpatułka ułatwia nakładanie i usuwanie kremu. Cena produktu jest wysoka w stosunku do efektów działania.
    Wady:
    • nie usuwa włosków w 5 minut
    • niedokładnie depiluje
    • nie spowalnia odrostu włosków
    • wysoka cena w stosunku do jakości
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • BorIza
    BorIza
    4 / 5
    11 października 2022 o 11:34
    Jestem zadowolona.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kremy tego typu stosuję tylko do depilacji ud i strefy bikini. Od maszynek do golenia dostaję wysypki w postaci bolącymi bulw, trudno gorących się i zostawiających przebarwienia w kolorze kawy z mlekiem. Krem ten nakładam raz w tygodniu, trzymam go dłużej niż zaleca producent - po 5 minutach usunąłby mi może 40-50% owłosienia. Po niecałych 10 minutach otrzymuję zadowalający efekt. Po preparatach tego typu owłosienie odrasta wolniej, włoski są nieco delikatniejsze (dzięki temu unikam bolących bulw - nie dochodzi do zapalenia mieszków włosowych). Preparat jak większość tego typu (być może i wszystkie) ma brzydki zapach. Po zastosowaniu kosmetyku porządnie myję skórę i brodzik, wietrzę też łazienkę. Opakowanie jest ok - łatwo wydobyć kosmetyk ze środka. Po usunięciu włosków ze skóry i osuszeniu jej nakładam na nią balsam - przy stosowaniu rutyny pielęgnacyjnych moja skóra nie jest podrażniona czy wysuszona i nie piecze. Wszystko jest tak jak być powinno. Mogę przyczepić się do szpatułki, używając jej ciężko mi usunąć włoski. Mam szpatułkę z innego opakowania i usuwanie włosów trwa o wiele szybciej i mam wrażenie, że jest dokładniejsze. Po zabiegu przez 2-3 dni nie widać w ogóle włosków, potem odrastają, ale są bardziej miękkie niż po maszynce. Jak już wcześniej wspomniałam - po tygodniu czuję potrzebę powtórzenia zabiegu. Po zastosowaniu maszynki ten czas byłby krótszy. Plusem jest też cena kosmetyku. Moja ocena to 4/5. Ma drobne wady, ale dla mnie wady te nie przekreślają tego kremu. Może kiedyś znajdę ideał :). Ps. Krem starcza mi na kilka użyć. Często takie kremy staczają mi na nieco ponad 2 miesiące.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • borvv
    borvv
    3 / 5
    28 listopada 2021 o 11:28
    Rozczarowanie.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zachęcona opiniami innych kobiet, skusiłam się na ten produkt, lecz zawiodłam się. Krem faktycznie usuwa włoski, aczkolwiek nie w taki sposób, na jaki liczyłam. Nie pozostawia gładkiej skóry, daje wręcz efekt dwudniowego odrostu - włoski są niestety widoczne. Wydaje mi się, że za każdym razem pozostawiałam krem na 10minut. Depilacji towarzyszy nieprzyjemny zapach spalenizny, lecz jest do przeżycia. Zauważyłam, że najlepiej sprawuje się w parze z golarką - po zastosowaniu produktu wystarczyło nią przejechać po wybranym obszarze, aby uzyskać efekt gładkiej skóry. Ponieważ należy nałożyć grubą warstwę, szybko się marnuje, dlatego nie polecam używać do nóg, a np. okolic intymnych.
    Wady:
    • Nieprzyjemny zapach,
    • Po jego zastosowaniu włoski są widoczne,
    • Szybko się zużywa.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.