SKIN79, Fresh Garden, Mask Glacial Water

SKIN79, Fresh Garden, Mask Glacial Water

Pojemność 1 szt

Wykonana z czystej bawełny maska w płacie zawiera świeże, naturalne składniki.
Krystalicznie czysta woda z lodowca bogata jest w minerały,
które wzmacniają skórę.
Woda z lodowca ma taką samą strukturę jak woda
znajdujacej się w naszym organizmie,
w tkankach i komórkach, ta biozgodność pozwala na
dogłębne nawilżenie i przenikanie innych substancji aktywnych w głąb skóry.
Maska Glacial Water to detoks dla cery.

regenerujące, nawilżające
<50ml
w saszetce
Cera
normalna

Ok

Bardzo poprawna maseczka nawilżająca. Ma w sobie dużo esencji, uniwersalny kształt, leży dobrze na twarzy przez całe 15-20 minut. Zostawia buzię przyjemnie nawilżoną, ale bez efektu wow. Polecam, jednak za cenę do 6 zł.

Maseczka dobrze nawilża

Kilka razy używałam tej maseczki i jest bardzo ok. Mam wrażliwą, atopową skórę, a maseczka mnie nie podrażniała, nie wysuszała skóry więc mogłam spokojnie z niej korzystać. Fajnie nawilża i koi skórę, po użyciu skóra jest gładka, delikatna. To uczucie nawilżenia pozostaje jeszcze przez jakiś czas. Mam też wrażenie, że wyrównuje koloryt skóry, wcześniej miałam jakieś przebarwienia, teraz jest wyrównany. Cena ok, często można dorwać ją w promocji :)

Super przyjemna

To chyba najlepsza maseczka w płachcie jakiej używałam! Zawsze gdy jestem w Hebe ląduje ona w moim koszyku :) Lubię ją szczególnie w zimie, bo wyraźnie nawilża i odżywia skórę. Trudno opisać to uczucie, po prostu nałożenie jej to jedna wielka ulga! Takie prawdziwie orzeźwienie. Jak łyk chłodnej wody w lecie :)

Must have!

Maseczka jest wspaniala.
Ochladza budzie i daje uczucie ukojenia.
Silnie nawilza.
Wygodna w aplikacji bo jest w plachcie.
Stosuje ja 2razy w tygodniu po 20min.
Jestem zadowolona.

Orzeźwienie

Maseczke zakupilam ze strony skin79. Czesto sa promocje (zaplacilam ok 4zl, 5,90 - rabat na wszystko -30%). Warto!
Maseczka jest w plachcie, uzywalam na wakacjach po opalaniu. Swietnie chlodzi i nawilza. Jedna z moich ulubionych:)

Super maska

Używałam jej 3 razy i jest bardzo ok. Ładnie pachnie. Maska ma dobrą konsystencję, nie spływa po skórze i dobrze + szybko się wchłania. Skóra po jej użyciu jest gładka i nawilżona. Nie zauważyłam też żadnych podrażnień mimo, że mam wrażliwą skórę. Mam wrażenie, że po jej używaniu wyrównał się koloryt mojej skóry :) Maska bardzo fajna i w przystępnej cenie:)

Używa produktu od: próbka

W porównaniu do dwóch pozostałych...

W porównaniu do dwóch pozostałych maseczek z tej serii, które testowałam (aloes i imbir), to ta w końcu jest taka jak powinna być - dobrze nasączona, odprężająca moją cerę, nawilżająca.

Pozostałe dwie prawie nie miały esencji, myślałam że cała seria będzie nietrafiona, ale glacial water była naprawdę przyjemna.
Fajnie chłodziła twarz :)

Nie wyczuwałam zbytnio żadnego zapachu.

Maseczka SKIN79

Przetestowałam i jestem zadowolona. Maska ma odpowiedni kształt i wycięcia, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do twarzy i dociera we wszystkie miejsca. Jest mocno nawilżona, łagodzi i chłodzi. Po użyciu twarz jest odżywiona i nawilżona. Ma też ładny zapach.

Spełnia swoje zadanie: nawilża i nawadnia

Maseczki od SKIN79 kuszą ciekawą oprawą graficzną, dobrymi cenami na promocji oraz pozytywnymi opiniami. Recenzowana maseczka w płachcie Glacial Water spełnia obiecywane przez producenta zadania: daje uczucie nawilżonej i nawodnionej skóry. Niestety jest ono dość krótkotrwałe i efekt utrzymuje się około 2 dni. Dodatkowo po aplikacji skóra jest ukojona, podrażnienia zmniejszone. Posiadam skórę mieszaną, przesuszoną na policzkach i tłustą w strefie T, trądzikową. Po aplikacji maski nie zaobserwowałam wysypu niedoskonałości.
Sama płachta jest optymalnie nawilżona esencją, trochę esencji zostaje w opakowaniu i można ją później wklepać w skórę twarzy i dekoltu. Płachta ma dobrze wymierzone otwory na oczy, usta - dobrze przylega do owalu twarzy i wygodnie się aplikuje.
Maseczka jest dostępna w atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym SKIN79, często po ok. 5-6 zł. Wtedy stosunek jakość/cena wypada świetnie. Zakupiona w cenie regularnej czyli po ok. 12-14 zł nie daje aż tak dobrych efektów w stosunku do dość wysokiej ceny. Lepiej moim zdaniem zainwestować w dobry krem nawilżający. Jednak w cenie promocyjnej warto przetestować i przy okazji urządzić sobie wieczorne spa na przykład :)

Woda z lodowca.

Nigdy nie byłam fanką masek w płacie, ale w miarę użytkowania i sięgania po rusz to inne, spojrzałam na nie łaskawszym okiem, a nawet polubiłam.

Na tle innych tego typu masek ta konkretna plasuje się gdzieś w czołówce.
Stosunek ceny, do jakości, skuteczności i przyjemności stosowania jest bardzo dobry.

Produkt posiada przyjemny zapach. Delikatny, rześki, świeży, wodny. Nieuciążliwy. Taki, jaki lubię.
Płachta wykonana jest z miękkiego, elastycznego materiału, cienka, solidnie nasączona płynem, dobrze przylega do twarzy, nie zjeżdża z niej, aczkolwiek tu mi trochę brakowało, tam znowu było odrobinę za dużo. Wiadomo, wszystko kwestią budowy, owalu twarzy. W okolicach brody materiału było za dużo, stąd też zmuszona byłam kilkukrotnie docisnąć i "przykleić" płachtę do twarzy. Ale nie stanowiło to wielkiego problemu, ot poćwiczyłam nadgarstek i koordynację wzrokowo- ruchową.

Rezultaty?
Natychmiastowe rozjaśnienie cery i wyrównanie kolorytu. Orzeźwienie.
Odczuwalne nawilżenie i widoczne wygładzenie.
Maska nadała skórze miękkości. W widoczny sposób odmłodziła ją.
Nieprzyjemne napięcie skóry wywołane niedostatecznym nawilżeniem zniknęło.
Efekty są oczywiście doraźne ale utrzymują się przed dobrych kilka godzin, aż do wieczora (w przypadku porannej pielęgnacji).

Maska co prawda po zdjęciu pozostawia na skórze lepiący się film, ale w moim przypadku znika on całkowicie po ok. kwadransie (mam cerę mieszaną, wrażliwą, odwodnioną 30+)
Zapewne wszystko jest kwestią rodzaju cery i jej własnych, osobistych potrzeb, preferencji. Moja skóra domagała się nawilżenia i otrzymała je, w solidnej dawce.
Warto spróbować.
Ja wrócę ponownie. Zwłaszcza w okresie letnim- wówczas używam tego typu masek najchętniej.

Dobra maska

Uwielbiam maski firmy skin 79 I na tej również się nie zawiodłam. Maska jeat mega nasączona, dobrze wycięta, super trzyma się na twarzy-nie spływa ani nic nie odstaje, ładnie pachnie, a pozostałości po zdjęciu maski fajnie się wchłaniają w skórę, po lekkim oklepaniu skóry. Odejmuje 1pkt za to, że oczekiwałam więcej nawilżenia, ale I tak jest super:-)

Chwilowe nawilżenie i miękkość.

Maseczki w płachcie ubóstwiam i szczególnie chętnie sięgam po nie latem w upalne dni, ponieważ nie tylko doskonale pielęgnują moją cerę, ale też przynoszą ulgę i orzeźwienie. Przez codzienną ekspozycję na słońce, moja skóra szczególnie w ciepłe miesiące jest narażona na przesuszenia, więc wybieram kosmetyki nawilżające. Staram się stosować zabiegi pielęgnacyjne minimum raz w tygodniu. Tym razem sięgnęłam po maskę marki SKIN 79 o właściwościach nawilżających. Muszę przyznać,że jestem nieco rozczarowana i stanowczo nie zgadzam się z tak wysoką oceną jaką posiada na wizażu. Dlaczego? O tym poniżej:)

Maskę otrzymujemy standardowo w saszetce o naprawdę ładnej i starannie wykonanej szacie graficznej, co przyciąga uwagę w sklepie. Bez najmniejszego problemu ją otworzymy i wydobędziemy płachtę. Jest ona bardzo dobrze nasączona esencją, mimo to nic nie spływa nam po palcach czy twarzy. Płachta wykonana jest cienkiego, miękkiego i delikatnego materiału. Możemy ją bez trudu rozłożyć i założyć na twarz. Zapach jest dość typowy dla tego rodzaju kosmetyku, lekko chemiczny i słabo wyczuwalny podczas aplikacji. Jeśli chodzi o rozmiar płachty to według mnie jest za duża, za szeroka. Otwory na oczy i usta są zdecydowanie za duże, przez co maska marszczy się przy brodzie i policzkach. Nie przeszkadza to jednak bardzo, gdyż nic nie odkleja się podczas aplikacji.

Przejdźmy jednak do działa, które jest zadowalające, ale niestety krótkotrwałe. Pierwsze co zauważyłam po zdjęciu płachty to lepkość twarzy, czego naprawdę nie lubię. Jest to delikatne uczucie "klejenia" się, ale mi zdecydowanie przeszkadza. Znika ono dopiero po kilku godzinach. Jestem natomiast zadowolona z tego,że maska doskonale nawilża i wygładza skórę. Wszelkie suche miejsca znikają po 20 minutach aplikacji. Efekt jest jednak krótkotrwały, gdyż utrzymuje się jedynie jeden dzień. Cera w dotyku jest miękka i gładka niczym pupa niemowlaka :) Dodatkowo otrzymujemy wyrównany koloryt i nieco zmniejszone zaczerwienienie w newralgicznych miejscach, co jest miłym zaskoczeniem. Tuż po aplikacji cera wygląda naprawdę zdrowo i promiennie. Gdyby nie ta lepkość to myślę,że przyznałabym 5 gwiazdek :)