Mediderm, Cream (Krem regenerujący dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry)

Zobacz oferty

wapteka.pl
Średnia ocena: 4.83/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 5.00/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 1 000 g

Mediderm cream długotrwale nawilża i natłuszcza, tworząc barierę ochronną, która reguluje zawartość wody nawet w najgłębszych warstwach naskórka. Nadaje skórze miękkość i elastyczność likwidując nadmierne łuszczenie i pękanie. Krem działa kojąco przy świądzie i pieczeniu łagodząc podrażnienia, a także na długo zabezpiecza przed wpływem czynników drażniących.
Mediderm cream nie powoduje uczucia przetłuszczenia dzięki czemu nie brudzi ubrania i pościeli.

Doskonale koi skórę

Mediderm poznałam „dzięki” pojawieniu się u mnie zmian łuszczycowych. Nie było to przyjemne leczenie, ale Mediderm nieco ułatwiał mi ten czas. Po pokonaniu choroby, krem jest ze mną cały czas, bo doskonale działa.
Przeszłam przez kilka opakowań tego wyrobu. Dzięki temu, że występuje w wielu pojemnościach, można wybrać akurat taką, jaka najbardziej pasuje. Miałam zarówno duże, pół kilogramowe opakowania, jak i mniejszą, 100 g tubkę. Duże opakowanie sprawdza się przy kremowaniu całego ciała, bo łatwiej, szybciej i wydajniej w ten sposób pielęgnować skórę. Mniejsza pojemność jest dobra do stosowania miejscowego, sporadycznego.
Mediderm krem ma bardzo fajną konsystencję. Czuć w nim nieco „tępej” formuły, ale nie przeszkadza mi to; przyzwyczaiłam się. Krem działa doskonale na podrażnioną, przesuszoną skórę. Otula ją i zostawia bardzo miłą warstwę nawilżenia. Dość szybko się wchłania. Nie ma zapachu, przez co nie drażni nosa czy skóry.
Krem nadaje się do pielęgnacji całego ciała. W szczególności upodobałam sobie smarowanie nim miejsc po depilacji, bo działa w tym wypadku idealnie. Przywraca gładkość i ukojenie podrażnieniom pach czy nóg. Radzi sobie także z suchymi łokciami czy kolanami. Niestety, u mnie kompletnie nie sprawdza się do ramion, dekoltu czy łopatek (oraz twarzy), bo wyskakują mi po nim niedoskonałości. Reszta ciała reaguje na niego bardzo dobrze.

Mediderm to rewelacja

Zaden balsam ani krem drogeryjny z najwyzszwj półki nie pomógł mojej suchej skórze jak mediderm,po prostu rewelacja,moja skóra po uzyciu jest gładka jak skóra niemowlaka ,cena do jakości wręcz niska.Polecam z calego serca

Krem Mediderm

Krem Mediderm używam do pielęgnacji suchej skóry. Pracuję w ośrodku dla seniorów w Chrzanowie. Kremu używamy do pielęgnacji sķóry naszych podopiecznych, z bardzo dobrym rezultatem. Producentem jest firma Farmina w Krakowie. Cena bardzo przystępna. Cieszy się u nas powodzeniem i jest bardzo wydajny. Polecam wszystkim. Naprawdę warto. Renata

Nie raz ratował moją skórę

Świetny produkt w jeszcze lepszej cenie. Używam od paru miesięcy, zarówno na twarz jak i ciało i spisuje się fenomenalnie. Nie podrażnia, a nawet koi podrażnioną skórę. Jest dość tłusty, więc nie nada się dla każdego do stosowania na twarz, aczkolwiek ja mam cerę skrajnie suchą i jest idealny!

pomaga ale jest problematyczny

bardzo tłusty krem - na pewno nie dla cery skłonnej do zapychania. Raczej używałabym go na ciało niż na twarz. W skrajnych przypadkach kładłam go na buzię (przy naruszonej warstwie lipidowej) i dawał radę, jednak pozostawiał po sobie "kolegów"... :( bardzo sprawdzi się do suchej jak wiór skory. przy problematycznej radze go nie tykać :P
Opakowanie średnie, nieporęczne, można nanieść do niego brudu. Zdecydowanie wolę ten w tubce.

Świetny

Bardzo dobry krem dla osób z azs. Nie szczypie, jest trochę tłusty, ale przez to działa znakomicie. Praktycznie od razu po nałożeniu poczułam ulgę na skórze. Dał mi też lekkie uczucie chłodzenia, które było bardzo przyjemne. Zapach jest bardzo delikatny, co też jest na duży plus, bo nie lubię za bardzo perfumowanych kosmetyków. Fajna konsystencja, opakowanie jest również wygodne. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, bo faktycznie pomógł, więc polecam.

AZS - pomaga!

Od czasu do czasu (jak zmieniam kosmetyki i coś nie podpasuje) wyskakują mi na twarzy "plamy" atopowego zapalenia skóry. Są to placki swędzące, czerwone, a później wysychają i schodzi skóra. Ostatnio było już dość dużo plam i już się przeraziłam, ale sięgnęłam po ten kosmetyk i musze przyznać, że uratował mnie. Był ukojeniem na swędzenie do tego nawilżył skórę i po kilku dniach plamy zeszły. Zadziałał jak lekarstwo, w końcu zakupiłam go w aptece. Z minusów krem nie wchłania się od razu, więc po nałożeniu na twarz zostają białe resztki kremu. Kosmetyk nie jest tłusty, ale gęsty i ciężki. Łatwo dostępny w aptece, cenowo również atrakcyjny. Krem znajduje się w tubce. łatwo się go wyciska i jest bardzo wydajny. Najważniejsze, że działa - polecam!

Zalety:
- pomaga na AZS,
- nawilża,
- dostępny w aptece,
- opakowanie tubka,
- wydajny,
- cena.

Wady:
- nie wchłania się za szybko.

Bardzo dobry

Używam tego kremu od początku kuracji Izotekiem i jestem bardzo zadowolona. Przed nim było La roche, uriage, Cera Ve i inne slawne marki polecane do problematycznej cery ale tylko Mediderm sobie poradził. Jest bardzo wydajny, nie ma zapachu, nie podrażnia, nie zapycha i nie powoduje zaczerwienienia skóry. W połączeniu z serum nawilżającym działa cuda.

Nie sprawdził się

Nie sprawdził się przy mojej szorstkiej i swędzącej skórze. Nie dawał ukojenia, jedynie delikatnie łagodził. Jeżeli jakieś miejsce było podrażnione potrafił szczypać.
Nie kupię ponownie, dla mnie to wyrzucone pieniądze.

Dobrze nawilża i regeneruje, a nawet nie pozostawia tłustego filmu

O tym kremie dowiedziałam się podczas kuracji izotretynoiną (izotekiem).
Podczas kuracji kremowałam dłonie dotychczas niezastąpionym kremem nivea, jak również innymi drogeryjnymi - kremuję dłonie zawsze, kilka razy dziennie.
Jednak mimo tego izotek tak wysuszył mi dłonie, że były szorstkie jak papier ścierny, popękane i czerwone. Nakładanie kilku warstw kremu Nivea na noc - nawet na olej - nic nie dało.

Zaczęłam czytać co polecają osoby, które podczas kuracji spotkało to samo i często padał tam krem "Mediderm". Czytałam, że "dwa dni smarowania i wszystko wróciło do normy". Na takie opinie zawsze patrzę z przymrużeniem oka, bo nie chciałam uwierzyć, że po dwóch dniach z dłońmi było dobrze, ale wierzyłam, że po jakimś czasie na pewno pomogło.

Krem jest tani, więc nawet długo nie musiałam się wahać. Jakie było moje zdziwienie, gdy te "dwa dni" naprawdę okazały się TYLKO DWOMA DNIAMI!
Z szorstkich popękanych skorup, których zaczęłam się wstydzić pokazywać bez rękawiczek, zrobiła się gładka już normalnie wyglądająca skóra.

A zaskoczenie było tym większe, bo krem naprawdę nie jest tłusty. Myślałam, że tylko mocno tłusty krem poradzi sobie z takim problemem, dlatego gdy go posmarowałam pierwszy raz stwierdziłam, że pewnie nic z tego nie będzie.

Super, że Mediderm występuję chyba nawet w trzech różnych pojemnościach, bo muszę sobie zrobić zapas.
Jeśli nie tylko osoby z problematyczną skórą mogą go używać, to Mediderm na pewno stanie się nieodłączną częścią mojej kosmetyczki i torebki.

Dodam, że ja korzystałam z wersji w tubce. Korzystam na razie od połowy marca i pewnie mam jeszcze 1/3, mimo że smaruję dłonie kilka razy dziennie.

Mój nowy najlepszy przyjaciel

Nie mogłam sobie poradzić z atopowym zapaleniem skóry na rękach dopóki nie trafiłam na to cudo. Świetnie działa efekty widać już po paru użyciach. Szybko przynosi ulgę. Smaruje nim nawet mojego synka gdy przesusza się mu skóra. W moim domu zagości już na zawsze

Krem jak gęsty jogurt – cudowny ratownik z opresji

Ostatnio często myję ręce, chyba każdy trochę częściej teraz to robi. Więc co parę dni / tygodni robi mi się atopowa skóra na rękach czy na nadgarstku. Już po dwóch-trzech użyciach nie było stanu przesuszenie i śladu po atopowej skórze.
Oprócz tego krem ma gęstą jogurtową postać, nie do końca dobrze się rozsmarowuję na dużej powierzchni, bo od razu wchodzi w skórę i zatrzymuję się na niej. Więc przy stosowaniu jest to wkurzające, ale bardzo dobrze nawilża i chroni. Taka wielkość i wydajność za tą cenę, to moje odkrycie. Kosmetyk ratujący skórę bez recepty – po prostu cudo.