Allergoff, Atopy, Powlekająco barierowy krem do ciała

Allergoff, Atopy, Powlekająco barierowy krem do ciała

Allergoff krem to wyrób medyczny dedykowany osobom z AZS i innymi schorzeniami skóry oraz dla osób ze skórą bardzo suchą i wrażliwą. Wyrób należy do grupy emolientów barierowych, służących do rekonstrukcji bariery ochronnej skóry, z uwagi na działania nawilżające i odżywiające skórę. Dodatkowo znosi uczucie suchości i świądu skóry, ma też działanie przeciwzapalne. Obecność w składzie prebiotyków zabezpiecza skórę przed namnażaniem niekorzystnej flory bakteryjnej.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Skład główny: gliceryna, olej z pestek czarnej porzeczki, olej słonecznikowy, ekstrakt z kardiospermum zielonego, mocznik, olej rzepakowy, olej z ogórecznika, masło Shea, oktylododekanol, izostearynian izostearylu, glicerydy oleju kokosowego, węglan dikaprylowy, inulina, alfa-glukan, olejowy kompleks Omega Plus (olej słonecznikowy, olej kukurydziany, olej sezamowy, olej z orzechów makadamia, oliwa z oliwek).

Wspaniały Skład Produktu

Moje córeczki maja nawracające alergie skórne produkty Allergoff są naprawdę skuteczne w swoim działaniu. Intensywne nawilżenie i ukojenie dla przesuszonej skóry . Polecam z całego serca ja sama używam tych produktów.

Ulubieniec do ciała

Odkąd zaczęłam stosować ten krem do ciała, zwykle balsamy odeszły na bok. Zrozumiałam, że sam zapach to nie wszystko, mój balsam powinien przede wszystkim nawilżac i odżywiać moja skore. Dzięki temu produktowi mogę cieszyć się miękka i zregenerowana skóra. Krem szybko się wchłania. Przeznaczony jest do każdej skóry nawet tej najbardziej wrażliwej.

Najlepszy krem :)

Jeden z najlepszych kremów do skóry atopowej, który miałam okazję przetestować. Produkt ma bardzo dobry skład- zawiera probiotyki, mocznik, kompleks olejowy– w tym m.in. oleje z czarnej porzeczki, orzechów makadamia, sezamowy. Co dla mnie ważne – to brak parafiny, parabenów, SLS, składników odzwierzęcych – więc może być używana przez wegan. Krem stosuję na twarz, czasem także na dłonie, kiedy są bardziej wysuszone. Dobrze nawilża i szybko się wchłania :)

Mój ideał

Krem stosuję od kilku tygodni. Po powrocie z urlopu , kąpielach słonecznych i morskich moja skóra była niesamowicie przesuszona. Kremem smarowałam także buzię,okazał się idealny pod makijaż i po kilku dniach stosowania szorstkość skóry na buzi zniknęła, tak samo jak na łydkach. Teraz smaruję kremem tylko dłonie. Mam bardzo suchą skórę z tendencją do pękania i podrażnień. Ten krem sprawdza się idealnie. Skóra na rękach stała się gładka, miękka, dobrze nawilżona i natłuszczona ale bez efektu lepkości , krem nie pozostawia na moich dłoniach tłustej warstwy. Ucieszyło mnie gdy przeczytałam , że krem jest bezzapachowy, bo nie lubię aromatycznych kremów do rąk - od zapachu są perfumy. Krem nie zawiera parafiny dzieki temu moglam smarować nim twarz, bo wiedziałam, że nie będzie "niespodzianek" (żle reaguje na parafinę w kosmetykach). To najlepszy krem jaki dotychczas miałam -okazało się , że można znaleźć jeden kosmetyk do całego ciała , pielęgnujący "od stóp do głów". Dodatkowym atutem jest jego wydajność. To krem , który trafił na stałe do mojej kosmetyczki.

Ulubieniec!

Używam tego kremu od kilku lat i jest zbawieniem dla mojej czasem odwodnionej i wysuszonej skóry. Po krótkim czasie zauważyłam wyraźną poprawę w wyglądzie i nawilżeniu skóry.
Jest on zawsze ostatnim krokiem w mojej pielęgnacji na noc i świetnie współpracuje z poprzednimi kosmetykami, które nakładam.
Krem jest bezzapachowy, świetnie nawilża, nie zostawiając przy tym tłustego i świecącego filmu. Szybciutko się wchłania. Zaraz po nałożeniu na skórę twarzy (i nie tylko) czuję ukojenie i ulgę. Jest bardzo treściwy, ale nie obciąża i nie zapycha skóry oraz nie uczula. Super też sprawdza się pod makijaż, ze względu na szybką wchłanialność.
Nigdy mi się nie zrolował w połączeniu z innymi kosmetykami.
Mimo, że nie mam skóry z AZS, to bardzo ten krem mi odpowiada i uważam, że jest bardzo uniwersalny i sprawdzi się dla wszystkich typów cer i w każdym wieku.

Świetny produkt

Na serię produktów Allergoff trafiłam szukając preparatów dla synka , bardzo długo borykalismy się z suchoscia i podrażnieniami na jego skórze. Dla nas ten krem teraz to numer jeden . Skóra dziecka stała się nawilzona , podrażnienia znikły co nas ucieszyło że krem można stosować już od 1 miesiąca życia

Świetny krem dla naszej dzidzi

Powlekający barierowy krem do ciała, jest idealny po kąpieli ale również w ciągu dnia. Sprawia że skóra po jego użyciu jest miękka, gładka, dobrze nawilżona. Krem zabezpiecza skórę przed podrażnieniami i nie zostawia tłustej warstwy.

Fajnie nawilża i zostawia barierę ochronną. Nie jest tłusty,szybko sie wchłania

Powlekająco barierowy krem do ciała firmy Allergoff atopy .Uwielbiam ten produkt, smaruję się nim od stóp po czubek głowy. Zawsze w sezonie jesienno-zimowym miałam problem z suchą skórą szczególnie na nogach, jednak od kiedy używam kremu firmy Allergoff zupełnie o tymz zapomniałam. Produkt jest cudowny. Delikatny, nie powoduje podrażnień, ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Używam go zazwyczaj na noc. W ciągu dnia używam go zamiast kremu do rąk. Stosuję także na twarz. Skóra po użyciu jest miękka i nawilżona,wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry,intensywnie nawilża,natłuszcza,zabezpiecza przed utratą wody,stymuluje rozwój prawidłowej flory bakteryjnej ,łagodzi podrażnienia, suchość i świąd .Jak wspomniałam wcześniej używam go na wiele sposobów. Jako balsam do ciała, krem do rąk i twarzy. Na oczyszczoną skórę należy nanieść niewielką ilość produktu i rozsmarować. Można stosować kilka razy dziennie w zależności od potrzeb i wysuszenia skóry.

Krem dla całej rodziny

Krem znajduję się w opakowaniu z zakrętką.Krem jest bardzo wydajny,kosztuję około 30 zł.Jest wydajny.Krem używałam po goleniu nóg .Mam problemy a w sumie miałam w wrastającymi włosami,ale zauważyłam że ponad 2 miesiącach użytkowania moja skóra stała się gładka,zadbana,przestałam mieć problemy z krostkami,szczególnie w okolicach nóg oraz miejsc intymnych.Teraz skóra jest dobrze nawilżona,gładka i aż miło jest pokazać nogi ;)

Krem też używałam na krostki które wyskakują mi podczas " tych dni " i powiem Wam że krem szybko wysuszał nieproszonych gości i po 2 góra 3 dniach miałam czystą,piękną twarz.

Krem jest wydajny.Ja mam jeszcze pół opakowania,więc cena 30 zł jest bardzo dobra.

Ten krem jest szczególnie dla osób ciepiących na atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca.

Jakby na to nie patrzyć to krem jest dla każdego,dla całej rodziny.

Bardzo dobry dla suchej i atopowej skóry

Krem do ciała używam razem z moimi dziećmi i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Dobrze koi, nawilża i likwiduje przesuszone placki na skórze. Myślałam,że będzie bardzo gęsty, ale taki nie jest, jest przeciętny pod tym względem. Delikatny zapach. Szkoda,że opakowanie nie jest troszkę większe, ale ten krem jest naprawdę skuteczny. Nie podrażnia nawet delikatnej skóry dzieci.

REWELACJA mój nr 1

Polecam produkty Allergoff gdyż pomagają moim synom. Młodszy zdiagnozowany z wczesnodziecieca astma oskrzelowa oraz licznymi alergiami i azs. Starszy alergik i atopowiec. Kupiliśmy conamniej kilkunastu firm produkty, kosmetyki, emolienty na atopowa skórę za które placilismy od 30-150-zl. Efekt na dłuższą metę marny a na nocny świąd nic nie pomagało oprócz posmarować sterydem. krem barierowy rewelacja, nie szczypie synów nanoszony na zaogniona skórę, koi i pomaga, emulsja do kąpieli bezzapachowa pozostawia skórę nawilżona. kupuje te produkty w lokalnej aptece już od 8-9miesiecy.. Polecam z całego serca osobom które rozkładają ręce jak jeszcze pomóc sobie bądź swojemu dziecku.te produkty działają

Wspaniały!

Wygrałam ten krem w konkursie razem z oliwką oraz emulsją do kąpieli i jestem bardzo z nich zadowolona.Ten krem jest cudowny!Bardzo dokładnie i głęboko nawilża skórę,a przy tym szybko się wchłania,przez co nic się do mnie nie lepi.Ma bardzo delikatny skład.Po jego dłuższym stosowaniu znacznie poprawił się wygląd i stan mojej skóry.Zniknęły czerwone plamki i krostki na nogach,których długo nie mogłam się pozbyć.Na pewno wart jest swojej ceny.