KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

Avon Naturals, Nourishing, Milk & Honey, Face Cream Odżywczy krem do twarzy 'Miód i mleko'

3,7 na 538 opinii

• 26 marca 2014 o 15:29
    dobry:)
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Do kremu podchodziłam sceptycznie,ale się przekonałam. Stosowałam go na noc,bo mam cerę mieszaną i jakos na dzień wolę coś matującego. +krem ma ładny zapach,nie jest nachalny +lekka konsystencja +łatwo się rozprowadza +szybko się wchłania,ale pozostawia a skórze lekki film,czego nie lubię i co mnie drazni,więc używałam go na noc +nawilża odpowiednio,ale jak mam problem z suchymi skórkami,to tak do razu sobie z nimi nie radzi +nie zapychał mi cery,czego sie bardzo obawiałam +bardzo wydajny +tani Polecam. Myślę,ze nawet do cery tłustej na noc sie nada;p Używam tego produktu od: 2 mies. temu Ilość zużytych opakowań: całe jedno
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 lipca 2015 o 19:25
    Słodkości
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Świetny pod makijaż, jako podręczny krem do całego ciała, bardzo praktyczny. Mój ulubiony od wielu lat. Jak tylko próbuję kupić coś innego, szybko przekonuję się, że ten krem jest NAJ. Niska cena czyni go idealnym wprost rozwiązaniem. Bez względu na porę roku, jest w mojej kosmetyczce. Używam tego produktu od: Dłużej niż rok Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10
  • 23 stycznia 2012 o 13:05
    Treściwy.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Moja mama namiętnie używa Naturalsowych kremów, bo to jedyne, które jej nie uczulają, a ja zawsze podbieram te wszystkie mazidła :D Generalnie świetnie sprawdza się zimą - szybko doprowadził do porządku lekko przesuszona skórę, niestety jest dla mnie zbyt treściwy do używania pod makijaż, więc nakładam go na noc i z takiego rozwiązania jestem zadowolona. Gdy już zużyłyśmy jakieś 3/4 opakowania zaczął mnie zapychać :( i teraz nie stosuję go codziennie, ale od czasu do czasu i problemy ze skórą odpuściły. Z ciekawości zerknęłam na skład - z miodem i mlekiem to ten krem nie ma nic wspólnego :D na szarym, szarym końcu w składzie, nawet substancji zapachowych i parabenów jest więcej, dlatego też dziwi mnie, że tak kiepski skład nie sieje wielkiego spustoszenia ze skórą. Zapach genialny - słodki, mleczny, na zimę jak znalazł. Poza tym ma miłą konsystencję, pozostawia skórę miękką i dobrze wygładzoną. Bardzo ładne opakowanie, cena i wydajność - jak we wszystkich Naturalsach zawsze na plus :D Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
  • 8 grudnia 2019 o 18:12
    Krem avon
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Bardzo lubie kremy z tej serii avonu, ma ładny zapach, jest lekki idealny pod makijaż, szybko się wchłania, nie podrażnia skóry i nieuczula, dobrze nawilża, jest tani i zawsze kupuję po kilka sztuk żeby mieć w zapasie :)
    Zalety:
    • Cena
    • Zapach
    • Konsystencja
    • Nawilżenie
    Wady:
    • Brak
    Szczegóły:
    jest okej
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kremu używalam na noc, w celu nawilżenia cery. Ma ładny delikatny zapach, jest bardzo wydajny - wystaczy niewielka ilosć aby wysmarować nim całą twarz. Długo się urtrzymuje oraz dobrze nawilża.
    Szczegóły:
    • Wydajność