Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Anti-gravity Cream (Krem remodelujący)

Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Anti-gravity Cream (Krem remodelujący)

Cena PLN 359.00

Modelujący krem do twarzy na dzień i na noc dla skóry dojrzałej o intensywnym działaniu przeciwzmarszczkowym. Łącząc w sobie siłę naturalnych surowców i zaawansowanych biotechnologiczne innowacyjnych składników aktywnych, zapewnia znacznie odmłodzony wygląd, skupiając się na dwóch najbardziej problematycznych obszarach: strefie Y (oczy i szyja) oraz owalu twarzy. Regularnie stosowany przynosi spektakularne efekty, poprawiając napięcie i elastyczność skóry oraz przeciwdziałając grawitacji. Pięć różnych czynników wzrostu zwiększa ilość kolagenu i elastyny w skórze, odżywia ją i maksymalizuje jej zdolności naprawcze. Rewolucyjny biotechnologiczny składnik Agefinity™ oraz ekstrakt z organicznych jagód goji stymulują metabolizm komórek i zmniejszają stany zapalne, pomagając w problemie wiotczenia skóry- widocznie poprawiają owal twarzy i wygładzają zmarszczki, pozostawiając skórę miękką w dotyku. Kwas hialuronowy o zróżnicowanej masie cząsteczkowej zapewnia dogłębne i długotrwałe nawilżenie, a bogata konsystencja i delikatny zapach zwiększa przyjemność płynącą z codziennej pielęgnacji.

97,19% składników pochodzenia naturalnego.

uniwersalne
Struktura
bogate

Rewelacyjny Krem Anny Lewandowskiej

Bardzo polecam
Skóra jest napięta i elastyczna.
Zapewnia długotrwałe nawilżenia, skóra jest miękka i delikatna w dotyku a przy tym bardzo ładnie pachnie.
Krem jest doskonały do skóry wrażliwej.

Boski!

Test kosmetyków Phlov był jednocześnie moim pierwszym spotkaniem z tą marką - nigdy przedtem nie miałam okazji używać tych produktów z dlatego ogromnie ucieszyłam się, gdy dowiedziałam się, że będę miała przyjemność stosować ten zestaw.

Ten krem to kolejna, obok genialnego serum z ceramidami, perełka spod szyldu Phlov - i gdyby tylko był tańszy, to przysięgam, że smarowałabym się nim od stóp do głów!

Jaki jest krem Renew Pro?
Zamknięty w eleganckim, minimalistycznym słoiczku - szkło jest grube i ciężkie, tak, jak lubię.
Dodatkowo otrzymujemy szpatułkę do aplikacji i małą przyssawkę, by owa szpatułka była zawsze na swoim miejscu - ja przyczepiłam ją do zakrętki ;).
Renew Pro zachwyca mnie swoją formułą - jest lekki, nieco zawiesisty, ale genialnie się rozprowadza i szybko wchłania. Nadaje się pod makijaż, lubi się z SPFem i serami. Nie obciąża i nie zapycha, nie wywołuje też żadnych niepożądanych skutków typu uczulenie/podrażnienie.
Luksusowy zapach zdecydowanie uprzyjemnia aplikację - jest bogaty, kwiatowy i kobiecy, tak jak lubię.
Skład również jest wzorowy, naturalny i pełen dobroci - kompleks Agefinity, ekstrakt z jagód goji, kwas hialuronowy, peptydy, witaminy - idealny i ukierunkowany na to, by rzeczywiście wpływać na stan skóry!

Działanie Renew Pro jest na najwyższym poziomie - i nie przesadzam.
Stosuję go regularnie i jestem w szoku - aż wyjść z niego nie mogę ;).
Cera wygląda bosko, po prostu - jednolita, zbita, jędrna i nawilżona. Odżywiona, sprężysta, pełna blasku. Bez podrażnień i suchych skórek.
Idealna, taka, jak chciałam i jakiej oczekiwałam.
Pomimo permanentnego zmęczenia, niedosypiania, stresu - nie widać tego po mnie.
W duecie z serum ceramidowym jest kosmos - mogę bez problemu chodzić bez makijażu, co zresztą bardzo chętnie robię.
Renew Pro to dla mnie totalnie nowy wymiar pielęgnacji, na równi z tym, co oferuje mi pielęgnacja selektywna.

Minusy?
Cena - tylko tyle i aż tyle. 400 zł za krem to DUŻO, nie oszukujmy się...
Jednak warto, serio dziewczyny - bo to inwestycja w przyszłość, a prewencja to nasza tajna broń w walce z upływem czasu.

Podsumowując - jestem oczarowana i zakochana. Aż żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia PRZED, bo do teraz zbieram szczękę z podłogi na swój widok w lustrze - za to mam zdjęcie PO, bez grama podkładu - bo go nie potrzebuję, po prostu! Buzia piękna, zregenerowana, promienna i bez niedoskonałości.
Serdecznie polecam - WARTO, po stokroć! ♥️

Polecam!

Jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnościami do niedoskonałości. Krem bardzo mi przypadł do gustu, spodobało mi się jego działanie. Długotrwale nawilża i odżywia skórę a, dodatkowo pięknie pachnie. Zdecydowanie polecam.

Renew Pro Anti-gravity cream

Doskonałej jakości krem do twarzy. Pięknie nawilża skórę, rozświetla ją i przywraca jej zdrowy blask. Idealna lekka jak chmurka konsystencja, doskonale się wchłania i przynosi skórze ukojenie. Nie pozostawia tłustej smugi po sobie, całkowicie się wchłania. Krem must-have każdej kobiety! Duży plus za aplikator i to urocze zapiątko mocujące do kremu. Wygląd opakowania też bardzo miłe dla oka.

Jestem na tak

Jestem zadowolona z kremu, skóra po jego użyciu jest bardzo miękka i delikatna, moja skóra jest raczej odwodniona, potrzebująca nawilżenia i ten krem fajnie ja odżywia. Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny i przyjemny. Z mojej obserwacji: krem fajnie modeluje owal twarzy, zmarszczki na czole są wypłycone. Jest on bardzo wydajny, jego konsystencja pozwala na wykonanie masażu twarzy, przyjemny ????

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Używa produktu od: próbka

Piękna cera

Przyjemna formuła i zapach opakowanie urzeka swoim wyglądem. Cera jest w dużo lepszej kondycji po stosowaniu tego kremu. Na pewno jeszcze nie raz będę sięgać po ten krem. Jestem zachwycona tymi produktami.

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 4

krem przeciwzmarszczkowy z potencjałem

krem ma przyjemnie otulającą konsystencję, przyjemny, niedrażniący zapach
konsystencja jest bogata ale nie lepka ,ani tłusta, w sam raz jako krem na noc, raczej dla każdej cery
zawiera retinal stąd celowany w pielegnacji anty aging, po tak krótkim czasie nie jestem w stanie ocenic działania przeciwzmarszczkowego, ale retinol obecnie gości u mnie na stałe w kosmetyczce
niestety cena powala, stąd nie wiem, czy go kupie ponownie
dodatkowo wole kremy z pompka, a nie w słoiczku

Rewelacyjny krem przeciwzmarszczkowy

Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Anti-gravity Cream to rewelacyjny krem przeciwzmarszczkowy, który działa jak lifting skóry, wzmacniając jej strukturę i poprawiając jędrność. Formuła zawiera składniki aktywne, które redukują zmarszczki i poprawiają elastyczność skóry. Po regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej nawilżona, wygładzona i młodsza. Krem ma lekką konsystencję, łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą zachować młody i promienny wygląd skóry.

Silnie odżywczy krem

Krem ma bardzo przyjemną formułę oraz zapach (co nie każdemu może przypaść do gustu). Bardzo urzekła mnie dołączona do niego mini szpatułka w raz z przyssawką, dzięki której można higienicznie to przechowywać. Krem używałam razem z serum z tej samej serii w wieczory, w które nie używałam retinolu. Rano skóra była nawilżona oraz lekko napięta. Aktualnie jeden z lepszych kremów jaki testowałam w wieku 34 lat. Warto też zaznaczyć, że pomimo wysokiej ceny krem jest bardzo ale to bardzo wydajny.

Mega krem czuć luksus

Bogactwo składników w szklanymi opakowaniu.
W zestawie z kremem była taka mini szpatułka + nawet podkładka , która umożliwiała włożenie właśnie taj szpatułki,aby miała swoje miejsce .
Opakowanie szkolne różowe ze złotą - różowa nakrętka. Od razu czuć piękny zapach , taki perfumowany , luksusowy , bogaty . Bardzo lubię takie zapachy w kosmetykach do twarzy. Krem również ma odcień różowo- biały.
Jego konsystencja jest średnia czyli ani nie za gęsta., ani nie rzadka. Idealna dla mnie !
Wystarczy na prawdę mało produkty aby z łatwością nasmarować twarz + dekolt. Szybko się wchłania i daje od razu glow na twarzy. Nie pozostawia ani plam ani białego osadu .
Super sprawdza się pod makijaż i nic się nie roluje. Krem zwiększa napięcie i elastyczność skóry , wygładza lekkie zmarszczki oraz niedoskonałości. Mam 30 lat i znajdzie się w moich Top kremów do twarzy . Produkt bardzo wydajny

• Opakowanie: 5

Fajny lekki krem na pierwsze oznaki starzenia skóry

Krem oraz serum dostałam do testu od wizaż z czego bardzo się cieszę . Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku. Dodatkowo do zestawu plastikowa min szpatułka, ja akurat z niej nie korzystałam. Muszę przyznać ze krem prezentuje się elegancko, ma lekko różowy kolor, delikatny przyjemny zapach. Jak na krem konsystencja, lekko płynna bardziej żelowa. Po nałożeniu kremu odczuwałam delikatne mrowienie ale nie powodowało to innych negatywnych skutków, wysypki czy zaczerwienienia skóry. Mam skórę dosyć suchą dlatego krem bardzo szybko się wchłaniał, czasami miałam wrażenie żę mógłby bardziej długoyrwało nawilżać skórę. Przy regularnym stoaowaniu zauważyłam ze moja skóra jest miekka w dotyku, bardziej odżywiona. Co do redukcji zmarszczek myślę , że za krótko stosowała produkty, ale chętnie sprawdze jego działanie przez dłuższy okres stosowania. Krem zauważanie poprawił wygląd mojej skóry, jedyny minus to jego dosyć wysoka cena.Ogólnie krem jak i serum pozytywnie mnie zaskoczyły. Już poleciłam produkty mamie.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Anti-gravity Cream

Recenzując krem remodelujący Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Anti-gravity Cream, zwrócę uwagę na różnorodne aspekty, aby dostarczyć pełny obraz produktu.

Mój typ skóry jest normalny, z tendencją do przesuszenia, a także pierwszymi zmarszczkami.

Konsystencja kremu jest gładka i kremowa, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, co jest dużym plusem przy codziennym użytkowaniu. Zapach jest delikatny i przyjemny, co sprawia, że aplikacja produktu jest przyjemnością.

Co do działania produktu, zauważyłam, że krem dobrze nawilża skórę, co przynosi uczucie komfortu i elastyczności. Jednakże, jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, efekty nie są tak widoczne, jakbym się spodziewała. Moja skóra wydaje się być odżywiona, ale nie zauważyłam znaczącej poprawy w redukcji istniejących zmarszczek czy zapobieganiu nowym.

Opakowanie produktu jest eleganckie i praktyczne, choć dość standardowe dla tego typu kosmetyków.

Podsumowując, krem remodelujący Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Anti-gravity Cream, jest solidnym produktem, który dobrze nawilża skórę i ma przyjemny zapach. Jednakże, jeśli oczekujesz widocznych efektów przeciwzmarszczkowych, możesz się zawieść. Warto także wziąć pod uwagę cenę produktu, która jest dość wysoka w porównaniu do innych kosmetyków o podobnych właściwościach dostępnych na rynku. Osobiście, mimo zadowolenia z produktu, być może poszukałabym alternatyw w niższej cenie.