Rimmel, Wake Me Up, Anti - Fatique Skin Brightening Foundation with Vitamin C SPF 20 (Podkład rozświetlający (nowa wersja))

Kategoria
Marka

Wake Me Up to rozświetlający podkład, którego formuła została wzbogacona witaminą C.
Zapewnia młody wygląd cery. Skóra jest promienna i prezentuje się zdrowo i naturalnie.

dojrzała, sucha, normalna
z pompką, w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Efekt drugiej skóry :)

Od paru ładnych lat czaiłam się na ten podkład, ale nie byłam pewna, czy go kupić ze względu na słabą ogólnikową ocenę. Poza tym, w podkładach rimmel wyglądam jak różowy prosiaczek.
O dziwo, wake me up nie ma dla mnie różowych podtonów ani nie ciemnieje, a oksydacja podkładów często u mnie występuje. Jest to przyjemny, lekki podkład o cytrusowym zapachu. Nie daje zbyt wielkiego krycia, ale na codzień jest idealny dla osób nie mających dużego problemu z niedoskonałościami. Zawsze można je przykryć punktowo korektorem ;) Moja cera mieszana z nim się polubiła!

Kocham go

Uwielbiam ten podkład. Mam skórę suchą, a ten podkład odpowiada mi konsystencją. Ładnie rozświetla, pięknie wygląda na buzi. Od razu wygląda się na wypoczętą. Latem na opalonej skórze jest przecudowny. Uwielbiam po niego sięgać i często do niego wracam.

Podkład wakacyjny

Kolor 100 tego podkładu to mój ulubiony podkład na lato, super rozświetla, lekkie drobinki które dają w słońcu śliczny efekt, był z rozświetlaczem zanim to było modne, konsystencja i zapach są na prawdę fajne ten podkład to na pewno mój wakacyjny must have

Dla mnie dobry :)

Ma fajne opakowanie, szklane z pompką, a to ogromny plus. Wybrałam sobie kolorek 200 soft Beige- idealny do mojej cery :)
Podkład pięknie stapia się ze skórą, nie tworzy maski, wygląda naturalnie i nie podkreśla suchych skórek. Jego krycie dla mnie w okresie letnim jest idealne. Trzyma się na mojej twarzy dobrze, nie muszę go poprawiać. Skóra wygląda po nim perfekcyjnie, muśnięta słońcem. Rewelacyjnie rozświetla, mikrodrobinki dają szczególnie dobry efekt w świetle słonecznym. Skóra wydaje się być wypoczęta i gładsza.
Dodatkowo filtr SPF 15 chroni skórę przed promieniami UV.
Nie wysusza skóry, jest bardzo wydajny.

Bardzo fajny

Podkład zamknięty w ładnej butelce z wygodną pompką, która dozuje odpowiednia ilość produktu. Podkład jest bardzo fajny, nie kryje zbyt mocno ale za to doskonale rozświetla. Cera jest świeża, gładka, wygląda zdrowo. Doskonały do noszenia na co dzień do lekkiego makijażu. Nie roluje sie na twarzy, wytrzyma na twarzy cały dzień. Jest lekkie nie wysusza skóry.
Kupiłam go w Rossmannie podczas promocji jestem z niego bardzo zadowolona. Na pewno do niego jeszcze nie raz wrócę.

Opis Produktu:

Jestem posiadaczka cery suchej i u mnie sprawdził się ten podkład :) Pod okolice oczu nakładam korektor :) Podkład ma jakby drobinki sam w sobie dzieki czemu ładnie sie błyszczy :) Podkład nie ciemnieje i jest wygodny w aplikacji :)

BARDZO DOBRY PODKŁAD

Podkład kupiłam ten na promocji w rossmannie. Sprawdza się idealnie. Ja mam numerek 010,idealnie pasuje do jasnej karnacji. Podkład nie kryje za mocno,dobrze rozświetla. Bardziej nadaje blasku i odświeżenia. Idealnie sprawdza się na co dzień. Na imprezie po kilku godzinach noszenia niestety schodzi.

nareszcie !

Zakupiłam go na promocji w DP, nie miałam żadnych oczekiwań, od paru lat staram się znaleźć idealny podkład, ten może idealny nie jest alllee jest to pierwszy z 8 nowo kupionych który nie podkreśla mi suchych skórek (a to już CUD, myślałam że takowy nie istnieje, nie pytajcie ile wydałam na poprzednie c': )

Jeżeli komuś pomoże, mam skórkę suchą z skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Skórki głównie w okolicach nosa i brody. Jak się podkład wklepie a nie wsmaruje, nie podkreśla skórek:)

Dla mnie bardzo dobry

Nie używam codziennie podkładu, ponieważ tego nie potrzebuję.
Używałam raczej rzadko, ale jestem z niego zadowolona.
Spełnia moje oczekiwania.
Nie wysusza skóry, trzyma się cały dzień na twarzy, pięknie rozświetla.

Dla mnie nie ma żadnych wad.

Idealny na codzień

Kupiłam do na promocji, wyszło coś około 20 zł, wiec myśle że spróbuje. Okazało się że jako pierwszy podkład nie wysusza mi twarzy i jest bardzo lekki. Nadaje skórze naturalny wygląd, lekko ją rozświetlając. Po nałożeniu wcale go nie czuć, ani nie widać, bardzo dobrze się dopasowuje. Używam go na codzień, do lekkiego makijażu i jestem bardzo zadowolona. Kupię ponownie, o ile nic innego nie wpadnie mi w ręce.

Jak jeszcze używałam podkładu na całą twarz to to był mój nr 1 ;)

Po 30 nie chce mi się używać podkładu na całą twarz i stosuję je w zasadzie tylko punktowo, a że mam bardzo jasną skórę to ten podkład jest już dla mnie za ciemny i musiałam się z nim pożegnać ;)
Podkład ma bogatą i gęstą konsystencję i latem w ogóle się u mnie nie sprawdzał (świeciłam się po nim niczym latarnia morska). Za to zimą i jesienią był idealny. Drobinki rozświetlające świetnie maskowały ewentualną ziemistość cery. Niestety w głębokiej zimie najjaśniejszy podkład z tej serii był już dla mnie za ciemny (generalnie mam z tym problem. Białych podkładów nie ma :P) Opakowanie ma bardzo wygodne (z pompką i przeźroczyste) i jest wydajny. Dodatkowo nie wysuszał mojej skóry.

zawsze do niego wracam

używam tego podkładu długo, jest lekki, łatwo się rozprowadza, długo się utrzymuje na skórze, mimo iż mam cerę mieszaną, która w ciągu dnia zaczyna się świecić, zakrywa wszelkie niedoskonałości, ujednolica kolor cery, która wygląda świeżą i wypoczętą, zdarza mi się spróbować innego, ale jakoś zawsze wracam do tego, polecam