Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs (Podkład do twarzy (nowa wersja))

Revlon ColorStay Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs zapewnia trwały makijaż do 24 godzin. Podkład z formułą Softflex zawiera polimery, które ułatwiają aplikację oraz wpływają na zwiększenie poczucia komfortu, zawiera ekstrakty roślinne i proteiny jedwabiu, które zapewniają nawilżenie skóry i poczucie lekkości. Ulepszona formuła Revlon ColorStay zapobiega ścieraniu oraz zbieraniu się nadmiaru podkładu w bruzdach i zagłębieniach. Zawiera filtry ochronne SPF 15, które chronią przed działaniem słońca.

ochronne, nawilżające, kryjące
SPF 15 – 30
fluidy
Cera
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• Active Ingredients: Titanium Dioxide (4.4%), Zinc Oxide (2%) Inactive Ingredients: Aqua/Water (Water), Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Polyglyceryl 4 Isostearate, HDI/Trimethol Hexyllactone Crosspolymer, Nylon 12, Phenyltrimethicone, Magnesium Sulfate, Isododecane, Boron Nitride, Methicone, Laureth 7, Malva Sylvestris Flower Extract (Mallow), Lilium Candidum Bulb Extract (Lily), Lactobacillus/Eridictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandiflorum Flower Extract, Serica Soie (Silk), Tocopherol Acetate, Retinyl Palmitate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Bisabolol, Silica, Alumina, Isohexadecane, Polydimethylsiloxane/Polymethysilesquioxane Copolymer, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben. May Contain: Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Bismuth Oxychloride (CI 77163), Zinc Oxide (CI 77947).

Niezmiennie ulubiony!

Długo szukałam tańszego ideału, który radziłby sobie z moją suchą skórą, a który zakryłby nieznaczne przebarwienia na mojej twarzy. I ten sobie radzi, jako jeden z nielicznych!
Nie czuję jego „ciężkości”, nie ściera mi się, wytrzymuje cały dzień bez poprawek. I doskonale pasuje kolorem!
Jeśli chodzi o podkłady drogeryjne, zdecydowanie mój numer 1.

Zawiodłam się

Używam podkładu Revlona od paru dobrych lat. Zawsze byłam z niego mega zadowolona. Ale teraz wielki bubel!!! Nie wiem czy zmienili formule czy co się wydarzyło, ale zakupiłam go ostatnio i tragedia. Nie kryje praktycznie wcale, jest wodnisty, miałam go tez w podróży to pomimo tego, ze był zakrecony, prawie połowa wylała mi się w kosmetyczce... Żeby dać mu jeszcze szanse kupiłam kolejne opakowanie (w innej drogerii z inna partia produkcyjna - bo myślałam ze może tam coś poszło nie tak) I BYŁO TO SAMO. Z bólem serca, ale Revlon po długoletniej współpracy nie wróci już do mojej kosmetyczki.

Nr 1 - najlepszy

Od kilku lat szukałam podkładu który w koncu spełni moje oczekiwania. I w końcu udalo mi sie :).
Podklady revlon są najlepsze!!!
Osobiście używam koloru nr 330.
Podklady są bardzo długotrwałe, nie rozmazują się, nie spływają z twarzy po calym dniu( u mnie tu był najgorszy problem, gdy wracalam po calym dniu do domu z pracy, moja twarz się świeciła i wyglądałam tragicznie).
Bardzo dobrze się rozsmarowuje.
Polecam!!! Na prawdę super!!!

Jedyny i niezastąpiony

Moim zdaniem - podkład idealny.

Kupiłam parę lat temu, wracam do niego po kolejnych podkładowych rozczarowaniach.

Opakowanie to produkt z pompką (kiedyś jej nie było), nabiera się tyle produktu ile trzeba. Mój kolor 150 Buff, czyli najlepszy, powtarzam: najlepszy kolor, jaki kiedykolwiek sobie dopasowałam, o lekkich żółtych tonach. Nigdzie takiego nie widziałam, a szukałam bardzo długo wśród innych podkładów.

Sam podkład dobrze nakłada się palcami, pędzlem, ale najlepiej gąbeczką. Konsystencja kremowa, wchłania się i IDEALNIE stapia ze skórą, nie widać, że mam na sobie podkład. Krycie moim zdaniem średnie, bez efektu maski. Wykończenie lekko mokre, o naturalnym błysku, moja skóra nie potrzebuje już pudru, twarz nie jest płaska czy brzydko matowa, wygląda zdrowo i naturalnie.

Revlon świetnie współpracuje z różami/bronzerami, mam nawet wrażenie, że wydłuża ich trwałość. Podkład nosi się cudownie, nie spływa, zostaje na twarzy, nie roluje się, nie robi placków, nie podkreśla suchych skórek. Jednak należy pamiętać, że warunkiem dobrego noszenia się podkładu jest dobrze nawilżona i zadbana skóra, inaczej zdarza mu się podkreślić suchość, niedoskonałości lub osiąść w zakamarkach, ale nie winię za to produktu.

Utrwalony pudrem nosi się jeszcze dłużej, od rana do późnych godzin wieczornych, przy tym nadal wyglądamy dobrze.

Ten podkład to podkład marzenie dla skór normalnych, młodych, bez większych przebarwień i niedoskonałości. Nie zauważyłam, aby zapychał. Dobrze współpracuje zarówno z kremami na dzień, jak i z np. serum czy esencją.

Jak dla mnie kosmetyk niezastąpiony. Próbowałam podkładów droższych, kremów bb, ale nic nie satysfakcjonuje tak, jak stary-dobry Revlon. Będę płakać, jeśli go wycofają :)

Rozczarowanie

On jest niemalże identyczny jak jego brat do skóry tłustej i mieszanej. Sprawdzałam skład który się nawet nie różni. Mam o nim taką samą opinię jak o tej drugiej wersji.
Zapychacze, które bardzo szkodzą skórze, przy czym podkład nie jest jakimś mega cudnym podkładem, z ogromnym kryciem,a dodam, że nie mam zbyt dużych wymagań co do krycia :)

Ulubieniec

Pierwszą buteleczkę kupiłam kilka lat temu skuszona dobrymi recenzjami i był to świetny wybór, ani przez chwilę tego nie pożałowałam. Podkład ma świetne krycie i jest niesamowicie trwały, nawet po całym dniu na uczelni wieczorem na twarzy mam go całkiem dużo. Bez problemu już jedna warstwa radzi sobie z zaczerwieniami i mniejszymi niedoskonałościami. Jedynym mankamentem tego podkładu jest to, że przy mojej suchej cerze podkreśla suche skórki. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie zużywam nawet kilka miesięcy malując się nim codziennie.

Podklad uważany za jeden z cięższych podkladow... Używałam kilka lat później chcialam zobaczyć inne podklady i znow wróciłam do revlon. Dla mnie najlepwzu produkt. Super sie sprawdza, bardzo ladnie wtapia sie w skore, nie ciemnieje. Polecam

Ulubieniec!

To jeden z moich ulubionych podkładów! Bardzo dobrze kryje, ładnie się utrzymuje cały dzień, nie utlenia się. Skóra wygląda gładko i zdrowo. Moja cera jest raczej mieszana, z mocną tendencją do przetłuszczania się w strefie T, ale Revlon do cery mieszanej bardzo ją wysuszał dlatego przerzuciłam się na ten do normalnej i suchej i szczerze polecam te opcję. Co jest bardzo ważne ten podkład nie zapycha porów i nie podrażnia skóry nawet po całym dniu. Polecam

Dla mnie ok

Idealnie kryjący i wygładzający. Pięknie wyrównuje koloryt mojej skóry. Może i widać że mam małą maskę na twarzy, ale trzeba się przyjrzeć. Idealny do zdjęć. Dla mnie plus, bo czuję się w nim dobrze.

Ulubieniec

Ale tylko raz na jakiś czas, na zimę czy na okazję, gdzie potrzebuję użyć czegoś z silniejszym kryciem. Mam cerę normalną i podkład jest ciężki jak dla mnie, jeśli damy go za dużo potrafi zrobić maskę niestety co zdarza się dość często bo opakowanie ma kiepskie, mam wersję bez pompki i to jest tragedia. Jest bardzo wydajny. Bardzo go lubię ale na zimę i na specjalne okazje lub gdy potrzebuje mocnego krycia. Dla osób z cerą problemową może być super, chociaż może zapychać.

Ponadczasowy pewiak!

To jest mój faworyt!

Co do opakowania pamiętam, czasy gdy opakowanie nie miało pompki, więc obecnie na duży plus zmiana- mamy pompkę. :) Buteleczka jest solidna, szklana, przez co widać zawartość produktu oraz jego zużycie. Jest opisana w czytelny sposób. Dużym plusem jest szeroka gama kolorystyczna tego produktu. jest gęsty i żeby go użyć, należy wcześniej wstrząsnąć buteleczką. Gęstość w połączeniu z pompką sprawia, że nie nabieramy za dużo tego kosmetyku. Dzięki temu Revlon z pompką jest bardzo wydajny i starcza na dłużej.

Revlon Colorstay to kosmetyk, który występuje w dwóch postaciach:

- combination / oil skin – to podkład Revlon Colorstay dedykowany cerze tłustej lub mieszanej,
- normal / dry skin – to podkład Revlon Colorstay dedykowany cerze normalnej lub suchej.

W obu postaciach kolorystyka jest analogicznie tak samo nazwana.
Jeśli chodzi o cenę, to zależnie gdzie szukamy taką znajdziemy cenę tj. w drogeriach internetowych w promocjach można znaleźć produkt w cenie nawet od 17 zł do 70 zł w drogeriach stacjonarnych.

Ja używam Revlon 180 Sand Beige zamiennie z kolorem 150, a czasami je ze sobą mieszam. Są to uniwersalne kolory, łatwo się nakłada oraz mają dobre krycie, nie pozostawiają także brudnych ubrań. Dużym plusem jest kolor, który nie jest ani zbyt ciemny, ani zbyt jasny i dobrze współgra z moją karnacją, a także fakt, iż podkład ten nie zatyka w żaden sposób porów skóry. Po nałożeniu podkładu moja skóra wyglądała bardzo naturalnie, nie zauważyłam też na niej podrażnień ani przesuszeń po wystawieniu twarzy na słońce. Ten produkt łączyłam z wieloma innymi kolorowymi kosmetykami i zawsze ładnie się to łączy (bronzer, rozświetlacz itd.). Jeśli chodzi o trwałość, to jeszcze nie spotkałam na swojej drodze bardziej trwałego podkładu, nawet siłownia z nim sprostała, nie mówiąc o mankamentach, które czasami mnie zaskakiwały dzień przed ważnym wydarzeniem. :)

Próbowałam już wielu podkładów w różnych cenach, ale to jest mój "pewniak". Niezależnie od pory roku, opalenia mojej skóry zawsze wygląda świetnie! Mam wrażenie, że dopasowuje się do mojego koloru skóry. Nawet, gdy maluję się rano do pracy przy słabej żarówce, wiem że nie muszę się martwić o jakieś wpadki w make up na twarzy tj. smugi, ślady, czy efekt maski. Geniusz!

średni odpowiednik estee lauder

Dla mnie ten polecany wszędzie podkład okazał sie bublem, strasznie mnie wysusza i buzia po 2h wygląda okropnie. Podkreśla wszystkie niedoskonałości, wchodzi w zmarszczki.. Nie jest to idealny podkłąd dla każdego, mnie się nie sprawdził. Szkoda, bo wydawał sie obiecujący. Testowałam 2 buteleczki.