Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs (Podkład do twarzy (nowa wersja))

Revlon ColorStay Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs zapewnia trwały makijaż do 24 godzin. Podkład z formułą Softflex zawiera polimery, które ułatwiają aplikację oraz wpływają na zwiększenie poczucia komfortu, zawiera ekstrakty roślinne i proteiny jedwabiu, które zapewniają nawilżenie skóry i poczucie lekkości. Ulepszona formuła Revlon ColorStay zapobiega ścieraniu oraz zbieraniu się nadmiaru podkładu w bruzdach i zagłębieniach. Zawiera filtry ochronne SPF 15, które chronią przed działaniem słońca.

nawilżające, kryjące, ochronne
SPF 15 – 30
fluidy
Cera
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• Active Ingredients: Titanium Dioxide (4.4%), Zinc Oxide (2%) Inactive Ingredients: Aqua/Water (Water), Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Polyglyceryl 4 Isostearate, HDI/Trimethol Hexyllactone Crosspolymer, Nylon 12, Phenyltrimethicone, Magnesium Sulfate, Isododecane, Boron Nitride, Methicone, Laureth 7, Malva Sylvestris Flower Extract (Mallow), Lilium Candidum Bulb Extract (Lily), Lactobacillus/Eridictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandiflorum Flower Extract, Serica Soie (Silk), Tocopherol Acetate, Retinyl Palmitate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Bisabolol, Silica, Alumina, Isohexadecane, Polydimethylsiloxane/Polymethysilesquioxane Copolymer, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben. May Contain: Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Bismuth Oxychloride (CI 77163), Zinc Oxide (CI 77947).

Dobry ale czy najlepszy?

Wersja podkładu do skory normalnej napewno jest lżejsza niż do mieszanej przez co nie kryje spektakularnie ale na codzień jak dla mnie wystarczająco. Matuje delikatnie co tez mi odpowiada. Utrzymuje się dość długo. Używam go codziennie i nie zauważyłam pogorszenia stanu skory. Jest Ok ale chyba nadal będę szukać podkładu idealnego o ile taki wogole istnieje :)

Super podkład

Używałam go jak miałam spore problemy z cerą. Jak dla mnie świetnie ukrył wszelkie niedoskonałości na twarzy i utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Super się rozprowadzał na twarzy. Jedyny minus za opakowanie wolę jak podkład jest w tubce.

Uwielbiam

Ten podkład jest mega! Nie mam z nim związanych żadnych rewelacji skórnych, nowych wyprysków itd. Producent zapewnia że utrzymuje się na skórze 24h. Nie wiem czy aż tyle ale u mnie cały dzień trzyma tak samo. Nic nie spływa, nie ściera się. Wystarczy naprawdę mało podkładu aby uzyskać porządany efekt. Krycie również ma dobre i do tego nie jest ciężki. Mam wrażenie że i tak skóra z nim oddycha. Zmieniam co jakiś czas podkłady żeby wypróbować, przetestować coś innego ale i tak do niego wracam. Jedyny minus to taki ze jak już jest końcówka podkładu to pompka nie wyciągnie reszty do końca ale to nie duży problem :)

Pozytywnie mnie zaskoczyły po 5 latach!!

Miałam kiedyś go ,ale chyba wersję dla skóry tłustej i wydaje mi się ,że ta wersja dla skóry suchej zdecydowanie lepiej leży na mojej skórze.
Nie wiem czy marka zmieniła coś w formule czy po 5-ciu latach moja skóra się zmieniła,ale czuję,że ten podkład nie jest taką maską jak jego poprzednik.
Owszem jest bardzo kryjący,ale zupełnie nie czuję go na skórze w ciągu dnia.
Do tego teraz miałam wersję z pompką,co również jest zdecydowanie wygodniejsze.
Często można spotkać w internecie do 20 zł ,co jest świetną okazją jak na tak długo trwały podkład.
Myślę ,że jeszcze do niego wrócę.

Cześć kolego

Zdecydowanie się zakolegujemy. To podkład z założenia dla osób o suchej lub normalnej cerze, ja mam cerę mieszaną, a lubię go od pierwszego użycia. Faktycznie jest lekki, łatwo i przyjemnie się rozprowadza, nie robi maski, a długo się trzyma. Kolorystyka mi mega odpowiada, zapach subtelny. Nosz kurde, ciężko się doczepić czegokolwiek. Stosuję codziennie i mi odpowiada. Nie jest mocno kryjący, jest naturalny. Muszę się zastanowić czy będzie może moim nowym ulubieńcem...?

Strzał w 10

To podkład, którego szukałam. Delikatna, lekka konsystencja, łatwo rozprowadza się na skórze twarzy. Delikatnie kryje nie powodując efektu maski. Utrzymuje się przez wiele godzin. Nie wysusza skóry.

zdecydowanie godny polecenia

Stosuje go od kilku lat i na dany moment nie ma dla mnie odpowiednio dobrego podkładu, który mógłby go zastąpić. Jest bardzo trwały i ma szeroką gamę kolorów. Jedyną wadą jest, że delikatnie zapycha pory, ale przy odpowiednim demakijażu nie powinno to mieć większego znaczenia.

Ulubiony

Bardzo lubię ten podkład. Stosuje go już od lat i zużyłam kilka buteleczek, ciężko mi policzyć. Lubię go głównie ze względu na dobre krycie jednak mimo wszystko uzyskuje się naturalny efekt. Otrzymuje się wyrównanie kolorytu skóry i wygładzenie. Podkład ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, przez co na lato mogę wybrać nieco ciemniejszy odcień. Ogólnie jest bardzo dobry i zdecydowanie kupię ponownie.

Podklad

Używałam naprawdę wiele podkładów, ale ten skradł moje serce całkowicie. Idealnie kryje niedoskonałości, jest długotrwały i nie daje efektu maski. Super ! Polecam !

W porządku

Na wstępie muszę przyznać, że nie jestem fanką podkładów. Stawiam raczej na kremy BB o delikatnym kryciu i wyrównaniu kolorytu skóry. Jednak są takie momenty gdy jednak potrzebowałam czegoś na większe wyjścia. Zachęcona dobrymi opiniami zakupiłam ten podkład Revlon dla cery suchej/normalnej.

Podkład zamknięty w szklanej buteleczce z pompką. Jest to wygodny i higieniczny sposób aplikacji. Sam produkt ma dość ciężka i gęsta konsystencję ale dobrze rozprowadza się na twarzy. Podkład na twarzy trochę zmienia kolor, muszę stwierdzić, że dla mnie za bardzo wpadał w złote, wręcz pomarańczowe tony. Jednak sprawdzał się w porządku przez parę godzin, nid rolował się. Jednak po tych kilku razach odkryłam, że jednak podkłady to nie moja bajka, a sam produkt powędrował do koleżanki.

Revlon colorstay

Podkładu Revlon Colorstay używam od dobrych kilku lat. Nawet jeżeli próbowałam czegoś nowego, zawsze wracałam do niego. Duża gamą kolorystyczna, oraz trwałość, a wytrzymałość na skórze bez porównania do innych produktów. Niestety zauważyłam, że po zmianie wersji podkład bardzo ciemnieje. Nie wiem czy zmieniła się także znacząco formuła, ale wcześniej nie zaobserwowałam tego efektu. Odcień Buff przez długi czas był dla mnie idealny, a teraz po nałożeniu oksyduje w stronę lekkiego pomarańczu..

Trochę słabszy od brata do cery tłustej/mieszanej!!

Podkładu uzywam naprzemiennie z wersją do cery tłustej/mieszanej.
Na pewno jest lżejszy i ma mniejsze krycie choć mnie zadowala.
Używam nr. 220 ciemniejszy odcień o raczej różowych tonach.
Mimo że mam cerę mieszaną to ten podkład ładnie ją matowi na długie godziny bez używania pudru matującego.
Nie wchodzi mi w zmarszczki i ładnie wygładza fakturę skóry.
Jest trwały ale po 8 godzinach zaczyna się rolować i jest raczej nie do poprawy jak byśmy chcieli doklepać trochę produktu to odkleja się i tworzy dziury trzeba już wtedy zmyć i nałożyć jeszcze raz.
Mnie nie zapycha, nie pogarsza stanu mojej cery nic mi się od niego nie dzieje złego.
Odporny na wodę przetrzyma deszcz w nienaruszonym stanie.
Polecam każdemu wypróbować tym bardziej że cena w drogeriach internetowych jest śmiesznie niska jak za taką jakość bo jest to jeden z lepszy podkładów na rynku nadających się dla każdego typu cery.