Bambi Baby, Szampon i płyn do kąpieli dla dzieci 2 w 1

Bambi Baby, Szampon i płyn do kąpieli dla dzieci 2 w 1

2w1 szampon i płyn do kąpieli przeznaczony do mycia i pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Delikatna formuła pozwala na codzienne bezpieczne użycie kosmetyku.
Wyjątkowo delikatne składniki aktywne sprawiają, iż kosmetyk przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszego miesiąca życia. Kompilacja dwóch kosmetyków w jednym zapewnia komfort podczas kąpieli. Nowoczesne opakowanie typu „easy one click” ułatwia precyzyjne dozowanie.

jest niezbyt

Niestety zgodzę się z przedmówczynią, szampon, płyn jest tłusty, nie zmywa się dobrze, dla dziecka się absolutnie nie nadaje. Sama ze swoich włosów również nie mogłam się go pozbyć.

kiepsko

Rozczarowanie. Płyn, który dolany do wody się niemal nie pieni. Ma jakby tłustą konsystencję, więc do mycia włosów również się nie sprawdził. Sprawił, że włosy były nieświeże od razu po umyciu. Jako żel też kiepsko, bo ma bardzo rzadką konsystencję przez co przelewa się przez palce i bardzo traci na wydajności.
Pachnie intensywnie, migdałowo. W składzie na drugim miejscu SLS co niestety moja skóra czuje. I na nic się zdaje tłusta konsystencja, bo od razu po prysznicu muszę łapać za balsam. I jak w tym umyć dziecko? Ja bym się nie odważyła.

Opakowanie wygodne, szata graficzna ma swój urok. Cena ok, dostępność też. Ja już jednak podziękuję.