Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Powder Makeup SPF 10 (Podkład w kompakcie)

Cena PLN 135.00

Podkład w kompakcie, może być używany na mokro i na sucho. Produkt zapewnia mat i dobre krycie. Łatwo się nakłada i dobrze trzyma się skóry, nie zmienia koloru w ciągu dnia. Nadaje się do poprawek, wygładza optycznie skórę, nie wysusza. Do wszystkich rodzajów cer. Pochłania sebum, produkt beztłuszczowy, bezzapachowy, testowany dermatologicznie, niekomondogenny. Dostępny w wielu odcieniach.

Filtry
mocne
w kompakcie

Było, minęło :)

DZIAŁANIE, ZASTOSOWANIE
Puder zakupiłam w najjaśniejszym kolorze (odcień Ecru 1N2 ), który mimo wszystko okazał się lekko za ciemny. Zaczynając od plusów &#8211; matował, makijaż trzymał się cały dzień, nie uczulał, nie zapychał. Krycie - średnie, ale nie najgorsze. Jak na razie- całkiem nieźle, jednak okazało się ze łatwo można sobie zafundować piękną maskę na twarzy, podkreślając zarówno obecność pudru jak i wszystkie możliwe suche skórki.

ZAPACH
Mdły, chemiczno-pudrowy.

OPAKOWANIE
Produkt znajduje się w solidnej, plastikowej puderniczce z lusterkiem, bez osobnej przegrody na aplikator/gąbeczkę. Opakowanie (jak na produkt od EL) wygląda dość tandetnie, złote akcenty ze środka puderniczki szybko się ścierają, przez co samo opakowanie wygląda nieestetycznie. Co do trwałości samego plastiku &#8211; puder spadł mi kilkanaście razy a nie pokruszył się, wiec pod tym względem opakowanie prezentuje się nienajgorzej (estetyka -, trwałość +) Sama gąbeczka do nakładaniu produktu nie była zbyt rewelacyjna, szybko się niszczyła i wyglądała paskudnie :)

WYDAJNOŚĆ
Przy stosowaniu go jako pudru wykańczającego zeszło mi pół opakowania (ok. roku), później znalazłam znacznie lepsze i nieco jaśniejsze produktu do twarzy a puder EL został ze mną jako delikatnie brązujący produkt którego wykończyłam w następne pół roku.

DOSTĘPNOŚĆ
Drogerie i sklepy internetowe oraz sklepy stacjonarne Estee Lauder i drogerie Douglas.

CENA
Na dzień dzisiejszy nie dałabym za 16g. tego pudru więcej jak 80zł, ponieważ nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: cały 2011rok i połowa 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jest ok.

Kupiłam na kiermaszu, potrzebowałam czegoś do torebki do szybkich poprawek w ciągu dnia. Mam kolor 36 Sand taki sam jak fluid. Zółty bez przebijania różowości.
Moja cera w warunkach biurowych czyli sztuczne oświetlenie+klima uwielbia się błyszczeć w strefie T. Pod koniec dnia zwykle nie ma śladu po moim makeupie. Wszystko znika i wchłania się.
Puder dobrze matuje, szybko odswieża makijaż, całość trzyma się bez zarzutu do końca dnia
Jednak w moim odczuciu jest to produkt dość cieżki i kryjący, jeśli mamy duże problemy z cerą tzn sporo do ukrycia to polecam, ale jeśli kwestią jak w moim przypadku jest samo błyszczenie jest to zbyt ciężki paździerz szczególnie na lato.
Chyba lepiej i taniej jest zakupić bibułki. Przypuszczam, że zimą lub w gorszej kondycji mojej cery będzie wybawieniem.
Nakładam go pędzlem gdyż dołączona gąbka tworzy maskę. Opakowanie, wydajność i konsystencja jak najbardziej na plus.
Całość na 4.

Używam tego produktu od: dwóch msc

dla mało wymagających cer

Bardzo dobry podkład dla tych co nie lubią fluidów, podkładów płynnych.
Pięknie ujednolica, matuje, twarz jest taka aksamitna. Dość szeroki wybór kolorów, z odcieniem trafiłam idealnie (2N2 Fresco 01 - jasny, ale nie najjaśniejszy, wpadający w neutralny beż). Bardzo wydajny, nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam, a denka nie widać.
Napisałam, że matuje owszem, ale nie na długo, przynajmniej w moim przypadku - mam cerę tłustą, a nawet bardzo tłustą i wszystko ze mnie spływa prędzej czy później (ale raczej prędzej:) ). Dlatego nie traktuję tego jako wadę kosmetyku, bo tym sposobem wszystkie kosmetyki kolorowe byłyby bublami :)
Krycie jest raczej lekkie/średnie - ten podkład sprawdzi się w przypadku cer bezproblemowych lub raczej z niewielkimi niedoskonałościami. U mnie nie sprawdza się tak dobrze przed okresem, kiedy cerę mam nieco gorszą (z krostkami, plamkami).
Opakowanie jest trochę tandetne jak na Estee Lauder - taki plasticzek.
Nie sprawdzałam jaki efekt jest przy nakładaniu na mokro, być może mocniej matuje.

Ideał dla zabieganych

Ten puder jest wręcz idealny dla osób bardzo zabieganych, z deficytem czasu, w szczególności dla matek, które muszą ukryć niedostatki snu i muszą zrobić to migiem,jeśli nie chcą by syrena alarmowa w postaci dziecięcia rozdarła się jeszcze głośniej:D
Nakładanie jest bezproblemowe, można to zrobić pędzlem, dołączoną gąbeczką, bez obawy, że będą jakieś smugi, plamy itp.Masz cienie pod oczami, plamy na twarzy, wypryski??To już nie problem, szybki ruch ręką, a te problemy znikają-krycie jest świetne.Boisz się, że produkt spłynie,zetrze się?Bezpodstawnie!-jest bardzo trwały:)
Nie polecam jedynie stosowania go na podkład Double Wear,lub inne ciężkie podkłady, bo można sobie zrobić maskę.Według mnie ten puder jest już sam w sobie podkładem.Plusem te z jest spory wybór naturalnych odcieni-każdy coś znajdzie.Zapach jest raczej neutralny-nie przeszkadza.Puder starcza na bardzo długo:)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno-już prawie koniec

Efekt maski gwarantowany

Puder dobrze kryje więc daję jedną gwiazdkę, natomist stosowany na podkład Double wear tworzy efekt maski. Warto kupić jaśniejszy kolor, ponieważ ciemnieje po nałożeniu. Moja suchą skórę wysuszał więc nie zdecydowałabym się na ponowny zakup.

można wypróbować

ja go używam na wykończenie makijażu i tu sprawdza się dobrze, ale nie rewelacyjnie. nakładam go pędzelkiem na moją tłustą cerę.

plusy: ładne opakowanie. jest bardzo wydajny. matowi

minusy: matowi, ale nie na strasznie długo, trzeba poprawiać w ciągu dnia kilka razy.

bardzo kryjący

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że puder moze miec takie krycie. Zaskoczył mnie.

+ idealny do poprawek w ciagu dnia
+ kryje niedoskonałości
+ jest wydajny
+ porzadne, eleganckie opakowanie, dwa razy upadl nic mu sie nie stalo
+ na dlugo matuje

uwielbiam

Moja cera:
trądzikowa
liczne przebarwienia i blizna
sucha
jasna

Plusy:
- wspaniale kryje (najlepiej ze wszystkich testowanych pudrów w kamieniu),
- nie zapycha,
- duży wybór kolorów (niestety w Polsce jak zwykle ubogi)
- bardzo trwały. Nawet róż czy rozświetlacz wytrzymują na nim do wieczora.

Podkład double wear plus puder double wear i każda paskuda na mojej twarzy ukryta. Duet idealny i co najważniejsze nie tworzy maski :-)

Cena wysoka (o ile dobrze kojarze to około 180zł, poprawcie mnie jeśli się mylę).

Używam tego produktu od: niedawna

REWELACJA

Cena poraża... ale,

+ świetnie dopasowuje się do mojej mieszanej cery,
+ w sytuacjach kryzysowych (niektore miejsca na skórze przesuszone) aplikacja z lekką zmoczoną gąbeczką załatwia sprawę w 100%
+ skóra jest jedwabista i nie ma efektu maski
+ ujednolica pigment
+ długo utrzymuje się efekt matowego wykończenia
+ świetnie nadaje się jako baza pod cienie

Używam tego produktu od: 9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i będą kolejne

SZAŁ PAŁ

Kurczaki to miłość po grobowa deskę :) zakochaliśmy sie w sobie ze wzajemnością on jest po prostu cudowny : matowi, kryje, starcza na all day i do tego mnie osobiście &quot;zaspokaja&quot; na prawie 8 miesięcy tak wiec nie jest mi szkoda wydać tyle kasy wiedząc że starczy na tak długo . Używa tego produktu 5-6 razy dziennie ponieważ jestem uzależniona od matowego i przypudrowanego face, dziewczyny naprawdę wam polecam i na bank nie będzie to kasa wyrzucona w błoto :)

pieknie:)

uzywam mineralow wiec mam porownanie do tego typu produktow:
-krycie na plus, od sredniego do mocnego (stosuje na sucho)
-trwalosc (wytrzymal cale wesele (solo)
-nie zapycha porow
-wygodne uzycie (lepiej niz mineraly,gdyz sie nieobsypuje wkolo)
-minus za kolorystyke i niezrozumiale dla mnie oznaczenia , ja mam 2w2 rattan i wolalabym ciut jasniejszy

Używam tego produktu od: MIESIACA

najlepszy puder prasowany!

kupiłam ten puder na lotnisku ze 3 lata temu. on się NIGDY nie kończy!

jest najlepszym produktem w swojej kategorii, można go stosować na mokro i zachowuje się jak podkład.

+ nie robi maski
+ b.wydajny
+ładne eleganckie opakowanie z lusterkiem (choć po 3 latach już nie działa &quot;zawias&quot; i puzderko się otwiera)
+trwały
+zapach neutralny
+absolutnie wart swojej ceny (ok 120-130 zł)