Charmine Rose, Hand Life, Shea Lipid Cream (Krem do rąk z masłem shea)

Charmine Rose, Hand Life, Shea Lipid Cream (Krem do rąk z masłem shea)

Chroni i regeneruje zniszczoną skórę dłoni, przywraca miękkość oraz elastyczność.
Przeznaczenie:
• skóra dłoni narażona na wysuszenie
• skóra przesuszona i zniszczona w wyniku działania niekorzystnych czynników zewnętrznych (środki myjące, promieniowanie UV)

Opis działania:
• natłuszcza i nawilża
• regeneruje skład lipidowy naskórka
• chroni przed przesuszeniem
• poprawia miękkość i elastyczność skóry
• chroni przed przedwczesnym starzeniem się dłoni

Składniki aktywne:

z pompką
krem
100 – 250ml

Miłość od pierwszego wchłonięcia

Zacznę od tego, że najważniejszym kosmetykiem w moim codziennym użyciu są produkty nawilżające. To dzięki nim możemy "zatrzymujemy czas". Nie ruszam się nigdzie bez kremu do dłoni. W swoim, życiu przetestowałam wiele różnych produktów i ten krem zajmuje 1 miejsce (dzieląc go z jeszcze jednym fantastycznym kosmetykiem z tej kategorii).
A więc:
Zalety:
- 100% nawilżenia po nałożeniu (nie trzeba go aplikować z dużą częstotliwością, bo efekt utrzymuje się do kolejnego mycia dłoni)
- idealna konsystencja
- opakowanie z dozownikiem (idealne do użytku w domu i w pracy)
- pojemność w 2 wariantach 100ml i 200ml
- wydajność
- cena adekwatna do skuteczności
Wady:
- zapach ma bardzo ładny, ale jak dla mnie mógłby być mniej intensywny

Ultralekka, a zarazem bogata formuła

Krem ten trafił do mnie poniekąd przez przypadek i muszę przyznać, że chciałabym, by takim przypadków było jak najwięcej.

Produkt zamknięty jest w tubie z dozownikiem. Kosmetyk ma nieziemski, słodki zapach masła shea, który utrzymuje się długo na skórze. Dzięki lekkiej formule szybko się wchłania, nie doprowadzając do zwiększonej potliwości dłoni.

Po użyciu ręce są wyraźnie nawilżone, a naskórek zmiękcza się już po kilku aplikacjach. W moim przypadku krem sprawdził się w ratowaniu dłoni przed skutkami mrozu i ostrego wiatru. Przy regularnym stosowaniu ręce przestały się przesuszać, skóra była wyraźnie ukojona, niestraszne były jej czynniki atmosferyczne czy kontakt z domową chemią.

Jedyną wadą produktu jest jego tubka. W dozowniku krem zasycha, przez co czasem przed wydobyciem kremu trzeba wydłubać z atomizera zaschniętą skorupkę.

W mojej opinii jest to jeden z lepszych kremów do rąk, jakiego miałam okazję używać. Jego cena jest jak najbardziej stosowna do jakości, zwłaszcza, jeśli weźmiemy dodatkowo pod uwagę jego dużą wydajność.

Przydzielam w pełni zasłużony komplet gwiazdek.