Jantar, Odżywczy krem do rąk z esencją bursztynową i złotem

Jantar, Odżywczy krem do rąk z esencją bursztynową i złotem

Kobiety pragną emanować swoim pięknem, Jantar DNA REPAIR jest tajemnicą ich młodego wyglądu, pielęgnacją aktywizującą procesy odnowy skóry, dzięki mocy kamieni i metali szlachetnych.

Odżywcza formuła anti-ageing poprawia sprężystość skóry i przywraca jej naturalnego piękno. Krem jest dla dłoni niczym złote rękawiczki, pozostawia lekki film ochronny zapewniając efekt aksamitnie miękkich i gładkich dłoni.
Składniki aktywne:
- Esencja bursztynowa - stymuluje mechanizmy naprawcze w skórze, dodaje jej energii i poprawia witalność
- Złoto koloidalne- pobudza skórę do syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia
- Energisome Q10- wykazuje właściwości regenerujące i odmładzające na skórę

kremy do rąk
zapachowa
z pompką
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

Złoto dla kremu do rąk Jantar

Krem do rąk firmy Jantar zamknięty jest w małej buteleczce o pojemności 100 ml. Dozowany za pomocą pompki co jest niewątpliwie największym plusem produktu. Już jedna "pompka" wystarcza na całą aplikację. Dobrze sprawdzi się w podróży.
Zapach kremu lekko perfumowany przypominający mi lekko kwiatowe perfumy, nie mdły a za to bardzo przyjemny dla nosa. Obecność pompki jest zdecydowanym plusem jeśli chodzi o aplikację produktu. Po nałożeniu czuć taki lekki film ochronny, co daje efekt wygładzonych i miękkich dłoni niczym po nałożeniu bawełnianych rękawiczek. Po kilku nałożeniach poczułam, że skóra moich rąk jest o wiele bardziej odżywiona, wygładzona i ładnie pachnie. Mam problem z suchymi kostkami na rękach z którymi ten bursztynowy krem do rąk poradził sobie wyśmienicie. Rekomendowałabym go dla osób z suchą skórą i w okresie jesienno-zimowym właśnie że względu na obecność ochronnego filmu na skórze, który w okresie letnim może być problematyczny.

Luksus w zasięgu ręki.

Krem do rąk marki Jantar wzbudził na samym początku moje mieszane uczucia, pomyślałam jak firma produkująca produkty do włosów może mieć u siebie krem do rąk a tu niespodzianka i krem jest rewelacyjny. Opakowanie zawiera pompkę która precyzyjnie odmierza ilość kremu.Produkt spokojnie można zabrać ze sobą wszędzie bez obaw że będzie zniszczony. Zapach jest bardzo delikatny, przyjemny, kobiecy, delikatnie perfumowany. Skóra jest mocno nawilżona , delikatna , miękka i cudownie jedwabista. Produkt wchłania się błyskawicznie czym nie brudzi ubrania. Konsystencja jest delikatna a produkt niesamowicie wydajny. Mój numer 1 ❤️

średniak

Bardzo fajne opakowanie, zapach i konsystencja. Ale co z tego jeżeli sam krem nie daje spektakularnych efektów. Może i odżywia skórę, nie jest po nim bardzo wysuszona. Ale wchłania się niemiłosiernie długo i pozostawia lepką warstwę, czego nienawidzę. Lubię firmę Jantar i właśnie ze względu na to go kupiłam, miałam nadzieję na dobry krem ale ten nie bardzo im się udał.

Krem, który nie przyniósł korzyści

Krem mieści się w estetycznej i wygodnej buteleczce z pompką. Pompka nie zacina się i działa sprawnie. Krem pięknie pachnie. Zapach długo utrzymuje się na dłoniach. Umila aplikację. Konsystencja jest bez zarzutu. Jednak na tym kończą się zalety tego kremu. Niestety nie wchłania się on zbyt dobrze, a do tego lepi się. W żaden sposób nie poprawia kondycji skóry. Nawilża tyle o ile. Nie radzi sobie z odżywieniem. Wychodzi na to, że moje dłonie nie polubiły się z tym kremem. Szkoda - wiązałam z nim duże nadzieje, bo ma dobre opinie.

bardzo fajny krem

???? wygodne opakowanie z pompką, łatwa aplikacja
???? delikatny, przyjemny zapach
???? konsystencja zwarta, szybko się wchłania i nie lepi się
???? po użyciu dłonie są ożywione, wygładzone i zregenerowane
Jestem zadowolona!

bursztynowe niebo

Cudo dla rąk! Odżywczy i nadający miękkość dłoniom. Już po kilku aplikacjach kremu można odczuć różnicę w dotyku dłoni, które stają się lekkie. Dłonie są miękkie i delikatne - tak jak powinny być u każdej damy :)Dodatkowo bardzo szybko się wchłania. Krem ma właściwości regenerujące, które widać już po tygodniu używania. Ale nie to wszystko mnie w nim zachwyciło tak jak pompka ! Mogę w każdej chwili podejść i wycisnąć krem w sekundkę. Jestem miłośniczką kremów do rąk i jeszcze nigdy nie posiadałam kremu do rąk z pompką, który by w tak szybki czas zregenerował moje dłonie i nadał im lekkości i delikatności. Nie potrzebne są tu inne zabiegi dla dłoni. Zakochałam się od pierwszego spojrzenia :)

Krem do rąk Jantar

Jantar odżywczy krem do rąk z dodatkiem esencji bursztynowej oraz złotem koloidalnym - przyznam, że początkowo nie wzbudził mojego zaufania. Moje dłonie są bardzo przesuszone i uwrażliwione, zwłaszcza na produkty perfumowane. Produkt znajduję się w wygodnym opakowaniu w formie butelki z pompką o pojemności 100ml. Konsystencja jest lekka, szybko się wchłania oraz co jest dla mnie kluczowym efektem - pozostawia lekki film ( uczucie satynowego wykonczenia). Krem charakteryzuje się delikatnym zapachem oraz doskonałą wydajnością. Ten produkt to idealne rozwiązanie dla osób którym zależy na szybkiej aplikacji i długotrwałym efekcie odżywienia.

Jantar Krem do rąk

Jantar jako firma produkująca nie tylko kremy już dawno skradła moje serce więc zaczynając testować ten produktu podeszłam z wielką radością.

Na opakowaniu napisane jest, że krem do rąk z esencją bursztynową i złotem ma odmłodzić Nasze ręce. Zawarty w nim bursztyn stymuluje mechanizmy naprawcze skóry co w rezultacie daje młody i energiczny wygląd dłoni. Złoto koloidalne pobudza do syntezy kolagenu i spowalnia proces starzenia, zawiera także Q10 co daje efekt regeneracji i odmłodzenia.

Buteleczka jest bardzo poręczna i zmieści się do torebki, dużym plusem dla mnie jest pompka z dozownikiem co ułatwia aplikację na dłonie.
Zapach kremu jest bardzo ładny, słodkawy kojarzy mi się z kadzidełkiem.
Po rozprowadzeniu krem bardzo fajnie się wchłania i pozostawia dłonie nawilżone oraz gładkie w dotyku, efekt utrzymuję się bardzo długo.
Drugim takim wielkim plusem dla mnie jest fakt iż krem się nie klei, wiec bez chwili odczekania aż się wchłonie można robić co się tylko chcę.

Cudo :)

Odżywczy krem z Jantara to istne cudo. :) Moje dłonie po jego zastosowaniu były dobrze nawilżone i gładkie w dotyku. Niewielka ilość wystarczy na rozprowadzenie kremu na całych dłoniach, dzięki czemu będziemy mogły cieszyć się tym kremem bardzo długo. :) Duży plus za szybką wchłanialność i brak uczucia lekkości na skórze dłoni. Dla mnie jest też jeden malutki minus, a mianowicie trochę za bardzo intensywny zapach.

Bursztyn ma moc!

Wygodna aplikacja przy pomocy ładnego opakowania z pompką. Wystarczy niewielka ilość by ukoić suchą skórę. Gęsty krem, po nałożeniu tworzy lepką warstwę lecz po paru minutach się wchłania. Zapach obłędny. Dłonie po jego użyciu są gładkie, zregenerowane i nawilżone.