The Ordinary, Ascorbyl Glucoside Solution 12% (Serum z 12% witaminą C)

The Ordinary, Ascorbyl Glucoside Solution 12% (Serum z 12% witaminą C)

Cena PLN 59.00

Ascorbyl Glucoside Solution 12% - witamina C jest skutecznym przeciwutleniaczem, rozjaśnia koloryt skóry i zmniejsza oznaki starzenia. Poza tym witamina C jest odpowiednia w pielęgnacji cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym, jako składnik przeciwzapalny, poprawiający gojenie, uszczelniający naczynka, poprawiający stan bariery lipidowej skóry. Witamina C jest to składnik polecany do zastosowania w każdym wieku, zarówno dla osób młodych w ramach prewencji przeciwzmarszczkowej, jak i osób o cerze dojrzałej jako kuracja redukująca zmarszczki.
Działanie produktu:
stymuluje syntezę kolagenu, którego ilość spada wraz z wiekiem,
działa rozjaśniająco na różnego rodzaju przebarwienia,
zwiększa gęstość skóry właściwej, poprawia elastyczność skóry, spłyca drobne zmarszczki,
wspomaga gojenie, działa łagodząco i przeciwzapalnie,
wzmacnia naczynka krwionośne.

Kosmetyk ma ph wahające się między 6,0 a 7,0 nie zawiera olejów, alkoholu, silikonów, soi i glutenu. Jest wegański a podczas jego produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.
Uwaga: Chronić preparat przed działaniem promieni słonecznych.
Data ważności: 12 miesięcy od otwarcia.

naczynkowa, z przebarwieniami / defektami, normalna, tłusta, młoda, mieszana, dojrzała, sucha
bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
z pipetą
lekkie
Filtry
SPF <15
wybielające / rozjaśniające, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, na zaczerwienienia, nawilżające
serum

love love love

To między innymi ten produkt pomógł mi w walce z trądzikiem i przebarwieniami. Znacznie wpłynął na kondycję mojej ceny. Uwielbiam. Estetyczne opakowanie. Zużyłam już kilka buteleczek i na pewno będzie ich więcej.

Bez niego nie wyobrażam sobie poranka!

Zawarta w nim witamina C działa cuda !
Po kilku użyciach moja skóra stała się rozświetlona a koloryt wyrównany. W kolejnych tygodniach stosowania zauważyłam poprawę jędrności skóry oraz jej wygładzenie ❤️

Produkt jest dość rzadki, łatwo się rozprowadza i w całości wsiąka w skórę, nie pozostawiając filtra. Opakowany jest w szkło z bardzo wygodną pipetą.

Do tego jest bardzo wydajne ????

Kolejny raz przekonałam się, że The Ordinary wie co robi !

Super serum

Serum z 12% Witaminą C w formie glukozydu askorbylu zamknięte w małej wygodnej buteleczce z piętką, która umożliwia higieniczne wydobycie produktu.
Zdecydowanie jestem zwolenniczką właśnie takich buteleczek, ponieważ produkt wtedy wydobywa się przyjemnie i bezproblemowo
Za co pokochałam to serum:
-działa rozjaśniająco
-działa antyoksydacyjnie
- dzięki systematycznemu stosowaniu można zauważyć że serum wyrównuje koloryt skóry
-działa anti-aging
-serum jest delikatne, nie podrażnia skóry
-Nadaje piękny efekt naturalnego glow
-jest mega wydajne
Producent poleca ten produkt dla skór dojrzałych oraz z przebarwieniami ja bym doadała jeszcze cery pozbawione blasku, potrzebujące wyrównania kolorytu.
Po pierwszej aplikacji miałam lekkie mrowienie skóry, ale szybko minęło. Przy kolejnej już nie miałam tego uczucia

bez szału

Serum mnie nie urzekło. Ma postać lekkiego (rzadkiego), przezroczystego płynu, który ładnie się rozprowadza. Skórę, niestety, pozostawia lepką, a lepkość ta utrzymuje się przez dobrych kilka minut; mnie to uczucie przeszkadza,

Po zużyciu prawie całej buteleczki mogę powiedzieć, że nie zauważyłam rozjaśnienia, czy rozświetlenia skóry, choć trzeba przyznać, że bezpośrednio po aplikacji skóra na dekolcie pięknie odbija światło. Na twarzy nawet tego niestety nie zauważyłam.

Serum nakładane pod makijaż (przynajmniej mineralny) w żaden sposób go nie ułatwia, skóra wygląda tak sobie i mam wrażenie, że szybciej i mocniej się wyświeca (mam skórę z takimi tendencjami).

Jest nieźle

Fajna, lekka konsystencja, ładnie się rozprowadza. Szklane opakowanie z pipetą, co również jest na plus. Niestety nie rozjaśniło przebarwień. Raczej do niego nie wrócę, chociaż nie mogę powiedzieć że to zły produkt, po prostu nie sprawdził mi się tak dobrze jak na przykład Sesderma.

Lubię!

Podoba mi się! Nie jest to magiczne serum usuwające wszystko ale fajnie wspomaga pielęgnacje w gabinecie. Dodaje takiego glow. Używam 2-3 razy w tygodniu i zima to moje ulubionej serum.

Niespodziewany hit!

Szukałam serum ze stabilną formą witaminy C i postanowiłam kupić to z The Ordinary, ponieważ cena nie była aż tak wysoka jak w przypadku innych marek. Mam cerę naczynkową, mieszaną i co jakiś czas pojawiały się niedoskonałości. No właśnie - pojawiały - bo dzięki temu serum nie mam już tego problemu! Spodziewałam się po nim rozjaśnienia śladów potrądzikowych, rozjaśniania naczynek i zrobił te 2 rzeczy, ale dodatkowo wyrównał fakturę mojej skóry. Nie mam już tylu zaskórników, skóra jest bardzo gładka. I właśnie tego ostatniego się w ogóle nie spodziewałam, ale jakie pozytywne było to zaskoczenie. Większe efekty widziałam już po 2 tygodniach używania, jednak warto zużyć całe opakowanie i poczekać spokojnie na efekt. Używałam serum codziennie rano, oczywiście na koniec pielęgnacji obowiązkowy krem z SPF szczególnie przy witaminie C. Serdecznie polecam!!

bez zarzutu

DZIAŁANIE:
Na efekty serum trzeba poczekać, ja czekałam ok dwa miesiące. Serum całkowicie wyrównało koloryt mojej cery, wyeliminowało zaczerwienienia i spowodowało, że jest bardziej promienna. Przy czym chciałabym zaznaczyć, że nie miałam problemu z przebarwieniami wcześniej, tylko lekkimi zaczerwieniami spowodowanymi końcówką kuracji izotekiem. Jest to dobre serum, mam nadzieję na długotrwałe efekt po skończeniu jego użytkowania. Znam inne sera z wit C, które dawały natychmiastowe efekty ale nie były trwałe.
Zauważyłam, że nie kiedy serum lubi się mazać na mojej cerze, za bardzo nie wiem dlaczego ponieważ przez cały okres używałam tego samego hydrolatu.

WYDAJNOŚĆ:
Dla mnie jest ona standardowa jak wszystkie inne sera, zawsze wylewałam calą pipetę na cerę.

OPAKOWANIE:
Jest idealne, mamy kontrolę zużycia, niezawodną pipetę i ciemne, szklane opakowanie.

PODSUMOWANIE:
Dobre serum na którego efekty niestety trzeba sporo poczekać, ale warto!

Zdecydowana poprawa kondycji skóry naczynkowej

Kosmetyki marki The Ordinary wpadły mi w oko kilka miesięcy temu, szczególnie że były tak mocno polecane przez bliskie mi osoby. TO jest tak reklamowane że nawet bez tego pewnie prędzej czy później ich kosmetyki wpadły by w moje dłonie. Po dokładnej lekturze poradnika od TO zdecydowałam się między innymi na serum z witaminą C.

Obecnie jestem w połowie drugiej butelki serum. Jedna butelka wystarczyła mi na ponad dwa miesiące stosowania dwa razy w tygodniu (dodatkowo stosuję serum z kwasem hialuronowym), na noc, a nie żałowałam go sobie na jednorazowe użycie. Serum jest więc bardzo wydajne, a cena adekwatna do wydajności.

Serum jest zamknięte w szklanej butelce z pipetą. Jest to bardzo higieniczna oraz wydajna opcja. Ja nakładałam serum najpierw na dłonie a dopiero potem aplikowałam je na twarz. Zawsze robiłam to po dokładnym oczyszczeniu twarzy oraz porządnej tonizacji. Polecam nakładanie kosmetyku na porządnie nawilżoną twarz – czy to tonikiem, czy hydrolatem (w moim przypadku sprawdziły się obie opcje), a następnie jeszcze zanim twarz wyschnie, aplikację kremu.

Kosmetyk ma kleistą, ale zwartą konsystencję, wobec tego nakładany w niedużych ilościach na dłonie, nie ucieka z nich i nie rozlewa się na boki. Trzeba jednak uważać bo jeżeli rozleje się na szyjce butelki, bardzo szybko zasycha, co może sprawiać trudności przy następnym odkręcaniu butelki. Serum jest bezzapachowe.

A teraz moje ulubione, czyli działanie. Do tej pory moją wielką zmorą był kolor mojej skóry jako że mam cerę naczynkową, tym bardziej że mam bielactwo na całej twarzy. Bladość jeszcze bardziej podkreślała popękane naczynka i tendencję do zaczerwienienia. Po ponad trzech miesiącach stosowania zauważyłam że serum pozytywnie wpłynęło na kondycję mojej cery. Rano wita mnie w lustrze po prostu blada twarz, a nie twarz czerwona jak świeża truskawka. Koloryt skóry jest wyrównany. Do tego serum zdecydowanie koi i łagodzi wszelkie podrażnienia, co było widać na bieżąco, tak samo jak szybkość gojenia wszelkich ranek oraz usuniętych niedoskonałości. Kosmetyk bardzo mocno wpłynął też na powstawanie nowych – tutaj zauważyłam różnicę głównie jeśli chodzi o zaskórniki do których miałam dużą tendencję głównie wokół ust oraz na czole.

Dla mnie to zdecydowany KWC, z którego na pewno szybko nie zrezygnuję. Bardzo polecam posiadaczkom cer naczynkowych. Warto stosować regularnie i poczekać chwilę żeby zobaczyć wspaniałe efekty.

Serdecznie polecam

Serum z witaminą C to jeden z takich kosmetyków które dają efekt wyraźnie i szybko....a takie kosmetyki lubię (myślę że jak większość z nas)

To serum jest super. Ma dobrą cenę i robi co ma robić nie gorzej niż sera za 400 złotych.

Skóra jest rozjaśniona, promienna, lekko złuszczona. Skóra też jest ciut przesuszona dlatego warto pamiętać żeby nie nakładać serum solo .

Ja nakładam je na noc, calutką jesień i zimę. Taka kuracja sprawia w moim odczuciu że moja skóra wygląda po 30 stce lepiej niż np 4 lata temu. Jestem głęboko przekonana że jednym z głównych udziałowców była witamina C i to serum właśnie.

Fajny sposób żeby zacząć przygodę z witaminą C

Postanowiłam wreszcie skusić się na jakieś serum z wit C z TO, a to miało najwyższe dostępne w Pigmencie stężenie.
Nie mam już tak dużych przebarwień jak kiedys (przeszłam liszajec zakaźny, który zostawił mi sporo tego na twarzy), ale jakieś są. To serum pomaga mi się ich do końca pozbyć. Poza tym ładnie rozjaśnia cerę i dobrze nawilża. Stosuje je rano (oczywiście z filtrem), wieczorem zamiast niego daje Buffet i Retinol i to jest świetne połączenie. Serum świetnie dba o poziom nawilżenia skóry, jest też bardziej wypoczęta i rozjaśniona. Mam nadzieję, że wpłynie też na włókna kolagenowe.
Serum zawiera wolno, ale za to doglebnie działającą pochodna witaminy C. Na efekty trzeba poczekać, w moim wypadku dłużej niż miesiąc, ale może jak się go stosuje rano i wieczorem, jest lepiej.
Przy serum c-ferulowym z Yoskine bylo dokładnie tak samo - rozjaśniał przebarwienia, ale po czasie.
Serum wchłania się szybko, chociaż wydaje się dość tluste. Nie zostawia filmu, nadaje się pod makijaż. Jest też bardzo wydajne.
Być może to kwestia tego, że u mnie już mało ktory kosmetyk robi ogromną różnice, ale to nie jest serum dające efekt wow. Natomiast jest bardzo solidnym zawodnikiem

Przyjemny produkt

Jestem zakochana w serum30% z TO, które zakupiłam po 12% ale musze przyznać, że dla wielu drugi produkt będzie znacznie bardziej odpowiedni. Nie daje efektu WOW, ale zadowala. Ładnie rozjaśnia i nie zapycha. Także nie wysusza i ma przyjemną do aplikacji konsystencję. Forma pipety tez jest super rozwiązaniem. Nadaję się pod makijaż i jest w super cenie.