Elie Saab, Girl of Now EDP

Średnia ocena: 4.88/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.95/5

zobacz więcejzwiń

Woda perfumowana Girl of Now to pierwszy zapach z nowej linii marki Elie Saab.
Girl of Nowto zapach dla nowoczesnej dziewczyny - radosnej, aktywnej, otwartej, spontanicznej. Stanowi idealne dopełnienie jej stylu - barwnego, niebanalnego, nieco szalonego, ale zawsze pełnego wdzięku i elegancji. W owocowej nucie głowy dominują gruszka i mandarynka z domieszką prażonych pistacji. W sercu zapachu tętnią akordy kwiatu pomarańczy z dodatkiem delikatnych nut jaśminu i magnolii, wzbogacone gorzką esencją migdałową. W bazie kompozycję wzmacniają paczuli i fasola tonka z subtelnymi akcentami mleka migdałowego i kaszmeranu. Wodę perfumowaną Girl of Now wyróżnia także piękny flakon, przy szyjce zdobiony pastelowo-błękitnymi aplikacjami, charakterystycznymi dla wieczorowych kreacji Elie Saab, zwieńczony perfekcyjnie zharmonizowaną złotą nakrętką.

<50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

marcepan

i tak oto zostałam znokautowana perfumami od Elie Saab'a. przyznam, że skrzywiłam się. GoN to głównie migdały, marcepan okraszony szczyptą pomarańczy, pistacje. i to wszystko w tonie cukru, w lukrze. zapach mocny, ciepły, otulający, duszący, ogoniasty. czuję jakieś połączenie z Anais, Anais, trochę z muchozolem. nie jest to żaden świeżak. jest to zapach wesoły, miły, prosty, na co dzień. nie widzę go na sobie, bardziej na mojej nastoletniej córce. jestem bardzo zdziwiona , że spod szyldu E.S. wyszło coś takiego.

Ciepłe, kobiece...

Na mojej skórze najbardziej wyczuwalny jest kwiat pomarańczy, mleko migdałowe, pistacje, kremowa tonka oraz drewno kaszmirowe. Dostrzegam podobieństwo do Jean Paul Gaultier Classique Essence. Nie jest to wierna kopia, lecz wspólny mianownik w postaci kwiatu pomarańczy, nut drzewnych i miodnej słodyczy. Girl of Now są delikatniejsze, z nutą pistacji. Ciepłe, kobiece i komfortowe.
Kolor płynu w rzeczywistości jest bursztynowy, flakon (90 ml) bardzo elegancki (prezentuje się lepiej niż na zdjęciu).
Polecam testy.

Slodki......cudowny....!!!!

Od kiedy powachalam tester zakochalam sie w tym zapachu !!
Musialam go kupic:)Uzywam tylko od wieksze go wyjscia.
Jak dla mnie cudowny kobiecy zapach.
Trwalosc oczywiscie bez zarzutu!!!
Jeden z moich ukochanych zapachow❤️

Girl of now

Zakochałam sie w tym zapachu już w momencie powachania próbki która otrzymałam przy okazji zakupu innego perfum .
Zapach,jest słodki ,uwodzicielski ,nieco ciężki,dlatego moim zdaniem najlepiej pasuje do miesięcy chlodniejszych .

Wodę perfumowaną GIRL OF NOW wyróżnia także piękny flakon, przy szyjce zdobiony pastelowo-błękitnymi aplikacjami, charakterystycznymi dla wieczorowych kreacji Elie Saab, zwieńczony perfekcyjnie zharmonizowaną złotą nakrętką. Jest poręczny, a pompka dozuje idealna ilość.
Perfumy są w trwałe, nawet na drugi dzień można je poczuć na ubraniu.

Redefinicja

Girl of Now była prezentem.
Trwała faza absolutnej wierności Chloe L’Eau de Chloe.
Byłam sceptyczna wstosunku do wszystkiego, co nimi nie było.
Girl of Now to taka specyficzna influencerka.
Nie pokazuje tego, co naprawdę lubi, tylko to co jest IT.
Czyli tak naprawdę nie ma stylu.
Zapach Saab go ma.
W wymiarze flakonu trochę kojarzy mi się z Daisy Marca Jacobsa.
Trzeba powiedzieć, że takie porównanie to komplement dla flakonu Daisy:)
Girl of Now ma piękny bogaty i w jakiś sposób szlachetnie wyważony flakon.
Na zdjęciu wydawał mi się przeładowany.
W rzeczywistości jest bardzo przemyślany.
Marcepan, wanilia, migdały.
Wszystko jadalne.
Nie lubię pachnieć, jak wyrób spożywczy, nawet ten najwyższej klasy.
I to jest magia tego zapachu.
Nuty jadalne są tu absolutnie wyczuwalne, alejest coś co uczłowiecza :) kompozycję.
Zapach jest ciepły.
Bardziej otulający niż ogoniasty.
Piękny na drugi, trzeci dzień na swetrze czy szalu.
W każdej fazie niebanalny.
W każdej fazie zaskakujący.
Girl if Now Saab to nie bloggerka modowa kupująca wąskie okulary, bo inne bloggerki (i siostry Hadid) je kupują.
To świadoma siebie dziewczyna, która nigdy nie przesadza z modą, a styl traktuje z dystansem.
Girl of Now otula, ale nie przyćmiewa.
Jest trwała, ale absolutnie nie męcząca ani migrenogenna.
Jest zapachem, który nie zamyka się w żadnym schemacie słodkie, jadalne etc.
Za to (i za flakon) chylę czoła.

Co za trwałość!

Jeżeli ktoś lubi pachnieć a la waniliowe ciastka to to jest to czego szuka :) Początek jest całkiem fajny, dla mnie kwiatowy, potem czuć słodką wanilię. Trzeba uważać przy aplikacji, bo ten zapach trwa i trwa. Psiuknęłam dosłownie dwa razu. Za jednym uchem i za drugim. Po godzinie wyszłam z domu i zapach był bardzo intensywny, po 6-7 godzinach wciąż je czułam wyraźnie.
Za trwałość nagroda, ale ten zapach nie dla mnie jest. Miałam serdecznie dość tej słodyczy.
Nie będę oceniała ich nisko, bo to po prostu nie mój typ perfum, rozumiem, że inni mogą być zachwyceni.

Używa produktu od: próbka

Młodsza siostra Olympei

Zadziwia mnie ostatnio odtwórczość zapachów. Naiwnie liczę na coś nowego, zaskakującego, nakręcam się opisami i... to już było. Zapach mocno zbliżony do Olympea Aqua. W Girl czuję dodatkowo migdał i całą tą słodkość stworzoną przez Paco w Olympea. Trwałość dość dobra, ogona brak. Zapach zarówno na dzień jaki i wieczór.

pistacje na marcepanie

Zapach otwiera się marcepanem z pistacjami. Lekko zawiesista nuta ale bardzo ładna. Następnie czuć kremową wanilię z lekkim akordem bitej śmietany. I tyle wystarczyłoby mi do szczęścia gdyż uwielbiam słodkie aż zawiesiste perfumy. W końcowych fazach robi się jednak rześko za sprawą aromatu ledwo dojrzałej mandarynki. Sprawia to że od całości nie bolą zęby. Kompozycja wycisza się gorzkim migdałem. Piękny zapach. Projekcja 10 godzin i zostawiają spory ogon