Avril Lavigne, Wild Rose EDP

Avril Lavigne, Wild Rose EDP

REKLAMA

To już trzeci zapach Kanadyjskiej piosenkarki. Reklamowany jako kobieca i ekscytująca mieszanka dojrzałych owoców i kwiatów.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, różowy grejpfrut, śliwka
nuta serca: Frangipani, kwiat pomarańczy, niebieska orchidea
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, creme brulee

<50ml

spoko :D

Zakupiłam 15 ml w promocji w Rossmannie nie znając zapachu bo nie było testera :D totalnie w ciemno. Ale zapach ma coś w sobie słodycz połączoną z jakąś goryczką, która powoli słabnie z czasem zostawiając po sobie pudrowy ogon. Odjęłam pół gwiazdki, bo mógłby być bardziej słodki jak dla mnie (ale ja jestem maniaczką zapachów typu &quot;gourmand&quot;), jednak podbicie creme brulee jest okej :D Ładna buteleczka, 15-stka idealna do torebki, więc wzięłam na próbę i być może do nich powrócę. Pierścionek, który dali gratis jest na mnie za duży :D ale już nie będę za to odejmować gwiazdek xD

Używam tego produktu od: dopiero zakupiony
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

intrygujące, ciekawe, coś w nich jest, ale...

W mojej kosmetyczce znajdują się te perfumy w wersji 30ml. Kupiłam je w przypływie szaleństwa, nie znając ich zapachu, wydając trochę ponad 100złotych. Długo zwlekałam z napisaniem coś o nich bo...nadal są dla mnie niejednoznaczne. Nie mogę się zgodzić, że są niezobowiązujące i dla osób lubiących słodkie zapachy. Po zaaplikowaniu ich są intensywne i uderzające do głowy. Nie przypominają rzadnych z moich ulubionych ciężkich zapachów, ale na początku po aplikacji odczuwam je właśnie jako ciężkie chociaż nie są pudrowe, a owocowe. Zapach szybko przeradza się w słodkiego grejpfruta (uwielbiam ten owoc, więc może dlatego dla mnie jest tutaj dominującym zapachem) i przez jakiś czas ten grejpfrutowy zapach dominuje by potem nieco się wyciszyć, stać się mniej natarczywym. Zapach jest intrygujący, używam go naprzemiennie z dwoma innymi, ale nie sądzę by mimo swojej jak dla mnie wyjątkowości stał się kiedykolwiek moim ulubieńcem. Perfumy te są słodkie ale niejednoznacznie można chwilowo wyczuć w nich jakąś nutkę cierpkości. Używając ich nie czujesz się zmysłowa i intrygująca...mimo tego, że właśnie takie mam co do nich odczucia, lekkiego niedopowiedzenia, tajemnicy. Czegoś w nich nie mogę zauważyć by je dookreślić do końca, mimo iż używam ich już od jakiś dwóch miesiecy może trzech. Ale jestem pewna, że to nie jest zapach będący banalnym, do koszuli, nie wypada się w niego ubrać chcąc być neutralna. Przez zapach przeziera jeszcze coś ciepłego i ostrego. Zapach bardzo fajny, ale nie dla osoby chcącej się komukolwiek przypodobać, a raczej takiej pewnej swojego charakteru.
Co do buteleczki, może jest i nieco kiczowata, dziwaczny kształt z zakrętką będącą jasnorózowawą różą. Ale mi się podoba, nie wieje nudą, nie straszy. Pomalowana w ombre u dołu coraz bardziej biała. Dość sympatyczna.
edt. 21.03.2015 Wczoraj usłyszałam pytanie od koleżanki : Czym tak ładnie pachniesz? Pachniałam nimi! I uwaga, uwaga! Oddaje to faktycznie moje uczucia co do nich. Z czasem coraz bardziej mi się zaczeły podobać, coraz lepiej na sobie je czułam, coraz bardziej lubię się nimi otaczać, co widać po tym, że 1/3 buteleczki jakoś magicznie znikło. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia ;). edt. 2. teraz znów mnie drażnią. wydaje mi się, że są okresy gdy je bardzo lubię i takie gdy muszę od nich odpocząć i nie mogę znieść ich zapachu.

Używam tego produktu od: dwa albo trzy msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonika 30ml

najlepszy z całej trójki

O ile Black Star kompletnie mi się nie podoba to Wild Rose jest moim zdaniem najlepszym zapachem od Avril. Nie jest taki ulepny, choć ma w sobie słodycz taką deserową , ale właśnie nie mdlącą. Róży nie ma w składzie, choć ja wyraźnie czuję dziką różę taką marmoladową, pocukrzoną. Czy kupiłabym flakonik ? Jeśli trafię w dobrej cenie to myślę, że tak. To fajny, niezobowiązujący zapach na dzień.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Cudowne!

Piękny, świeży, cudowny zapach dla wszystkich kobiet, które lubię delikatne i subtelne perfumy. Nadają się na każdą okazję, nie podrażniają skóry, a i buteleczka jest prześliczna i ładnie prezentuje się w łazience. Zapach utrzymuje się długo, nie otumania i wyzwala dobrą energię. Cudowne!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 mała buteleczka (15 ml), w trakcie większej (30 ml)

Piękny, delikatny, słodki i świeży :)

To już drugi perfum od Avril Lavigne, w którym się zakochałam. Jest słodszy i delikatniejszy niż Black Star, co czyni go idealnym zapachem na dzień, na słoneczne dni szczególnie. Jest to zapach który się nie nudzi, można go wąchać bez końca. U mnie zajmuje 1 miejsce ex aequo z Black Star. Kupuję te dwa perfumy na przemian i nie mogę znaleźć żadnego godnego następcy :)

Polecam :)

Kocham ten zapach :) Trafiłam na niego przypadkowo. Dostałam próbkę w prezencie przy zakupie innych perfumów. No i się zakochałam.. Urzekł mnie zapach, jest słodki, subtelny, romantyczny, można go wąchać godzinami :) Jest trwały, nie nudzi się. Dostałam za ten zapach wiele komplementów. Szybko je zużyłam, ponieważ byłam w nich zakochana. Są dość drogie, ja zakupiłam na allegro ;)

Ulubiony

Zapach bardzo ładny lekki troszkę słodkawy mogę go wąchać i wąchać ;)
Opakowanie i flakonik również mi się bardzo podoba.
gratis pierścionek ^^
trzyma się dość długo.Jak dla mnie nie ma minusów
Jest również wydajny

bardzo ładny zapach

ogólnie mi się podoba ;)

+ma śliczny flakonik
+bardzo ładny zapach
+jest wydajny
+dołaczony jest ładny pierścionek :)
+zapach długo się utrzymuje

po prostu ładny, nie zachwycający

Zapach - prezent. Czy udany, w miarę , nie jestem żadną tam fanką Avril,ale miałam styczność z całą trójką jej zapachów. Zapach jest ładny, jednak nie jest to mój żaden faworyt

flakon: jak dla mnie mocno kiczowaty , nie trzymam więc go na wierzchu

trwałość : tu też bez szału, 4 godziny maksymalnie, ale najgorzej też nie jest

zapach i skojarzenia : ładny, słodki, dziewczęcy. Pasuje na lato i cieplejsze wiosenne dni. Raczej na co dzień . Skojarzeń nie mam, mogę polecić go nastolatkom

Używam tego produktu od: paru msc

raczej nie

-Słaby zapach.
- przeciętny,
-jest słodki i duszący,
- bardzo banalny,
- płaski, nic się w nim nie dzieje,
-bardzo słaba trwałość, u mnie ok. 2 godzin.

Nie polecam, można umrzeć z nudów.

Używam tego produktu od: ok. roku

Słodko mdlący

Zapach nie jest zły, ale tez nie porywa . Jest bardzo słodki i duszący , jednocześnie dosyć banalny i pospolity. Dosyć krótko utrzymują się na skórze . Jest wiele perfum o podobnym zapachu. Forbidden Rose są o wiele ładniejsze i mają w sobie to coś.

Słodycz ;)

Delikatne kwiaty, trochę owocu i creme brulee! :)
Taki słodziutki zapaszek na dzień i fajny na lato, lekki
i słodki, ale nie za słodki, milusi :) nie zemdli was. Dostępny w Rossmanie. Kojarzy mi się ze słodkim, kremowym deserem w kwiatach i słodkich owocach. Mmm... :)
Ale nie jest lepszy od Black stara. Black star nadal pozostaje moim faworytem :)

Polecam dla fanek słodkich zapachów!

Ilość zużytych opakowań: 30 ml w trakcie