Eveline Cosmetics, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation to matujący podkład do twarzy. Nie obciąża skóry oraz nie zatyka porów. Po aplikacji cera oddycha oraz jest aksamitna w dotyku. Produkt ma lekką konsystencję oraz doskonale stapia się z cerą, minimalizując niedoskonałości. Utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Dzięki aplikacji pipetą można precyzyjnie kontrolować stopień krycia. Dobre nałożenie podkładu na twarz gwarantuje, że na skórze będą zakryte oznaki niewyspania oraz zmęczenia, a skóra będzie wyglądała na świeżą i promienną.

Podkład Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation nie zatyka porów oraz nie obciąża skóry dzięki jego lekkiej formule. Skóra oddycha, gdyż produkt okrywa twarz niczym druga skóra. Cera pozostaje aksamitna. Marka ta charakteryzuje się lekkością oraz idealnym stapianiem się z cerą.

Właściwości podkładu Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation:
- po aplikacji twarz wygląda naturalnie oraz nieskazitelnie,
- nie zatyka porów oraz nie obciąża skóry,
- zakrywa niedoskonałości,
- utrzymuje się na skórze do 24 godzin,
- lekka formuła,
- do cery naczynkowej, normalnej, mieszanej oraz tłustej,
- wodoodporny.

- 015 Light Vanilla – jasny waniliowy odcień, z dodatkiem beżu,
- 020 Rose Beige – beżowy,
- 016 Vanilla Beige – piaskowy beż, waniliowe, żółte tony,
- 030 Sand Beige – piaskowy beż,
- 040 Warm Beige – ciepły, ciemny beż.

tłusta, trądzikowa, mieszana
o przedłużonej trwałości, matujące
w buteleczce
fluidy

fajny podkładk

fluid daje fajne, matowo-satynowe wykończenie, a przy tym ładnie kryje wszelkie niedoskonałości. Przy okazji nie daje też efektu takiej sztucznej maski i skóra wygląda naturalnie :) Aplikator-pipeta jest wygodny i można łatwo nałożyć podkład na beauty blender. Jestem na tak i polecam, pewnie na jednym opakowaniu się nie skończy.

Super zaskoczenie

Zakupiłam ten podkład na promocji w Rossmannie. Szukam swojego ideału który ma taka płynna formule. Używałam Catrice- który na mojej twarzy wyglada jak tapeta, MAC- bardzo go lubie za nawilżanie i efekt ale cena :( , Pupa- w miarę ok, tylko cena troche wysoka i ciezko go dostać. I nagle widzę płynny podkład który daje efekt baby face, wiec bez zastanowienia go kupiłam.

zawiodłam się

Podkład wchodzi w załamania, podkreśla suche skórki i uwidacznia pory, trwałość fatalna, do efektu baby face to jest daleko, jedyny plus to jasny kolor ale on też ciemnieje i robi się różowy, jak z tą cenę spodziewalam się czegoś lepszego

tragiczna trwałość

podkład po nałożeniu na twarz wygląda ślicznie delikatnie ale ładnie kryje to co ma zakryć, lekko ciemnieje ale wystarczy nałożyć na szyję i ładnie się stapia, jednak szybko się świeci na skórze i niestety nie trzyma się długo na skórze

dobry!

Używam tego podkładu od niedawna ale przyznam, że jestem zadowolona. Dzięki rzadkiej konsystencji jest łatwy w aplikacji, ładnie się rozsmarowuje na twarzy, nie waży się. Ma delikatny, niedrażniący zapach. Udało mi się dobrać idealny kolor (rose beige). Na twarzy wygląda naprawdę naturalnie i lekko, skóra jest gładka i nawilżona. Nie zapycha porów!
Ma piękne opakowanie, jednak obawiam się, że przy tej buteleczce ciężko będzie wykorzystać produkt do końca.

u mnie działa!!!

U mnie się sprawdził. Doskonale pokrył niedoskonałości. Efekt ściągnięcia się pojawił, ale mi osobiście on nie przeszkadza. Konsystencja super, nie za ciężka do mojej cery. Nie świeciłam się, co się często u mnie zdarza.
polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Meh.....

Witam, widzę że dodaję recenzję jako pierwsza.....
No cóż podkład na pierwszy rzut oka zachwyca....można pomyśleć że to będzie drugi Catrice HD ale na tym koniec....
Po pierwsze oxyduje i to tragicznie......ciemnieje na skórze i widać pomarańczowe tony....Po drugie będzie wysuszał ! Nałożony na skórę podkreśla załamania i niedoskonałości......Po chwili zastyga - i wtedy czuć uczucie ściągnięcia...Konsystencja jest obiecująca ale na tym koniec......Osobiście nie polecam :)