Avon, Eve Duet EDP

Avon, Eve Duet EDP

Dwa zapachy,które możesz mieszać.
Eve Duet Radiant - Kompozycja radosna i czarująca - klementynka, kwiaty jabłoni, lilia wodna, jaśmin, jasne nuty drzewna.
Eve Duet Sensual - Kompozycja uwodzicielska i zmysłowa - śliwka, różowy pieprz, lilia wodna, nocny jaśmin, paczula.

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Ulubione od marki Avon

Perfumy te dostałam w prezencie, ale już wcześniej gdy pierwszy raz powąchałam je w katalogu przyciągnęły moją uwagę. Perfumy są podwójne, tzn. zawierają dwa zapachy, które można używać osobno lub łącząc je ze sobą. W obu przypadkach pachną przepięknie, jednak najczęściej używam je osobno. Każda osobna część ma 15 ml, więc wcale nie tak dużo. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że można je kupić tylko w jednej pojemności.
Co do zapachu jeden perfum zawiera nuty: klementynki, kwiaty jabłoni, lilii wodnej, jaśminu, jasne nuty drzewna, a drugi śliwki, różowego pieprzu, lilii wodnej, nocnego jaśminu, paczuli. Więc jeśli takie nuty przypadają do gustu to to są perfumy dla ciebie.
Flakonik jest bardzo ładny i zgrabny, dobrze przemyślane jest umieszczenie dwóch zapachów.
Trwałość jak dla mnie bardzo dobra, bardzo długo się na mnie utrzymuje. Wydaje mi się , że najlepiej pośród wszystkich perfum od marki.

Cudowny

Perfumy Eve Duet są rewelacyjne zarówno jedne jak i drugie.Zapach jest bardzo trwały i przepiękny.Bardzo podobają mi się oba zapachy z Eve Duet.Kocham Avon za ich piękne i rewelacyjne perfumy.Polecam ten perfum zarówno na prezent jak i dla siebie.

DUET IDEALNY OD AVON

Eve duet Avon kupiłam ponieważ zaintrygował mnie wygląd produktu. Perfumy jak sama nazwa wskazuje są podwójne, połączone metalową zatyczką tworzą jedną całość. Opakowanie jest bardzo nowoczesne, i eleganckie zarazem. Zapach w flakoniku o kolorze lekko pomarańczowym jest nieziemski bardzo przypadł mi do gustu. Taki cytrusowy, świeży, energetyzujący. Zapach w drugim flakoniku o kolorze lekkiego fioletu jest także ładny lecz mniej mi się podoba. Jest taki mocny, sensualny. Czasem miksuje te dwa zapachy i muszę przyznać że z tej mieszanki wychodzi naprawdę oryginalny i trwały zapach. Bardzo dobrze utrzymuje się na skórze, czy ubraniu. Kupię kolejne opakowanie bo są piękne i warte swojej ceny.

Zapach dla nowoczesnej kobiety

Zdecydowałam się na zakup perfum, których zapach intrygował mnie od jakiegoś czasu...
I zakochałam się w Avon Eve Duet ❤️ od Avon.
Jest to cudowne wręcz oszałamiające połączenie dwóch ekskluzywnych kompozycji zapachowych w jednym flakonie .
Możemy nosić je ze sobą w torebce osobno lub w komplecie.
Pierwszy flakon jest zmysłowy i uwodzicielski a drugi łagodny i radosny .
Oba zapachy współgrają ze sobą idealnie .
A Wy co o nich myślicie?

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Czekam na pełnowymiarowe 50ml jasnego, "radosnego zapachu"

Ten fioletowy jest jakiś stęchnięty, ciężki, to nie to. Ten żółty super lekki, świeży, pasuje do eleganckiego stroju, białej koszuli, dodaje uczucia świeżości ten zapach jak najbardziej polecam. Zakupiłam juz jakiś czas temu, żółty już dawno zużylam, fioletowy mam 80%

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Kocham :)

Mam i ja ! Uwielbiam zapachy avon i mój zachwyt ma tendencję wzrostową :D Perfumy Eve Duet to mój strzał w dziesiątkę! Oba zapachy są piękne, kwiatowe, uwodzicielskie, trwałość jest nie niezła. Wrócę do nich na 100 % i nie oddam.

Kocham Avon

Jeszcze bardziej kocham Avon za to że mają takie cudowne perfumy. Avon EVE Duet. Zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Takie cudowne 2w1. Wulkan pięknych zapachów. Pierwszy zapach ten różowy.. delikatny.. piękny.. polecam go na dzień..do pracy..na spotkanie z koleżanką na kawie. Fioletowe zaś to istna petarda . eksplodująca pięknym zapachem.. wyraźny.zmyslowy. wersja na wieczorne wyjście.. Połączenie tych dwóch zapachów naraz.daje nam zapach także cudowny.ze wszyscy pytają się. Czym pachniemy.czyms tak fajnym.ze nawet nie mamy pomysłu w jaki sposób określić ten zapach. Jedną wadą tych perfum jest to że noszone oddzielnie.sa bez zatyczki... połączone jedną dużą zatyczka. Cena również jest trochę wysoka.ale warto zainwestować w te perfumy.

• Flakon: 3

Nie zachwyca

Avon lubi zaskakiwać produktami w ciekawych opakowaniach. Tym razem długo nie zastanawiałam się i zakupiłam zapachy. Oba kwiatowe, kobiece i delikatne, ale jeden z nich (fioletowy) przypadł mi do gustu bardziej. Pachnie fiołkiem, słodko i kobieco. Drugi nieco bardziej intensywny, piżmowy.

Ciekawa nowość

Ciekawy pomysł. Zapachy fajne, chociaż nie powaliły mnie na nogi. Ale ładne. Jeśli ktoś lubi uniwersalne perfumy albo chce poeksperymentować, to bardzo dobra opcja. Ja swój flakon oddałam mamie, i ona z siostrą uważają, że są bardzo ładne. Zapachy raczej dla kobiet, nie widzę ich na nastolatkach.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dla mnie Bomba ! <3

Miałam już parę perfum Avonu. Jestem konsultantką, ale i klientką firmy i miałam okazję używać paru perfum, ale te zdobiły na mnie ogromne wrażenie.
Po raz PIERWSZY mam perfumy którymi mogę się psikać zależnie od tego jak w danym dniu się czuję i na jaki zapach mam chęć.
Rozwiązanie podwójnej wody perfumowanej jest super rozwiązaniem dla kobiet niezdecydowanych, które chcą mieć 2w1 razem już osobno.

Cena co prawda trochę zwala z nóg (ale to nie są nadroższe perfumy AVONu).

Polecam wypróbować :)

• Flakon: 4

Nienajgorsze

Skusiłam się na te perfumy z dwóch powodów.Po pierwsze od chyba 10 lat nie zamawiałam nic z Avonu,po drugie zaintrygowały mnie perfumy 2w1 i bardziej fioletowa wersja ze względu na różowy pieprz oraz paczule w skladzie.Do rzeczy:
zapach nie taki ostatni,wersja "dzienna" dla mnie typowo odświeżająca po prysznicu,natomiast "wieczorna" już ciekawsza.Połączenie obu zapachów nie daje spektakularnych efektówFaktycznie wyczuwam różowy pieprz,nie jest on krzykliwy i tej paczuli dość mało.Trwałość mocno przeciętna,za te pieniądze ok.

• Flakon: 5

Fajny pomysł, ciekawe i różne zapachy

Na początku muszę napisać, że kolory Eve duet są dużo jaśniejsze niż na zdjęciu, lecz rozróżnić je da radę ;) Oba zapachy bardzo lubię.Różnią się od siebie kompozycją a zmieszane razem tworzą inny, który jednak już wtedy posiada więcej nut a dla mnie to za dużo. Wolę ich używać osobno. Na szczęście nie są duszące .Jeden lekko słodki, drugi z wyczuwalną nutą pieprzu. Samo opakowanie i jego projekt jest dla mnie ciekawy i funkcjonalny. Niestety jeśli chodzi o trwałość to jest średnia.