Franck Provost, Wet & Dry Brush (Szczotka do rozczesywania włosów na sucho i mokro)

Pojemność 1 szt
Cena PLN 16.99

Dzięki ultragiętkimi igłom, szczotka w szybki i łagodny sposób rozczesuje suche lub mokre włosy. Perfekcyjnie prześlizguje się po włosach, bezboleśnie i z łatwością rozczesując splątane partie. Do każdego rodzaju włosów.

szczotki

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Fajna do czasu

Szczotka była bardzo fajna do czasu, nie wiem przez jaki okres czasu używacie szczotek do włosów, ale mając porównanie z Olivia Garden FB, to ta szczotka bardzo szybko straciła kuleczki zabezpieczające igły, a bez nich szczotka jest do wyrzucenia, bo igły są bardzo ostre do skóry głowy. Używałam jej około 3 miesiące, rzeczywiście całkiem fajnie radziła sobie z mokrymi jak i suchymi włosami, ale dla porównania Olivie Garden używałam przez dobry rok.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Design produktu: 4

Fajna choć ciągle szukam ideału

Mam tą szczotkę w wersji kolorystycznej pudrowy róż. Estetycznie szczotka jest zarówno elegancka jak i bardzo nowoczesna o nie za dużych rozmiarach. Szczotkę zakupiłam w Rossmannie, bo zgubiłam swoją wybór padł na szybko bo próbowałam wyparzyć coś co będzie się nadawało do rozczesywania włosów na mokro jak i na sucho. Moje włosy mają wręcz ogromną tendencję do wypadania z powodu choroby, łamania się, plączenia i niestety przetłuszczania a od czasu do czasu niestety nawet do łupieżu. Szczotka radzi sobie z rozczesywaniem włosów lecz czasami mimo dużej dokładności i szczególnej delikatności przy czesaniu potrafi wyrwać dodatkową porcję włosów. Przez to, że igiełki szczotki są giętkie mam czasami wrażenie, że nie do końca mam rozczesane włosy a mimo problemów to włosy mam dość gęste. Jak łatwo wyciągnąć można z niej włosy o tyle ciężko dokładnie jej domyć. Używam ją na ten moment na przemian z dużą szczotką for you beauty nature również z rossmanna i wtedy czuję, że moje włosy są znacznie lepiej rozczesane. Mimo wszystko oceniam szczotkę na naprawdę duży plus a jej niska cena niech śmiało was skusi do przetestowania, bo może z waszymi włosami się bardzo polubi. Jestem ogólnie zadowolona ze szczotki na pewno jest to długotrwały zawodnik, bo swoją mam od ponad roku, krzywdy nie robi na pewno moim włosom ale ze względu na potrzeby łatwiejszego wyciągania włosów ze szczotki oraz możliwości łatwiejszego umycia jestem na etapie rozważania zakupu szczotki marki Olivia Garden Finger Brush.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Szczotka fajna, ale...

Szczotka fajna, zrobiona z przyjemnego w dotyku materiału. Delikatnie rozczesuje włosy. Dobrze działa zarówno na sucho, jak i na mokro.

Ale...

Nie miałam jej długo i nie używałam często, a szybko poodpadały kulki zabezpieczające igły. Być może osłabiły się poprzez stosowanie szczotki na mokro, ale w końcu jest ona 'Wet & Dry Brush', więc powinna wytrzymać. W każdym razie w związku z tym nadawała się wyłącznie do wyrzucenia. Szkoda.

• Design produktu: 5

Genialna szczotka do moich cienkich i długich włosów

Wydaje mi się, że szczotka do włosów czy grzebień to podstawowe wyposażenie kobiet , ja mam ich kilka, jedna w torebce, druga w łazience, a i trzecia i czwarta się znajdzie.
# ja mam szczotkę w kolorze coś od bordo, plastikowa obudowa, o dziwo naprawdę solidna przeżyła liczne upadki i nic jej sie nie stało. Ten plastik jest powleczony jakaś powłoką, dzięki której szczotke dobrze trzyma się w ręku, nie wyślizguję się, fajna sprawa bo nawet mając mokre dłonie ma doskonałą przyczepność.
# ma cienkie i długie igły, pomimo ciągłego używania z żadnej igły nie spadło to różowe zabezpieczenie, ani jedna nie wypadła.
# szczotkę bardzo łatwo się czyści zarówno z pozostałych na niej włosów jak i innych zanieczyszczeń, które się na niej zbierają.
# teraz przejdźmy do sedna, mam włosy długie do pasa, farbowane, cienkie, do tego po umyciu sa splatane, dlatego rozczesywanie to udręką.
Ta szczotka pozwala mi jednak zapomnieć o bólu, sunie ładnie po włosach suchych jak i mokrych.
Gdy napotka problem w postaci splatanych włosów wystarczy kilka ruchów więcej i już mamy idealne włosy.
Lubię też to, że pomimo iż wykonana jest z plastiku nie elektryzuje włosów, są sypkie i dokładnie wyczesane
# kupilam ja w Rossmann za okolo 15 zł i uważam że tp był bardzo udany zakup, z czystym sumieniem moge polecić ja innym.

Najlepsza

Szczotkę zakupiłam w Rossmanie z ciekawości. Zaintrygował mnie zamysł szczotki, która jest idealna do włosów suchych, jak i mokrych. Szczotka idealnie radzi sobie z włosami zarówno mokrymi, jak i suchymi. Nie szarpie, nie ciągnie, nie plącze, nie wyrywa włosów. Dla mnie szczotka idealna. Jest równie dobra jak szczotka biodegradowalna z Rossmana, przy czym tamta ciut gorzej radziła sobie z włosami suchymi. Natomiast ta- dla mnie ideał.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Dla mnie bomba!

Rewelacyjna szczotka. Zarówno na mokro jak i na sucho. Mam cienkie, rzadkie włosy średniej długości i ta szczotka jest najlepsza jaka do tej pory spotkalam.

• Design produktu: 5

Rewelacja do długich włosów!!!

Moja przygoda z tą Szczotka zaczęła się zupełnie przez przypadek dostałam ja w prezencie. I powiem szczerze sama bym się nie nie zainteresowała bo wygląda jak inne szczotki które próbowałam a one tylko szarpały moje długie wlosy z tendencja do przesuszania się i płatania.

Od lat jestem fanką szczoten tanglee i za de inne sobie nie radziły. Mam długie naturalne włosy do pasa do tego często stylizowane. Od lat walczę z przesuszenie włosów i plontaniem. Tworza się na nich kołtuny a rosczesanie ich to nie lada wyzwanie. Większość szczotek dostępnych w drogeriach tylko mi je szarpała i wyrywała a cały proces rozczesania mimo używania dużej ilości preparatów ułatwiających był męczarnia.

Skoro to był prezent to postanowiłam bez przekonania spróbować. I jakie było moje zaskoczenie szok. Włosy mokre zaraz po osuszeniu ręcznikiem a ta Szczotka poradziła sobie bez problemów. Delikatnie ślizgała się po moich włosach nie szarpiąc ich ani trochę. Po zakończonym procesie na szczotce było tylko kilka włosów.... Dosłownie kilka. Rozczesała je tak szybko nie wyrywając nic.

Śmiem twierdzić że jest nawet lepsza od mojej ukochanej szczotki tanglee a to niemałe wyzwanie.

Jeśli jesteście posiadaczkami trudnych do rozczesania włosów powinnyście to spróbować. Ja na wszelki wypadek zakupiłam jeszcze jedna jakby ta mi się gdzieś zgubiła. Rewelacja!!!

• Design produktu: 5

Świetna szczotka godna polecenia!

Po tę szczotkę sięgnełam w sklepie zupełnie przypadkiem. Potrzebowałam szczotki do długich i gęstych włosów moich dzieci. Cena ok 12zł. Szczotka jest rewelacja. Przede wszystkim nie jest zbyt mała i dlatego wygodnie się ją trzyma. Jest miła w dotyku. Sprawia wrażenie jakby była lekko zamszowa, ale to na pewno plastk lub guma. Poza tym jej igiełki są miękkie i super masują skórę głowy przy jednoczesnym bardzo łatwym rozczesywaniu włosów. Dla dzieci-idealna. Zresztą ja również jej używam od dawna. To już moja kolejna taka szczotka inie mam zamiaru zmieniać jej na inną.
Szczerze polecam.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Design produktu: 1

Niestety słaba

Kupiłam tą szczotkę, ponieważ złamała mi się Zenner Biofriendly, biodegradowalna szczotka do włosów, niestety Franck Provost to porażka. Włosy wyrywa, rozczesywanie nie jest proste. Zdecydowanie pieniądze wyrzucone w błoto.

Kupiony w: Nie podano

świetna

Przez kilka pierwszych dni stosowania zauważyłam jak moje włosy są mniej wyrywane oraz tak bardzo nie boli jak rozczesuje. Wiele osób porównuje ją do TT, a ja dopiero to spostrzegłam jak przeczytałam o tym. Bez problemu rozczesuje największy busz na włosach. A przy okazji masuje delikatnie skórę głowy.
Tak jak już wcześniej wspominałam, posiada przepiękny design. Jest jeszcze dostępna w kolorze jasnego różu. Trochę się boje o to czy ten plastik wytrzyma. Ale za to posiada rączkę, która jest wygodna.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Ogólnie jestem zadowolona

Długo szukałam niedrogiej szczotki do wczesywania odżywek i masek we włosy- poza momentami nakładania odżywki nigdy nie rozczesuję mokrych włosów, musi być na nich jakiś produkt do wczesania. Szczotka Wet&Dry Brush bardzo dobrze się sprawdziła na moich cienkich i delikatnych włosach. Nie ciągnie nadmiernie i nie szarpie. Trzeba pamiętać, że mokre włosy są bardziej podatne na uszkodzenia, więc zawsze rozczesuję włosy przed myciem, a wczesując odżywkę, robię to delikatnie od końcówek ku górze. Szczotka ta zdecydowanie ułatwia to zadanie i oczywiście nadaje się także do rozczesywania włosów suchych. Jak dla mnie na minus jest fakt, że może nie sprawdzić się na gęstych i grubych włosach- bo nawet przy moich cienkich i rzadkich mam poczucie, że nie zawsze przebija przez wszystkie warstwy. Dodatkowo czasem igiełki zbytnio się uginają, co również sugeruje mi, że przy gęstszych i grubszych włosach mogłaby okazać się za słaba.

• Design produktu: 5

Delikatna dla włosów suchych.

Szczotkę kupiłam w rossmannie, ponieważ chciałam zmienić swojego tangle teezera na łagodniejszą szczotkę do włosów.

Szczotka jest w kolorze pudrowego różu. Używam jej od pół roku i nic mi się z nią nie zadziało. Poduszeczka szczotki jest miękka, czasami aż za miękka. Wykonać z nią można delikatny masaż skóry głowy. Żadna z igiełek mi do teraz nie wypadła, nic się nie skrzywiło. Myje ją szamponem pod wodą i nie miałam sytuacji aby woda dostała się do środka.

Co prawda nie czeszę nią mokrych włosów, bo do tego używam specjalnego grzebienia z szeroko rozstawionymi ząbkami. Do rozczesywania suchych włosów sprawdza mi się lepiej, niż tangle teezer. Nie szarpie włosów, jest dla nich delikatna. Włosy są miękkie w dotyku i takie wygładzone po rozczesaniu. Czasami puszy włosy, ale nie wiem czy to wina szczotki.

Szczotka jest solidnie wykonana. Przez tak długi okres czasu nie mam na niej żadnej rysy. W dodatku szczotkę bardzo wygodnie trzyma się w dłoni.