KWC LogobyWIZAŻ logo
Szczotki do włosów

Franck Provost Wet & Dry Brush Szczotka do rozczesywania włosów na sucho i mokro

4,2 na 519 opinii

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Kupi ponownie: 63% osób
  • 22 marca 2022 o 10:01
    Genialna szczotka do moich cienkich i długich włosów
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Wydaje mi się, że szczotka do włosów czy grzebień to podstawowe wyposażenie kobiet , ja mam ich kilka, jedna w torebce, druga w łazience, a i trzecia i czwarta się znajdzie. # ja mam szczotkę w kolorze coś od bordo, plastikowa obudowa, o dziwo naprawdę solidna przeżyła liczne upadki i nic jej sie nie stało. Ten plastik jest powleczony jakaś powłoką, dzięki której szczotke dobrze trzyma się w ręku, nie wyślizguję się, fajna sprawa bo nawet mając mokre dłonie ma doskonałą przyczepność. # ma cienkie i długie igły, pomimo ciągłego używania z żadnej igły nie spadło to różowe zabezpieczenie, ani jedna nie wypadła. # szczotkę bardzo łatwo się czyści zarówno z pozostałych na niej włosów jak i innych zanieczyszczeń, które się na niej zbierają. # teraz przejdźmy do sedna, mam włosy długie do pasa, farbowane, cienkie, do tego po umyciu sa splatane, dlatego rozczesywanie to udręką. Ta szczotka pozwala mi jednak zapomnieć o bólu, sunie ładnie po włosach suchych jak i mokrych. Gdy napotka problem w postaci splatanych włosów wystarczy kilka ruchów więcej i już mamy idealne włosy. Lubię też to, że pomimo iż wykonana jest z plastiku nie elektryzuje włosów, są sypkie i dokładnie wyczesane # kupilam ja w Rossmann za okolo 15 zł i uważam że tp był bardzo udany zakup, z czystym sumieniem moge polecić ja innym.
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
    AgAp30
    5 / 5
    22 kwietnia 2020 o 13:19
    Rewelacja do długich włosów!!!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Moja przygoda z tą Szczotka zaczęła się zupełnie przez przypadek dostałam ja w prezencie. I powiem szczerze sama bym się nie nie zainteresowała bo wygląda jak inne szczotki które próbowałam a one tylko szarpały moje długie wlosy z tendencja do przesuszania się i płatania. Od lat jestem fanką szczoten tanglee i za de inne sobie nie radziły. Mam długie naturalne włosy do pasa do tego często stylizowane. Od lat walczę z przesuszenie włosów i plontaniem. Tworza się na nich kołtuny a rosczesanie ich to nie lada wyzwanie. Większość szczotek dostępnych w drogeriach tylko mi je szarpała i wyrywała a cały proces rozczesania mimo używania dużej ilości preparatów ułatwiających był męczarnia. Skoro to był prezent to postanowiłam bez przekonania spróbować. I jakie było moje zaskoczenie szok. Włosy mokre zaraz po osuszeniu ręcznikiem a ta Szczotka poradziła sobie bez problemów. Delikatnie ślizgała się po moich włosach nie szarpiąc ich ani trochę. Po zakończonym procesie na szczotce było tylko kilka włosów.... Dosłownie kilka. Rozczesała je tak szybko nie wyrywając nic. Śmiem twierdzić że jest nawet lepsza od mojej ukochanej szczotki tanglee a to niemałe wyzwanie. Jeśli jesteście posiadaczkami trudnych do rozczesania włosów powinnyście to spróbować. Ja na wszelki wypadek zakupiłam jeszcze jedna jakby ta mi się gdzieś zgubiła. Rewelacja!!!
    Zalety:
    • Genialna Szczotka która nie wyszarpuje włosów
    • Bardzo delikatnie czesze
    Wady:
    • Brak
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 lutego 2019 o 22:20
    Pozytywne zaskoczenie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Szczotka pozytywnie mnie zaskoczyła. Jako posiadaczka długich i odrobinę zniszczonych włosów stawiam wysoko poprzeczkę szczotkom - a ta okazała się jak na razie najlepszą. Szczotkę bardzo dobrze trzyma się w dłoni. Jest pokryta przyjemnym plastikiem, który jest jednocześnie gładki i antypoślizgowy. Pręciki w szczotce są bardzo giętkie, ale na tyle mocne, by zapanować nad niesfornymi kosmykami. Dla mnie są optymalne - nie rwą, podczas czesania nie słyszę trzasków łamanych włosów. Szczotka miękko zagłębia się w czuprynę, przypomina to trochę masażer do głowy. Nie używam szczotki na mokro, ale na sucho działa prawie perfekcyjnie. Niestety trochę elektryzuje włosy, przy dłuższym czesaniu może napuszyć, choć nie w takim stopniu, jak inne, zwykłe szczotki. Pręciki nie wypadają, a poduszka, w której są zagnieżdżone, jest trochę twarda. Czuć, że jest szczelna, dzięki czemu łatwo myje się szczotkę pod wodą, bez ryzyka dostania się jej w zakamarki - nie ma do nich dostępu. Szczotka daje sobie radę zarówno z rozczesywaniem włosów rozpuszczonych, jak i czesaniem koka na czubku głowy - można nią chwycić włosy i zapanować nad nimi.
    Zalety:
    • ergonomiczny kształt
    • przyjemny materiał na rączce
    • igiełki nie na giętkie i nie za twarde - dobre nawet do masażu
    • czesze włosy rozpuszczone i jest pomocna przy fryzurach
    • łatwe mycie wodą
    • delikatnie traktuje włosy
    Wady:
    • lekko puszy włosy przy dłuższym czesaniu
    • cena mogłaby być niższa
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 lipca 2023 o 9:27
    Fajna do czasu
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Szczotka była bardzo fajna do czasu, nie wiem przez jaki okres czasu używacie szczotek do włosów, ale mając porównanie z Olivia Garden FB, to ta szczotka bardzo szybko straciła kuleczki zabezpieczające igły, a bez nich szczotka jest do wyrzucenia, bo igły są bardzo ostre do skóry głowy. Używałam jej około 3 miesiące, rzeczywiście całkiem fajnie radziła sobie z mokrymi jak i suchymi włosami, ale dla porównania Olivie Garden używałam przez dobry rok.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 czerwca 2023 o 10:46
    Fajna choć ciągle szukam ideału
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mam tą szczotkę w wersji kolorystycznej pudrowy róż. Estetycznie szczotka jest zarówno elegancka jak i bardzo nowoczesna o nie za dużych rozmiarach. Szczotkę zakupiłam w Rossmannie, bo zgubiłam swoją wybór padł na szybko bo próbowałam wyparzyć coś co będzie się nadawało do rozczesywania włosów na mokro jak i na sucho. Moje włosy mają wręcz ogromną tendencję do wypadania z powodu choroby, łamania się, plączenia i niestety przetłuszczania a od czasu do czasu niestety nawet do łupieżu. Szczotka radzi sobie z rozczesywaniem włosów lecz czasami mimo dużej dokładności i szczególnej delikatności przy czesaniu potrafi wyrwać dodatkową porcję włosów. Przez to, że igiełki szczotki są giętkie mam czasami wrażenie, że nie do końca mam rozczesane włosy a mimo problemów to włosy mam dość gęste. Jak łatwo wyciągnąć można z niej włosy o tyle ciężko dokładnie jej domyć. Używam ją na ten moment na przemian z dużą szczotką for you beauty nature również z rossmanna i wtedy czuję, że moje włosy są znacznie lepiej rozczesane. Mimo wszystko oceniam szczotkę na naprawdę duży plus a jej niska cena niech śmiało was skusi do przetestowania, bo może z waszymi włosami się bardzo polubi. Jestem ogólnie zadowolona ze szczotki na pewno jest to długotrwały zawodnik, bo swoją mam od ponad roku, krzywdy nie robi na pewno moim włosom ale ze względu na potrzeby łatwiejszego wyciągania włosów ze szczotki oraz możliwości łatwiejszego umycia jestem na etapie rozważania zakupu szczotki marki Olivia Garden Finger Brush.
    Zalety:
    • niska cena
    • duża gama kolorystyczna
    • łatwa dostępność
    • nie puszy włosów
    • lekka i poręczna
    • długotrwała
    Wady:
    • ciężka do dokładnego wyczyszczenia oraz umycia
    • nie radzi sobie z kołtunami i splątaniami włosów
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne