Christian Dior, Diorskin, Forever Fluid

Christian Dior, Diorskin, Forever Fluid

Wyjątkowo trwały fluid przeznaczony jest dla aktywnych kobiet, dla których idealna cera jest najważniejsza. Stapia się ze skórą, zapewnia piękny, gładki i promienny wygląd. Zawarty w podkładzie Hydra-Gel System działa jak intensywny regulator nawilżenia. Zapewnia przyjemne uczucie komfortu na bardzo długo. Połączony dodatkowo z filtrem przeciwsłonecznym SPF 25, chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

nawilżające
fluidy

Fluid idealny

W końcu znalazłam fluid, który trzyma się mojej twarzy, nie odcina się dziwnym kolorem i nie wysusza mi skóry. Fakt, cena nie jest zachwycająca, ale jako alergiczka nie wybrzydzam, szczególnie, że produkt jest wyjątkowo wydajny.

Miał być hit a tu rozczarowanie

Co do tego podkładu miałam spore nadzieje ponieważ często zmieniam podkłady i testuje nowości. Niestety w przypadku tego podkładu bardzo się rozczarowałam. Po pierwsze za taka cenę(niemałą) spodziewałam się czegoś wow. Podkład tak jak już kilka dziewczyn wspomniało ładnie wygląda ale przez 3-4 godziny po nałożeniu. Potem wazy się i wygląda nieestetycznie gdy połączy się go jeszcze z pudrem i brązerem. Ponadto bardzo wysusza skórę twarzy. Zużyłam z trudem jedno opakowanie ale już na pewno po niego nie sięgnę.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry

Zużyłam kilka próbek fluidu. Na tej podstawie wystawiam opinię.
Podkład kupię ponieważ w mojej ocenie produkt jest bardzo dobry.

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, naczynkową z przebarwieniami, wrażliwą.

Konsystencja podkładu: lekko płynna, optymalna.
Zapach: niedrażniący, ledwo wyczuwalny.

Efekty po nałożeniu:
Fluid bardzo ładnie zakrywa niedoskonałości. Nie nabłyszcza skóry i nie pozostawia na niej tłustego filtra. Lekko ją matowi.
Nie uwydatnia porów i zmarszczek.
Dość długo się otrzymuje.

Nie obciąża skóry i nie zapycha porów.
Nie uczula skóry wrażliwej.

Ideał w szklanej butelce

Moja skóra jest mieszana, strefa T lekko przetłuszczajaca się i śmiało mogę przyznać że jest to moje odkrycie wszech czasów. Testowałam już bardzo dużo podkładów, żaden nie spełniał moich oczekiwań tak jak Dior. Przyjemna lekka konsystencja, nie obciążająca skóry. Pięknie rozprowadza się dłońmi, nakładany gąbeczka czy pędzlem niweluje pory i pozostawia skórę wygładzona jak po efekcie photoshopa. W najgorszych warunkach na twarzy pozostaje nienaruszony. Testowałam go przez 22h i śmiało mogę przyznać że po odcisnieniu sebum bibułkami matującymi i przypudrowaniu podkład wyglądał jakby był świeżo nałożony. Z całego serca polecam! ????

Meh...

Dużo kolorów i piękne opakowanie to duży plus, ale niestety sam produkt nie jest bez wad.
Kolor podkładu niestety ciemnieje, jest gesty ale też suchy.
Na twarzy wygląda bardzo dobrze ale tylko kilka godzin - 4h-5h ( cera mieszana, strefa T bardzo tłusta).
Później podkład się warzy, źle wygląda szczególnie w okolicy nosa.
Nie lubi się ze wszystkimi bazami, kremami i pudrami.
Ogólnie trudny. Szkoda. Miał być trwały a nie jest.

Cudowny po 40ce

Testowalam rozne podklady z ubiegiem czasu ale po 40ce gdy pokazuja sie zmarszczki,cienie pod oczami i naczynka popekane to ten produkt sprawdza sie idealnie.

Rozczarowanie

Cześć!

Mam 38 lat, mieszaną cerę z bardzo tłustą strefą T. Posiadam w tej strefie rozszerzone pory, mam przebarwienia i pierwsze zmarszczki (szczególnie nosowo-wargowe).
Zakupiłam ten podkład zachęcona pozytywnymi recenzjami i z polecenia ekspedientki w Sephorze. Posiadam odcień 0N, jest to nowa wersja podkładu Dior Forever.
Podkład ten jest zastygający, trzeba go szybkk rozprowadzać na twarzy.
Próbowałam go nakładać palcami, gąbką i pędzlem. Z bazą i bez bazy, z fixerem i bez fixera. Efekt jest zawsze ten sam- na początku podkład wygląda ok (bez efektu wow), ale po godzinie max dwóch zaczyna rozwarstwiać się na brodzie, wchodzić w zmarszczki i znikać z nosa!
Robiłam też test tego podkładu tuż po peelingu i nie wytrzymał nawet dwóch godzin...
Nie powiedziałabym też, by ten podkład był bardzo kryjący, raczej lekko do średnio kryjącego mu bliżej. Korektor jest niezbędny.
Podkład nie oksyduje aż tak bardzo, jak inne podkładu z SPF. Ma dość ładny, neutralny kolor.

Yup!

Uwielbiam. Co tu dużo mówić.

Kiedyś dostałam próbkę, przy okazji jakiś zakupów i chociaż kolor był nietrafiony, to konsystencja i ten efekt, jakby w odpowiednim momencie stapiał się ze skórą był cudowny.

Teraz mam swoje, pełne opakowanie. I jestem mega zadowolona. Do pokrycia całej twarzy potrzebuję dwóch pompek. Zawsze wstrząsam przed użyciem. Aplikuję szybko, bo zastyga. Ale, to co, pozostawia na twarzy,to marzenie. Krycie, średnie, ale dla mnie i tak wydaje się supermocne. Pozostawia ładne wykończenie. Zastyga, więc nie można na niego aplikować płynnych produktów, nie współpracuje wtedy. Ale z pudrowymi wygląda pięknie. Nie zauważyłam, żeby zapychał. Na koniec dnia, ca. 9-10 godzin, wygląda bardzo ładnie. Nie używam pudru w ciągu dnia, więc mogę powiedzieć, że lekko się świeci. Ale i tak, wygląda naprawdę dobrze.

Oceniam poprzednią wersję, teraz Dior wypuścił kolejną odsłonę. Zmieniła się też klasyfikacja kolorów. Kupię ponownie, z nadzieją, że będzie tak samo dobry, a może nawet lepszy. Chociaż, prawdę mówiąc, nie wiem za bardzo, co w nim ulepszać.

Fajny, lekki podkład

Jeden z moich ulubionych podkładów, bardzo kompatybilny z moją cerą.
Jest raczej lekki, kryje dobrze, nie tworząc efektu maski. Utrzymuje się długo na skórze, ale zależy to też od rodzaju jego aplikacji.
Szkoda, że taki drogi.

Prawie...

Bardzo dobry podkład. Cały dzień się trzyma na twarzy. Matuje, ładnie wyglada na twarzy,dobrze kryje, nie ściera się. Ale ma jeden minus- wysusza skore.

Dla mnie forever ever!!!

Najlepszy podkład jaki miałam. Wcześniej używałam revlon ze względu na dobre krycie jednak straszne zaczął mnie zapychać i zaczęłam szukać czegoś innego nie ważne ile kosztuje ważne żeby był dobry, bo moja cera naprawdę dużo przęszla. Dior ma lekka formule, ładnie stapia się z cera i przedewesdystkim nie czuć go na twarzy. Utrzymuje się cały dzień. Skóra jest wyrównana i gładka, wyglada swierzo. Teraz wiem ze jednak nie warto oszczędzać na swojej skórze i warto zainwestować w coś droższego. Pamietajmy ze każda cera jest inna i co innego będzie nam pasować. Cieze się ze w końcu znalazłam idealny podkład dla siebie ????????

Prawie ideał

Znalezienie odpowiedniego podkładu dla mnie graniczy z cudem. Prawie zawsze znajdzie coś co mnie pasuje. Zależy mi na idealnym kryciu, oraz efekcie świeżej nieskazitelnej cery.
Ten podkład "dostałam w spadku " po siostrze, której nie pasował kolor tego kosmetyku. Opakowanie jest solidne, wykonane z grubego szkła, więc nie ma obawy, że się stłucze, podczas kontaktu z płytkami w łazience. Praktyczny dozownik nie zacina się, nie ma z nim żadnych problemów. Ogólnie na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z drogim kosmetykiem.
Konsystencja kosmetyku jest dość płynna, dlatego ja nie aplikowałam go gąbeczką, tylko pędzlem, który u mnie sprawdził sie w 100%.
Mam dość jasną cerę dlatego, odcień, który miała moja siostra Ivory bardzo pasuje do kolorytu mojej skóry, delikatnie wpada w różowe odcienie, ale nie ciemnieje i dobrze wygląda przy moim chłodnym typie urody.
Producent obiecuje nam poprawę stanu cery, a co za tym idzie zmniejszoną widoczność porów i na tym właśnie najbardziej mi zależało. Mogę się podpisać pod tymi słowami, po miesiącu stosowania, pory były rzeczywiście mniej widoczne. Do jego zalet napewno należy trwałość, bo jest naprawdę wytrzymały, spokojnie daje sobie radę przez około 8 godzin bez poprawek.
Podkład ładnie stapia się ze skórą i daje efekt lekko satynowego wykończenia, bez efektu maski. Nie kryje mocno, ale spokojnie tuszuje przebarwienia i niedoskonałości. Dlaczego prawie ideał? No cóż, cena zwala z nóg , ale jeżeli ktoś szuka podkładu idealnego , to z czytym sumieniem mogę polecić