Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Pojemność 1 szt

Semilac Extend Base to nowa baza hybrydowa samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo nowa baza hybrydowa Semilac charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Nowa baza pod hybrydę Semilac Extend Base jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty – to najbardziej pożądane cech bazy do hybrydy zamknięte w eleganckiej butelce.

Produkt zachowuje trwałość manicure do 21 dni.

Nie mam zbyt dużego doświadczenia z bazami hybrydowymi. Jak mi się jakaś skończyła, to szukałam lepszej. Tej używam już od dłuższego czasu i sprawdza się idealnie. Nie zalewa skórek. Jest gęsta i sama się poziomuje. Na początku konsystencja może sprawiać trudności w rozprowadzaniu. Dodatkowym atutem jest możliwość przedłużenia paznokcia w awaryjnych sytuacjach i nie wymaga to wszechstronnych zdolności. Ponadto baza ta jest bardzo wydajna. Można ją wykorzystać do samego końca i nie zmienia konsystencji.

Najlepsza baza

Zdecydowanie najlepsza baza do hybryd jakakolwiek mialam. Dlugo sie trzyma, nie odpryskuje. Paznokcie wydaja sie byc twardsze i rowniejsze. Latwo sie naklada.

Semilac, Extend Base

Konsystencja bazy jest idealna, przez co bardzo łatwo można ją aplikować.
Do tego jest naprawdę wydajna oraz trwała - u mnie trzyma się na paznokciach ponad 2 tygodnie!
Daje super efekt na paznokciach, bardzo polecam!

Miłość

Świetna, trwała, odpowiednio gęsta.
Bardzo łatwo się nakłada, idealnie dopasowuje się do paznokcia. Dla lepszego efektu warto odwrócić paznokcie w drugą stronę zaraz po nałożeniu. Do tego jest bardzo wydajna.
Dla mnie to produkt idealny.
Cena w stosunku do jakości jest całkiem przyjemna.

Najlepszy produkt Semilaca

Ta baza jest bardzo, bardzo dobra. Nie odchodzi, sama się poziomuje, ma idealną gęstość - nie zalewa skórek, łatwo buduje się nią paznokcie. Przedłuża się nią szybko i efektwywnie. Nie mięknie pod wpływem wody. Jestem bardzo zadowolona :)

Cudo 2019

Od jakiegoś czasu pracuję na bazie Extend. Jestem bardzo zadowlona z niej. Dzięki niej mogę cieszyć się hybrydami przez 3 tygodnie. Lakier nie odchodzi, a baza idealnie się trzyma do paznokcia. Każdy kolor wgląda oszałamiająco.

Dla miłośniczek długich paznokci - Hard czy Estend Base?

Świetna baza i utwardzenie w jednym produkcie!
Gdybym miała wybrać czy Hard czy ta Baza wybiorę Extend Base!
Korzystam z tej bazy od momentu kiedy pojawiła się na rynku i jestem jej wierna.
Lubię długie paznokcie dlatego opcja nakładania jednego produktu zamiast dwóch jest dla mnie dużym ułatwieniem i zaoszczędzeniem czasu.
Dodatkowo ta baza jest dużo bardziej twardsza od standardowego Semilac Hard. Jest również dużo bardziej gęsta. Najlepiej nakładać parę cienkich warstw niż jedną, grubą. Zawsze też warto chwilę przed włożeniem do lampy obrócić dłoń do góry nogami aby lakier spłynął w dół.
Przeważnie maluje paznokcie po jednym, góra dwóch aby nie trzymać zbyt długo lakieru bez utwardzenia, bo może spłynąć na skórki.

Ratunek dla moich paznokci

Mimo że moje paznokcie same w sobie nie są szczególnie łamliwe, to mam bardzo duże zdolności do ich uszkodzenia. Odkąd używam lakierów hybrydowych ten problem zmalał, lecz nie całkowicie. Zwykła baza dalej była "za miękka", i co jakiś czas musiałam przedłużać któryś paznokieć, bo niechcący go złamałam. Dopiero gdy odkryłam tę bazę wszystkie moje problemy zniknęły. Używam jej od ponad roku i nie pamiętam, kiedy ostatnio złamał mi się paznokieć. Wydaje mi się także, że przedłuża trwałość hybryd, ponieważ ostatnio nie miałam czasu i nosiłam je chyba 8 tygodni, a lakier przy odroście nie zaczął nawet lekko odchodzić.

Bardzo dobra :)

Niedawno zaczęłam swoją przygodę z manicure hybrydowy.
Zakupiłam kompletny zestaw wraz z lampa.
Myśle, iż gdyby nie ta baza manicure wyglądałby mało estetycznie zwłaszcza jeżeli same sobie wykonujemy hybrydy. Polecam serdecznie :)

Bez zarzutu

Używam tej bazy od dawna i odkąd pamiętam, zawsze byłam z niej zadowolona.

Przede wszystkim, jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu. Odpowiednia gęstość sprawia, że bazę łatwo równomiernie nałożyć, ale można też robić to bez obaw o zalanie skórek. Manicure jest dzięki temu szybszy i przebiega sprawniej. To szczególnie wartościowe podczas malowania lewą dłonią, gdy jest się praworęcznym ;)

Lakiery bardzo ładnie się na niej utrzymują, a sama baza wzmacnia i utwardza paznokieć, co jest naprawdę super.

Wydajność dobra, opakowanie estetyczne. Pędzelek w odpowiednim kształcie i uniwersalnej wielkości.

Baza bezproblemowo współpracuje z hybrydami innych firm.

Polecam.

Wystarczająco dobra

Testowałam wiele baz i ta zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej. Baza plus hard w jednym. Zawsze w razie potrzeby można jeszcze dzięki jej właściwościom przedłużyć paznokcie dzięki czemu nie muszę pamiętać o zakupie dodatkowych produktów. Hybrydy dzięki tej bazie trzymają sie naprawdę okej i jeszcze się na niej nie zawiodłam.

Polubiłam

Produkt ten przyspiesza wykonywanie manicure'u hybrydowego bo w moim przypadku i tak zawsze najpierw nakładałam bazę a później zawsze hardi a tutaj mam obie te czynności w jednym kroku.
Produkt łatwy w aplikacji, daje możliwość przedłużenia paznokci i wzmocnienia ich. Ogólnie jestem na tak :)