Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Semilac, Extend Base (Baza hybrydowa samopoziomująca)

Pojemność 1 szt

Semilac Extend Base to nowa baza hybrydowa samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo nowa baza hybrydowa Semilac charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Nowa baza pod hybrydę Semilac Extend Base jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty – to najbardziej pożądane cech bazy do hybrydy zamknięte w eleganckiej butelce.

Produkt zachowuje trwałość manicure do 21 dni.

Najlepsza baza hybrydowa

Baza Extend jest gęsta wiec aplikacja nią jest naprawdę łatwa . Nie rozlewa się na skórki .
Paznokcie przy innych bazach trzymały mi się ledwo ponad tydzień, a od kiedy zaczęłam używać bazy extend czas trwałości wydłużył się do 3 tygodni .

Geniusz w butelce

Hybrydy robię od kilku lat. Przerabiałam różne bazy nie tylko marki Semilac. Kiedy zobaczyłam w internecie, że semilac wypuszcza taką bazę to przyznam, że czekałam jak tylko będzie dostępna stacjonarnie choćby. Kiedy tak się stało kupiłam własny egzemplarz i to był strzał w dziesiątkę. Ta baza świetnie
"udaje" żel i pozwala zapuścić paznokcie do pożądanej długości. Mimo swojej gęstości bardzo dobrze się aplikuje i utrwala na paznokciach. Nie ma również problemu z poziomowaniem bazy, którą w łatwy sposób można nałożyć równo. Sprawdza się również do przedłużania paznokci nie łamiąc się i nie uszkadzając. Lakiery również świetnie z nią współgrają nie tylko te marki Semilac, ale inne również. Dla mnie HIT.

Świetny produkt

Hybrydy robię od kilku lat. Miałam okazję używać wielu baz, różnych firm i o różnych właściwościach.
Pewnego razu przechodząc przy stoisku Semilac postanowiłam kupić i przetestować własnie ten produkt.
Opakowanie jest bardzo ładne - ma minimalistyczny, nowoczesny design.
Baza jest bardzo wydajna.
Niewątpliwą zaletą tego produktu jest równiez wygodny i praktyczny pędzelek. Łatwo za jego pomocą zaaplikować produkt.
Baza ma gęstą konsystencję ( gęstszą niż zwykle bazy hybrydowe). Rzeczywiście samopoziomuje się na nierównościach płytki paznokcia.
Za jej pomocą można również przedłużyć płytkę paznokcia. Nie musimy się martwić że przedłużony paznokieć nam pęknie.
Wzmacnia on płytkę. Dzięki niemu manicure jest bardzo wytrzymały, nie odpryskuje i nie odlatuje.
Baza dobrze współpracuje z lakierami hybrydowymi różnych firm.
Jedna z najlepszych baz dostępnych na rynku, bardzo polecam

Wzmacnia

Lubię stosować tą bazę pod lakiery hybrydowe bardziej niż żele lub bazy z innych firm. Gęstość lakieru jest idealna-nie spływa i nie sprawia trudności w nakładaniu. Aplikuje się ją bardzo łatwo. Wystarcza max 2 warstwy aby paznokieć był zabezpieczony i wzmocniony. Wszystko zależy od naszych upodobań. Można przedłużyć nią paznokcia o nawet 1 cm co jest idealnym rozwiązaniem dla tych które nie przepadają za żelem budującym. Trzyma się też stosunkowo dlugo

Dobra, twarda baza

Bardzo lubię ten produkt, ponieważ jest wielofunkcyjny. Możemy stosować go zarówno jak zwykłą bazę, jak i naprawiać nim złamania, budować kształt paznokci oraz przedłużać na szablonach. Baza jest gęsta, ale dobrze się nią pracuje. Nie spływa, więc można spokojnie położyć ją na wszystkie paznokcie i dopiero później utwardzać. Przedłużone paznokcie są mocne i twarde, nie miękną z czasem noszenia. Cena w stosunku do 7ml moim zdaniem jest adekwatna. Jest to produkt, do którego z pewnością będę wracać.

Baza idealna!

Extend base od Semilac to dla mnie baza idealna.
Uwielbiam ją - tak, jak uwielbiam większość produktów Semilaca.
Bardzo odpowiada mi pędzelek, nakrętka, trwałość, wydajność, dostępność w sprzedaży... Jestem zachwycona tym, jak dobrze wpływa na paznokcie i tym, jak je chroni. Stosując tę bazę pod mój manicure hybrydowy - zauważyłam, że kondycja mojej płytki sugestywnie się poprawia.
Choć konsystencja jest dla mnie nieco zbyt gęsta - na pewno jest to jeszcze kwestia wprawy i przyzwyczajenia do innych produktów.

Chętnie stosuję ją zamiennie z innymi bazami - szczególnie wtedy, gdy zależy mi na tym, aby odżywić i ochronić moje paznokcie lub je przedłużyć.
Jednym słowem: rewelacja!

Nigdy więcej innej

SEMILAC Extend Base to produkt na który czekałam!! Fantastycznie wyrównuje płytkę paznokcia i pozwala na precyzyjne jej nadbudowanie. Konsystencja gęsta, jednak nie utrudnia pracy. Cudowny produkt również ze względu na to, że można przedłużyć nim paznokcie. Fajna konsystencja, nawet początkującym nie powinna sprawić problemu w nakładaniu. Znakomicie odbudowuje uszkodzone paznokcie, pozwala je przedłużyć bez obawy że zaraz pękną lub zrobią się "miękkie".

Twarda sztuka!!

Kolejny cudowny semilaczek. Baza 5w1 pełni funkcje:
-bazy
-lakieru (koloru)
-topu
- nadbudowy paznokcia
- przedłużenia paznokcia do 1cm

Jest naprawdę fenomenalny. Przedłużyłam złamany paznokieć, minęły 3 tygodnie a on dalej się trzyma, zero pęknięć. Paznokcie super twarde i nadbudowane. Mega prosto można zrobić krzywą C. Baza jest samopoziomująca więc nie trzeba później długo pilowac. Ma fajny mleczny lub lekko różowy kolor (zależy jaki wybierzemy) także top bazę i kolor mam w jednym pojemnym opakowaniu. Dla mnie rewelacja.

Jakiś czas nieużywana a przecież jest bardzo dobra

Przed Fiber Base z Semilaca korzystałam też z tej wersji i ostatnio jak chciałam kupić Fiberka to nie było już, zostało ostatnie opakowanie tej wersji bazy więc wzięłam bez większego namysłu Extend. Ale na szczęście przypomniałam sobie jak zaczęłam robić paznokcie dlaczego wcześniej kilkukrotnie używałam tej bazy.
Według zaleceń można przedłużyć do 1 cm paznokcie i też wspomnę, że jest to baza przeźroczysta, bez koloru. Jest gęsta (podobnie jak Fiber ale np twardsza niż Semi Hardi) i dzięki temu łatwiej jest nią pracować. Szybko się ją aplikuję, formuje i utwardza ale co jest jej chyba największa zaletą to, to, że wyrównuje płytkę, jest taka plastyczna a mimo tego twarda. Twardsza niż Semi Hardi.
Fakt, że dużo szybciej się ją utwardza pod lampą wpływa też na wygodę stosowania jej, mniej czasu zajmuje mi zrobienie paznokci niż w przypadku bazy Fiber. Jedyne co zauważyłam to to, że ta baza bardziej niszczy płytkę natomiast tamta mam wrażenie, że dużo mniej się łamie albo pęka. W drugim tygodniu pękł mi paznokieć przy Extend ale łatwość aplikacji oraz szybkość utwardzania wpływa u mnie na to, że nawet jak mi pęknie baza to i tak szybko uzupełnię.
Szkoda, że nie ma większych opakowań tych baz ale są na tyle wydajne, że wystarczają na dłużej :)

Bardzo dobra baza

Produkt kupiłam z myślą o przedłużeniu trwałości mojego manicure. Przyznam, że nie zawiodłam się.

Na trwałość hybrydy ma wpływ wiele czynników, istotna jest na pewno odpowiednia technika, ale ważne są również odpwiednie produkty, a zwłaszcza baza. Ta od Semilac zamknięta jest w standardowej buteleczce i posiada niezawodny, precyzyjny pędzelek. Pozwala nabrać niewielką ilość produktu i dobrze rozprowadzić po płytce paznokcia. Sam lakier jest oczywiście bezbarwny, ma odpowiednią konsystencję. Tak jak wspominałam, używam jej w celu przedłużenia trwałości hybrydy, nie wiem natomiast jak się sprawdza w nadbudowywaniu płytki. Trwałość jest zadowalająca, nic nie odpryskuje, a hybrydę ściągam najczęściej wtedy, kiedy odrost jest już za duży.

Produkt spełnia swoje zadanie, dlatego kupię ponownie.

Nie zamienię go na żaden inny

Ten lakier to totalny hit! Dostałam go w zestawie dla (wcześniej u kosmetyczki miałam nakładaną zwykłą bazę) ale ten to jest dla mnie sztosik.
Świetnie wyrównuje płytkę paznokcia, można nim stworzyć krzywą C i coś co mnie ostatnio w nim zaskoczyło i sprawiło, że jest u mnie hitem, to możliwość przedłużenia paznokcia nawet do 1 cm.
Wzmacnia płytkę, przedłużone paznokcie są twarde i nie łamią się. Pomimo, że jest tak wytrzymały nie niszczy mojej naturalnej płytki.
Zapach, jak to zapach, specyficzny ale nie przeszkadza.
Jeżeli chodzi o jego wydajność wydaje mi się że jest okej jednak nie mam odniesienia do innych produktów.

Najlepsze od SEMILAC

Najlepszy produkt od Semilac. Hit. Baza która przedłuża, wyrównuje płytkę paznokcia i nadbudowuję ją. Jeden produkt i paznokcie gotowe. Nie trzeba nakladac nic więcej. Jest mocna nie łamie się i nie odpryskuje. Bardzo wydajna starcza na bardzo długo. Pędzelek wygodny do nakladania bardzo precyzyjny.