NeoNail, Hard Base UV 15 (Baza pod lakier hybrydowy)

NeoNail, Hard Base UV 15 (Baza pod lakier hybrydowy)

Lakier Hybrydowy Base Hard stosowany jest jako podkład pod lakiery hybrydowe kolorowe.
Jest to produkt III Generacji, a jego formuła zapewnia jeszcze lepszą trwałość, przyczepność i odporność produktu na ścieranie. Szybkie nakładanie lakieru oraz utwardzenie promieniami UV oraz LED jest gwarancją trwałości i nasycenia kolorystyki.

• Polyurethane Acrylate Oligomer,
  • Hema,
  • Hydroxycyclohexyl phenyl ketone,
  • Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide

Idealna

Baza od NeoNail była pierwszą jaką miałam okazję używać kiedy zaczęłam przygodę z hybrydami i jest to jedna z moich faworytek do dziś mimo kilku lat.

Zalety:
- dostępność
- wydajność
- nie rozlewa się na skórki
- długo utrzymuje manicure
- nie uczula
- gwarantuje trwałość paznokci na 3 tygodnie i więcej
- cena adekwatna do jakości

Wady:
- brak

Bez zarzutów

Baza NeoNail jest fajnym produktem. Ładnie trzyma wszystkie warstwy. Jest bardzo łatwa w aplikacji i nie ma z nią żadnych problemów. Nie ma żadnych właściwości wspierających kondycję paznokci, ale nie jest to wymagane. Fajna, wydajna baza.

Porządna baza

Dobra baza pod hybrydy. Jest to moja pierwsza baza i uważam, że sprawdza się rewelacyjnie. Dobrze utwardza się w lampie. Baza dobrze współpracuje z lakierami konkurencyjnych marek.
Pędzelek jest precyzyjny, baza nie zalewa skórek.
Jest bardzo wydajna i łatwo dostępna.

Najlepsza baza

Produkty od tej firmy zawszę sprawdzały mi się dobrzę , więc przyszedł czas na base .
Buteleczka- bardzo poręczna , charakterystyczna dla firmy nenail można pomylić z lakierem. Pędzelek z nakrętką są wygodne, łatwo rozprowadzić bazę . Ma idealną konsystencję - dzięki czemu nie rozlewa się na skórki, można też bardzo dobrze kontrolować ilość, którą nabiera się na pędzelek.Wszystko rozkłada się bardzo równomiernie na całą płytkę paznokcia.
Produkt dobrze utwardza się w lampie. Baza jest kompatybilna tzw pracuje też z innymi markami lakierów bez problemowo.
Baza jest bardzo dobrze dostępna stacjonarnie jak i internetowo za kilkadziesiąt zł. Jest bardzo wydajna.

ZALETY:
- dostępność
- wygodna i łatwa aplikacja,
- buteleczka,
- cena
- trwałość,
- łatwe usuwanie z płytki paznokcia.

Dobra, ale rzadka

Używałam tej bazy wiele lat i naprawdę lubię ten produkt. Rzadka konsystencja może być zarówno plusem i minusem - na początku łatwo było mi nią zalać skórki, lecz finalnie przyspieszała moją pracę. Nie sprawia problemów przy utwardzaniu, stylizacja łatwo się ściąga w acetonie. Nie zauważyłam niszczenia płytki podczas używania tego produktu.

Nic dodać, nic ująć.

Baza od Neonail zdecydowanie należy do moich ulubionych!
Kupowałam wiele produktów - testowałam, uczyłam się, próbowałam i kombinowałam. Ta od Neonail - zawsze sprawdzała się najlepiej.

Buteleczka - standardowo: bardzo poręczna. Pędzelek z nakrętką: są bardzo wygodne, łatwo rozprowadzić bazę i nie zalać przy tym paznokcia ogromną ilością lakieru. Ma idealną konsystencję - dzięki czemu nie rozlewa się na skórki, można też bardzo dobrze kontrolować ilość, którą nabiera się na pędzelek.

Jest trwały, dobrze utwardza się w lampie (nie marszczy się ani nie kurczy). Dobrze sprawuje się, gdy jest wykorzystywana z kolorowymi lakierami hybrydowymi z Neonail, ale też z innymi produktami (innych marek).
Nie niszczy płytki paznokcia i dobrze rozpuszcza się w acetonie.

Trwała i wzmacnia paznokcie

Kupiłam z myślą o wzmocnieniu paznokci i faktycznie widzę różnicę. Paznokcie się wzmocniły, są twardsze i odporniejsze na złamania. Sama baza jest z tych gęstszych co jest super pomocne jak się chce zrobić przedłużenie. Przedłużone paznokcie nie odkształcają się, zachowują się w sumie jak naturalne paznokcie. Wytrzymałość dobra, kilka tygodni nie muszę się martwić o swój manicure. Na pewno też niewątpliwą zaletą jest to, że używając tylko tej bazy można zrobić kompletny manicure.

Najmocniejsza baza ever

Baza nie do zdarcia, wydajna, może zapach nie jest za przyjemny ale dosyć szybko się ulatnia. Zawsze jak ją mam nałożoną to lakier wytrzymuje nawet 4-5 tygodni, zaskoczyła mnie tą trwałością dlatego regularnie ją kupuję. Dzięki niej nic nie odpryskuje, można nałożyć łatwo cienką warstwę bo jest dosyć rzadka. Paznokcie po zdjęciu są w dobrym stanie.

Jedna z lepszych

Jest to jedna z lepszych baz jakie używałam. Najlepiej nakładać ją bardzo cieniutko warstwą, oszczędzamy produkt, a zarazem wtedy najlepiej trzyma. Robię paznokcie sobie sama w domu i przy tej bazie utrzymują się do ściągnięcia, a przyznam się nie raz okres ten jest dłuższy niż 2 tygodnie. Przyjemnie się nią maluje, ma dobrą konsystencję (nie za rzadka nie za gęsta) oraz nie spływa na skórki. Polecam

bardzo dobra baza

To moja pierwsza baza jaką używałam w przygodzie z hybrydą. Dobrze się rozprowadza, konsystencja jest w punkt - nie za gęsta ale też nie leje się. Dobrze trzyma lakier, zapach dla mnie jest znośny. Pędzelek całkiem wygodny. Duża buteleczka wystarcza na dłuższy czas.

Niezawodna baza

Poczytałam opinie o tej bazie i obawiałam się, że będzie pachniała bardzo źle ale dla mnie w porządku. Jestem przyzwyczajona do kosmetycznych zapachów i nie było to dla mnie żadnym problemem. Basa świetnie zwiększa przyczepność lakieru, nic się nie zapowietrza, przy używaniu innej bazy miałam wiecznie problem z odchodzeniem lakieru przy brzegach i cieszę się, że w końcu trafiłam na solidny produkt. W końcu lakier mi się trzyma przez kilka tygodni jak świeżo położony.

Zwiększa przyczepność lakieru

Dzięki tej bazie manicure jest super trwały, lakier się świetnie trzyma. Wcześniej używając innej bazy często miałam problem z odpryskami, teraz już takie zjawisko nie występuje, nic się nie zapowietrza i płytka jest dobrze zabezpieczona przed żółknięciem. To jedna z moich ulubionych baz od Neonail.