Viktor & Rolf, Flowerbomb Nectar EDP

Viktor & Rolf, Flowerbomb Nectar EDP

Nuta głowy :proch strzelniczy
Nuta serca : syropy z kwiatu pomarańczy , jaśminu i osmantusa
Nuta bazy : wanilia i tonka.

wody perfumowane
słodkie/ gourmand
Rekomendacja
jesień / zima

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Ciekawy zapach

Flowerbomb Nectar jest dla mnie ostry i bardzo intensywny. W początkowych nutach głowy dominuje proch strzelniczy, czarna porzeczka, bergamotka. Jak wiadomo są one mocne, ostre, ale i najszybciej ulotne. Serce zapachu to kwiaty osmanthusa, jaśminu i pomarańczy. Serce służy do uwydatnienia i podtrzymania podstawy zapachu, którym jest słodycz wanilii, paczuli, fasoli tonka oraz benzoiny. Perfumy są bardzo bogate w składniki, które pięknie się mieszają i uzupełniają, zapach ma dobrą projekcję i trwałość. Ciągnie się za mną bardzo długo i podoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom.
Niestety nie do końca mi odpowiada, coś mi w nim przeszkadza.

• Flakon: 4

Uwielbiam!

To był mój zakup w ciemno. Lubię tak. I nie zawiodłam się. Wręcz zachwyciło mnie bogactwo nut. Zapach jest bogaty, aż kapie z niego. Pięknie się rozwija,otacza mnie cały czas, czuję jak snuje się za mną. Poduszka pachnie nim już tydzień, choć rano użyłam go jeden raz rozpylając na kark i włosy. Czuję też kilka nutek z JPG La Belle Le Parfum. Taka lekka dymność slodkawa w końcowej fazie. I jest ona cały czas wyczuwalna na ubraniu,którego nawet nie muszę skrapiać,wystarczy, że zetknie się ze skórą. Pięknie projektuje. Domownicy w innych pokojach czują go po minucie od czasu gdy go rozpylę na siebie. Wystarczy 1 raz! I pytają co tak pięknie słodko pachnie? Czuję bogactwo słodkiego nektaru z tych kwiatów. Oplótł mnie, omamił. Nie mogę i nie chcę się od niego uwalniać. Poddałam mu się całkowicie.

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 5

Radosc i wieczne swietowanie ;-)

Cudo! Zakochalam sie w tym zapachu od pierwszego momentu i mimo dlugich testow, do teraz nie moge go do konca rozgryzc. Co tu jest? Proch strzelniczy?? Otwarcie jest zaskakujace i rzeczywiscie wystrzalowe - trudno opisac te erupcje zapachowej intensywnosci, jaka odbywa sie na poczatku Flowerbomb Nectar EDP. Zaczynamy obsesyjnie sledzic, co, skad, jak to, JAK ONI TO ZROBILI - i nie wiemy ;-)).
Poczatkowa wystrzalowosc powolutku, roztaczajac wszystkie swe uroki, przechodzi w cudna i wielowymiarowa slodycz. Czytam, ze to zmieszane syropy z kwiatu pomaranczy, jasminu i osmantusa... ach, jakie to jest cudne. Na koncu ta boska mieszanka roztapia sie na mojej skorze w wanilii - i ten etap jest leniwy, rozkoszny, blogi.
Chodzi sie w Flowerbomb Nectar EDP jakby w wiecznym swietowaniu i radosci, nie sposob sie tym zapachem znudzic, znuzyc, opasc z sil i energii. Niezwykle podoba się mężczyznom, a i kobiety często dopytują mnie, czym pachnę (jak zresztą przy wszystkich Flowerbombach i w ogole Victorach&Rolfach ;-) ).
Czy kupie? Kupie, bede kupowac zawsze i nigdy mi sie nie znudzi! ACH ;-)))).

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

broń masowego rażenia w butelce

Uwielbiam klasyczną odsłonę- od dłuższego czasu miałam ochotę dokupić flankier a wczytując sie w opis nut właśnie wersja Nectar najbardziej przypadła mi do gustu

Piękny i grubo ciosany flakon , ma swój ciężar jednak w dłoni leży dobrze- wykonany bardzo estetycznie z dbałością o każdy szczegół- tak samo jak zapach

Szalenie sensualny , jest to jeden z tych zapachów działających jak afrodyzjak. Wyjścia mamy dwa kiedy chcemy go użyć

1.Chcemy by wszyscy mężczyźni na ulicy się za nami oglądali
2.Chcemy wyjątkowego zapachu na wyjątkowe chwile z ukochaną osobą , ale Reveal jest zbyt oczywisty i chcemy czegoś z lekkim puszczeniem oczka

Zapach nawet się nie otwiera- on po prostu eksploduje. Jakaś mądra głowa wsadziła do nut proch strzelniczy i dzięki Bogu ten kop lekko metalicznego pieprzu jest wyczuwalny przez cały okres projekcji. Na otwarciu towarzyszy mu słodkawy liść czarnej porzeczki , jest jeszcze dość zielony dlatego początek kompozycji nie jest ulepkowaty, on raczej pobudza do działania

Dalej czuć piękny kremowy jaśmin, taki z gatunku tych nieco wyniosłych który pudrowe nuty wypuszcza z siebie bardzo zachowawczo , by kompozycja nie szła jednak w strone typowego pudrowego kwiecia jaśmin skropiono dość hojnie sokiem ze świeżo wyciśniętej pomarańczy

Przegenialna baza w niej proch atakuje ze zdwojoną siłą ale , że podrywacz z niego dobry a nawet i cesarz podrywu prowadzi za sobą trzy niewiasty : budyniową wanilię , cukrzoną tonkę i lekko cierpką paczule. Zazdrosne są wszystkie o niego strasznie i każda próbuje się tu wybić , ale on nie pozwala- to chłop stanowczy i silny , twardą ręką trzyma całą zgraję w ryzach

Śliczna kompozycja- już nie potrzeba do niej dekoldu czy też krótkiej sukienki. Wystarczy parę psików tego słodko-prochowego cuda o 10 godzinnej projekcji z potężnym ogonem- by wszyscy oszaleli na twoje wejście jak Zenek przez oczy zielone :)