Equilibra, Perlabella, Retinol, Anti- Aging Eye Contour Pure Dose Pearls (Kapsułki pod oczy z czystym retinolem)

Intensywnie przeciwzmarszczkowe serum zawierające czystą aktywną postać retinolu przeznaczone do pielęgnacji wrazliwej skóry wokół oczu. Odpowiednie stężenie retinolu w serum wyraźnie niweluje cienie pod oczami, redukuje zmarszczki i stymuluje odnowę naskórka. Przeznaczone do stosowania dla każdego rodzaju skóry.

dojrzała, z przebarwieniami / defektami, normalna, tłusta, młoda
wybielające / rozjaśniające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, rozświetlające
w ampułce
ampułki

Kupuje od czasu do czasu

Kapsułki z retinolem stosuję już od kilku miesięcy i raz na jakiś czas zamawiam na allegro.

Stosuję je pod krem pod oczy, na noc. Nakladam tuż przy linii rzęs, bo właśnie najwięcej zmarszczek mam na dolnej powiecie oka. Kapsułki zawierają w sobie coś w rodzaju oleistego serum, które szybko się wchłania.

Na moją skórę działają bardzo dobrze. Nawilżają okolice pod okiem i mam wrażenie że spłycaja zmarszczki. Będę nadal kupować, bo widzę że ten produkt jest skuteczny.

Fajny wspomagacz pielęgnacji

Kapsułki poznałam dzięki mojej kochanej MissYou00 za co bardzo jej dziękuje. Napisałaś świetną recenzję jak już zaczynamy od prywaty :D

A teraz tak : wszelakie mazidła pod oczy bardzo chętnie testuje. Moja skóra pod oczami nie jest może zbyt problematyczna : nie mam większych zasinień , tam raz na czas gdy się nie wyśpię coś tam się pojawi , ale nie jest to nic z czym nie rozprawił by się korektor. Większych zmarszczek poza delikatnymi mimicznymi wokół oczu nie posiadam , ale z racji tego , że przekroczyłam już 32 wiosny życia gęstość skóry pod oczami zaczyna mi powoli zanikać , także lepiej sobie zapobiegać niż potem leczyć i mordzie i depresję :)

Produkt ukryty jest w wygodnej plastikowej fiolce , z odkręcaną nakrętka która nie pęka i wszystko dobrze zabezpiecza. Dodatkowo otwór fiolki jest dość duży więc problemu z wydobyciem kapsułki nie ma. Same rybki spoczywają sobie dodatkowo jeszcze na wypełniaczu przez co mamy pewność iż produkt nie straci nic ze swojej świeżości.

Jestem posiadaczką naturalnie długaśnych paznokci więc z otworzeniem kapsułki palcami to ja jednak problem mam , na szczęście idzie to szybko zrobić nożyczkami. Formuła zawarta w kapsułkach wyciska się łatwo. Jest żelowa ale dość mocno zbita , transparentna i bardzo przyjemnie pachnie tak delikatnie i owocowo.

Jedna kapsułka spokojnie wystarczy by nałożyć ją pod obie powieki. Nakładałam codziennie wieczorem . Solo bądź pod serum Daytox i mogę na wstępie powiedzieć , że u mnie naprawdę zdało to egzamin. Swoje opakowanie właśnie skończyłam więc na spokojnie dziele się spostrzeżeniami :

Formułę nakłada się bardzo łatwo. Rozprowadza się błyskawicznie i nie roluje się. Ta żelowa konsystencja jest na tyle bogata , iż mamy wrażenie , że pod oczy nakładamy naprawdę otulającą formułę. Nie obciąża okolic oczu ani nie roluje się pod nałożonym uprzednio kremem. Nie wywołała również łzawienia z oczu ani podrażnień.

W chwilę pod użyciu okolica pod okiem jest bardzo dobrze nawilżona , ukojona , miękka a zarazem delikatnie sprężysta. Takie uczucia trwa dość długo wszystko pod opuszkami palców da się wyczuć przez dobrych kilka godzin. Fajnie

A jak efekty końcowe : produkt naprawdę działa : nie pogorszył w żaden sposób stanu mojej skóry. Po zużyciu całego opakowania nie mogę się przyczepić co do nawilżenia i delikatnego zmiękczenia okolicy pod okiem. Nie zaobserwowałam jednak większego wygładzenia - moje zmarszczki mimo iż są naprawdę bardzo delikatne , nie zostały bardziej wypełnione i jakie sobie były takie nadal są :D No ale czy w końcu jakikolwiek krem ,maska pod oczy czy kapsułki są w stanie cofnąć czas :) No właśnie. Wiadomo , że nie.

Fajny dodatek do pielęgnacji który naprawdę warto poznać jeśli ktoś ma taką możliwość. U mnie się sprawdził :)

Jako serum pod krem pod oczy - okej.

Kapsułki z retinolem stosowałam w tym samym czasie, co kapsułki do twarzy. I choć tamte do twarzy nie sprawdziły się, to te pod oczy polubiłam. Stosowałam je wraz z kremem pod oczy (Mincer oraz Babaria) i przy regularnym stosowaniu widziałam pierwsze efekty - oczywiście nie oszukujmy się, jedno opakowanie cudów nie zdziała, ale po zużyciu 28 kapsułek mogę wydać wstępną opinię na korzyść tego produktu.

Do zdecydowanych plusów mogę zaliczyć: opakowanie, plastikowa tuba z kapsułkami - rybkami w ilości 28 szt, co wystarcza na pełną kurację przy stosowaniu raz dziennie. Konsystencja też bardzo przypadła mi do gustu, żelowa, lekka, szybko się wchłania. Zapach jest praktycznie niewyczuwalny.

Serum nakładałam na noc, pod krem odżywczy. Miałam wtedy cienie pod oczami, wysuszoną skórę i kilka linii z wysuszenia. Najbardziej dokuczały mi właśnie ciemne obwódki i suchość i to tego chciałam pozbyć się najbardziej. Głównym zadaniem retinolu jest m.in likwidacja cieni, zmarszczek oraz wygładzenie skóry.

Po dwóch tygodniach poprawił się stan skóry pod oczami - przestała szczypać i być szorstka, wyglądała lepiej, niż wcześniej - była świeża i nawilżona.
Cienie zaczęły blednąć pod koniec opakowania - ale spodziewałam się tego, najszybciej można cokolwiek zauważyć właśnie po miesiącu i to pod warunkiem, iż nie przerwiemy kuracji.
Ja po 28 kapsułkach miałam skórę w lepszym stanie, delikatnie rozjaśnione cienie i likwidację szorstkości - czyli źle nie jest!
Produkt nie uczula, nie podrażnia, dobrze współpracuje z kremami.
Na dzień nie stosowałam, ze względu na obecność retinolu - najlepiej używać tych kapsułek na noc i pozwolić im działać.

Być może kupię ponownie, o ile znajdę je w moim mieście - bo z dostępnością jest niestety kiepsko. Fajny produkt jako kuracja regenerująca!